Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kompleksi par ķermeni

 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Vienmēr jau kādai atradīsies par ko sūdzēties, bet man īpaši nomāc kompleksi. Esmu ļoti neapmierināta ar savām krūtīm. Sāksim ar to, ka tas ir knaps A izmērs, neietilpst pat manā plaukstā...ar to vēl sadzīvotu, bet forma ir nesmuka - galiņi man vispār nav redzami, ir tādi apaļi gali un konusveidīga forma + pie padusēm ir tādi kā tauku spilventiņi, kas vēl papildus izkropļo kopskatu:'-( Vienīgi tad, kad uzmetas zosāda, parādās tie blusas lieluma galiņi un arī apaļākas kļūst.
Es nezinu, kā var kko uzlabot... es nespēšu atkailināties puiša priekšā nekad, jo tur taču, atvainojos - ne celsies, ne stāvēs. Esmu galīgi izmisusi, vēl samierinoties ar to, ka tas ir uz mūžu:'-((t)
12.12.2016 22:46 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Dari kā es - krāj plastiskajai! (l)
12.12.2016 22:50 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Tikmēr vien jāmīl sevi, kā ir, neko darīt :) Uzņemot svaru krūtis nekļūtu lielākas?
12.12.2016 22:51 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Un ko tu gribi lai tev iesaka? :)
Ir jāmīl sevi tāda kāda esi. Neko jau citu labāku ieteikt nevar. Jāpieņem un jāsaprot,ka katrs mēs esam savādāks, tas manuprāt ir skaisti,ka katrs tik ļoti atšķiramies, tā rodas daudzveidība.
Iemīlēt sevi kāda esi, pats notiks pats par sevi.
Ne visiem puišiem patiks lielas krūtis, tagad nesāc domāt,ka tas dzīvē galvenais.
12.12.2016 22:51 |
 
Reitings 67
Reģ: 28.10.2016
Sirsniņ, esmu identiska Tavam aprakstam un es arī kādreiz kompleksoju par to, bet draugam gan ļoti patīk, visu laiku ir patikušas mazas krūtis, lielākas man viņš negribētu, man kompleksi kaut kā tā arī pazuda. Ja ir jau puisis un kauns, tad izvērtē situāciju arī mazlietiņ no kritiskās puses
12.12.2016 22:53 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Ja būs normāls vīrietis, tad gan celsies, gan stāvēs ;)
12.12.2016 22:53 |
 
Reitings 267
Reģ: 13.09.2016
Uzņemot svaru, lielāks kļūs arī viss pārējais, ne tikai krūtis.
Par puišiem - tas ir mīts, ka visiem patīk lielas krūtis, ir vīrieši, kas ir starā par mazām. Ja tevi pašu tas neapmierina, tad izņemot operāciju, cita padoma laikam nav.
12.12.2016 22:54 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
es nespēšu atkailināties puiša priekšā nekad, jo tur taču, atvainojos - ne celsies, ne stāvēs.

:-D:-D:-D
Paskaties pieaugušo filmas-uz ko tik viņiem nestāv :-D
12.12.2016 22:56 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Viedā Minka,
hahah :D Sasmējos!
12.12.2016 22:58 |
 
Reitings 67
Reģ: 28.10.2016
Viedā Minka sasmējos :-D
12.12.2016 22:58 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Paskaties pieaugušo filmas-uz ko tik viņiem nestāv

:-D:-D:-D Bet nevar nepiekrist :-D
12.12.2016 22:59 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Vīrietis nemīlējas ar tavām krūtīm, viņš mīlējas ar tevi. Ja sekss būtu iespējams tikai ar perferktu krūšu īpašniecēm, tad seksa ļoti daudziem nebūtu. Jo pēc 3. bērna vai 60 gadu vecuma tās tāpat nebūs skaistas, pat ja sākumā bija. Nu, un daudzām nemaz nevajag 3 bērnus vai 60 gadus. Otrs aspekts ir tas, ka tavas krūtis nav primāri paredzētas vīrieša baudai. Tās ir paredzētas tavu bērnu barošanai un tavai baudai.
12.12.2016 22:59 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Iedvesmai
12.12.2016 23:02 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Paskaties pieaugušo filmas-uz ko tik viņiem nestāv

Šo es vienmēr pie sevis nodomāšu, kad būs grūta diena un pasmaidīšu :D Paldies! :D
12.12.2016 23:06 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Citronpalma, man arī ir tādas pašas formas, arī mazas. Bet nu, līdz šim neesmu dzirdējusi no puiša- fui, kādas tev tās krūtis, piesedzies labāk :D
Man arī kādreiz par to bija kompleksi.. Vnk pasai jāsaprot, ka tas viss ir tava galvā, vīriesi to redz savādāk.. Bet to, ka kādam varētu necelties dēļ tā? Viņiem patīk krūtis- lielas, mazas, padusēs vai sastumtas pie zoda augšā- krūtis paliek krūtis. :)
12.12.2016 23:16 |
 
Reitings 171
Reģ: 21.04.2014
Ikviens vīrietis (kuram nav kaut kādas noslieces) sievietē, kuru izvērtē kā potenciālo draudzeni, pirmo tomēr pamana seju, ne krūšu izmēru! Un ja vīrietis vēlēsies ar Tevi pārgulēt, tad viņam jau būs skaidrs, ka Tu un tavs augums ir tieši tas, kas viņam patīk un kautrēties, ka krūtis mazas jau būs pilnīgi lieki. Tādēļ izmet visus tos šausmīgos, pārpolsterētos krūšturus, ja Tev tādi ir! Es pārdzīvotu, ja man būtu lielas krūtis un neglīta seja!
Un paskaties vairāk apkārt - pat mākslas darbos, gleznās dominē sievietes ar mazām krūtīm. Arī modeles un aktrises, kas tiek uzskatītas par skaistuma etaloniem ir ar mazām krūtīm! Pārstāj ticēt visam, ko dzirdi un redzi lētos žurnālos un reklāmās, lielākā daļa no tā visa ir fotošops un apmāns!
12.12.2016 23:25 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Taisi plastisko, es nedomātu diži un neslīgtu kompleksos. Ja tas ir tik traucējoši kā apraksti, nav ko "pieņemt sevi kāda esi, samierināties utt". Mūsdienās tas ir nopietns, bet samērā viegls un pieejams pasākums. Normāls vīrietis, protams, neteiks -fui, kas pa krūtīm, bet kaut kādi vizuālie dotumi, ar ko salīdzināt un vērtēt noteikti ir. Ja jau mēs, sievietes, varam bildes skatoties spriests skaistas vai ne, tad kāpēc domāt, ka vīrietis ir akls. Viņš klusēs tolerancei, bet diez vai bēdāsies, ja sieviete būs veikusi uzlabojumu.
12.12.2016 23:26 |
 
Reitings 619
Reģ: 09.10.2012
es piekrītu viedoklim - krūtis paliek krūtis ;) man pašai viss +- apmierina, bet draudzenei tiešām ir tur kaut kas knapi knapi - viņa teica, ka draugam ļooooooti patīkot ;)
es vienreiz dzirdēju puišu viedokli, ka lielas krūtis gribas aiztikt, bet mazas - skūpstīt (l)8-)
12.12.2016 23:29 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Tiras mulkibas ka viriesiem nepatik mazas krutis. Galvenais jau ir kopskats un personiba. Nevajag uztvert mazas krutis kaa kompleksus. Ir tik apt loti daudz slavenibu ar mazam krutim un slaidu augumu kaut pa piemeru taa pati Keira Naitlija vai Odrija Hepberna. Loti skaistas sievietes.
12.12.2016 23:36 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Tikai un vienīgi implanti.
Bet es tos liktu pēc dzemdībām, jo citādi tāpat visdrīzāk nāktos atkal taisīt operāciju vēlreiz, pēc grūtniecības un bērna barošanas skats lielākajai daļai sieviešu pasliktinās vēl vairāk.
------manā skatījumā krūtis nevar izbojāt visu, ja ķermenis ir labā formā, ja tev būs glīta vēderprese, apaļš formīgs dibens un viegli muskuļotas rokas, kājas tad neviens tās krūtis i nepamanīs un pašai vairs netraucēs, jo būs kopskatā labi.------
Dabiski krūtīs sievietēm bieži vien nav ideālas formas, tās nav ideāli apaļas un neturās kā mākslīgās. Tas ir dabiski, un tici man, vīrieši pārsvarā nemeklē super stāvošas un apaļas krūtis, viņi labi apzinās, ka dabiski forma daudzām ir konusveidīga, krūšu galiņi ir nevis mazi un ideāli, bet arī uz iekšu un arī sarkanīgi, gaiši, persiku tonī un tumši brūni. Tas nespēlē galveno lomu.
13.12.2016 01:56 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ir sievietes, kurām ir tādas krūtis, attiecības gadiem un vēl vīrieši no pakaļas skrien. Ja Tev pašapziņa ir tik zema, to noteikti nav panākušas krūtis, taču, ja lielākas Tev to pašapziņu uzlabotu, dari, kā Mincis saka - krāj implantiem. Krūšu izmēra vainošana pie zemās pašapziņas, ir kliedzošs signāls, ka kāds to ir sabojājis pavisam citā veidā. Protams, var apmeklēt speciālistus un šo cēloni meklēt un vēlāk smieties par to, ka kādreiz par to pārdzīvots, taču speciālista apmeklējums nedod garantiju, ka tas izdosies. Par šo pārdzīvo jaunas sievietes, tādas, kam vēl visa dzīve priekšā. Vai ir jēga iet, gulšņāt uz kāda dīvāniņa, iztirzājot visus savus radus, draugus un paziņas, lai noskaidrotu, kas par iemeslu un pēc tam gadiem no tā rehabilitēties, ja vienīgais, kas liek justies neatzītai pretējā dzimuma acīs, ir krūšu izmērs, ko var lētāk (Tās rehabilitācijas kopsummā sanāk daudz dārgāk) un lētāk izdarīt?
Palaidu garām autores vecumu. Ja zem 20, ar nazi vajag nogaidīt un pavērot pieaugušu vīriešu, nevis pusaudžu reakciju iepazīstoties. Pamatskolas/vidusskolas personāži nebūs blakus visu dzīvi, vēlāk iepazīsies ar citiem un uzzināsi, ka ir daudz cilvēku, kas domā savādāk un meitenes, ar ko veidot attiecības neizvēlas pēc krūšu izmēra. Ja ir jau gabalu pāri 20 un joprojām tādas domas, nav ko sevi spīdzināt - var uztaisīt smukas B-C izmēra krūtis un aizmirst par problēmu. (Ja ir vēlme pēc vēl lielākām, tur gan iesaku par tarakāniem galvā padomāt, ar matulaku tos iznīdēt nevar.)
13.12.2016 03:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits