Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neizpratnē

 
Reitings 1
Reģ: 14.12.2016
Sveikas meitenes! Pirmo reizi rakstu šādā forumā, jo šo reiz tik tiešām esmu neizpratnē un neziņā..:-) Tātad... jau 2 gadus vai pat nedaudz vairāk lietoju Yaz (28.tabletes) hormonālās kontracepcijas tabletes, kuras sāku lietot veselības dēļ.. tā nu lūk, pēdējā laikā ir diezgan dīvaina sajūta.. :-/ mēnešreizes nekavējas.. bet pēdējo reizi, kas ir tagad, sākās diezgan sāpīgi.. ļoti vilka vēdera lejas daļu.. un arī tagad vēders tāda sajūta it kā būtu piepūties un ciets.. cik noprotu grūtniecības testi ir bezjēdzīgi, jo esmu dzirdējusi, ja dzer šīs tabletes, tad vienalga neko neuzrāda.. pie ģinekologa uz pārbaudi tieku tikai pēc jaunā gada.. īsti nesaprotu, kas notiek.. kā jūs domājat, ja būtu iestājusies grūtniecība, mēnešreizes tak nesāktos, vne? nav tā ka es nevēlētos bērniņu, draugs gan vēl nav gatavs tādam :-D.. ir vērts izmeiģināt grūtniecības testu vai nē? vai tās ir tikai manas iedomas...:-/
14.12.2016 20:44 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Izmēģināt vienmēr ir vērts, neko sliktu Tev tas nenodarīs. Kas tās pār dādām tabletēm, kuras liedz uzrādīt grūtniecību?
Sāpīgas MR un cieta vēdera lejasdaļa man vienmēr praktiski ir. Nedomāju, ka tie ir īstie simptomi.
14.12.2016 20:58 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
cik noprotu grūtniecības testi ir bezjēdzīgi, jo esmu dzirdējusi, ja dzer šīs tabletes, tad vienalga neko neuzrāda..

What?
14.12.2016 21:08 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
Taisi to testu, mazāk stresa būs.
14.12.2016 21:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits