Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevaram izvēlēties vārdu mazulim..

 
Reitings 8
Reģ: 25.11.2016
Tuvojas dzemdību diena,bet ir radusies viena problēma-ar vīru nevaram izvēlēties vārdu mūsu meitiņai(l)Vienkārši nevaram vienoties par vārdu,kurš patiktu mums abiem(t)Man patīk vārdi-Eva,Madlēna un Estelle(l)Bet vīrs grib nosaukt mūsu meitiņu par godu viņa mātei-Antonīnai(t)(t) Es esmu pret to,jo gribu,lai bērnam būtu savs vārds,sava identitāte,sava personība..Un ja viņš grib nosaukt meitiņu par godu kādam cilvēkam,tad kāpēc nenosaukt par godu manai mammai,nevis viņa ?(e)Ko darīt tādā situācijā ?Esmu pat piedāvājusi izmantot vārdu Antonīna,ka otro vārdu(t)Tik un tā pat negrib par to klausīties...
26.11.2016 10:36 |
 
Reitings 775
Reģ: 21.01.2016
Vienmēr pastāv iespēja, ka oficiāli meitu sauc, piemēram, Eva un arī Tu viņu tā sauc, bet viņš var uzrunāt viņu par Antonīnu, ja vēlas.:-)
27.11.2016 19:04 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Zigfrīd Kad ir bijusi pēdējā reize, kad tu savā tuvumā esi redzējis sievieti, kas nav tava mamma?

Ja ar "sieviete" saprot sievieškārtas pārstāvi, kura sevi iedomājusies par pasaules nabu, tad man sievietes nekad bijis nav.
Ja - nē, tad ... vēl vakar.:-D
27.11.2016 20:14 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Tādam vīrietim nekas arī negribētu būt.
Starp citu palasi Bībeli, jau tur ir rakstīts, ka sieva ir kaut kas vairāk par vecākiem. Jo pēc apprecēšanās sākas jauna dzīve.

Oi, superīgs arguments!
Te visas tāāāāāādas kristietes, ne? :-D:-D:-D Līdz kāzām autore drošvien nevainīga bija, tāpat kā pārējās. :-D Katru svētdienu baznīcā ejat! :-D Y gavējat, kad jāgavē! :-D Y visus desmit baušļus ievērojat! :-D:-D:-D Uz klubiem - nekad un nemūžam! :-D:-D:-D
27.11.2016 20:17 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Manuprāt, šajā situācijā tieši vīrietis ir iedomājies, ka ir pasaules naba un visiem jāklausa viņam uz vārda, sievietes domas nav svarīgas.
27.11.2016 20:36 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Starp citu palasi Bībeli, jau tur ir rakstīts, ka sieva ir kaut kas vairāk par vecākiem. Jo pēc apprecēšanās sākas jauna dzīve.

Zigfrīd, manuprāt, šeit vairāk domāts tas, ka PAT Bībelē - grāmatā, kur sievietes vērtība tiek ievērojami pazemināta, rakstīts, ka sieva tomēr ir kas vairāk kā vecāki..
Es to sapratu šādi..
Ja ar "sieviete" saprot sievieškārtas pārstāvi, kura sevi iedomājusies par pasaules nabu, tad man sievietes nekad bijis nav.
Kādēļ tu uzskati, ka sieviete, kurai ir veselīgs pašvērtējums un kura ciena sevi, automātiski uzskata, ka ir pasaules naba un ir nez ko sadomājusies? Vai tiešām laba sieviete ir tikai tā, kura pati sevi neciena?
27.11.2016 21:08 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Mums bij lidziga problēma, ja būtu bērni kādreiz tad vīrs gribēja lai arī sauc tāpat kā vīra māti un vīra māsu ,bet iebildu ,teicu savus variantus un palikām pie Ievas (l) kad būs meita ,tāds bus vardiņš ja bērnam piestāvēs....
28.11.2016 13:51 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man atkal liekas interesanti, ka lielākā daļa saka, ka vīrs ir egoists un nelietis, bet reāli abiem ir vienlīdzīgas tiesības dot bērnam vārdu, tādēļ uzspiest savu it kā stulbi. Ok, šajā situācijā Antonīna nav tas labākais vārds, bet ja tā principiāli uz to paskatīties...gan vienam, gan otram ir vienādas tiesības vārdu izvēlēties...žēl tikai, ka nevar novienoties :)
28.11.2016 14:03 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es reāli šokā! Iznēsāt, piedzemdēt, izauklēt, audzināt un vēl neļaus saukt sev tīkamā vārdā pašai savu bērnu? Kas viņš tāds, lai liegtu sievietei SAVU bērnu, kas caur ciešanām nācis, nosaukt sev patīkamā vārdā?

Wow, esmu pārsteigta, ka joprojām ir sievietes, kas kultivē, ka bērna laišana pasaulē ir tikai un vienīgi sievietes varoņdarbs. SAVU bērnu. Lai tad par SAVU bērnu sieviete arī maksā, lai uztur, izglīto. Priekš kam tur vīrietim piedalīties, ja jau tas nav viņa darbs :-D
28.11.2016 14:07 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Vīrieša rīcība, protams, ir muļķīga. Man tikai grūti iedomāties, ka pēc 8 gadiem kopā autorei vēl nav veids kā ar to tikt galā. Nevar būt, ka pirmā reize, kad līdz kam tādam nonāk...

+
To pašu iedomājos. Vai tiešām pēc ilgiem gadiem pēkšņi atklājusies diktatora daba?
Par vārdu tēmu, mums ar vīru negāja pie sirds otra favorītvārdi. Izvēlējāmies citu vārdu, kas abiem šķita ok. Manuprāt, galvenais tomēr ir paturēt prātā, ka bērnam ar to vārdu jāsadzīvo visu mūžu, tāpēc labāk izvēlēties kaut ko normālu, kas lieki nesarežģīs cilvēkam dzīvi. "Sapņu vārdus" var atstāt sunīšiem, kaķīšiem, mīkstajām mantiņām.
28.11.2016 14:29 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
Mani patiesībā interesē, kā beidzās šī epopeja. :-D
13.12.2016 13:56 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Man autores nosauktie neliekas īpaši gaumīgāki par Antonīnu, bet nu man nepatīk neviens.
Mums visticamāk būs līdzīga problēma, ja mums būs bērni. Jo es gribu latvisku vārdu, bet vīrietim patīk kaut kādi internacionāli veidojumi, uz kuriem es nekad mūžā neparakstītos. Man nav problēmu iziet uz kompromisiem vienā vai otrā virzienā, bet manam bērnam būs latvisks vārds, par to nav šaubu. :D
Varbūt Jums tur problēma lielāka tajā, ka vīrietim nepatīk neviens no taviem piedāvātajiem, tāpēc tik ļoti uzstāj. Ņemat kalendāru un gan jau uztrāpīsiet uz vismaz vienu, kas abiem pieņemams. Ja viņš galīgi neatkāpjas no tā viena vārda, šķiries. ;)
13.12.2016 14:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits