Vegānu produkti, atsauksmes, veikali, receptes un tt.

 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Sveikas, dāmas! Gribētu zināt kur un kādas vegānu preces jūs pērkat un kādas ir atzītas par labām? Un arī kādas tieši otrādi - nepatika. Un arī kuros veikalos ir visplašākā izvēle?
Redzēju, ka bija līdzīgas tēmas, bet gribas svaigāku info visu un uzreiz :)
29.11.2016 18:07 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
NordicBelle, jā, tagad saprotu, ka izlaidu svarīgu detaļu. To, ka mans organisms nepanes pliku pienu, zināju jau sen, jo pēc tā lietošanas man vienmēr paliek slikti un māsai tāpat. Kad saņēmu testa rezultātus (man, kā jau minēju tie cipari ir visi zem 5), padomāju, ka nekas nav, jo tie cipari zemi un daži produkti dikti mīļi. Lai gan tas piens rosināja aizdomas, jo, kā jau minēju, sinu, ka nepieņem mans organisms to. Un tad kādā komandējumā 3 dienas pēc kārtas ēdu standarta viesnīcas brokastis (omlete ar bekonu), oh my! Kā es uzblīdu un kā deguns sāka tecēt. Tad atteicos uz laiciņu no olām un mājās pēc tam pārbaudīju. Kā tikko olas ēdienā tā uzreiz pampums trakais un iesnas. Es nemaz nezināju, ka pampstu no pārtikas! Vispār to tūsku uztveru kaut kā dabiski, jo tā man kopš sevi atceros. Es arī esmu skeptiķe un nebūt nav man viegli kaut ko ieborēt.
30.11.2016 02:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits