VĪRI PAR DĀMĀM. MEITENĒM NELASĪT UN NEKOMENTĒT!

 
Reitings 27
Reģ: 23.11.2016
Labvakar, Cosmo vīri!
Piereģistrējos, lai apjautātos un padiskutētu par atsevišķiem jautājumiem, kuri allaž interesējuši attiecībā uz latviešu meitenēm un attiecībām.
Tā teikt, vīru sarunas, kurās varam kā vīrs ar vīru aprunāties.
Tātad man ir sekojoši jautājumi:
1. Kāpēc sievietes inteliģences un gudrības ziņā atpaliek no vīriešiem, un vai tur tomēr kaut ko nav iespējams mainīt? Zinātniskā izpēte apstiprina šo faktu un, godīgi sakot, mana dzīves pieredze arī par to liecina.
2. Jaunākie publicētie dati, kas ietver daiļā dzimuma analīzi tautību griezumā, ierindo latvietes visai zemā vietā gan intelekta, gan vizuālās pievilcības rādītājā. Par to biju mazliet pārsteigts, jo, lai arī nekad neesmu uzskatījis, ka latvietes ir ļoti simpātiskas, tomēr atrašanās vieta vienā no pēdējām vietām mani pārsteidza.
3. Kas ir Cosmo čalotājas? Sev zināmo sieviešu vidū nevienu nepazīstu. Kad jautāju, kas tās varētu būt, man apkārt esošās sakarīgās sievietes teica, ka, visticamāk, tās ir sievietes ar kompleksiem, problēmām, iespējams, tādas, kuras nevēlas atklāt savu vizuālo skatu, tāpēc cenšas sevi pierādīt virtuālā vidē.
Vīri, padiskutēsim! Kāds ir viedoklis?
Arvils.
23.11.2016 21:31 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Meitenes šeit būs retums, tā kā, dāmas (sievietes), nepārkāpsiet Arvila noteikumus, komentējot :D
23.11.2016 22:14 |
 
Reitings 53
Reģ: 03.11.2016
Interesanti kādi fakti?Ka sievietes ir mazāk inteliğentas nekā vīrieši?Šādā portālā ir riskanti rakstīt ko tādu,jo sievietes ir vairākumā un šis portāls ir domāts sievietēm.Ja neesi pamanijis.
23.11.2016 22:18 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
sharmantaa
ŠIS FORUMS UN MĀJASLAPA KĀ TĀDA NAV DOMĀTA VĪRIEŠIEM!!!! TPC NEVIENA TE NEKO NECENŠAS IERĀDĪT, IT SEVIŠĶI KAUT KĀDIEM ARVILIEM

nepiekrītu! Tad kāpēc var izvēlēties dzimumu reģistrējoties?
23.11.2016 22:19 |
 
10 gadi
Reitings 372
Reģ: 18.02.2011
1. Ja gribi sev līdzvērtīgu otru pusīte un sievietes ir tādas un tādas, varbūt precies ar vīrieti? ;) Abi būsiet gudri un inteliģenti.
2. Izskatās, ka tu esi vienīgais, kuru nomoka šie jaunākie publicētie dati.
3. Ziņkārība par Cosmo dāmām tik liela, ka izmisumā sāk aptaujāt zināmās sievietes.
Es noteikti sev tādu vīrieti negribētu, kas sēž sieviešu forumos. :D
23.11.2016 22:20 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Mjā, diezgan sāpīgi ko tādu lasīt. Protams, vīrieši ir gudrāki un inteliģentāki par sievietēm. Par to šaubu nav. Bet vai tas tā būtu jāuzsver?
Par to, ka latviešu meitenes nebūtu izskatīgas, gan varētu diskutēt. Tas, ka latvietes nav gudrākās un spriestspējīgākās- tas gan. Pati esmu pa pusei igauniete, pa pusei poliete, tāpēc no malas to varu novērot.
23.11.2016 22:21 |
 
10 gadi
Reitings 372
Reģ: 18.02.2011
*pusīti
23.11.2016 22:21 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ko var pavilkties uz šo. . (t):-D
23.11.2016 22:22 |
 
10 gadi
Reitings 372
Reģ: 18.02.2011
Maija, kāds ir Tavs IQ? Ja Tu sēdi šeit, vai Tevi, tik gudru, nedegradē šī publika? Manuprāt, esi nonākusi ar sevi pretrunā. ;)
23.11.2016 22:23 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
lil**, man ir aizdomas, ka autoras nemaz nav ieintresēts sievietēs, bet gan vīriešos.
lai arī nekad neesmu uzskatījis, ka latvietes ir ļoti simpātiskas

kā labāk sūkāt vecim

O, par to te arī raksta? Labprāt palasītu.
23.11.2016 22:24 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Un vēl- sievietes sūtība nav būt gudrai. Mums ir citi ieroči, ar ko paņemt vīrieti :-P
23.11.2016 22:24 |
 
10 gadi
Reitings 372
Reģ: 18.02.2011
MissMia
Tā izskatās. :D
23.11.2016 22:28 |
 
Reitings 27
Reģ: 23.11.2016
man ir aizdomas, ka autoras nemaz nav ieintresēts sievietēs, bet gan vīriešos.

Atvaino, piedod, man nāksies Tevi sarūgtināt- man ir stabilas attiecības ar sievieti jau ilgus gadus un mēs dzīvojam laimīgu ģimenes dzīvi. Šeit iegriezos vienkārši antropoloģisko un sieviešu psiholoģijas pētījumu nolūkos.
23.11.2016 22:29 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
VĪRI PAR DĀMĀM. MEITENĒM NELASĪT UN NEKOMENTĒT!
Šis man atgādina uzrakstu zooloģiskajā dārzā: "Cienījamie apmeklētāji! Dzīvniekus nekaitināt un nebarot!"
..
1. Kāpēc sievietes inteliģences un gudrības ziņā atpaliek no vīriešiem, un vai tur tomēr kaut ko nav iespējams mainīt? Zinātniskā izpēte apstiprina šo faktu un, godīgi sakot, mana dzīves pieredze arī par to liecina.

Ar ķirurģiskas operācijas palīdzību varbūt var mainīt. Bet arī stulbu veču netrūkst. Jebkurš pētījums balstās vienīgi uz oficiāliem dokumentiem (diplomiem) vai testiem, kuru sastādītāju intelekts ir apšaubāms. Diploms neliecina par augstāku intelektu. Varu spriest vienīgi no sieviešu-vīriešu skaitu attiecības zinātnes jomā. Tur vīriešu ir vairāk. Bet tāds jautājums kā intuīcija paliek neaplūkots.
..
2. Jaunākie publicētie dati, kas ietver daiļā dzimuma analīzi tautību griezumā, ierindo latvietes visai zemā vietā gan intelekta, gan vizuālās pievilcības rādītājā. Par to biju mazliet pārsteigts, jo, lai arī nekad neesmu uzskatījis, ka latvietes ir ļoti simpātiskas, tomēr atrašanās vieta vienā no pēdējām vietām mani pārsteidza.

Eiropietim patiks eiropietis, bet nepatiks nēģeris; nēģerim patiks nēģeris, bet nepatiks aziāts utt. Tas norāda, ka vizuālajā pievilcībā nevar ieviest objektivitāti. Un pasakiet, kura no jums zināmajām sievietēm piedalījusies šādā aptaujā?
..
3. Kas ir Cosmo čalotājas? Sev zināmo sieviešu vidū nevienu nepazīstu. Kad jautāju, kas tās varētu būt, man apkārt esošās sakarīgās sievietes teica, ka, visticamāk, tās ir sievietes ar kompleksiem, problēmām, iespējams, tādas, kuras nevēlas atklāt savu vizuālo skatu, tāpēc cenšas sevi pierādīt virtuālā vidē.
Par sakarīgajām sievietēm - autora subjektīvais viedoklis. Par sēdētājām forumā - vai nu šī laikmeta negatīvā iezīme vai arī nepilnvērtīgas dzīves aizstāšana.
..
Visbeidzot, ja autors ir šī foruma pastāvīgs dalībnieks, tad liela varbūtība, ka tas ir Roberts I. (Avainojos, ja esmu kļūdījies.) Likteņa Vēstnesis tas nav. Artūrs (Erdijs), izskatās, arī ne. Ģirts (Ķiršu zēns) un Raivis (Elmo) - ne tik.
23.11.2016 22:29 |
 
Reitings 127
Reģ: 18.11.2016
Zini, varbūt maini orientāciju ... Un visas augstāk minētās problēmas būs atrisinātas:-D
23.11.2016 22:35 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
Labi par tēmu, ja jau 20+ tad atbilstu.
1. Nepiekrītu, neatpaliek, kā var inteliģenci izmērīt? Tāpat kā IQ tests ir pilnīgas muļķības, tāpat arī Tavs apgalvojums ir nevietā. Sievietes ir inteleģentas tikpat cik vīrieši. Bet, ja mēs runājam kopskatā - cilvēkus var vērtēt kā kopēju mērvienību, neiedalot zemāk sievietēs/vīriešos, ir sievietes inteliģentākas par vīriešiem un otrādāk. kā arī katrs cilvēks pie stresa situācijas pielāgojas un inteliģence pieaug vai samazinās.
Ja Tu ņem talkā zinātniecisku izpētes pētījumus, lūdzu atsauci no kurienes Tu to ņēmi, tikpat labi es varu pateikt: “pēc pēdējiem zinātniskajiem pētījumiem visi vīrieši ir gudrāki par Arvilu”. Tas ir no sērijas - viena tante teica…
Tava pieredze ir Tava pieredze, manā pieredzē nav tā bijis, man ir bijušas ļoti inteliģentas sievietes, tā, ka žoklis atkaras, un mazliet jaunākas pat par mani… Kā es arī saku daudzām sievietēm, pēc dažiem pagrābtajiem kartupeļiem, kas sapuvuši nevajag spriest par saturu, kas atrodas tajā maisā… tāpat arī Tev iesaku, nevērtē pēc savas pieredzes visas sievietes vienādi, tā ir kastītes domāšana, Tu neizej no Savas komforta zonas….
2. Atkal - linku/atsauci studijā, viena tante teica… Man šķiet, ka Latviešu sievietes ir ļoti skaistas (es nerunāju par mazajām meitenītēm, kas liek krūšu bildes un savelk čokurā lūpas…). Kā arī izskatu izmērīt? kā? katram sava gaume, kas vienam liekas skaista, otram liekas vienkārša un otrādāk… Mums atkal ir iestādīta kastīšu domāšana, ka sievietes, kas ir skaistas ir tikai modes žurnālos safotošopētas utt… un ja dzīvē sieviete tāda nav tad viņa nav skaista… galīgi nepiekrītu… Tāpat kā armijā, kad biju - instruktors teica: “fizisko piedzīsim, bet smadzenes jau vairs neizmainīsi”. Man savukārt tieši patīk iepazīt sievieti, viņas smadzenes, izskats ir sekundārs. Netici? manis pēc… pamēģini kādreiz savādāk izvēlēties sievieti..
3. Par šo nevarēšu pateikt, es arī neinteresējos… varbūt te sēž kādas manas kolēģes vai pat radinieki… es nezinu un arī negribu zināt, šeit var izteikties anonīmi, tātad brīvi, un man tas liekas ok. Katram savs, lai viņas pierāda… viens raksta grāmatas, otrs raksta forumos, cilvēkam ir jābūt tiesīgam izteikties, neatkarīgi no tā vai tā ir sieviete vai vīrietis….
Bāc, tēja atdzisa.
23.11.2016 22:36 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
Par pārējo nekomentēšu, tāpat nav jēga.
Bet par tām sievietēm, kas slikti izsakās par tām, kas te reģistrējušās utt- ja man kāds dzīvē prasītu, es arī teiktu, ka nezinu un neesmu šeit ne lasījusi, ne rakstījusi. Ne tāpēc, ka kaunētos un noteikti sliktu neteiktu par foruma dalībniecēm, bet vienkārši negribētu, lai kāds mani atpazīst ( kas tīri teorētiski būtu iespējams, LV ir maza tomēr). Anonīms forums ir anonīms.
Tā kā tas vēl ir jautājums vai tava respondentu grupa patiešām šeit nav pašas. :-D
23.11.2016 22:40 |
 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
Vispirms..čau.
Jautājumi, kurus tu esi uzdevis manu prātu arī nodarbina.
1. Kāpēc sievietes atpaliek? Vienkārši. Citādāka smadzeņu uzbūve, domāšanas īpatnības, cita vērtību skala. Jā, sievietes tik tiešām ir atpalikušas no vīriešiem. Pārāk kašķīgas un uzmācīgas, saprot tikai savu bubināšanu ar tēju un ēdienu gultā un seriālu skatīšanos, kamēr vīrieši nodarbojas ar kaut ko lietderīgāku.
2. Par pievilcību. Sievietes cenšās izskatīties labi, lai patiktu vīriešiem. Viņām ir pilnīgi vienalga, aizņemts vai nē, tāpat ir jākoļījas. Otrkārt, kamdēļ vajag matu šampūnus pa 100 euro un veselu kuzavu ar kosmētiku? Lai patiktu vīriešiem.
3. Cosmo čalotājas ir tas sab. slānis kuram mājā ir kuzavs ar kosmētiku un kuras neko nejēdz kā gulēt gultā, skatīties seriālus un vīlēt savus nadziņus. Sievietes ir pretīgas palaistuves!
23.11.2016 23:17 |
 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
(Šeit iegriezos vienkārši antropoloģisko un sieviešu psiholoģijas pētījumu nolūkos.)
.
.
.
.
Izrāvi vārdus no mutes. :-P Šeit liela daļa ir morālais pagrimums ar metrīgiem nadziņiem un problēmu kalniem.:-)
23.11.2016 23:21 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
kā labāk sūkāt vecim
O, par to te arī raksta? Labprāt palasītu.

Ja Tev tāda interese, kā labāk sūkāt vecim, tad ir citi, geju forumi :)
kopumā -
Ko var pavilkties uz šo. .

++
23.11.2016 23:22 |
 
Reitings 27
Reģ: 23.11.2016
Daži te apšauba to, ka vīrieši ir gudrāki un inteliģentāki. Piedāvāju dažus faktus. Pasaules 10 bagātākie cilvēki ir vīrieši, Latvijas 10 bagātākie cilvēki ir vīrieši, Saeimā un jebkurā citā valstī parlamentā un valdībā pārsvarā ir vīrieši, uzņēmumu valdēs pārliecinoši prevalē vīrieši.
Kur tad ir dāmas? Cosmo forumā, pie plīts ... ?
24.11.2016 08:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!