Atvadīties no iepriekšējās dzīves

 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Sveikas dāmas. Mana bērnība nebija viegla - nācās piedzīvot to, ko nevienam nenovēlētu. Sāpīgāk par fiziskajām sāpēm, ko es piedzīvoju bija emocionālās. Ja zilumi ir sadzijuši un es vairs neizskatos kā agrāk, tad sirdī man iedragāts caurums uz mūžu. Tas, kam es izgāju cauri ir garš stāsts, taču īsumā - vardarbība no tēva (fiziski pat neko un to darot viņš ņirgājās, smaidīja :'-(; visu laiku mani pazemoja, grāva manu pašapziņu); skolā biju atstumtā un arī tur mani izsmēja (biju vājākā klasē, taču neviens nezināja kam es eju cauri katru vakaru mājās); nomira mana vecmāmiņa - cilvēks ar kuru man bija tuvākā saikne; mājdzīvnieka nāve, kad atgriezos no SOS centra (biju izņemta no ģimenes, dzīvnieks nositās ar elektrību); radikāli izmainīju izskatu - izraustīju uzacis, nogriezu savus garos matus un izbalināju, kas atstāja sekas uz dažiem gadiem. Datorā ir daudz fotogrāfiju no grūtā dzīves perioda, kuras skatoties pārņem sāpes. Atmiņu lādīte ar sīkumiņiem no bērnības, dienasgrāmata, kurai ir saistība ar vecmāmiņu. Ir smeldzošs rūgtums atvadoties no atmiņām, taču saprotu, ka tas nepieciešams. Domāju atbrīvoties no visa, kas manī neraisa pozitīvas emocijas un varbūt tad kļūs vieglāk dzīvot laimīgi?
18.12.2016 11:51 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
no sevis neaizbēgsi. varbūt jāiemācās vienkārši visu pieņemt?
18.12.2016 18:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Atriebties ir vajuma iztausme, tas parada ka esi uzvareta. Zini kas ir citadaka vislabaka atriebiba piedot, uN PAŠAI KĻŪT LAIMIGAI. Tā ir ideāka atriebiba taviem nelabvēļiem. ;-) Vienmer to atceries kad ir smagi, sakod zobus, piecelies ja esi kritusi un kaut rāpo, bet uz mērķi!
18.12.2016 18:25 |
 
Reitings 190
Reģ: 05.12.2016
Ne jau tik vienkārši tev paliks vieglāk, ja tās lietas izmetīsi. Jā, saka, ka no acīm prom, no sirds laukā. Bet jāsakārto savas domas un sirds, jo ne jau izmesta dienasgrāmata liks visu aizmirst, ja tāpat par to atcerēsies. To visu var nolikt tālu prom. Es nemestu laukā fotogrāfijas (kur būtu tikai es, bez citiem cilvēkiem) vai sīkumus no bērnības. Es reiz izmetu vienu disku, ko man ierakstīja kāds puisis. Bet tāpat vēl atceros toreizējās dziesmas, arī bez visa diska.
Paiet gadi un paliek vieglāk. Ja ko mestu, varbūt dienasgrāmatu, ja tur ir ļoti daudz negatīvā. Izturi to laiku, kamēr vēl tēvs ir blakus. Kad tiksi prom, tad arī kārtīgi varēsi galvu vēdināt, jo vairs nedarīs tev pāri.
18.12.2016 19:40 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Kā rīkoties tad, ja atstāt pāridarītāju pagātnē neatļauj sirdsapziņa un apstākļi, bet līdz galam piedot arī neizdodas? Ir žēl, un ir dusmas. Šī pretruna mani grauž gadiem.

netere savu laiku, energiju un domas , tam kas nav ta verts. Bet pa lielam tas ir attiesmes jautajums pret dzivi un lietam kuras ar tevi ir notikusas .
19.12.2016 09:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits