VĪRI PAR DĀMĀM. MEITENĒM NELASĪT UN NEKOMENTĒT!

 
Reitings 27
Reģ: 23.11.2016
Labvakar, Cosmo vīri!
Piereģistrējos, lai apjautātos un padiskutētu par atsevišķiem jautājumiem, kuri allaž interesējuši attiecībā uz latviešu meitenēm un attiecībām.
Tā teikt, vīru sarunas, kurās varam kā vīrs ar vīru aprunāties.
Tātad man ir sekojoši jautājumi:
1. Kāpēc sievietes inteliģences un gudrības ziņā atpaliek no vīriešiem, un vai tur tomēr kaut ko nav iespējams mainīt? Zinātniskā izpēte apstiprina šo faktu un, godīgi sakot, mana dzīves pieredze arī par to liecina.
2. Jaunākie publicētie dati, kas ietver daiļā dzimuma analīzi tautību griezumā, ierindo latvietes visai zemā vietā gan intelekta, gan vizuālās pievilcības rādītājā. Par to biju mazliet pārsteigts, jo, lai arī nekad neesmu uzskatījis, ka latvietes ir ļoti simpātiskas, tomēr atrašanās vieta vienā no pēdējām vietām mani pārsteidza.
3. Kas ir Cosmo čalotājas? Sev zināmo sieviešu vidū nevienu nepazīstu. Kad jautāju, kas tās varētu būt, man apkārt esošās sakarīgās sievietes teica, ka, visticamāk, tās ir sievietes ar kompleksiem, problēmām, iespējams, tādas, kuras nevēlas atklāt savu vizuālo skatu, tāpēc cenšas sevi pierādīt virtuālā vidē.
Vīri, padiskutēsim! Kāds ir viedoklis?
Arvils.
23.11.2016 21:31 |
 
Reitings 27
Reģ: 23.11.2016
Arvil, smadzenes domāt netraucē?

:-D:-D:-D
Vai šis nav pierādījums manā topikā ietvertajai domai?
24.11.2016 23:29 |
 
Reitings 67
Reģ: 28.10.2016
Arvil, pakustini savas neesošās smadzeņu šūnas un iemet šeit kārtīgus argumentus ar avotiem, citādi Tavs neesošais intelekts lien pa visām malām laukā. Kad atbildēsi uz jautājumiem, ko Tev pārējie foruma dalībnieki uzdevuši, norādīsi avotus un faktu patiesību, tad uzskati, ka cīņu esi uzvarējis.
24.11.2016 23:35 |
 
10 gadi
Reitings 483
Reģ: 29.01.2009
Izlasīju un komentēju!
25.11.2016 00:01 |
 
Reitings 27
Reģ: 23.11.2016
iemet šeit kārtīgus argumentus ar avotiem

Manuprāt, pats labākais avots ir šis raksts un diskusija pie tā.
Proti: Cosmo vīrietis izveido diskusiju Cosmo večiem, lai tie var vīru valodu runāt, SKAIDRI UN GAIŠI norāda- dāmām nelasīt un nekomentēt!
Bet kas notiek? Diskusija pārvēršas par dāmu čalošanu! Pilnīgs pierādījums ir galdā!
25.11.2016 22:53 |
 
Reitings 27
Reģ: 23.11.2016
Protams, no otras puses situācija ir saprotama un loģiska. Visiem zināms, ka pievelkas pretpoli. Acīmredzami dabā tā arī iekārtots, ka vīrietim patīk sieviete un savā ziņā tas saistīts arī ar atšķirībām prāta attīstībā. To apliecinās ikviens antropologs.
25.11.2016 23:11 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Cosmo vīrietis izveido diskusiju Cosmo večiem, lai tie var vīru valodu runāt, SKAIDRI UN GAIŠI norāda- dāmām nelasīt un nekomentēt!

Tas būtu pierādījums, ka tas vīrietis ir baigi gudrais? Izveido diskusiju sieviešu barā, brīnās, ka sievietes reaģē - tā būtu gudrības pazīme? Tas man atgādina gaili, kas vistu barā dzied uz komposta kaudzes un brīnās, ka neviens cits gailis neatsaucas, bet vistas apkārt kladzina. Protams - viņš taču ir vienīgais gailis kūtī!
26.11.2016 09:38 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
1. Nezinu, kāpēc, bet - atpaliek. To ir ievērojuši jau labi sen - pat reliģijas par to runā. Ja kāda Tev apgalvo pretējo, nu, vienkārši - lai papēta lietas sev apkārt un noskaidro, kas tās pirmais izgudrojis? Varu garantēt - 99,...% būs vīrieši.
2. Par fizisko pievilcību - nezinu. Vienīgais, ko zinu, - igaunietes vispār skaistas neesmu redzējis, tai pat laikā ukrainietes ir galvas tiesu pārakas par latvietēm.
3. Kas tusējas šeit, - arī nezinu. Vienīgais, ko diezgan droši varu teikt - wannabe visgudrākās - noteikti.
03.12.2016 23:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits