Mana briesmīgā Ziemassvētku dāvana

 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sveikas!
Aicinu šajā diskusijā dalīties ar dažādām Ziemassvētku (vārda dienas, dzimšanas dienas, ...) dāvanām, kuras nav patikušas. Vai esat saņēmušas dāvanā kaut ko tādu, kas nav paticis?
26.12.2016 02:41 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nikola, var netēlot sajūsmu, var pateikt "paldies!" un nebazūnēt pa visu pasauli, ka, ak šausmas, draudzene NEZIN, ar kādu brendu tu matus mazgā! Es esmu cimperlīga šampūnu jomā, bet man neviena draudzene nav informēta par maniem favorītiem, jo es šādus jautājumus ar viņām neapspriežu.
28.12.2016 10:24 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Ko nozīmē - lai cilvēks saprot, kas ir laba dāvana un kas nav? To tu nosaki vai, piemēram, kubiete, jo viņai tak ir teju pusgadsimta pieredze šajos jautājumos? Manējam senči uzdāvināja šampūnu un dušas želeju (pietam, nekādu tur baigā zīmola, bet parastāko Loreal), viņš priecīgs. Un ir arī citi cilvēki, kas ir priecīgi par dušas želeju vai fotorāmīti. Vai par kārtējo glāžu komplektu.
Nu neesat tak jūs visas tādas pasaules nabas, ka visi par jums visu zina un pavada stundas, lai izdomātu un iegādātos "labu dāvanu". 8-):-D Ja reiz cilvēks dāvina dušas želeju, varbūt viņam tā liekas laba dāvana un labprāt saņemtu tādu pats.
28.12.2016 10:29 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Iedvesmojoties no diskusijas, secinam:
.
Vīnu/citus dzērienus dāvināt NEVAR,
Saldumus dāvināt NEVAR
neko no kosmētikas dāvināt labāk neriskēt
trakus nevar
sveces nevar
gultasveļu nevar
salmu āzi arī nevar
Cik zinu, par naudu/dāvanu kartēm cilvēkiem mēdz būt dalītas jūtas (man nepatīk nauda/dāvanu kartes)
.
Nu tad ko var? Kolēģei, teiksim, kuras tuvus radus nepazīstu un nevaru pajautāt, kura manta neaizvainos viņas trauslo ego.
.
Nedāvināt neko tak arī nevar, būsi briesmīgākā skopule, kurai nauda tak ir!
28.12.2016 10:30 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Pietam, kādēļ jāraizējas cik daudz vietas aizņems "nevajadzīgie mēsli"? Iznes ārā pie mājas un kāds pateicīgāks cilvēks paņems. Vai "otrā elpa" un tamlīdzīgas vietas. Pilns FB ir ar grupām, kur var atbrīvoties no mantām... vai atdot labdarībai (Labdarības lapa). Bet nēēēēē, kauns taču būs, ja publiski internetā dāvinātājs pamanīs, ne?
Un tām, kas saka, ka viņām vienalga, ja draugi/ģimene ieraudzīs jūsu sūdzības - par tādu lietu kā kauns..ir dzirdēts? Cik pretīgam, egoistiskam un iedomīgam ir jābūt cilvēkam, lai tā pateiktu, bet vēl jo vairāk - lai tā tik tiešām justos? "Man viss vienalga, pofig par citu emocijām un jūtām, galvenais, ka man nākamgad tiek labāka dāvana, nevis kaut kāda ne-krutā krūze vai dušas želeja!". Ārprāts, kas ar jums notiek, cilvēki?
28.12.2016 10:36 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
nu nevajag dramatizēt, bet piem mana situācija, notiek apdāvināšana vienai kopējai druškai/paziņai viņa uzdāvināja stendera jauno dušas želeju un to svecīti ( kaut zināja, ka man patik dikti, jo biju pa to runājusi, ka jauna iznākusi utt.) bet man kaut kādu Drogu dušas želeju ( butu no Dove vel man patiktu jo tad ādu nesausinātu, vai piem pat Isana ir foršas dažas labas.. bet šī tāda nebija). nu ko gribat teikt, ka tā cilvēks padumjš un nesaprot... nu nedomāju gan..
Es parasti paziņoju ka dāvinu praktiskas lietas, ja kāda ko konkreti grib tad lai man saka ( parasti pasaka, vai dod mājienus).
28.12.2016 10:38 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Mēs pēdējos gados apdāvinamies ļooti šaurā lokā. Mana ģimene un vīra ģimene un tuvākie draugi. Un man šķiet,ka pietiekami viens otru pazīstam,ja es varu sapirkt vīra ģimenei dāvanas,tad kāpēc,lai viņiem būtu grūti nopirkt to,kas man der?
Mēs pat šampūnu lietas apspriežam:-D vīra mamma ir pamèģinājusi manus matu līdzekļus. Patika un sāka sev arī pirkt. Un es,piemēram,bēdātos par Gliss Kur šampūnu,jo man no viņa izmetás taaaadas vātes. Brr! Un mani tuvākie zina kādus šampùnus lietoju (nē,tie nav dārgie. Parastie Siberikas un Čistaja ļiñija). Tāpēc saņemot Gliss Kur es būtu bédìgi. Ja to man uzdāvinātu kāds paziņa/kolëģis,tad neko. Atdotu tālāk,jo ar kolêģiem es par tādām lietām nerunāju.
28.12.2016 10:38 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
57days tu pati savu kolēģi slikti pazīsti? manējai kolēģītei patiktu plānotājs, grāmatas vai kosmētikas nieciņi. Saldumi nē, jo viņai negaršo, sveces nē, jo viņa viņas nededzina, traukus? dažas krūzītes jau ir, domāju, ka pāris gadiem pietiks.. vienkārsi jāpadomā un jāsak atsijāt tas, kas tiešām nepatiktu vai jau ir.
28.12.2016 10:38 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Selīna, hmmm.... Kā lai saka - itkā attālu paziņu līmenī sen, bet vienā kabinetā sēžam dažas nedēļas. Tā ka jā, nav ne mazākās jausmas, kas viņai varētu patikt.
28.12.2016 10:41 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Pietam, kādēļ jāraizējas cik daudz vietas aizņems "nevajadzīgie mēsli"? Iznes ārā pie mājas un kāds pateicīgāks cilvēks paņems.

aha, un cosmo meičas pa otram lāgam sūdus lies pār galvu :-D
es vienreiz atzinos, ka visus štruntus metu ārā, arī kartiņas (aaaak dievs, vai ne!? :-D), cosmo meičas gandrīz noģība no šoka :-D:-D
28.12.2016 10:44 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
kas ir laba dāvana un kas nav
Laba dāvana nozīmē piemērota dāvana konkrētajam cilvēkam. Vai vismaz neitrāla. Laba kādam būs pirmā lielveikalā paņemtā krūze vai dušas želeja. Bet tik daudz vajag aizdomāies, ka nevajag dāvināt grāmatu cilvēkam, kurš nelasa vai 5. šampaniešu glāžu komplektu.
28.12.2016 10:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es ar viņu par kosmētiku, svecēm, traukiem, utt nekad, nekad neesmu runājusi, apspriežam citādas tēmas. Plānotājs jau ir.
.
Grāmatas... es esmu grāmatmīle pamatīga, bet par grāmatu dāvanā nepriecātos, jo tur nu gan neviens nezin, kas man patiks. 99% iespēja netrāpīt.
28.12.2016 10:44 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Varbūt gardu kafiju un/vai interesantus saldumiņus?
28.12.2016 10:48 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Manuprāt,ja galīgi,galìgi nevar saprast ko dāvināt,tad vajag uzdāvināt dāvanu karti,jo cilvëks izvēlēsies pats. Mēs tā esam darījuši vairākus gadus. (Dāvanu karte bija brāľa kl.audzinâtājai). Uzdāvinājām un cilvēks var izvēlëties,jo ir i grāmatnìcas,i apģērbu veikali,i briļļu,i trauku...Viņa bija ļoti priecīga!
28.12.2016 10:51 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Selīna, skatīšos kaut ko, kas man pašai patīk, un cerēšu, ka viņa nākamajā dienā neierakstīs Cosmo, kādu s**u viņai kolēģe iedāvināja :D
28.12.2016 10:51 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Ernestīne, negribi man pateikt, kas tev tā par tādu pretīgu drušku, kas dāvina tizlas dušas želejas, bet citām draudzenēm stendera produkciju? Es viņai ļoti labprāt ieteikšu nākamgad atturēties no tevis apdāvināšanas! Varbūt vajadzēja stenderim uzrakstīt par savu kosmētikas blogu un viņi tev par brīvu būtu atsūtījuši tos štruntus, lai vari pareklamēt šīm pašām kosmo babenēm "mani decembra jaunumi" diskusijā.
28.12.2016 10:52 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
dr567309 , manuprāt tu neadekvāti iestreso par lietām, kas nav saistītas ar tevi :)
2kārt- savu blogu neuzturu kā reklāmas platformu, bet gan kā hobiju, kur maksimāli izmēģinu dažādus produktus
28.12.2016 11:01 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Protams,kad beidzas spēja argementēt,tad vienmēr var izvilkt kādu indes kumšķi un izmest! Bet tā jau ikdiena šeit,kad nav ko teikt,tad pāriet uz apvainojumiem!
28.12.2016 11:04 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
1kārt - Manuprāt, tu pati esi neadekvāta, ja tu vari tik pretīgi izteikties par kāda dāvanu. Skaudība pat caur komentāru izlīda, ka tev tika sliktāka dāvana, nekā no tās pašas draudzenes citai! 2kārt - absolūti neinteresē tavs blogs.... labāk būtu par ceļojumiem rakstījusi.
28.12.2016 11:06 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
kristīna, tu vispār izlasīji viņas komentāru? Es, goda vārds, apvemtos, ja ernestīne būtu mana draudzene un tā izteiktos par manu dāvanu. Un vēl, pietam, paspēja arī paskaust par tās draudzenes dāvanu citai draudzenei. Noteikti ne bez iemesla tai otrai tika labāka dāvana, viņa ganjau nav tāda čūska :-)
28.12.2016 11:07 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Tāpēc man vairāk patīk dāvināt citiem, nekā saņemt dāvanas, jo 99% gadījumu man dāvana nepatiks. Man vispār reti kas patīk. Jau kad es pati kaut ko meklēju sev, varu mēnešiem meklēt, kamēr atradīšu īsto. Kur nu vēl svešs cilvēks var uzminēt.
Ar vīrieti daru tā, ka pasaku viņam, ko konkrēti gribu, pat bildi nosūtu, un tad to arī saņemu. Bet tā es daru tikai ar vīrieti, jo man no vina dāvnanas ir svarīgas, un tās dāvanas ir dārgas un negribas, lai nauda vējā izmesta.
Pārējiem ļauju dāvināt man, ko paši grib. Bet nu rēķinos, ka diez vai man patiks.
Ja tā vispārīgi, tad vislabākā dāvana priekš manis ir nauda. Otrajā vietā dāvanu kartes. Trešajā vietā ir sajūtu dāvanas. Ceturtajā kosmētika, gardumi.
Kas man ļoti nepatīk, ir priekšmeti. Jebkādi. Esmu minimāliste un mājās turu tikai pašu pašu nepieciešamāko. Man mājās nestāvēs neviena lieka glāze vai vāze vai dvielis vai fotorāmis vai dajebkas.
28.12.2016 11:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits