Kāpēc tieši viņš?

 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Sveikas. Ir pagājis jau nedaudz vairāk kā mēnesis, kopš strīda ar vīrieti ar kuru biju tādās on&off attiecībās jau pusotru gadu. Kopš iepazinos ar viņu, ļoti izmainījos, šķiet, uz labo pusi un ar viņu dzīve ieguva pilnīgi citas krāsas. (l) Citi vīrieši līdz šim pēc kāda laika mani sāka garlaikot, bet viņš vēl joprojām nemainīgi noturēja manu interesi. Spontāns, ar specifisku humora izjūtu un vienmēr lika aizmirst par visu apkārtējo, esot ar viņu; arī sekss bija ļoti labs. Tomēr viņa vēsums un pamatīgie strīdi, kuri ik pēc dažiem mēnešiem izbojāja attiecības. Lai kā centos tos novērst, tie bija neizbēgami un noveda pie ilgām pauzēm attiecībās, jo gluži vienkārši bijām viens uz otru apvainojušies. Tomēr pēc kāda laiciņa abi nācām pie prāta un atkal izlīgām.
Tagad, kad viss it kā ir cauri, es galīgi vairs nejūtos savā ādā. Esmu mēģinājusi sazināties un izlīgt, tomēr bez panākumiem. Esmu mēģinājusi pievērst uzmanību citiem vīriešiem, kuriem tiešām interesēju, bet ne par vienu interese nenoturējās ilgāk par nedēļu. Ne jau izskata ziņā esmu tik izvēlīga, vienkārši neesmu sastapusi nevienu, kurā tik ļoti būtu iemīlējusies viņa personības un to visu jauko sīkumu dēļ. Tās ilgas pēc viņa mani beidz nost un, kamēr šī bezcerība bez viņa turpinās, man ir ļoti liela vēlme raudāt un slīcināt bēdas vīna glāzē. Neredzu vairs situācijai izeju, nav veida kā aizmirst par viņu... :'-( Ieteikumi?:'-(:'-(:'-(
22.11.2016 00:32 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Es īsti nesaprotu, kāda ir jēga no attiecībām, ja gribas vismaz visu rudeni pavadīt atsevišķi?? Kas tas vispār par bulšitu???

haha :D
Tas tāpēc, ka viena puse to grib saukt par attiecībām, bet otrā negrib brutāli atteikt, tāpēc pasaka, ka rudeni pavadīs atsevišķi :D
22.11.2016 20:53 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
bet ja nopietni, tad ir un būs grūti. Tas nav nekāds mēneša jautājums. Man no tādas smagākas šķiršanās vajadzēja aptuveni gadu, lai tā pa īsto varētu teikt, ka viss - man ir vienalga
22.11.2016 20:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
man izklausās,ka viņam parādījusies cita sieviete un vēlas redzēt vai tur kas sanāks. Bet tev taču bija jāsaprot, ka tāds brīdis pienāks jo nu nebija jums nopietnu attiecību.
22.11.2016 21:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits