Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Olšūnas implantācija

 
Reitings 23
Reģ: 06.08.2015
Sveikas meitenes!
Nesen kā biju izveidojusi diskusiju par Blāvo Svītriņu, testus pirku Norvēģijā un lielajā skriešanas un uztraukuma laikā biju nopirkusi Ovulācijas testus :-D stāvēja blakus un iepakojumi ar vienādi. Tāpēc domāju, ka tas ir savādi, kad grūtniecība būtu iestājusies īsi pirms MR vai pēc. Lai vai kā, grūtniecība izpalika.. eh.. :-/
Šoreiz gan es vēlējos jautāt par olšūnas implantāciju. Vai viegla asiņošana (spilgti sarkanā krāsā) un krampji ir pieļaujama pie implantācijas procesa? Lasiju vairākus rakstus, ka parasti ir vai nu rozīgi vai brūni izdalījumi, bet man ir izteikti spilgti, lai gan parasti asiņošana MR laikā ir tumšāk sarkana.
Kāda jums ir bijusi pieredze ar olšūnas implantāciju? :-)
07.11.2016 19:54 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Asinaini izdalijumi var but ovulacijas laika, ja tas ir apmeram 14 dienas pec pedejam menesreizem.
07.11.2016 20:22 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Kāda jums ir bijusi pieredze ar olšūnas implantāciju?

??? Tu runā par mākslīgo apaugļošanu?
08.11.2016 00:04 |
 
Reitings 23
Reģ: 06.08.2015
Cukurvāvere
Nee, ne par maksligo apauglosanu. Es runāju par olšūnas implantāciju dzemdē jeb ieligzdosanos. Par to procesu, vai ir pieredzēti krampji, asiņošana utt.
08.11.2016 00:57 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Asinaini izdalijumi var but ovulacijas laika, ja tas ir apmeram 14 dienas pec pedejam menesreizem.

Tu gribēji teikt - 14 dienas pirms nākamajām mēnešreizēm. Ja cikls ir 28 dienas, tad jā, sanāk arī 14 dienas pēc pirmās menešreižu dienas, bet, ja cikls ir, piemēram, 30 dienas, tad ovulācija notiks 16. cikla dienā (cikls sākas ar pirmo mēnešreižu dienu).
Patiesībā šis skaitlis - 14 - ir vidējais un realitātē tas var būt no 12 līdz 16 dienām.
...
Šoreiz gan es vēlējos jautāt par olšūnas implantāciju. Vai viegla asiņošana (spilgti sarkanā krāsā) un krampji ir pieļaujama pie implantācijas procesa?

Jā, implantācija var izraisīt nelielu smērēšanos un krampjus. Man gan nebija nekādu izdalījumu, bet krampjus gan jutu.
08.11.2016 01:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits