Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mana briesmīgā Ziemassvētku dāvana

 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sveikas!
Aicinu šajā diskusijā dalīties ar dažādām Ziemassvētku (vārda dienas, dzimšanas dienas, ...) dāvanām, kuras nav patikušas. Vai esat saņēmušas dāvanā kaut ko tādu, kas nav paticis?
26.12.2016 02:41 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Man ir vīriešu kārtas radinieks ar žagatas sindromu. Viņš regulāri kā pārtikas lielveikalos, tā arī sīkumbodēs un komisijas veikalos iegādājas kaudzēm visādu mazu trauciņu, glāzes vienā vai divos eksemplāros, māla figūriņas, rozā rotaslietu lādītes, spīdīgus šķīvīšus un tamlīdzīgas lietas. Nez vai ir brīdis, kad krājumā nebūtu kāda nieciņa. Tie tad arī tiek dāvināti visai saimei. Kroņa numurs laikam ir bijis keramikas gulbis.
.
Reiz attiecīgo cilvēku bija ķērusi apskaidrība, un man dzimšanas dienā tika Rūjienas melleņu biezpienkūka. Tā sapriecājos, ka nolīdu tukšā istabā un notiesāju to cēlā vienatnē.
26.12.2016 02:57 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Šogan nekas briesmīgs netika dāvināts. Vienīgi mazliet skumdina fakts, ja cilvēks uzdāvina ,kaut ko tādu ,ko zin ,ka es nelietoju, vai arī tādu lietu ,kuras man jau ir vairākos eksemplāros mājās. Vēl tā izrotāta tā lieta, ka citam vairs neaiznest klāt ciema kukulī vai tml.:D
26.12.2016 08:04 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
kādreiz bērnībā man riebās, ja dāvina zeķes vai jebkādas citas drēbes. Tagad man ir pilnīgi vienalga, ko dāvina. Priecājos arī par zeķēm :D īpaši villenēm.
Vienubrīdi visiem bij topā man saldumus dāvināt, tas gan man nepatika, jo es tos neēdu, bet nu laikam manus mājienus citi saprata, ka redz, ka man citas šokolādes jau gadus 2 stāv plauktā :D
26.12.2016 10:16 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Diezgan briesmīgi, bet krustmāte uzdāvināja Zelta auskarus, kuri man nepatīk ļoti. Velku, kad eju pie viņas ciemos :D
26.12.2016 10:25 |
 
Reitings 255
Reģ: 27.07.2016
Saņēmu ļoti asu un kodīgu šalli, kas gan nenozīmē, ka slikta dāvana, jo krāsa skaista (vienmēr kaut ko labu var atrast :D ), bet esmu pieradusi pie ļoti mīkstām šallēm. Līdz ar to pie uzdāvātās pagaidām nevaru pierast. Sajūta, ka šausmīgi kož un skrāpē. (s):-|
26.12.2016 10:34 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man laikam nekad nav bijusas sliktas davanas.
26.12.2016 10:40 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Jā, vienreiz no Izraēlas e-pastā rakstīja, ka dāvanā būs soma. Gaidīju, priecājos, beigās tā soma man galīgi nepatika. Pēc kāda gada vai diviem es viņu pārdevu, dīvainā kārtā daudziem citiem viņa patika un likās saistoša. Bet pa lielam es arī to neuzskatu par sliktu dāvanu, vnk nebija manā gaumē.
26.12.2016 10:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
šogad nav , bet pagājušos ziemišos bija bižutērija. Mētajas kur joprojam. Lieki teikt ka tadu vispar nekad nenesaju. Tupuma kalngals ko tad man uzdavinat, un kalt biaj pussalds vins, lieki teikt ka dzeru tikai sausos Čīles vinus. Un tam cilvekam tika teikt labak davini davanu karti kaut uz maximu, vairak noderes nevis mesli kas metajas nevienam nevajadzigi.
26.12.2016 11:36 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Man arī patīk saņemt vilnas zeķes, tās ir noderīgas, jo valkāju pa mājām un aukstā laikā zābakos. Tāpat smuki dūraiņi ir feini.Tas ir roku darba un ļoti noderigs, jo tikai bargs sals priekšā!
Nepatik tik ļoti dāvana kā attieksme, saņēmu acimredzot pārdāvinātu dāvanu, jo iepakojums bija atplēsts un dāvinatājam nav raksturīgi tā saiņot dāvanas, un vēl dažas nianses, jeb kristāla trauku. Kristāls mūsu mājās neiederas, tādēļ nezinu kur to likšu, jau vien dēļ attieksmes negribu :(, pat apraudājos jo nedāvināja svešinieks. Labāk nedāvini neko!!!
26.12.2016 11:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
, jau vien dēļ attieksmes negribu , pat apraudājos jo nedāvināja svešinieks. L
To labi varu saprast. Davan tomer parad attieksmi pret tevi. 2 x gada un dzimšanas dienu un ziemasvetkiem var jebkurs ar jebkadu rocibu pacensties tuvako iepriecinat, ja pat to nevar tikai 2 x gadaa tad nu skaidrs ar to cilveku viss.
26.12.2016 11:58 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Cik ļoti dzīvē kaut kam jānoiet greizi, lai raudātu par uzdāvinātu kristālu :-D un apvainoties par pussaldu vīnu dāvinātu (jo noteikti visi cilvēki zina, ka dzer cilvēks tikai sausos ČĪLES vīnus :-D:-D:-D) tas vispār ir... ha ha ha!
Man ir uzdāvināti krimināli zābaki. Tie bija dizainera pagārgi, bet nu drausmīgi! :-D Beigās gāju mainīt uz veikalu pret ko citu, bet nekas cits arī nepatika, tad nu pašam dāvinātājam jaunas kurpes paņēmu labas ādas arī kaut kādas fancy :-D
26.12.2016 12:43 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Nesaku, ka briesmīgas dāvanas, bet pilnīgi neizprotamas, kas nāk prātā:
- 6 ļoti lētas, ikdienā lietojamas krūzes, ar briesmīgu zīmējumu. Nevaru iedomāties kāpēc cilvēks domājis, ka man kas tāds varētu būt vajadzīgs.
- interjeram nepiemērots puķu statīvs un glezna, cilvēks manā mājā bijis daudzreiz, vajadzēja saprast, ka tas galīgi nav mans stils.
- regulāri tiek dāvinātas tējas, kaut zin, ka tās praktiski nedzeru.
- kafijas nospiežamā krūze, nē tā nav slikta dāvana, bet man nav vajadzīga 3. tāda mājās.
- kaut kāds statīvs ar svecēm, enģeļiem, to pat neizpakoju.
- liels konfekšu puķu pušķis. konfektes kādas 7, viss pārējais-zilas un rozā papīra puķes. Saprotu, cilvēks centies, bet nu...
26.12.2016 12:54 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Vīnu jau nu tiešām var piedāvāt draudzenēm, ja pašai negaršo. Domāju, nevis atdot, bet ciemošanās laikā piedāvāt. Kādai garšos tieši pussaldais, bet Rīdzinieces čīlinieks liksies galīgi garām. Tas ir tik ļoti gaumes jautājums, ka lieka vīna pudele mājās nekad nebūs lieka.
Man plauktā stāv dažādi vīni, katrai gaumei un katrai draudzenei būs ar ko pamieloties. :D
26.12.2016 13:05 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Šogad saņēmu dāvanā ķiploku grāmatu (par to audzēšanu, uzglabāšanu, stādīšanu) no drauga mammas. Zinu, ka neesmu viņai ieredzētākais cilvēks pasaulē, bet nesaprotu, kāpēc no visa plašā piedāvājuma grāmatu veikalos ir jāizvēlās tieši grāmata par ķiplokiem 25 gadus jaunai sievietei, kas nav karstasinīga lauksaimniece. Tā kā man ir jūtīgs vēders, tad ķiplokus neieredzu. :-/
Man pat būtu interesanti saprast, kāpēc tieši šāda dāvana - vai nu speciāli, vai cilvēks nespēj izvēlēties situācijai atbilstošu dāvanu. Es grāmatnīcā spētu izvēlēties vismaz 10 tīkamas grāmatas zinot par sevi tik, cik zina viņa. Mēs taču tik daudz laika pavadam kopā....
26.12.2016 13:11 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Man nāk prātā tikai 2 dāvanas un abas no viena cilvēka :-D
Vienreiz saņēmu mazu govs figūriņu, otrreiz ananāsu, kurā ar zobu bakstāmajiem saspraustas gumijkončas - otrā dāvana pat nebūtu slikta, bet esmu cilvēks, kuram viena no retajām lietām, kas izteikti negaršo, ir ananāsi.
26.12.2016 13:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
īnu jau nu tiešām var piedāvāt draudzenēm, ja pašai negaršo. Domāju, nevis atdot, bet ciemošanās laikā piedāvāt. Kādai garšos tieši pussaldais, bet Rīdzinieces čīlinieks liksies galīgi garām. Tas ir tik ļoti gaumes jautājums, ka lieka vīna pudele mājās nekad nebūs lieka.
es tiesi ta ari izdariju. Vienkarsi brino0s par tuvinieku kas LABI ZIN konkreti kadu viinu dzeru, cenas zina pat letaks ka tas pussaldais mans čīles Frontera. Visdmaz top dargo bizuteriju afreja toc klat nelikt. Jo perfekti zin ka nekad muza tadu nenesaju ! Ta ir pofigisms un pirkts pedeja bridi. L;ieki teitk ka ta izdaras ar visiem tuviniekiem, sanemt gan cilvecinam patik feinas davanas. Nu rieb skopuli pofigisti kam nosplauties uz tuviniekiem.
26.12.2016 13:16 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Mēs ar vīru vakar pieļāvām kļūdu. Šogad radiem bijām dàvināt praktiskas un noderīgas lietas. Viena no radiniecēm ir ļoti liela vodkas cienītāja svētkos, lētās vodkas nedzer un mēs ar vīru smuki iesaiņotu uzdāvinājām dārgā gala lielo pudeli vodkas. Radiniece Ziemassvētku pasākumā bija pamatīgā reibumā un saņemot dāvanu sacēla skandālu,ka viņu pazemojàm utml.(arī viņa vīram uzdāvināja pudeli viskija). Viss vakars izvērtās nepatīkami un beigās viņa pateica,ka nekad mūs vairs satikt negrib. Vakarnakt gulēt nevarēju un ļoti pārdzīvoju viņas teikto.
26.12.2016 13:18 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
bik sasmējos par to pudeli :-D
26.12.2016 13:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja cilveks ir alkoholikis labak neko no alko nedavinat.;-)
26.12.2016 13:29 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Alkaholiķe nav,svētkos tik mīl iedzert labu un kvalitatīvu vodku (citu alkaholu nedzer).
26.12.2016 13:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits