Mana briesmīgā Ziemassvētku dāvana

 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sveikas!
Aicinu šajā diskusijā dalīties ar dažādām Ziemassvētku (vārda dienas, dzimšanas dienas, ...) dāvanām, kuras nav patikušas. Vai esat saņēmušas dāvanā kaut ko tādu, kas nav paticis?
26.12.2016 02:41 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Es, goda vārds, apvemtos, ja ernestīne būtu mana draudzene un tā izteiktos par manu dāvanu.
Nu, sanāk, ka Ernestīnes draudzene tomēr nav īsti saklausījusi to ko Ernestīne gribētu un kas viņai patiktu, jo ja būtu klausījusies, būtu dzirdējusi, ka Ernestīne vēlētos saņemt Stendera dušas želeju vai to īpašo svecīti.
Katrā ziņā ir skaidrs, ka dr567309 būtu priecīga par jebkādu dāvanu un tas ir apsveicami, bet tas nav iemesls pārmest citām, ka viņas par katru nieku nepriecājas. Dāvanai ir jābūt jēgpilnai. Ja tiešām nezini, kas otram patīk, var dāvināt dāvanu kartes, naudu īpašāk iesaiņotu.
28.12.2016 11:15 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Nepabeiduz domu... Tātad vislabāk patīk dāvanas, ko var iztērēt, apēst, iztukšot, nu tā, lai nekas nepaliek pāri, tikai patīkamas sajūtas. Pretējā gadījumā, ja tas ir paliekošs priekšmets, jādomā, kā no tā nesāpīgāk atbrīvoties. Sidrsapziņa grauž... bet ko lai dara?
šajos svētkos arīs adāvināti visādi priekšmeti. Uzskaitīšu dažus.
Pleds - silts, pūkains un dārgs, bet nu vēl viens priekšmets mājās un jādomā, kur to likt.
Virtuves dvieļi - no lina, gaumīgs dizains. Bet virtuves dvieļi man jau ir. Vienīgias risinājums vecos izmest un sākt lietot jaunos.
Fotorāmis - manā interjerā ir vieta tikai vienam fotorāmim un tas jau tur ir. Es netaisos apkraut savu galdu ar vairākiem foto rāmjiem.
Nu vienas vienīgas klapatas ar tām dāvanām :(
28.12.2016 11:15 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
drostala, ved uz Otro Elpu :)
28.12.2016 11:20 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Es uzskatu, ka ja cilvēks zin, kas tev patīk, bet dāvina to, kas paliek pāri, vai ir atnācis no citas dāvanas tas ir nesmuki. Bet ja cilvēks pasaka/ parāda vai dod nojaust, ka īsti saņemtā dāvana nav tas, kas patīk - tas ir normāli, ja man pateiktu, ka neesmu trāpījusi ar dāvanu es neapbizotos, bet ņemtu to vērā ( ir bijuši gadījumi). Es dāvanas gatavoju ļoti laicīgi un tuvākā lokā esošos apdāvinu pārdomāti jo uzskatu, ka tā parādu savu attieksmi pret cilvēku. Pašiem tuvākajiem dāvinu trīs dāvanas, divas pirms svētkiem, bet vienu svētku vakarā ( ja runājam par Z-svētkiem) vienmēr cenšos iesaiņot dažādos interesantos veidos. Patīk radīt noskaņu par svētkiem. Dāvināšana priekš manis ir ļoti svarīga veids, kā izpaužu savu attieksmi. Tāpēc jā, priekš manis ir svarīgas dāvanas un visi, kas mani zin, par to ir informēti.
dr567309 tu šobrīd vienkārši izgāz žulti un arī tas nav mana darīšana kopumā, bet nevajag to aizmālēt priekš sevis ( priekš citiem ar) ar tīrāku garu , jo ja tā būtu tu šeit nesāktu gānīties beztēmā.
28.12.2016 11:22 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Meitenes, jūs saprotat atšķirību starp savām un citu domām?
28.12.2016 11:22 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
ledussirds - vai ernestīnes "draudzenei" bija pienākums uzklausīt? Varbūt viņai tuvāka ir tā otra draudzene, tādēļ vinai arī tika jaukā dāvana, bet ernestīnei tika lētucis. Varbūt ar šo dāvanu viņa gribēja ko pateikt ? ;-) varbūt viņai nebija naudas vairāk vai arī negribēja tērēt uz viņu tik daudz naudas, bet tomēr kaut ko vajadzēja nopirkt? Ja viņa tā apvainojas par dušas želeju un to, ka citai draudzenei tika "viņas" dāvana, iedomājies kas būtu, ja dāvanas vispar nebūtu vai smukāk iesaiņotu 2 eur? :-D
28.12.2016 11:23 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
57days, es jau tā darītu, bet problēma tāda, ka nāks tie radi ciemos un noteikti prasīs, kur tad fotorāmis vai pleds... grrr kā man tas besī :D
28.12.2016 11:24 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Ernestīne, kāds, bļāviens, te sakars ar žulti???? Es gānos te nejau tādēļ, ka man "kaut kas dvēselē ir sakrājies", bet tādēļ, ka es nevaru beigt šausmināties par taviem un tevis veidīgiem komentāriem! Man ir PRETĪGI lasīt, ka TU - pieagusi sieviete, vari šādi izteikties par saviem "draugiem" par kaut kādu sūda dāvanu! Tas ir vienkārši NOŽĒLOJAMI!
28.12.2016 11:29 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
dr567309 kur tu tāds žmots vari būt :-D nu stulba tā draudzene, kura zina ko otrs grib, bet dāvina figņu. Protams, ka tas ir attieksmes jautājums.
Un cik var runāt par naudas neesamību? kā kas - tā naudas nav. Jums jau laikam labāk zināms, kas citiem makā darās, ne? :-D vienīgais kas neko nezina ir dāvanu saņēmējs, kurš ir ģimenes loceklis vai draugs :-D cosmo gan ir pieejamas bankas izdrukas :-D
Pilni veikali pirms svētkiem bija, cilveki kā apmāti skraida turpušurpu, bet neko vairāk par dušas želeju vai dezodorantu izdomāt nevar :-D
28.12.2016 11:31 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ar interjera lietām vistrakākais ir tas, ka dāvinātāji pēc tam prasa kur tad tas ir! Man bija viena tamborēta sega, kuru izliku uz dāvinātāja ciemošanās brīdi.:-D
Kolēģe prasīja kāpēc es nelietoju viņas dāvināto krūzi, jo man uz galda stāv cita, tāda, kura man patīk. Tā krūze jau tika pasniegta ar tekstu, ka beidzot varēšu savu veco nomainīt. Bet man tā nemaz nav ne veca, ne nolietota.
28.12.2016 11:35 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Un ko Ernestīne tik sliktu pateica, ka pilnīgi jāvemj no pretības? :-D reāli smieklīgi :-D
Rvis/Bruno jau pat sāk nobālēt :-D
28.12.2016 11:36 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Novērtējiet, ka jums ir kāds, kurš dāvina un, ka vispār dāvina, tad varbūt saņemsiet, ko gribējāt.
28.12.2016 11:38 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Shausmas kaa te dazhas sacepushaas.Savu viedokli par davanam jau rakstiju.Bet kapec tik gruti dazham saprast ka ir davanas kuras nepatiik?Un ir cilveeki kas izsaka savu nepatiku un ir kas vnk izmet tas mantas un par to nedomaa.Nav taa,ka visas daavinaataas lietas tagad ir jaaglabaa un par taam jaapriecaajas!Es pati priecaajos par katru davanu,tachu tapat dazhas tiek izmestas aaraa-vai nu deriiguma terminjhs beidzas vai nu vnk saprotu,ka taa manta man nav vajadziiga.Citreiz jau arii jaapielaagojas tam cilveekam kuram tu daavini,nevis daavinaat to kas pasham patiik.Piemeeram,mana draudzene ir shausmiiga minimaaliste un visi majas interjera priekshmeti vinjai nav vajadziigi.Tachu zinu,ka vinjai patiik dedzinaat sveces ,ka par taam vinja priecaasies.Bet man pashai sveces nepatiik un vinjas nededzinu.
28.12.2016 11:39 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
vai ernestīnes "draudzenei" bija pienākums uzklausīt? Varbūt viņai tuvāka ir tā otra draudzene, tādēļ vinai arī tika jaukā dāvana, bet ernestīnei tika lētucis. Varbūt ar šo dāvanu viņa gribēja ko pateikt ?
Pienākums?! Cilvēku draudzība balstās uz citām vērtībām. Ja draudzene otru draudzeni uztver kā pienākumu, tad ar šo draudzību kaut kas nav īsti riktīgi. Galu galā, ja otra draudzene ir tuvāka, es šādā veidā necenstos ierādīt vietu otrai draudzenei, kura man nav tik "tuva".
Ja viņa tā apvainojas par dušas želeju un to, ka citai draudzenei tika "viņas" dāvana, iedomājies kas būtu, ja dāvanas vispar nebūtu vai smukāk iesaiņotu 2 eur?
Tas tikai nozīmētu, ka ar šo "draudzību" kaut kas iet šķērsām. Es nevarētu otram uzdāvināt smukāk iesaiņotus 2EUR, bet viss jau atkarīgs cik augstu tu vērtē otru un jūsu draudzību. Ja mērķis ir panākt, ka tuvs cilvēks jūtas bēdīgi par tavu dāvanu, tad droši šādu dāvanu var dāvināt.;-)
28.12.2016 11:39 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Selīna, es vispār nebiju domājusi, ka apkārt ir tik mantkārīgi cilvēki! Es nevaru nopietni uztvert pieaugušu sievieti, kura sūdzās par draudzeni, kura viņai uzdāvināja "ne tādu dušas želeju", bet citai draudzenei to, ko šitai gribās. Lūk no tā man vemt gribas! Gribētu redzēt kā acīs draudzenei ko tādu pasaka! 12 gadnieču variants kaut kāds. Kādam vispār ir palikušas vērtības, kas nav izteiktas naudas zīmēs? Es figeju! Tad labāk vispār bez draugiem, nekā ar tādiem.
28.12.2016 11:43 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
ledussirds, ar draudzību kaut kas šķērsām ir, kad tev liekas, ka tev pienākas dāvanas kā tādas, bet vēl jo vairāk tad, kad tev skauž ko tavi draugi dāvina citiem saviem draugiem, bet tev, redz, mēslu kaut kādu. Noteikti, viņas "draudzene" ar savām dāvanām mēgināja kaut ko nabaga ernestīnei parādīt...darīt nav ko pieaugušam cilvēkam :-D:-D:-D
28.12.2016 11:47 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
dr567309 cik saprotu Tev laikam nedagāja tā mana doma, jo visu aizmālē ar to , ka visi ir mantkārīgi! Tev laikam ir problēmas ar naudas uztveri kā tādu, jo šeit bija runa par to, ka cilvēks ignorēja to, kas man patīk, kaut gan skaidri to zināja un mani tas apbēdināja jo es visus šos gadus vienmēr dāvinu to, kas cilvēkam vajadzīgs, patīk, interesē ( jā veicu izmeklēšanu jau laicīgi :) )
28.12.2016 11:53 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
labi viss, beidzu diskusiju ar dr567309 , neredzu jēgu turpināt šo jezgu, ceru ka pavēmi un palika vieglāk, varbūt žults atbrīvojās un dzīve/ nauda sāk gremoties labāk ;)
28.12.2016 11:55 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
dr567309, nu redzi, Tev šķiet, ka visas apkārt materiālistes un, ak vai, nepriecājas par visādiem s*diem, jo tu taču par tiem priecājies...un mums tā kā būtu pienākums respektēt tavu viedokli... Tai pat laikā Tu vispār atsakies uztvert citu viedokli un pieņemt to, ka visi par s*diem nepriecājas, un tieši uzsver to, ka dāvanai ir jābūt pārdomātai, jēgpilnai, lai ne tikai dāvinātājam būtu prieks par dāvināšanu, bet arī dāvanas saņēmējam tāds būtu.
28.12.2016 11:57 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Whatever. Ja tev liekas, ka tu esi pelnījusi, lai tevi neignorē, tad tev ir vajadzīgs reality check. Cik sūdīga draudzene tu esi, tikpat sūdīgu dāvanu arī saņēmi :)
28.12.2016 11:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits