Mana briesmīgā Ziemassvētku dāvana

 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sveikas!
Aicinu šajā diskusijā dalīties ar dažādām Ziemassvētku (vārda dienas, dzimšanas dienas, ...) dāvanām, kuras nav patikušas. Vai esat saņēmušas dāvanā kaut ko tādu, kas nav paticis?
26.12.2016 02:41 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
ledussirds, te jau netiek runāts par viedokļiem vairāk, bet par pašu cilvēku būtību un principiem. Pirmkārt, nevienam nav pienākums vispār kādu apdāvināt. Otrkārt, par absolūti jebkādu dāvanu vajag nevis priecāties, bet vienkārši novērtēt to, ka vispār kaut kas ir uzdāvināts. Un treškārt, tas ir zemiski un nožēlojami aprunāt un nodirst savus draugus, ģimeni, radus un kolēģus, jo savā alkatībā nespēj novērtēt pat jebkādu sūdu. Saņēmi kaut ko, kas nepatīk? Lieliska iespēja nodarboties ar labdarību, tai pāšā laikā netērējot ne centa. Nāk ārā - bet es taču labu dāvanu nopirku, tad man arī pienākas laba? Tīrākais materiālisms. Un tas ir skumji :)
28.12.2016 12:03 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
dr567309, Taisnība, nav pienākums otru apdāvināt, bet man patīk otru iepriecināt, piedomāt par dāvanu un to vai saņēmējs priecāsies, bet ja man uzdāvina s*du, es to nespēju novērtēt, pat ja tuvs cilvēks. Tas tikai parāda otra attieksmi. Dāvināt dāvināšanas pēc?! Ja es piedomāju par otra cilvēka dāvanu, gribu šādu attieksmi pretī. Un man nepatīk s*dus atdāvināt vai atdot citiem, neceļas roka, tā būtu necieņa pret citiem. Ja dāvana ir vērtīga, bet man to īsti nevajag, tad gan varu atdot citam, kam tā patiešām ir vajadzīga.
Un tam vispār nav nekāda sakara ar materiālismu, nevajag aiz pieklājības pret otru tāpēc apaugt ar mantām, jo redz visu ko nes uz tavām mājām ir jānovērtē.
28.12.2016 12:14 |
 
Reitings 50
Reģ: 09.12.2016
Mazliet ne pa tēmu, bet mani ļoti kaitina, ja cilvēki uz Ziemassvētkiem sms veidā uzraksta vienu apsveikumu un pārsūta visai telefongrāmatai. Saņemot tādu, īpaša nejūtos, jo tas ir tas pats, kas skatīties pa TV drogu, elkor un maxima apsveikumus. Pilnīgi nepersonalizēti! Tāpēc piekritīšu, ka arī dāvanai ir jābūt pārdomātai, īpaši tuviem cilvēkiem, ko Tu labi pazīsti.
28.12.2016 12:22 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Dāvināt dāvināšanas pēc?!

Nu vispār jā. Es daudziem dāvinu kaut ko, jo zinu, ka viņi dāvinās man, un man negribas viņus aizvainot, nedāvinot neko. Tas, attiecīgi, nozīmē, ka dāvana nav baigi personalizēta un ka nē, es neesmu divus mēnešus centusies uzķert smalkākos mājienus, ko tas cilvēks varētu gribēt. Tas gan nenozīmē, ka necenšos nopirkt kaut ko, kas manuprāt varētu patikt vai vismaz noderēt.
28.12.2016 12:22 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Tas ir tas, kā tu jūties, ne visi cilvēki. Tu (nu ne tikai tu, bet daudzi) piešķir tām dāvanām bezmaz vai pārdabisku kaut kādu vērtību, bet citam varbūt tas ir štrunts un nevēlas ne laiku, ne naudu, ne enerģiju patērēt uz tavu vēlmju apmierināšanu. Pašos pašos pamatos - kādēļ lai tas otrs respektētu tavu vēlmi pēc dāvanām un dāvināšanas, bet tu nevēlies respektēt to, ka šim cilvēkam vienkārši nav vēlmes ar to nodarboties? Tu saki, ka tas viss ir attieksmes jautājums. Bet kāda attieksme var būt cilvēkam, kurš vispār negrib ar dāvanām ņemties un uz ziemassvētku periodu skatās ar šausmām? Vai tev pašai labi sanāk darīt to, kas nepatīk? Vai tu centies to izdarīt tā pļek špek un gatavs, pēs iespējas ātrāk? Tādēļ arī nesaprotu kā var apvainoties par to, ka kāds neieguldīja stundas domājot, meklējot un gatavojot kādam dāvanu.
28.12.2016 12:32 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
57days, vismaz kāds uz planētas Zeme šodien ko sakarīgu runā.
28.12.2016 12:34 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Es šogad VISIEM devu konkrētus mājienus, ko man vajag. Nesmuki mazliet, bet vismaz dabūju visu, ko gribēju un neko lieku
28.12.2016 12:36 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
dr567309 pilnībā tev piekrītu
drausmas , kādas izlepušas cacas te sēž . jo pat to , kas nepatīk uzreiz sauc par sūdiem .
Nu nav šampanieša glāzes - sūdi , nav arī Gliss Kur , Loreal , Fa - sūdi . Tās ir praktiskas lietas ! ak piedodiet , atvainojiet , ka kāda caca lieto tikai atlasītos brendus , nevis masu produkcijas normālus šampūnus un dušas želejas . Ciest nevaru tik pretīgas alkatīgas maitas .
28.12.2016 12:48 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Pašos pašos pamatos - kādēļ lai tas otrs respektētu tavu vēlmi pēc dāvanām un dāvināšanas, bet tu nevēlies respektēt to, ka šim cilvēkam vienkārši nav vēlmes ar to nodarboties? Tu saki, ka tas viss ir attieksmes jautājums. Bet kāda attieksme var būt cilvēkam, kurš vispār negrib ar dāvanām ņemties un uz ziemassvētku periodu skatās ar šausmām?
Nu tad parādi citiem savu attieksmi, pasaki atklāti, ka Tev šis laiks nepatīk, nepatīk Ziemassvētki un apdāvināšana! Nedāvini dāvanas, tā vietā, lai citus aplaimotu ar s*diem un visādiem štruntiem.
28.12.2016 12:49 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ciest nevaru tik pretīgas alkatīgas maitas .

kuru tas interesē? :-D:-D
28.12.2016 12:50 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nu beidz, un ja nedāvinās, tad vaimanās visi apkārt, ka redz, maita tāda...tu uz viņu iztērējies un tik rūpīgi 2 mēnešus dāvanu meklēji, bet tev vispār neko! Pat ne kartiņu!
28.12.2016 12:51 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Vai vēl labāk - vismaz tak dušas želeju varēja uzdāvināt! :D
28.12.2016 12:52 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Es pasakos par jebkuru dāvanu un man kaut kā vienalga ir tā vāze manā gaumē vai nav , jo tik un tā nav tā cilvēks ir centies un pircis . Nav visiem jāzin tieši tavu gaumi , salasās vairākas vāzes , atdod vecākiem /vecvecākiem . Bet ne jau tā , ka saukt visu nebrendīgo vai to , kas neatbilst tavai dižciltīgai gaumei - par sūdiem .
28.12.2016 12:52 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Manuprāt, ernestīnes draudzene viņai arī uzdāvināja neadekvātu dāvanu, labāk būtu uzdāvinājusi sporta kluba abonementu nevis lēto želeju no drogām uz akciju.
28.12.2016 12:53 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
tikai dažas šeit minētās dāvanas var uzskatīt par dīvainām , kaut kur briesmīgām un par necieņu , piem tās lietotas , netīras drēbes , burka ar reliģioziem tekstiem (wtf) , 12gadīgai meitenei - pretgrumbu krēmu vai
"ak liene , es nezināju , ka tu arī būsi " gadu no gadiem .
Lūk tas ir drausmīgi , bet ne jau masu produkcijas kaut kāds šampūns vai loriņš . (t)
28.12.2016 12:58 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Paga, paga meitenes, par s*diem Jūs pašas te sākāt runāt, es tikai paturpināju jūsu sarunu. Ja pašas niekus un dažādus sīkumus saucat par s*diem, tad ir ok?! Ja cita runā jūsu leksikā, tad, ak šausmas, mantkārīga ma*ta, šitā izteicās :-D
salasās vairākas vāzes , atdod vecākiem /vecvecākiem .
Nu protams, visu nevajadzīgo tik nogrūžam tālāk citiem. Varbūt tas izpaliktu, ja pirms dāvanas pirkšanas padomātu, vai cilvēkam tā noderēs?!
28.12.2016 12:58 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Varbūt tas izpaliktu, ja pirms dāvanas pirkšanas padomātu, vai cilvēkam tā noderēs?!

Ledussirds, es pieļauju, ka cilvēks, kas pērk un uzdāvina dušas želeju, ir gan padomājis vai tā noderēs. Kuram nenoder dušas želeja vai vāze? Tas, ka tev nepatīk tā smarža/brends vai ir jau 10 vāzes, nu piedod..bet to nevar visi vienmēr zināt. Un tomēr, daudzi nevēlas jautāt ko kādam dāvināt. Pirmkārt, jo pazūd tas surpraiz moments, un otrs.. un ja cilvēks pateiks kaut ko dārgāku, nekā dāvinātājs bija rēķinājies tērēt? Varbūt tādēļ arī daudz "neuzklausa" to, ko visiem pārējiem gribās.
28.12.2016 13:02 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Nu protams, visu nevajadzīgo tik nogrūžam tālāk citiem. Varbūt tas izpaliktu, ja pirms dāvanas pirkšanas padomātu, vai cilvēkam tā noderēs?!

Kā tu zini , ka cits nepriecāsies par vāzi ? Es priecātos , ko man to ir maz ! Šampja glāzu vispār vēl nav , nepaspējām visu sagādāt un ar 2 vāzēm mājās nepietiek , jo reāli svētkos nav kur puķes likt (t)
Kāpēc tu domā , ka tas , kas tev nepatīk obligāti arī citam nepatiks ?
28.12.2016 13:03 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Kāpēc tu domā , ka tas , kas tev nepatīk obligāti arī citam nepatiks ?

miljons plusiņi.
28.12.2016 13:08 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Neviens tak nesaka, ka cits nepriecāsies :-D runa ir par to, ka jāpārdomā dāvana pirms pirkšana, lai tā noderētu dāvanas saņēmējam :-D pirms pirkšanas ir jāpadomā vai tā vāze vai šampja glāzes noderēs jaunajam īpašniekam..
Mani vispār izbrīni, ka cosmo tik normāli šķiet dāvanu pārdāvināšana. Nez ko teiktu dāvanas dāvinātājs, ja pēc kādiem trīs viņa štrunts nonāktu viņa paša rokās :-D
28.12.2016 13:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits