Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūtas pašā sākumā vai ar laiku.

 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Īsti nevarēju izdomāt virsrakstu jautājumam.
Bet vēlētos zināt, gan Jūsu viedokli, gan arī Jūsu pieredzi, ja vēlaties dalīties.
Iepazīstot jaunu cilvēku (tie kuri ir attiecībās,tad par otru pusīti) Vai tai dzirkstelītei un jūtām jābūt momentāli ieraugot otru, vai tā patika pret otru veidojas turpmāk, runājot un iepazīstot otru.
Kā Jūs uzskatiet, kurā gadījumā attiecības var saglabāties uz ilgāku laiku.
Ieraugot cilvēku - Bams, man viņš patīk, ārēji un iekšēji un tad attiecības, vismaz sākums visu laiku tāds taureņu variants.
Vai arī, kad sākumā cilvēks liekas foršs, bet ne tik lai būtu kā bez prāta, un ar laiku, komunicējot, tiekoties rodas tā patika un tā mīlestība pamazām rodas.
Cerams sapratāt manu domu. :)
07.12.2016 14:06 |
 
Reitings 28062
Reģ: 11.02.2015
Bija gan pirmais, gan otrais variants. Ilgmūžīgākais izrādījās tas otrais. Tātad balsoju par jūtu rašanos ilgtermiņā (nu cik ilgtermiņā... nu kāds mēnesis varbūt?). Jo tās "sākuma jūtas" rozā brilles vien izrādījas.
07.12.2016 14:09 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Man parasti ir otrais gadījums, reti pirmais, bet man ātri apnīk vīrieši, neesmu satikusi to savu liktenīgo, kas spētu mani nesmacēt ar savu būtību, uzmanību, uzskatiem, neliktu man mainīties vai mācīt dzīvot, kas nepavisam mani nemotivē. :-D
07.12.2016 14:14 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
bet man ātri apnīk vīrieši

Man diemžēl ir šī pati problēma, un tie kas sākumā liekas wow, arī ātri apnīk, bet tie, pret kuriem sākumā īpaši nav nekāds baigais klikšķis, pret tiem ātri zūd interese..
tāpēc nemaz nevar saprast, kā to visu var padarīt tādu ilglaicīgāku, jo otrs cilvēks aplido, cenšas darīt visu kā labāk, bet es pati nemaz nevaru saprast, vai man tur var kaut kas ar viņu sanākt.
07.12.2016 14:17 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Ir bijis gan tā, gan tā. Sliecos vairāk uz otro variantu. Iz pieredzes, tajās attiecībās, kur viss ir sācies ar tādu lielo saķeri, iemīlēšanos, ka nu tik labi un perfekti, tik pat ātri arī viss ir beidzies.
Pēdējās (šī brīža) attiecībās, biju piesardzīgāka, skeptiskāka sākumā, jo negribēju atkal vilties un būt sāpinātai un tieši tas nesteidzīgums aizgāja ilgtermiņā.
07.12.2016 14:21 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Black Ice pilnībā Tevi saprotu, neesmu iespringusi uz jaunu attiecību veidošanu, saprotu, ka arī pašlaik nav īsti laika priekš vīrieša, taču acis turu vaļā, man tie klikšķi un dzirksteles tā nelēkā pat uz kandidātiem no kuriem aizraujas elpa, ir bijis protams gadījums kad man ir dzirkstele, bet otram nav. Pfff, pašreiz no tādām attiecībām atvadījos un jūtos laimīga izvākusies no apartamentiem un dzīvojot atsevišķi un Sev. 8-)
07.12.2016 14:22 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Mana pieredze ir bijusi ar variantu par nesteidzīgu iemīlēšanos. Man šķiet, ka notikt var visādi. Var cerēt, ka jūtas uzradīsies, bet nekas nenotiek, kā arī var parādīties. Tas viss ir ļoti individuāli.
07.12.2016 14:22 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ja sākumā neatbilstošu cilvēku uzskata par atbilstošu, tā ir normāla parādība, jo netikumus atklāj pamazām. Bet, ja atbilstošu cilvēku sākumā notur par neatbilstošu, tad tas liecina par vērtētāja īpašību visus turēt aizdomās, balstīties uz visādiem stereotipiem un aprobežoti domāt.
07.12.2016 14:23 |
 
Reitings 267
Reģ: 13.09.2016
Var jau būt visādi, bet manuprāt, kaut nelielai dzirkstij sākumā tomēr ir jābūt. Bez tās nez vai vispār vēlētos iepazīt vīrieti kā potenciālo partneri.
07.12.2016 14:24 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
man bija ļoti spēcīga patika pašā sākumā, jūtas utm...esam vēljoprojām kopā un mīlam viens otru, protams vairs nav tās lielās apčubināšanas kas bija sākumā, bet nesaku ka tagad ir sliktāk, tagad attiecības ir jau posmā, kad esam viens otru iepazinuši kārtīgāk un pietiek ar vārdiem un rīcībām lai pateiktu cik viens otram esam pieķērušies.
07.12.2016 14:24 |
 
10 gadi
Reitings 2486
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka tas ir ļoti iespējams, ka jūtas radīsies pamazām, bet tikai ar nosacījumu, ka ir kaut vismaz neliela interese tīri fiziski. Jo, ja fizisks kontakts, pieskārieni ir nepatīkami, tad diezgan neiespējami, ka tur kaut kas var sanākt.
Man laikam vienmēr ir bijis tā, ka jūtas rodas pamazām nevis jau pirmajā tikšanās reizē. Jā, ir bijis, kad iepatīkas no pirmā skatiena, bet tās ir bijušas tikai īslaicīgas aizraušanās, nekas vairāk.
07.12.2016 15:05 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Patīk variants, kad dzirkstele ir jau pašā sākumā, bet nav rozā brilles un spēj racionāli izvērtēt cilvēku un savas domas par viņu. Tā tomēr tu lēnām iemīlies īstajā cilvēkā, nevis tēlā ko esi ieraudzījusi skatoties caur rozā brillēm, vismaz lielākoties.
07.12.2016 15:16 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Ir bijis gan tā, gan tā. Satikos ar puisi, ar kuru man nebija dzirksteles, bet citādi viņš bija ļoti jauks un labs, domāju, ka gan jau ar laiku varbūt iemīlēšos, mēģināju sevi lauzt, līdz sapratu, ka nejūtos laimīga un izšķīrāmies. Tāpēc laikam vairs nekad neko tādu nemēģināšu- vienkārši, ja nav, tad nav. Un to jūtu ķīmiju nav iespējams kaut kā ar pašas prātu radīt.
07.12.2016 15:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man nav bijis tā, ka ieraugu un zaudēju no sajūsmas līdzsvaru :-D
Ir tā, ka komunikacijas gaitā simpātijas aug un aug..
Ja puisis nedaudz krīt uz nerviem pirmsākumos.. tā gan, manuprāt, nav laba prognoze..
07.12.2016 15:30 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Ja piemēram līdz šim bijuši tādi vienaldzīgie tipiņi. Kas laika gaidā vairs neliek justies kā sievietei,neaplido utt. Un tagad reāli uzradies tieši tāds cilvēks un kā lai saprot, kā lai reaģē uz tādu uzmanību un rūpēm.
Sasaucot ar tēmu, cilvēks ir pretstats, teiksim, bijušajam..
07.12.2016 15:41 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Man ir bijis tā, ka spēcīgi kāds iepatīkas sākumā un pēc tam jūtas pārauga mīlestībā. Beigās jau ilgā un mokošā.
Ir bijis arī tā, ka ir pret cilvēku simpātijas utt, bet pat pēc 1.5 gadiem nekādas mīlestības nebija. Tā arī tur neuzradās.. Kaut gan bija patīkams fizisks kontakts un laba saprašanās, tomēr ķīmijas nekādas.
Man ir tā, ja sākumā nav tad nebūs arī tālāk. Tagad es to zinu. Šobrīd tiekos ar cilvēku, kas spēcīgi patīk un zinu, ka es viņam arī :) dodu iespēju mums abiem. Ja būtu prastas simpātijas, tad pārtrauktu visu.
07.12.2016 15:47 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Man otrais variants. Šīs ir manas pirmās īstās, nopietnās attiecības. Līdz šim es satikos ar puišiem, vīriešiem, bet jau pēc viena vai dažiem randiņiem man viņi vairs nepatika. Maksimums bija pusotrs mēnesis. Tāpēc dīvaini, ka jau pēc pirmā randiņa ar draugu, zināju, ka mēs būsim kopā un laimīgi. :D Bet tā "zināšana" neizpaudās tajā, ka es būtu nenormālākajā sajūsmā par viņu, man viņš patika pēc izskata, patika kā cilvēks, cik nu pa vienu randiņu varēja spriest, bet nebija uzreiz kaut kāda mīlestība no pirmā acu uzmetiena. Jūtas atnāca ar laiku, toties ir spēcīgas un esmu ļoti laimīga. (l)
07.12.2016 15:48 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Okej, un, ja pārsvarā tās attiecības veidojas palēnām, nu kā otrais variants. Bet runājot par fizisko saikni, izskatu, ir jābūt tādai wow sajūtai uzreiz?
un ja piemēram, jau sākumā redzi kaut ko otra izskatā, kas līdz šim nav saistījis (un protams, tu to arī iedomājies, ka nesaistīs) vai tā emocionālā saikne var pārsist tos aspektus, kas nesaista izskatā??
07.12.2016 16:05 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Man šodien ir supergrūti noformulēt manu domu, es pati pat nesaprotu, par kādām tēmām vēlētos dzirdēt Jūsu domas. (s)
07.12.2016 16:06 |
 
Reitings 120
Reģ: 26.09.2016
Man tā bija ar manu tagadējo draugu, nu ļoti līdzīgi. Sākumā vispār neiepatikās, tikai tik, cik redzēju, ka sakarīgs un tā, domāju aiiii, nav vērts, meklēšu citu, bet nu turpināju vēl kontaktēties ar viņu un tikties, jo viņš bija ļoti jauks, daudz ko darīja, aplidoja utt, bet nu diez gan ilgi viņam to nācās darīt līdz es vispār biju ar mieru būt kopā utt, un arī attiecīgi arī kaut ko vairāk (te ir runa par to fizisko pusi, tajā brīdī, kad vispār biju ar mieru būt kopā un visu pārējo, biju jau pieradusi pie lietām, kas man viņa izskatā nepatika, biju pieķērusies viņam kā cilvēkam un vispār nekas netraucēja). Tā nu esam kopā joprojām, mīlu to cilvēku ļoti ar visiem viņa trūkumiem un neskatoties uz to, ka sākumā dzirksteles nebija un esmu laimīga, nevienu citu arī negribu vairs. Un vēl varu piebilst, ka šobrīd savu draugu mīlu vairāk nekā esmu mīlējusi jebkuru citu, ar ko sākumā bija tā dzirkstele.
07.12.2016 16:36 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Fancy Ļoti iedvesmojoši :)
07.12.2016 16:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits