Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cosmo foruma 100 g kultūras balva!

 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Kuru/-s kultūras notikumu/-s jūs nominētu par labākajiem šogad? Koncerti, teātra izrādes, izstādes? Drīkst rakstīt arī iepriekšējos gados rakstītas izrādes/ koncertprogrammas u.c., ja tās redzētas šogad.
Man pašai ļoti patika izrādes Mežapīle Nacionālajā teātrī un gandrīz leģendārais Brodskis/ Barišņikovs JRT. Notikums mākslā - Nacionālā Mākslas muzeja atvēršana pēc restaurācijas.
02.12.2016 18:54 |
 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Up.
02.12.2016 22:59 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Esi redzējusi live dildo show Erots 2016 programmas ietvarā?
02.12.2016 23:00 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Man šis gads nav bijis ar über plašu kultūras programmu, tapēc nav nekā viena, ko izcelt, jo tas mazumiņš, kas bija, bija lielisks. Esam bijuši uz 2 izrādēm operā - Makbetu un Madam Butterfly un apciemojuši jaunatvērto Mākslas Muzeju, Nacionālo bibliotēku un ekspozīciju Rīgas Biržā.
Biržā bija ļoti jauki, jo izrādās, ka visa ekspozīcija reiz ir bijusi publicēta kataloga un šis katalogs bija viena no manām iecienītākajām rotaļlietām bērnībā. Tapēc redzēt šīs gleznas bija kā nejauši atkal satikt sen neredzētus bērnības draugus.
02.12.2016 23:33 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Spilgtākie piemēri varētu būt festivāls Zemlika un Melānijas hronikas nepiesnigušā Latvijas dzimšanas dienas vakarā.
.
Ā, un ļoti patika Portreti.Vilki un avis Liepājas teātrī.
.
Ununun Sigmas koncerts Ziemeļblāzmā ar tam sekojušu uguņošanas vērošanu skatu tornī.
02.12.2016 23:44 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Bet to dildo šovu man negadījās tā laime redzēt; moška tas pārspētu visu iepriekš minēto.
02.12.2016 23:48 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Bet to dildo šovu man negadījās tā laime redzēt; moška tas pārspētu visu iepriekš minēto.

Tu pat vari piedalīties! :) Kas zin, varbūt Tevī ir apslēpta aktrise... ;)
03.12.2016 00:22 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Šis un tas jau pagaisis no atmiņas, jo par dažiem notikumiem domāju, vai tie notika pagājušo gadu vai šogad:-D Elīnas Garančas un Dmitrija Hvorostovska koncerts Dzintaros palicis atmiņā kā brīnišķīgs notikums, nooteikti Osokins Lielajā Ğildē, Roberta Vilsona izrāde Vēstule cilvēkam ar Barišņikovu, Karapetjana Fausts Operā. Ļoti uzrunāja JRT Rudens sonāte - surdinēta drāma bergmaniskās noskaņās, un atklāsme, cik daudz var pateikt ar trāpīgām detaļām un niansēm - gaisma un mūzika(l) Jā, vēl arī Opolais koncerts, mana mīļākā Pučīni dziedātāja(l)
No mākslas pasaules - vācu laikmetīgās mākslas izstāde Gara radinieki. Latvijā bieži negadās redzēt vienkopus tādus grandus kā Rihters, Bāzelics, Rauhs, Boiss, Kīfers(l)
03.12.2016 00:31 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
No teātra izrādēm:
"Izraidītie" Dailes teātrī
"Odesa burvīgā pilsēta" Krievu drāmas teātrī
"Klusā daba ar resno puisēnu" Dailes teātrī
No grāmatām:
Bernārs Verbērs "Tanatonauti"
Kaspars Pūce "Pūcesbērna patiesie piedzīvojumi Padomijā"
Nora Ikstena "Mātes piens"
03.12.2016 01:43 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Toma Kreicberga iznākušais romāns "Lopu ekspresis". Lai gan nebiju stāvā sajūsmā, domāju, ka šis darbs ir gana atzīstams.
Viens no aizraujošākajiem pasākumiem, kur šogad nācies pabūt, bija Jelgavas - Jauniešu galvaspilsētas atklāšanas pasākums, kas man ilgi paliks atmiņā. Domāju, ka priekšnesumi bija Eiropas līmenī.
Zīmīga bija arī Džemmas Skulmes izstāde Jelgavā "Dialogs" un keramiķu Mārītes un Aleksandra Djačenko izstāde, kas mani patīkami šokēja - lielākā daļa darbu bija brīnišķīgi. (l)
Ir daudz personiskāku pasākumu, ko šeit neminēšu, jo daudziem Latvijas mērogā tas nešķitīs svarīgi, bet manu sirdi sildīja un tas jau ir pats galvenais.
03.12.2016 11:30 |
 
Reitings 548
Reģ: 07.02.2013
No muzikāliem notikumiem šogad mani visvairāk aizkustināja:
Katrīnas Gupalo un Andreja Osokina koncertprogramma "100 gadi ar Piafu" Splendid Palace;
Grupas "Zāle" koncerti Bhajan Cafe un KKC;
Asnate un Sandis Trusis Kafe;
Igo un Antra Stafecka Ziemeļblāzmas kultūras pilī;
DUELIS– DŽEZS – DIALOGS. Daniils Krāmers un Valērijs Grohovskis Dzintaru koncertzālē Ineses Galantes Summertime festivāla ietvaros.
-
Šī gada TOP grāmatas varētu būt:
Antonija Mihaēlisa - Pasaku stāstnieks
Juhanna Nilsone - Rozes skaistās un ilgotās: SOS
Jānis Joņevs - Jelgava 94
-
Tomēr viens no skaistākajiem un vērienīgākajiem notikumiem, kurā arī pati piedalos, vēl ir tikai priekšā. :-)
03.12.2016 12:18 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
No grāmatām patika Mēs, 20.gadsimts sērijas darbi: Svina garša, Pieci pirksti, Vārdiem nebija vietas.
Teātru dzīvē patīkami pārsteidza Nacionālais teātris ar Uguni un nakti, Svina garšu un Pēru Gintu.
03.12.2016 18:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits