Jūtas pašā sākumā vai ar laiku.

 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Īsti nevarēju izdomāt virsrakstu jautājumam.
Bet vēlētos zināt, gan Jūsu viedokli, gan arī Jūsu pieredzi, ja vēlaties dalīties.
Iepazīstot jaunu cilvēku (tie kuri ir attiecībās,tad par otru pusīti) Vai tai dzirkstelītei un jūtām jābūt momentāli ieraugot otru, vai tā patika pret otru veidojas turpmāk, runājot un iepazīstot otru.
Kā Jūs uzskatiet, kurā gadījumā attiecības var saglabāties uz ilgāku laiku.
Ieraugot cilvēku - Bams, man viņš patīk, ārēji un iekšēji un tad attiecības, vismaz sākums visu laiku tāds taureņu variants.
Vai arī, kad sākumā cilvēks liekas foršs, bet ne tik lai būtu kā bez prāta, un ar laiku, komunicējot, tiekoties rodas tā patika un tā mīlestība pamazām rodas.
Cerams sapratāt manu domu. :)
07.12.2016 14:06 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.11.2016
Man arī ar īsto cilvēku jūtas nāca pamazām ,no sākuma bijām vienkārši draugi.
Pirms viņa biju iemīlējusies no pirmā acu skatiena, un viegli sakot, bija tāda neliela vilšanās, pēc tam, kad iepazinu viņu labāk...pati savā prātiņā viņu biju iedomājusies kā ideālo cilvēku priekš manis un re, kā sanāca(t):-D
07.12.2016 16:53 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man manējais draugs sākumā īpaši nesaistīja ne kā cilvēks, ne vizuāli. Visi apkārt teica, ka viņš ļoti jauks puisis, draudzenes jautāja, kāpēc nemēģinu kaut ko ar viņu, jo ir taču izskatīgs arī. Es visu laiku tik teicu, ka mani viņš neinteresē. Tad vienā jaukā dienā nolēmu uzaicināt viņu uz tikšanos. Tikai, lai pārliecinātos, vai tiešām kaut kas nevar sanākt. Satikāmies, parunājāmies, viņš uzaicināja uz otro tikšanos... Satikāmies, parunājāmies... Un tad pavisam neviļus es piefiksēju to, ka mēs tiekamies jau katru otro dienu un man patīk viņa sabiedrība. Tad es sāku arī izskatu ievērot un sapratu, ka viņam ir vismīlīgākais smaids, kādu esmu vien redzējusi. Un tad "hops", atskārtu, ka esmu iemīlējusies. :D Un tā jūtos vēl tagad, pēc 3,5 gadiem. (l)
07.12.2016 17:00 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
džodžo Vai šobrīd esiet kopā?
07.12.2016 17:01 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Vai būtu korekti labot tā cilvēka izskatu pa savam (ja viņš ļaujās,jo tak aplido meiteni). Labot pa savai gaumei, pietušējot defektus, izceļot efektus utt ?
07.12.2016 17:03 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Vai būtu korekti labot tā cilvēka izskatu pa savam (ja viņš ļaujās,jo tak aplido meiteni). Labot pa savai gaumei, pietušējot defektus, izceļot efektus utt ?

Ja tā viņš izskatās labāk, tad, kāpēc gan, nē. Vienmēr var sniegt stila padomus... Protams, ir jāzina robeža. Lai nav tā, ka cilvēku izmaina līdz nepazīšanai, un viņš pats kļūst nelaimīgs.
07.12.2016 17:07 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es laikam esmu no tām kas iemīlas no pirma acu skatiena :D
Tā bija arī ar tagadējo..itkā.
07.12.2016 18:29 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Tagadējais vīrietis man nekādā ziņā nepatika - un neizskatīju pat kā kandidatūru.. vēl kaut kad smējos, ka kas to būtu domājis, ka aizdzīvosimies līdz kopdzīvei un bērnam ar manu sākotnējo vienaldzību.
Bet, jā, ar katru reizi viņš man iepatikās arvien vairāk un vairāk! (l) Nenožēloju neko un patiesībā man patīk, ka mums tas sākums nebija tāds vētrains. Tik ilgi veda mani uz kino, visur līdzi aicināja un es tik muļķi tēloju.. ķipa nezinu kādi viņa nodomi..
07.12.2016 19:14 |
 
10 gadi
Reitings 1488
Reģ: 17.01.2013
Man sākumā manējais kā vīrietis neinteresēja, domāju- jā, smuks, ļoti foršs, bet ne man. Tagad mums jau septītais gads un varu pateikt tikai vienu- tādi vīrieši kā manējais apkārt nemētājas un es viņu ne pret vienu nemainītu. (l)
07.12.2016 19:27 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es kaut kā vispār neticu mīlai no pirmā acu skatiena, jo nedomāju, ka var mīlēt cilvēku, ko nepazīst.
07.12.2016 19:31 |
 
Reitings 127
Reģ: 18.11.2016
Nuu, es esmu traki iemīlējusies jau 2,5 gadus savā draugā, bet kad iepazināmies, man viņš nepatika, likās ne mans tips utt. :-D un pec mēneša un 2 nedēļām musu otrajā tikšanās reize (visu laiku sarakstījāmies pa to laiku un 1x tikāmies) viņš kaut kā izvilināja skūpstu no manis un tajā brīdi notika klikšķis un nav atklikšķejis atpakaļ:-D tā kā pasakās, kad iedzer mīlas dziru, tikai man tas bija skūpsts
08.12.2016 14:19 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Man arī bijuši abi varianti. Manas garākās attiecības (6gadi) bija minimālas simpātijas sākumā. Pēc tam ļoti pakāpeniski pārauga stiprās jūtās, kuras pēc tam (no manas puses) lēnā garā apdzisa atsitoties pret viņa nepārāk vieglo raksturu.
Ar tagadējo draugu bija tik ķīmisks sākums.. Mums abiem tas bija zibens spēriens kad viens otru ieraudzījām. Viņš kad mani ieraudzīju pateica WOW saviem draugiem. Visu vēl vairāk kārdinošu padarīja tas, ka uz to brīdi nebiju brīva un abiem nācās uzvesties pieklājīgi. Es gan biju no manas puses nenopietnās attiecībās un tikai mēnesi, bet tas bija viņa draugs no kura viņš mani nocēla :D Un jūtas turpina augt..pašā sākumā bija spēcīga dzirkstele, tad atkal druscīt noplaka, jo biju vēl traumēta no iepriekšējām garām attiecībām. Tagad laika gaitā atgūstos un jūtas paliek tikai spēcīgākas!! Un tik kaifīgi atcerēties to attiecību sākumu! Tik ķīmiski spēcīgi tas bija! :)
08.12.2016 21:05 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nelasīju diskusiju, tikai tēmas pieteikumu.
Man liekas, ka ir jābūt abiem variantiem, un tikai tad strādās. Es neuzsāktu attiecības ar vīrieti, kurā neesmu ieķērusies, ar kuru nav taureņu. Tas man liekas bezjēdzīgi. Tajā pašā laikā saiknei ir jābūt tādai, lai mīlestība nebeigtos, tikai mainītos. Taču to, atšķirībā no taureņiem, nevar sākumā zināt.
Ieķerties jau arī nenozīmē būt kā bez prāta. Tu vari būt ieķērusies, taureņot, domāt par viņu 3 sekundes no 4ām, bet nepadarīt viņu par tādu pasaules centru, ka nu gals unbeigas, ja nekas nesanāk.
Es uzskatu, ka ir jāmeklē abi varianti - ok, pie otrā var piestrādāt, bet, ja nav pirmā, tad nu..priekš manis tas būtu sadomazo variants.
08.12.2016 21:30 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Esmu skeptiska, vai vispār mīlestība no pirmā acu skatiena pastāv. Jā, cilvēks var ļoti iepatikties pēc izskata vai likties ļoti interesants, bet vai tiešām mīlestība? Vai tiešām kaut kādas dziļākas jūtas par virspusēju patiku?
Man draugs sākumā likās ļoti interesants sarunu biedrs sarakstēs, pēc tam tikāmies un biju pārsmējusies par visādiem sīkumiem ar viņu, tiešām ļoti izbaudīju viņa humoru. Tad viņš jautāja, vai vēlos būt ar viņu attiecībās, es daudz nedomājot piekritu, bet nekādu dziļu jūtu nebija, tāpēc domāju, ja nu nesanāks, vismaz varēšu mierīgi dzīvot tālāk bez sirdssāpēm. Jūtas radās pamazām, bet stipras un noturīgas, esam kopā gandrīz 4,5 gadus.
08.12.2016 21:45 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nu man tā ieķeršanās balstās pamatā uz fizisko pievilcību. To, cik ļoti tev to otru gribas, to, cik superīgs, šarmants, valdzinošs viņš tev liekas. Vizuāli un fiziski.
Mums bija baigais sprādziens. Tā ka pirmā bučošanās norāva jumtu, sekss bija tāds pats, mašīnā sadodoties rokās, jau gribējās. Nu tā. Beigās izrādījās, ka varam arī sadzīvot un mums sapas humorizjūta, viens otru mākam atbalstīt un saprast, un kaut kā laika gaitā esam iemācījušies sakarīgi strīdēties. Mums nav baigi daudz kopīgu interešu un arī uzskati par dzīvi, nākotnes plāni atšķiras, ņemot vērā, ka attiecības nesākās, balstoties uz to, bet mums ir tāds labs teamworks.
08.12.2016 21:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits