Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vecās zivtiņas iznirst

 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Labvakar,
pieņemu, ka kāds noklikšķināja dēļ virsraksta, bet tieši tāda arī ir šī tēma.
Īsi un kodolīgi:
vai šeit ir kāda dāma, kurai vairāku gadu garumā, laiku pa laikam bijušie vīrieši mēģina atkārtoti sakomunicēt un vēlas atjaunot kontaktu?
ja šeit ir kāda, kas ir sastapusies ar šādu...pat desmit gadu ilgu fenomenu, vai esat aizdomājušās-kāpēc?
šeit nav runa par pāris mēnešu periodu, bet gan par gadiem..un..ka tie cilvēki ir pat vairāki.
24.11.2016 00:22 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Jā, ir. Ar citiem atjaunojas komunikācija, ar citiem nē. Izvērtēju. Bet ne ar vienu no bijušajiem nesaietu atkal kopā.
24.11.2016 00:27 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Hmm, ar vienu bijušo mēs dejojam kopā. Jūtas sen pagaisušas, katram sava ģimene. Esam tā teikt labi paziņas. Ikdienā viens par otru neinteresējamies, nesarakstamies. Mēģinājumos parunājam par bēbju lietām :D
Ar citu bijušo sazvanāmies viens otra svētkos, Ziemassvētkos un tā. Pa retam satiekamies papļāpāt. Vairāk nē, attiecības beigušās sen, dusmas vairs vienam uz otru vairs nav. Ikdienā nekomunicējam.
24.11.2016 00:52 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
jā, ir. bet katrs gadījums ir atsevišķs stāsts. un jā, esmu aizdomājusies un arī kāpēc.
24.11.2016 08:57 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Man pirms neilga laika bija šitāds "zivtiņu" uzlidojums. Ne nu ļauni, ne nu kā, bet pēc ļoti ilga klusuma perioda uzradās abi "grandi", turklāt visnotaļ garanti. Īpaši izteikti ik pa laikam uzpeld vīrietis, kurš ar mani diezgan neilgas attiecības izbeidza muļķīga pārpratuma dēļ. Es negribu būt naiva romantiķe, bet es jūtu, ka viņam kaut kas vēl kaut kur gruzd un īd. Varbūt olas. :D
Ja es būtu viena, es noteikti dienām un naktīm nofilozofētos par to, kāpēc, vai, varbūt. Bet šobrīd es par to nedomāju. Pat tad, kad it kā gribas aizklīst apcerē, slēdzu tādas domas ārā.
24.11.2016 09:07 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Esmu gadījums ar "desmit gadus ilgu fenomenu". Var teikt, ka precīzi 10 gadus tas viss notiek. Ir viens vīrietis, kurš ir mana pirmā mīlsetība un es viņa. Mēs komunicēja vēl joprojām un siltās jūtas nav pazudušas - tā teikt, ka mums ir īpaša saikne. Vēl pagājušā gadā viņš atzina, ka pirms tiem 10 gadiem izdarīja kļūdu, ka nepalika kopā ar mani un es viņam biju un būšu īstā un vienīgā, neskatoties uz to, ka katram savi dzīves ceļi. Droši vien tas tāpēc, ka mēs viens otram bijām pirmie it visā, kas var saistīt cilvēkus attiecībās. :-) Un teikšu, ka man patīk tā sajūta, ka ir cilvēks, kurš tev sirsniņā būs visu mūžu. Un nē, tas man netraucē veidot attiecības ar citiem vīriešiem.
24.11.2016 09:11 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Dark_Lady, kāpēc neatjaunojat attiecības?
24.11.2016 09:57 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
Oooooo jaaaaaaaa :D :D :D mana fenomens.... visi kaa viens...un nesaprotu kaaaapeecccc ...
24.11.2016 10:02 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Viens bijušais "uzpeld". Katru gadu kā likts uzraksta ap ziemassvētkiem un līgo svētkiem. Vienmēr vieni un tie paši jautājumi, mēģina uzzināt kā man iet.(t) šis cilvēks mani neinteresē, cenšos neatbildēt un nekādā gadījumā sakarus atjaunot negribētu.
24.11.2016 10:17 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
paulalala mēs katrs aizgājām savu ceļu, ļoti daudzus gadus nebijām vispār tikušies un tagad būtu grūti atkal uzsākt. Viņam ir draudzene (ja ir vēl), bet pat tad, kad viņš ar viņu ir, saka savai māsīcai (manai draudzenei), ka es esmu un palikšu viņa izredzētā (tā viņš vēl septembrī teica).
Pagātnē viņš izdarīja ļoti sāpīgi man, esmu gan piedevusi, bet ne aizmirsusi. Laikam baidītos, ka tas notiktu atkal. Grūti tā pateikt, ļoti daudz notikumi ir bijuši, kas bremzē to lietu.
24.11.2016 10:18 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Labāk tās vecās zivtiņas nosskalot podā.
24.11.2016 10:28 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Man tagad tāds zivtiņu uzlidojums bija, kad sagāju kopā ar tagadējo čali. Pat tādi kadri , ar ko esmu bijusi 13 un 16 gados, pēkšņi uzpeldēja un taisīja melodrāmas. Un bijušais ar tagad, redz, sapratis, ka mīlot mani , nevarot bez manis utt.
Bet, piekrītu MJ , noskalot podā un viss :-D
24.11.2016 10:49 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nu, man ir tikai viens bijušais, ja runājam šeit par attiecībām. Un viņš, protams, ir mēģinājis kaut ko rakstīt, kontaktēt, bet nu man ir 0 interese.
Es tajā visā nekādus baigos fenomenus nesaskatu, loģiski, ka viņš gribētu mani atpakaļ, es esmu lieliska. Bet, nu, paldies visumam, ka mēs izšķīrāmies.
24.11.2016 10:57 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Un man likās, ka tā tikai man :-D Man arī visi kā viens, vienmēr, agrāk vai vēlāk, bet uzpeld! Arī, kas jau sen precējušies vai ir sīkie. Tāpat atrod kādu iemeslu, lai ik pa laikam uzrakstītu. Ir viens arī ar kuru pārrāvām visas saiknes. Pārāk dramatiska šķiršanās bija, kā arī, attiecības bija ļoti intensīvas, tādēļ ar viņu gan, vismaz pagaidām, draugos neesam.
24.11.2016 10:57 |
 
Reitings 11
Reģ: 22.11.2016
PAR PEĻŅU INTERNETĀ Ieraudzīju sludinājumu pavisam nejauši, meklējot papildus piepelnīšanās iespējas. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 5 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 50centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts. Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 5 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 50centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši - cits 20 eiro, cits 55 eiro. Te nu bija, domāju, iekritu kā tāds muļķis, vēloties pāris nedēļu laikā nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pa cik aktīvi darbojos. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos, un to 5 Eiro zaudējums manu budžetu nekādi neiespaidoja. Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos - viens ieskaitījis man 50 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais... Vēl pēc divām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 20 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 20 eiro arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem eiro. Un pēc viena mēneša sākās pats interesantākais - manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, nopietni, vairāk kā 500 eiro! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 2483 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 50 centiem. 1.Solis - reģistrēties *pal* 2. Solis - Naudas pārsūtīšana. Uz katru no šiem e-pastiem nadas pāršutīšanas sadaļā jāpārsūta pa 50 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet epastus ar roku. Epasti ir sekojoši: 1. [email protected] 2. Arvids.preimats@gmail* 3. [email protected] 4. robitaills@gmail* 5. roena55@gmail* 6. [email protected] 7. [email protected] 8. Livs555@hotmail* [email protected] [email protected] Uzmanību svarīgs mirklis!!! Pārsūtot 50 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā. Izvēloties "Send money" pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts "Purchase" (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz "Personal" sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, *ment owed un other) ir jāizvēlās GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi. 3.Solis 1. Izveidojiet līdzīgu adresi kāī, varat arī nokopēt manējo un saglabāt(txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!! 2. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs.
24.11.2016 11:34 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Viens bijušais regulāri mēdza apsveikt mani pilnīgi visos svētkos, reizēm tā pat uzrakstīt, reizēm sarunājām pat tikties..un tā kādus 4 gadus, līdz šogad viņam parādījās draudzene. Pēkšņi vairs ne reizi nav devis par sevi nekādu ziņu :-D
Vēl viens čalītis ar kuru biju precīzi uz 2 randiņiem un no otrā randiņa aizbēgu, pēc tam vairākus gadus nelika mieru, lūdza satikties utt, bet uzliku pilnīgu ignoru.
24.11.2016 12:07 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Esmu gadījums ar "desmit gadus ilgu fenomenu". Var teikt, ka precīzi 10 gadus tas viss notiek. Ir viens vīrietis, kurš ir mana pirmā mīlsetība un es viņa. Mēs komunicēja vēl joprojām un siltās jūtas nav pazudušas - tā teikt, ka mums ir īpaša saikne. Vēl pagājušā gadā viņš atzina, ka pirms tiem 10 gadiem izdarīja kļūdu, ka nepalika kopā ar mani un es viņam biju un būšu īstā un vienīgā, neskatoties uz to, ka katram savi dzīves ceļi. Droši vien tas tāpēc, ka mēs viens otram bijām pirmie it visā, kas var saistīt cilvēkus attiecībās. Un teikšu, ka man patīk tā sajūta, ka ir cilvēks, kurš tev sirsniņā būs visu mūžu. Un nē, tas man netraucē veidot attiecības ar citiem vīriešiem.

precīzi mans stāsts!
24.11.2016 13:21 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Pirmais puisis un visādi citādi vīrietis, ar kuru biju pirms 7 gadiem, ik pa laikam uzraksta, sauc ciemos uz svētkiem :-D, cer, ka man laikam izjukušas attiecības :-D Es vienmēr atsaku, bet tāpat atbildu draudzīgi, jo cilvēks man ir patīkams (šķiršanās mums nebija sāpīga).
24.11.2016 13:28 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Kā saka, ka nekur jau cilvēki tā īsti neaiziet, ja viss ir bijis patiess un tā.
Ir kas uzpeld no jauna un no jauna ..
Un tā arī ir. Gadi iet, bet cilvēki vēl domā,vēlas kontaktēties. Ir jau tādi kam ir sava ģimene, bet domās ir citur un tā. Protams arī ir cilvēki,kas pavisam nogriezuši saikni un dzīvo laimīgi savu dzīvi.
Man arī ir viens kadrs ko zinu entos gadus jau,bet viņš mēģina visu laiku interēsties kā man iet,vēlas satikt, stāsta cik svarīga esmu. Es uzskatu,ja nesanāca tad ,kapēc lai sanāktu tagad?
24.11.2016 13:29 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Vēl pagājušā gadā viņš atzina, ka pirms tiem 10 gadiem izdarīja kļūdu, ka nepalika kopā ar mani un es viņam biju un būšu īstā un vienīgā,

Bet tas ir diezgan skumji..iedomàjoties, ka viņam tak ir draudzene, vai nu vienalga..kaut kad jau būs un iespējams ari bērni, bet nē..īstà un vienīgà viņam kkàda cita ar kuru nav kopà jau 10 gadus. Un tà otra nemaz nenojauš par mīļotà jūtām un dzīvo laimīgi. Pretīgi :D
Bet ja nopietni..tiešām visas ticat tàm pasakàm ko viņi jums stàsta? :D un kā pašas? Nemeklējat pirmās to kontaktu ar ex? Neviena jau te neatzīsies.
Bez tagadēja bijušas tik vienas nopietnas attiecības, vēl nav ziņu par sevi devis un ceru ka tà arī paliks.
24.11.2016 14:26 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Peekaboo1 es jau arī domāju, ka tas nav īsti pareizi, ka domā par citu kamēr esi kopā vēl ar citu.
Bet ja nopietni..tiešām visas ticat tàm pasakàm ko viņi jums stàsta? un kā pašas? Nemeklējat pirmās to kontaktu ar ex? Neviena jau te neatzīsies.

Es atzīstos, ka man ir bijušas vienas jaukas un neilgas attiecības, kuras vēlējos atpakaļ, bet nekas vairāk par sarunām nav bijis. Mēs gan vēl joprojām uzturam kontaktu, bet tikai un vienīgi kā draugi/paziņas. Zinu, ka viņš gribētu mēģināt vēlreiz, bet es apzinos, ka pati viņam nodarītu sāpīgi, jo ilgi tās attiecības nebūtu.
24.11.2016 15:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits