Kā ir dzīvot Liepājā?

 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Ar interesi izlasīju visas kādreizējās diskusijas par šo pilsētu, bet laiki mainās, tāpēc veidoju jaunu.
Gribu tur mācīties otru maģistru.
***
Interesē viss: cilvēki, darba iespējas, izklaides iespējas, klimats, galu galā. Ziemas, cik noprotu, tikpat kā nav.
Nesen diskusijā lasīju interesantu izteikumu par negatīviem cilvēkiem Liepājā, kā tur ir ar tiem? :D
***
Brīvais mikrofons liepājniecēm - gan tām, kas tur dzimušas, gan tām, kas dzīvo vai dzīvojušas kādu laiku.
09.12.2016 00:12 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
Kaa cilveki var zinat par vinas orientaciju? Vai vina varbut dara tapat ka tu...bez maz sev uz pieres uzraksta.
Viņa ir ielikusi savā facebook to. Nezinu, diez vai to ir prātīgi tur likt, ja jebkurš kursabiedrs var atvērt un apskatīties.
09.12.2016 13:13 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.01.2009
Mēs ar vīru vienu brīdi arī domājām varbūt pārcelties par Liepāju. Acīmredzot bez pārāk laba pamatojuma, bet likās, ka tā ir kā reiz viena no latviskākajām pilsētām, kas ļoti uzrunāja. Mazāk cilvēku, daba, jūra. Vasarā aizbraucām uz pāris dienām (protams, nav gana ilgs laiks, lai pamatotus secinājumus, bet atliku likām, lai saprastu, kādas ir pilsētas "sajūtas", atmosfēra), tomēr kaut kas galīgi "neķēra" - cilvēki tiešām likās mazliet rupjāki, iedomīgāki. Patika foršās kafejnīcas un jūra, bet tas laikam arī viss. Kopējā atmosfēra - galīgi nē. Visvairāk gan šokējāmies par briesmīgo autovadītāju parkošanos. :D
Neskatoties uz to visu, Boulangerie un pludmales dēļ tāpat ir vērts braukt ciemos. :-)
09.12.2016 13:22 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Viņa ir ielikusi savā facebook to.

Varēja arī uz pieres uzrakstīt. Ja tas ir facebook, viņai ir svarīgi, lai tā ir viena no pirmajām lietām, ko cilvēki par viņu uzzina. Tieši, kā te jau minēja "Labdien! Esmu lesbiete. Mani sauc Anna". Ja pašai ir šāda attieksme, tādu arī pret sevi saņems. Tur nav vainīgs ne dialekts, ne pilsēta, ne izskats. To viņa pati panāk un ne jau tāpēc, ka ir dialekts vai orientācija.
09.12.2016 13:27 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Ne par tēmu, bet kādēļ kādam ir jābūt problēmām pret cilvēka orientāciju? Vai tiešām vēl joprojām tas ir jāslēpj? Neviens nesaka, ka jāstaigā apkārt un jākmēģina visiem iestāstīt, ka es esmu lesbiete. Tātad, ja FB tas ir jāslēpj, tad, piemēram, ja lesbiete ir attiecībās, tad viņa nevar neko par sevi publicēt saistībā ar savām attiecībām?
09.12.2016 13:44 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Liepāja ir mana dzimtā pilsēta, lielāko daļu mūža arī esmu tur nodzīvojusi. Droši vien nebūšu objektīva, jo pilsēta man ir ļoti mīļa, bet lielākais pluss varētu būt jūra, daba, patīk, ka viss it kā ir, bet nav tās lielpilsētas sajūtas. Kādreiz šķita, ka vienmēr gribēšu dzīvot Liepājā, bet tagad esam pārvākušies uz pavisam mazu pilsētiņu. :-D
Par latvisku es Liepāju gan nesauktu. Saziņai iestādēs, veikalos, uz ielas, citās sabiedriskās vietās latviešu valoda principā nav nepieciešama-mans vīrs un daži mani ģimenes locekļi tam ir reāls pierādījums.
09.12.2016 13:53 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Orientācija nav nedz jāslēpj, nedz jākaunas no tās, bet nu speciāli visiem bāzties virsū ar to, arī nav vajadzības. Un tieši tāds izklausās šis gadījums. Jau Fejumeitene pati pat šeit vairākkārt uzsvērusi savu orientāciju vietā un nevietā, ja viņas draudzene dara tāpat, tad nebrīnos, ka cilvēkiem vienkārši ir līdz kaklam. Un neticu, ka iemesls, kāpēc studiju biedriem šī meitene izraisa kādu nepatiku, ir viņas orientācija, visdrīzāk iemesli pavisam citi.
09.12.2016 13:58 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Bet ko nozīmē uzsvērt savu orientaciju vietā/nevietā? Negribu nevienu aizskart, bet, manuprāt, Latvijā vēl joprojām daudziem cilvēkiem ir aizspriedumi pret pretējas orientācijas cilvēkiem, tapēc es ticu, ka ir pietiekami daudzi cilvēki, kas ir neiecietīgi pret homoseksuāli orientētiem cilvēkiem.
09.12.2016 14:11 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Nakts izklaides man vairs nav tik aktuālas, kā agrīnajos 20, bet Fonteins patīk, tur laba akustika. Un teātris arī man mīļš, Rīgā cenšos neizlaist tā viesizrādes.
Ar strādāšanu ir tā, ka, iespējams, varēšu strādāt mājās, bet, ja ne, tad jā, šī ir viena no tām lietām, kas varētu būt sarežģītāk risināma jebkurā Latvijas pilsētā, kas nav Rīga. Savu vietu neviens nevēlas laist vaļā.
09.12.2016 14:29 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Par to homoseksuālismu... manuprāt, Latvijā, ne tik daudz cilvēku ir pret to, cik daudz paši homoseksuāļi uzbāžas ar to savu būšanu. Cik reizes ir nācies saskarties ar to, ka knapi iepazīsti cilvēku, bet viņš jau sāk kladzināt, cik grūta dzīve ir homo utt. Tad ir tāds - hei...I dont want to know. Paši to uztaisa par kaut kādu notikumu un gadsimta tēmu, tad brīnās kādēļ negatīva attieksme. Nu negribu es zināt visādus homo sīkumus, man jau ar hetero drāmām pietiek.
Par Liepājas čaļiem.. vienu vasaru te Rīgā sanāca uz rīta pusi satusēt ar liepājniekiem. Kaut kā baigi sapasēja, it kā foršs čalis bija. Aizbrauca uz Liepāju, baigi daudz čatojām un pļāpājām, šim bija uz Rīgu jāatbrauc vēlreiz uz nedēļas nogali. Dažas h pirms viņam bija jāatbrauc - uz sms neatbild, telefonu neceļ, no FB izdzēš. Es nodomāju, nu labi, štrunts ar visu - vienreiz satiku tāpat tikai :-D Beigās izrādījās, ka šis esot sagājies atpakaļ ar savu ex un nu ir happy family. Nu un atkal - štrunts ar visu, man prieks, ka viņiem viss nokārtojās, bet.. katru reizi kā šiem kašķis un viņš brauc uz Rīgu, tā man visu laiku raksta un nesaprot kādēļ es viņu katru reizi atšuju. Varbūt tapēc, ka tu biji kretīns "biksēs čurātājs", kurš nevarēja vienārši pateikt - hei, atceļam šodienas plānus, es te sagāju kopā ar savu ex :-D bet nē, es atbrīvoju vakaru un veltīgi :-D
09.12.2016 14:47 |
 
Reitings 50
Reģ: 06.01.2016
Liepāja diemžēl kļūst par vecu cilvēku mazpilsētu.Kāda dzīvība ir vasarās ,bet rudens un ziema ir diezgan drūmi,maz cilvēku ielās .Īpaši tas novērojams pēdējos 5 gados. Gandrīz 80% jauniešu (pēc manas personīgās saskarsmes) pēc videnes raujās prom uz Rigu un ārzemēm.Ar darbu un labu algu ir pavisam grūti.Bet ,ja pat'ik mazas pilsētiņas pie jūras,tad Liepājā dzīvot var.Arī foršus cilvēkus var satapt.
09.12.2016 15:43 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Es laikam kā bijusī liepājniece nespēšu objektīvi spriest. Liepāja man ir dikti mīļa, ja tur būt darba iespējas, droši vien atgrieztos. Bet nav. Ehh, atceros tās vasaras, kad bija darbs-mājas- jūra. Tas bija tikkkk forši. Nezinu, neesmu gan ievērojusi, ka cilvēki tur būtu nīgrāki.
09.12.2016 16:16 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Man arī patīk Liepāja. Un ir pozitīvs iespaids par sastaptajiem cilvēkiem no Liepājas, labs kontaks veidojas, kaut kā saskan mums :)
Piekrītu par puišiem :D Nemaz nekautrējas, nāk iepazīties, ļoti runātīgi :D
09.12.2016 17:18 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
No šī vakara, domāju, būs vēl labāk, vismaz jauniešiem, jo Liepāja pirms ~ stundas ieguva Latvijas Jauniešu galvaspilsētas 2017 titulu! Sveicu visas liepājnieces - jums priekšā foršs jo foršs gads! :-)
09.12.2016 20:20 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ja persona ieliek socialaja portala savu seksualo orientaciju, vinai ar galvu viss nav labi. Vinai uzmanibas trukums? Luk tagad par to var nesudzeties.
Man nav nekas pret homo, bet nevajag ar to platities ka ar kautko ipasu. Losene, pati vainiga.
10.12.2016 08:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Chuky
Liepaja, vecu cilveku pilseta? Nez kas tad pie par jauniesiem kurus bariem tur nakas nepartraukti redzet? Un nav runa par vasaru. Vot Kuldiga parversas par tevis mineeto. Nee nu jauniesi ir, bet vairak cilveku tiesi pec, nezinu, 40?!.
Mana pieredze ir gluzi preteja, jauniesi raujas no Rigas prom vai drizak uz to galu nemaz nevelas doties. Daudzi pec skolas raujas uz LiepU vai dals uz Ventspili, bet ta vispar ir kapseta, nekaa tur nav un tuksa.
10.12.2016 09:01 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Ja persona ieliek socialaja portala savu seksualo orientaciju, vinai ar galvu viss nav labi.

Zini, ja Tevi izbesītu tas, ka visi a priori domā par Tevi aplami, Tu arī to darītu.
10.12.2016 09:26 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
V35
Tevis teiktajam trukst jebkadas logikas
10.12.2016 10:39 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Tevis teiktajam trukst jebkadas logikas

Loģikas pietrūkst akurāt Tev. Ilgtermiņā ir diezgan kaitinoši saņemt uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma pārstāvjiem, kuri nav informēti par to, ka laužas aizslēgtās durvīs.
10.12.2016 10:47 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
V35
Labi, teiksu velreiz. Kas domats ar, visi doma par tevi aplam? Visi ir apjukusi kas sii persona ir, lezbe vai ne?! Un nepartrauki izsaka spriedumus,gan vienaa, gan otraa veida? Un tapec, tagad ir iemesls uzlimet uz pieres blitku lai beidzot liekas miera?! Un kapec citi domas tai sakara vispar interese. Neparliecinatiba? Kompleksi? Pie ta jastrada nevis kadam kautkas japierada.
10.12.2016 11:30 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Beibe.Marta
Beidz pīpēt to kapronu, neko nevar saprast no Taviem tekstiem...
10.12.2016 11:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits