Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

viena problēma ar vīriešiem

 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Šī problēma mani moka vairāk nekā gadu. Lielākoties puiši/vīrieši mani uzskata kā tikai par seksa objektu. Es neuzvedos un neģērbjos izaicinoši. Vienīgais ko vīrieši pamana ir mans dibens,augums un seja, bieži eju uz zāli un sevi kopju, bet es tik stulbi jūtos, liekās , ka es nekam citam nederu. Man gribētos nopietnas attiecības, bet lielākoties man raksta vai iepazīstas vīrieši , kuri grib seksu un viss. Esmu diezgan nogurusi no šīs uzmanības , jo nejūtos pilnvērtīga.
Kā, lai tieku ar šo problēmu galā? Es pat vairs negribu iepazīties vai arī, kad uzrodas jauns vīrietis pie apvāršņiem es domāju,ka nav jēgas turpināt sarunu, jo tikai viens prātā. Uz pēdējiem diviem vīriešiem liku lielas cerības. Viens bija diezgan pieaudzis, nobriedis attiecībām un viņam ļoti patīk mans raksturs, bet bieži pieminēja cik ļoti man ir labs dibens un augums, teica , ka nevēlas tikai seksu , bet protams mani tas nepārliecināja. Ar otru pavadījām labi laiku līdz viņš pateica, ka attiecības nevēlas varam pavadīt laiku kopā kā draugi un ja gribēsim tad sekss. Sapīgi katru reizi to dzirdēt. :-(
22.11.2016 19:57 |
 
Reitings 68
Reģ: 01.11.2016
Bet pag, tas viens no diviem, pirmais par kuru rakstīji, taču teica, ka nevēlas tikai seksu. Kas Tev liek domāt, ka 100% viņš vēlas tikai seksu kā visi pārējie?
Varbūt Tu nemaz tam īstajam, kurš Tevī redz kaut ko vairāk par seksa objektu, nedod iespēju.
22.11.2016 20:01 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Es ļoti,ļoti labi tevi saprotu. Pēdējā laikā atvēru acis, un arī manī vīrieši vienmēr redz kaut ko sexuālu. Pat pazīstams puisis,kurš ir attiecībās, bieži uzraksta,kā iet utt. Bet ar kādu 10 ziņu aiziet jautājumi,kas mugurā utt. Arī jauniepazītie,bet.. tagad jau visi meklē seksu un brīvas attiecības. Un vīriešiem jau patīk baudīt ar acīm, takā jāatrod vienkārši citādi domājošs.. varbūt kāds ne tik samaitāts..
22.11.2016 20:01 |
 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Mīļums , viņš mani ir neskaitāmas reizes aicinājis pie sevis, katru dienu piemin man seksu , augumu un jautā man seksuālus jautājumus (vai to esmu darījusi netradicionālās vietās, vai es esmu mežonīga u.t.t.) Es neatteiktos no seksa ja man viņu neuzpiestu
22.11.2016 20:05 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Tas laikam ir iemesls, kāpēc man arī vēljoprojām nekas normāls nav izveidojies :D Ja no sākuma liekas, ka ir ok, tad drīz vien jau sāc saprast, kas ir tas, kas šim džentelmenim ir vajadzīgs.
Protams, tas jau viss iet kopā ar attiecībām, bet ja tas tiek uzsvērts katrā sarunā, un vairāk nekas par aicinājumu "atnākt ciemos", nenotiek, tad nau vērc :D
22.11.2016 20:07 |
 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Fejja , vai ne :D un manī ir kaut kāds naivums , kad sanāk iepazīties ar jaunu vīrieti un domāju, ka varbūt šoreiz būs savādāk un protams, ka nekas tur savādāks nav :-D
22.11.2016 20:11 |
 
Reitings 68
Reģ: 01.11.2016
Ā, nu tagad ir skaidrs, kādēļ Tu viņu pieskaitīti pie pārējiem :-D
Man šāda problēma laikam īsti nav bijusi. Man daudz komplimentus izsaka par krūtīm, bet pārsvarā tomēr neesmu pamanījusi, ka mani redz tikai kā seksa objektu.
22.11.2016 20:12 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Nav tā, ka cilvēks pie sevis izlemj - tagad man būs NOPIETNAS attiecības un baigi nopietni pieiet attiecībām un grib, lai tikpat nopietni tam pieiet arī otrs, un tad būs tas īstais. (t)
Nopietnas attiecības izveidojas tāpēc, ka Jums abiem kopā ir tik labi, ka jūs gribat būt kopā. Parūpējies par to, lai vīrietis gribētu visu laiku pavadīt kopā ar Tevi, esi tik forša, lai viņš gribētu ātrāk Tevi satikt. Un ja viņš jutīsies tā, tad arī gribēs būt tik foršs, lai Tu gribētu tikai viņu. Un tam ir jābūt jautri, patiesi un viegli. Ja kopā būšana nav viegla un nesagādā šīs pozitīvās emocijas nu tad vnk jūs esiet pārāk atšķirīgi.
22.11.2016 20:13 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
nē, nu protams, ka ar domu "vot, tagad pa nopietno" jau parasti nesākas, bet tam nevajadzētu arī būt ar uzkrītošu vēlmi, sarunām tikai par un ap seksu :D
"Esi forša", drīzāk es teiktu, ka esi tāda, kāda esi, jo otrai pusei būtu jāpatīk tavs raksturs, tāds, kāds ir, neko nevajag tēlot.
Man jau liekas, ka vnk nav paveicies ar to vīriešu satikšanu :D
22.11.2016 20:23 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Fejja
"Esi forša", drīzāk es teiktu, ka esi tāda, kāda esi, jo otrai pusei būtu jāpatīk tavs raksturs, tāds, kāds ir, neko nevajag tēlot.

Protams, katrs jau to foršumu novērtē pēc savas izpratnes un ja tam autores pirmajam forša skaitītos meitene kad dod 3x dienā, katru dienu :D, tad cits maybe būtu bez prāta par autores fizikas zināšanām. :D
22.11.2016 20:29 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man jau liekas, ka vīrieši tādi vnk ir. Agrāk tikai bija savādāk audzināti - nebija pieņemts runāt tādas lietas. Skaitījās kā sliktais to is, taču tas nenozīmē, ka vīrieši savās galvās nedomāja to pašu, ko tagad runā atklāti.
Lai nu kā, nepievērs uzmanību tam, ko viņi runā, bet mēģini saskatīt, vai aiz šīm runām ir arī kaut kas cits. Ja nav - sūti dillēs, ja ir, liec saprast, ka tevi interesē dziļākas sarunas par savu aprišu apspriešanu. ;-)
22.11.2016 20:33 |
 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
Vīrieši mani neredz vispār...:'-(
22.11.2016 20:36 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Hmm..man šķiet tikai normāli, ka vīrieši tevi iekāro, būtu dīvaini, ja būtu pretēji. Iemācies nostādīt robežas, tev nav uzreiz jālec gultā ar šiem vīriešiem. Pakoķetē, pabaudi randiņus un viņu uzmanību, un tad jau redzēs kur tas aizvedīs.
Šķiet, ka pati tomēr netici, ka esi, kas vairāk. Man izklausās, ka tev jāpastrādā ar sevi, jāceļ sava pašapziņa.
22.11.2016 20:36 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
viņš mani ir neskaitāmas reizes aicinājis pie sevis, katru dienu piemin man seksu , augumu un jautā man seksuālus jautājumus (vai to esmu darījusi netradicionālās vietās, vai es esmu mežonīga u.t.t.)
Labākais veids, kā sevi pasagāt no šādas uzmanības ir... laicīgi pārtraukt ar tādiem tipiņiem komunicēt :)
22.11.2016 20:38 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Neons
Man jau liekas, ka vīrieši tādi vnk ir...

Es kā vīrietis varu pateikt, ka nav. Jā, 20-ciktur gados domas pie seksa atgriežas katrā brīdī, kad smadzenes nav nodarbinātas ar kādas nopietnas problēmas risināšanu. Bet visu laiku ar to uzbāzties meitenei, nerespektējot viņas sajūtas ir vnk stulbi un tas par attiecīgo čali pasaka pietiekoši. Nav fakts ka viņš nemainīsies - varbūt vnk mucā audzis un nav vēl neko sapratis...
22.11.2016 20:50 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Caloo, es jau nesaku, ka visi tādi. Un vairāk bija domāts, ka pat, ja vīrietis nonstopā nesaka sievietei par viņas krūtīm un dibenu glaimus, bieži vien nonstopā par to tik domā (paralēli citām lietām, protams). Ir labi audzināti vīrieši, kuri māk savaldīties, bet ir tādi, kuri nemāk un nekad nemāces, un ir arī tādi, kurus var iemācīt savaldīties. Sievietei ir tiesības izvēlēties jebkuru no šīs kategorijas.
22.11.2016 20:55 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Nestaigāju uz randiņiem, bet vai tad tie visi jociņi un komentāri ir dzirdami pirmajā randiņā? Man skiet, ka pēc pāris randiņiem visiem vīriešiem iezogas tādas domas galvā(s)
22.11.2016 20:58 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Neons
Jap, tā ir. :)
22.11.2016 20:59 |
 
Reitings 135
Reģ: 25.09.2016
Tādas iekāres galvā ir pavisam dabiska lieta, protams, arī vīrietim, kas lūkojas uz sievieti ar nopietniem nodomiem un redz tajā ko vairāk par ''sekss, sekss, sekss, gribu seksu''. Pat pieklājīgākais džentlmenis patiesībā vienkārši ir pacietīgs vilks, bet tas noteikti nenozīmē, ka tik atklāti jāizsaka erotiskas piezīmes agrajā komunikācijas posmā un sievietei ir visas tiesības būt sašutumā par to. Tie ir puiku gājieni. Konkrētajā situācijā arī īsti nav ko ieteikt... stingri jāfiltrē ar ko jūs uzsākat ''attiecības''.
22.11.2016 21:04 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es piekritīšu tam,ka iekāre un seksuāla pievilkšanās var rasties arī uzreiz pirmajā tikšanās reizē vai pat pirms tam. Bet vai vīrietis spēs sievieti cienīt un izrādot cieņu, noklusēt par savām perversajām fantāzijām? Domāju,ka pieklājīgs vīrietis, kas negribēs aizskārt sievieti, spēs savaldīties un pirmais nepiedāvās seksu, ja viņa nodomi ir tālāki par gultu.
22.11.2016 21:19 |
 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Marīī ++ tev , tādi arī ir mani uzskati
22.11.2016 21:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)