Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sekss, attiecības. HELP

 
Reitings 2
Reģ: 11.12.2016
Hey. Jau labu laiku ņemos ar vienu situāciju, esmu pārrakusi visu internetu, meklējot varbūt kādai ir, kas līdzīgs bijis, bet nekā. Tātad, mani interesē jūsu viedoklis, situācija ir it kā maksimāli vienkārša, bet taja pašā laikā maksimāli sarežģīta, bet par visu pēc kārtas.
Vairak kā pus gadu atpakaļ sāku satikties ar puisi (pazīstami esam jau ļoti sen), kādreiz bieži kontaktējāmies, bet ar laiku kontakts pazuda, jo viņam parādijās draudzene, kas ir maksimāli greizsirdīga un jā. Kopš dienas, kad satikamies, visu laiku pavadījām kopā, visu laiku paliku pie viņa, praktiski dzīvojām kopā, sapratāmies perfekti, nestrīdējāmies, es viņu nekotrolēju, neko neaizliedzu, attiecības bija perfektas. (vismaz man tā likās). Sekss lielisks, bieži vien pat 5-6 reizes dienā. vienigais mīnuss bija tas, ka es sākumā iepatikos ar viņa labakajma draugam, nu un pašsaprotami, ka ar laiku tas labākais draugs sāka mani neieredzēt :D pagāja vairaki mēneši, izsķīramies. Ne no kā, ne no šā, vienkārši izdomāja, ka negrib attiecības. Nu labi, dzīvē visādi gadas, grūti bija, bet pieņēmu. Tomēr pēc šķiršanās turpinājām satikties, tiri seksam. Tad kaut kāda brīdī vairs nekontakteejāmies, viņam parādijās jaunas attiecības. Atkal sākām slepus satikties, visu laiku pavadīt kopā, tai otrai meitenei nezinot. Labi pavadījām laiku, sekss, gluži viss tapat kā tad, kad bijām kopā, bet bez ta ''mēs esam kopā'', izsķīrās viņš ar to savu draudzeni. Kad es prasiju kāpēc satiekas atkal ar mani, teica, ka spēju dot viņam to, ko viņam nespēj dot citas. Gan fiziski, gan morali. Tagad jau atkal kādu laiku satiekamies. Kopā it kā neesam, bet uzvedamies tā it kā būtu. Pati baidos uzsākt to tēmu par attiecībām, es nemaz īsti nezinu vai vēlos to tēmu uzsākt, bet atkal no otras puses dzīvot tāda neziņā arī ir stulbi. No vienas puses mani maksimāli velk pie viņa, no otra, es domāju, ka tas ir vienkārši pieradums, ta patika, ka viņš ir blakus, ka aizmiegot samīļo utt, bet es arī apzinos, ka tā vairs nav tik stipra mīlestība, kā bija iepriekš, pat nezinu vai ta vispār ir mīlestība.
Tiešām grūti saprast ko ma darīt. Ar galvu saprotu, ka kaut kas ir jāmaina, sirds saka- atstāj visu kā ir, tu tak negribi lai viņš atkal pazūd. Izklausās jau pēc tada, kā izmisuma :D
Varbūt kādai ir bijis lidzīgi un ko jūs darītu manā vieta?
Arī tagad mēs saprotamies ļoti labi, nestridamies, uzvedamies ta it kā būtu paris, jūtamies kopā perfekti, bet es saprotu, ka , ja piemēram, viņš pārgulētu ar citu, es viņam nevarētu pārmest krāpšanu, jo teorētiski kopā neesam.
Ceru, ka vispār sapratāt kaut ko :D
11.12.2016 13:13 |
 
Reitings 2
Reģ: 11.12.2016
*Par to, ko rakstiju, ka parādijas draudzene, kas ir maksimāli greizsirdīga- viņi izšķīrās kādu laiku pirms mēs sākām satikties.
11.12.2016 13:14 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Es pārtrauktu ar viņu kontaktēties, jo man nevajag vīrieti, kurš nezin ko grib. Protams vispirms visu pamatīgi izrunājot un saliekot pa plauktiņiem.
11.12.2016 13:34 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Protams vispirms visu pamatīgi izrunājot un saliekot pa plauktiņiem.

Priekš kam? Prosto ignore mode on un viss.
11.12.2016 13:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Priekš kam?

Es arī neredzu, par ko tur baigi vajag izrunāties un ko likt plauktiņos.
11.12.2016 13:54 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Viņam tu esi izdevīgs variants. Dod seksu un mīļumu,bet,kad viņam sagribas vēl kādu,tad tu nedrīksti būt greizsirdīga,jo kopā neesat.
Ej prom no viņa.
11.12.2016 13:56 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kopā it kā neesam, bet uzvedamies tā it kā būtu.

Šo, lūdzu, detalizētāk. Izņemot sekss, sekss, sekss un "aizmiegot samīļo", kas vēl tur ietilpst?
11.12.2016 13:58 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
Hardcore casual sex? So mad for each other? Es negulētu ar vīrieti, kas nav man uzticīgs, man pofig, kas jums tur par attiecību formu skaitās.
11.12.2016 14:04 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Oj kā es tam gāju cauri :D izdevīgs variants Tu esi, līdz brīdim kad viņš atradīs labāku. Tikai es šajā situācijā biju gudrāka un aizgāju pirmā. Pajautā sev,kāpēc tad netiek pacelta tēma par kopā būšanu? Lai varētu darit, tikties ar ko grib, un Tu neko pārmest nevarētu. Neesi naiva muļķe!
Un vēl, piedod, bet tas, ka Tu gulēji ar viņu, arī tad,kad viņam bija draudzene, gan man šķiet zemiski un pretīgi!
11.12.2016 14:06 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Es neatbalstu šādu attiecību modeli. Vai nu ir kopā, vai arī nav, nevar būt nekāds pa vidu variants. Viņš (un arī tu) kā suns uz siena kaudzes - pats neēd, bet citam arī nedod, un, ja kādu mirkli tas ir jautri un forši, tad ilgtermiņā ir ļoti destruktīvi, manuprāt. Šis jau sen ir vairāk nekā sex with benefits, ja reiz atkal un atkal viens pie otra atgriežaties, tad jau arī kaut kāda emocionālā saite starp jums ir, un, ja reiz Tev rodas šādi jautājumi, tad es tā spriežu, ka īsti neesi mierā ar šādu situāciju.
Runā ar viņu konkrēti - vai nu esat jūs kopā pavisam, vai nu neesat nemaz, un attiecīgi arī rīkojies. Nevajag vilkt mirušas un destruktīvas attiecības sev pakaļ, lai cik ierastas un komfortablas tās būtu.
11.12.2016 14:08 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
Vispār, tāpēc ir izdomāta tāda lieta, kā laulības. Vai civil union.
Par šo vēl runājot - ja nebūsit precējušies, Tevi pie viņa slimnīcā nelaidīs, jo nebūsi sieva. Tu to gribi?
11.12.2016 14:13 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Ja tev patīk šāds attiecību variants, tad paliec pie tā. Nekas vairāk kā pliks sekss jūs tāpat nesaista. Tā emocionālā saite ir tevis pašas izdomāta.
11.12.2016 14:16 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Neizskatās, ka vispār jebkad esat bijuši attiecībās.
Regulāra nakšņošana, laika pavadīšana kopā, kas ietver tikai seksu+ tas, ka viņš tevi tā kā ar rotaļlietu izmanto. Kad grib, paņem priekšā, kad apnīk -nomet malā, kad grib-atkal paņem un vēl tas, ka tu viņam skrien pakaļ, kā tik viņš pasauc. Tās nav attiecības, čalis vienkārši ir labi iekārtojies, atradis meiteni (tevi),kas spēs iedot jebkurā laikā un neatteiks, izmantojot to, ka esi viņam pieķērusies.
11.12.2016 14:16 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Ērzeli, precīzi!!
11.12.2016 14:19 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Priekš kam izrunāties?
Lai saprastu vai veidos kārtīgas attiecības vai tikai pliku seksu. Vienkārši ignorējot tāpat paliks daudz jautājumu, kuri atkal vilks pie viņa atpakaļ un neļaus mierīgi dzīvot.
11.12.2016 14:37 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
ko jūs darītu manā vieta?
Pārtrauktu ar to vīrieti kontaktu... neredzu jēgu tērēt savu dārgo laiku uz plika krāna :)
11.12.2016 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Ko es darītu tādā situācijā? Es nebūtu tādā situācijā, jo es tādas attiecības pieļautu tikai ar kādu, kurā neesmu samīlējusies. Bet tu izklausās, ka tomēr nedaudz esi.
Bet attiecību to klasiskajā izpratnē jums nebūs. Ja puika to būtu gribējis, sen jau būtu.
Tā ka izdomā, cik ļoti tev tas viss ir ērti/traucējoši un tad izlem. Nav no tā jāuztaisa nekāda krīze, jo ne jums bērnu, ne jūs precējušies. Aiziet no viņa vari jebkurā laikā, aiziet atpakaļ - tāpat.
11.12.2016 14:51 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Sekss lielisks, bieži vien pat 5-6 reizes dienā.

No vienas puses mani maksimāli velk pie viņa, no otra, es domāju, ka tas ir vienkārši pieradums, ta patika, ka viņš ir blakus, ka aizmiegot samīļo utt, bet es arī apzinos, ka tā vairs nav tik stipra mīlestība, kā bija iepriekš, pat nezinu vai ta vispār ir mīlestība.

Tad kad beigs niezēt kājstarpe, tad sapratīsi, ka nebija tā vērts. Labāk iepazīsties ar kādu, kurš arī meklē abpusēji attiecības, netērē lieki laiku.
11.12.2016 14:53 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Kās tā ir par laika tērēšanu, kuru vairākas no jums piemin? Jūsuprāt jebkuru attiecību mērķim ir jābūt sevi izprecināt un ja uz to pusi neiet, tad nav ko lieki tērēt laiku, bet jāmeklē cits, kurš to gribēs? :D
11.12.2016 15:38 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.11.2016
Tad kad beigs niezēt kājstarpe, tad sapratīsi, ka nebija tā vērts. Labāk iepazīsties ar kādu, kurš arī meklē abpusēji attiecības, netērē lieki laiku.

+++:-D
11.12.2016 15:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Jūsuprāt jebkuru attiecību mērķim ir jābūt sevi izprecināt

Dažādi cilvēki iesaistas dažādās attiecībās ar dažādiem mērķiem un dēļ dažādiem iemesliem. Un jā, zināmā vecumā "sevi izprecināt" patiešām sāk kļūt par populāru mērķi - attiecības, kurās ir cerības uz kopīgu hipotekāro kredītu, kopīgiem plāniem, kopīgiem bērniem
11.12.2016 15:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!