Neprot krāt?

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Daudzi draugi un radi apkārt ir tajā vecumā, kad veido ģimenes, domā par mājokļiem un tamlīdzīgi, tad nu esmu pamanījusi tādu tendenci, ka daudzi vienkārši nemāk krāt.
Viens sūkstas, ka nevar sakrāt dzīvokļa pirmajai iemaksai, bet tai pat laikā katru pusgadu ņem jaunu telefonu un nomaksu.
Otrs saka, ka dzīvokli negrib, tikai māju, krāj naudu mājai, bet tai pat laikā bieži braukā ceļojumos.
Liekas tāds wtf, nu ja tev ir mērķis, tad krāj un ierobežo sevi. Neivis ēd restorānos, pērc gadžetus, braukā ikdienā ar auto vai kaut kā citādi notriec naudu.
Un kad par to ieminos, tad bez maz vai apvainojas, ko tad tie 50 eiro ietekmēšot. Un kā vēl ietekmē, ja saskaita visu, kur tiek tērēts, tās ir milzu summas.
Personīgi es, ja kaut kam krāju, tad es visu naudu veltu tam, un iztieku ar pašu minimumu.
12.12.2016 08:38 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Man liekas nenormàli stulbi kràt piem màjai, sevi šajà kràšanas laikà ierobežojot līdz minimumam! Tas tachu nav normàli?! Ja es kamèr kràju pirmajai iemaksai un visiem dokumentiem (25tk €) nebūtu braukusi celjojumos, atvalinàjumos, un gàjusi uz restoràniem un tèrèjusi vèl kàdàm izklaidèm es būtu nojúgusies :D nu protams, mènesi, divus var paciesties, bet ja jàkràj gadu? Ko man gadu neiet laukà no màjas un nebraukt atpūsties un celjot? Nè, es arī kràjot lielàkam mèrkjim dzīvoju kà cilvèks!
06.06.2017 16:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits