Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Padomi permanento uzacu jautājumā

 
Reitings 64
Reģ: 10.01.2016
Labvakar! Dabīgās uzacis man bija diezgan skaistas, bet tā kā iepriekš ar permanentajām uzacīm bija ļoti pozitīva pieredze, internetā paziņa bija ieteikusi meistari (nebiju gan pie viņas vēl bijusi), pirmdien uztaisīju permanentās uzacis salonā.
Uzticējos ļoti jaukajai meistarei un domāju, ka lieki uztraucos par to, ka uztaisītās uzacis neizskatās īsti vienādas, jo meistare taču zina labāk. Aizbraucu mājās, paskatījos cītīgāk un sapratu, ka forma nav īsti pareiza, jo galā uzacīm nav jāparesninās. Lai arī defekts acīs nekrīt, uzacis nav vienādas. Izskatās it kā normāli, bet pirms pirmdienas bija labāk. 110 eiro esmu izmetusi, izveidojot ''so so'' uzacis, pie kurām vēl nespēju pierast :(. Uz otro reizi pie viņas nedomāju iet.
Tagad vēlos, lai pigments iziet pēc iespējas ātrāk, tāpēc domāju, vai ar barojoša krēma lietošanu katru dienu un augļskābju masku varētu to paātrināt. Ko jūs darītu šādā situācijā? Vai kāda ir prasījusi atpakaļ naudu un vai atmaksāja?
24.12.2016 00:08 |
 
Reitings 64
Reģ: 10.01.2016
+ Vai varētu būt tā, ka, ja korekcija nav veikta, pigments iziet uz pusi ātrāk?
24.12.2016 00:12 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Ja korekciju neveiksi, tad pigments izies.
24.12.2016 00:32 |
 
10 gadi
Reitings 1323
Reģ: 29.01.2009
Uz korekciju ir jāiet! Cik dienas pēc procedūras pagājušas? Man bija līdzīgi.
24.12.2016 00:49 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Ja vēlies, lai uzacis ātrāk iziet, vari mēģināt lietot uz kreveles Bepanthen ziedi. Pēc kreveles jēgas vairs nav, jo dzīšanas procesā ziede mēdz vilkt ārā pigmentu.
Bet tur ir liels risks, ka pigments iziet nevienmērīgi. Tad noteikti jāzin, ka pēcāk iesi pie meistares, kas Tev sataisīs kā nākas.
Man bija negatīva pieredze ar lainera līniju:

Vēl bilde, un vēlviena (dzijis ar Bepanthen lietošanu).
"Meistare" naudu netaisījās atgriezt, korekciju, kad pieprasīju, ka samaksāšu tika tad, ja apmierinās rezultāts, arī atteica, lai eju citur.. Atradu citu meistari, kas salaboja. Slikums meklēt citu bildi, bet te, kreisajā stūrī redzams šobrīdējais rezultāts, tā kā nav pavisam bezcerīgi:
24.12.2016 00:51 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Es mēğinātu sarunāt, lai atgriež vismaz daļu naudas, parasti jau kopsummu sastāda materiāli + darbs, un ja darbs ir izdarīts neprasmīgi un slikti, tad to daļu viņai vajadzētu atdot atpakaļ.
Ja neatdotu, tad es kā baigā maita, safočētu viņas veikto darbu un saliktu FB, Instagramā, VK, vēl sūdzības.lv ierakstītu, ar visu viņas uzvārdu, vietu, kur strādā un pārējo.
:)
Lai izlabotu atrastu jaunu meistari.
24.12.2016 01:31 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Viņa salonā strādā vai mājās? Ja salonā un viņai ir darba devējs, tad sūdzētos arī salona vadībai.
Ja viņa ir viena, tad jā. Vnk izvazātu viņas uzvārdu.
Es gan tā parasti nedaru, bet permanentais turās un to grūti dabūt laukā, ne jau tāpēc maksā, lai pēc tam domātu kā labot darbu par kuru šī meistare nesa atbildību
24.12.2016 01:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits