4 suņi saplosa mazu bērnu

 
Reitings 140
Reģ: 03.09.2016
Kā tas nākas ka par dienas šokējošāko ziņu Latvijā nav neviens topiks?
http://apollo.tvnet.lv/zinas/cetri-suni-babite-lidz-navei-saplosa-piecus-gadus-vecu-meiteniti/777193
05.11.2016 22:30 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Principā , es arī varētu ģimenē pieņemt kādu no tiem suņiem , tiešām smuki .... , bet nu es tagad suni negribu , man pilnīgi pietiek ar diviem kaķiem :-)
07.11.2016 09:10 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Miruša cilvēka bildes likt kkādā forumā :-O Tur tiešām ar galvu nav jādraudzējas..
07.11.2016 09:15 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Aj, nu beidziet. To, ka Vatsons nav diži normāla, šķiet, šeit jau visas ir sapratušas. Nav tantei pilns pulkstenis, nu nav.
Vatsoniņ, ieliec sev tās bildes "mapītē", nevar zināt, kur tev šī informācija dzīvē noderēs!
07.11.2016 09:18 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Vispār jau normāli "suņumīļi" nekad mūžā un ne pie kādiem apstākļiem neļaus svešiem bērniem spēlēties ar saviem suņiem, vienalga, pitbulls vai čivava. Tie, kas svešiem bērniem ļauj pluinīt savu suni, nav adekvāti cilvēki. Vēl vakar šo gadījumu apspriedu ar vienu suņu īpašnieci, viņa saka, ka ir histēriski karojusi ar tupajām māmiņām bērnu rotaļu laukumos - viņa ar suņiem normāli iet pastaigāties pa parku, suņi pavadā, mātes sūta savus bērnus "paglaudīt sunīšus", saimniece nelaiž, māte tik smejas. "Kāpēc mans bērns nevar paglaudīt jūsu suni?" "Tāpēc, ka suns var iekost." "A ko jums tāds agresīvs suns?" "Nav agresīvs, nevienu nav kodis, bet var to izdarīt". Un tu redzi, kā tajā intelekta neizdaiļotajā sejā parādās šī sejas izteiksme. :-O
07.11.2016 10:34 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Pie vainas, kā jau daudzas meitenes minēja, cilvēku, tieši cilvēku bezatbildība.
Bet šos suņus, personiski es, nekad mūžā neņemtu pie sevis, nevienu no tiem. Jo piekrītu viedoklim - ja suns "pagaršojis" asins garšu, pastāv liels risks, ka tas notiks atkārtoti.
Man personīgi ir pazīstama jauna ģimene, kuriem bija paņemts stafordšīras terjers (kaujas suns, plēsējs), lai gan uz to brīdi viņiem ģimenē auga divas mazas meitas (konkrētu bērnu vecumu nepateikšu). Viņiem vairākkārt bija teikuši cilvēki, ka tā nav laba ideja, tas nav droši. Bet vīrietis ietiepās, lūk viņam bērnības sapnis tieši šī suņu šķirne, gribot un viss. Gala rezultātā suns auga neaudzināts, dzīvoklī, dzelzs krātiņā (!). Šajā ģimenē dzīvoja arī vecs kaķis. Suns uzauga ar šo kaķi. Divus gadus suns dzīvoja ar kaķi saticīgi, līdz kādu dienu izlēma, ka kaķis ir rotaļlieta, kuru jāsaplosa. Lieki teikt, ka tikai tad jaunā ģimene aizdomājās par šī suņa atdošanu cilvēkam, kas bija gatavs suni audzināt un trenēt.., kas arī gala rezultātā notika. Bet stāsts tiešām bēdīgs, man žēl tos nabaga dzīvnieciņus, gan kaķi, kurš mira cilvēku idiotisma dēļ, gan suni, kurš tika paņemts - neatbilstošā ģimenē, kurā cilvēki tam nepievērsa nekādu uzmanību.
07.11.2016 10:44 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
dzīvoklī, dzelzs krātiņā (!).

Vispār tas ir normāli un šo metodi sauc par crate training .... pilnīgi normāla lieta , ja iemācīta sunim no mazotnes , kamēr saimnieki nav mājās suns ir būrī , uzskatot šo būri par savu vietu un protams, ka būrim jābūt attiecīgā izmēra , lai suns var piecelties u.t.t
https://www.cesarsway.com/dog-care/lifecycle/puppies/Puppy-crate-training-made-easy
ja man kādreiz nākotnē būs suns , tad obligāti piekopšu šo metodi
07.11.2016 10:59 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Kāds vel vecaku saprāts, ko jūs! interneta pa pilnam gribētāju šos suņus adoptēt. Smuki, mīļi vai nē tas ir gaumes jautājums, svarigi ir tas ka šie dzīvnieki ir nokoduši cilveku. Liekas te kādam gribas lai arī viņu meitu suņu nograuž. (e)(e)(e)
07.11.2016 11:07 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
ja man kādreiz nākotnē būs suns , tad obligāti piekopšu šo metodi

Neesmu zinoša šajā jomā, bet man tas tomēr neliekas pareizi. Cik zinu, viņiem tas suns būrī atradās arī tajā laikā, kad mājās bija cilvēki. Ar to suni vispār nenodarbojās, tik cik izgāja pastaigās (cik bieži tas bija darīts gan nepateikšu), un vienā tādā brīdī, kad viņu izlaida ārā, lai ietu pastaigā, viņš uzbruka kaķim..
07.11.2016 11:10 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu es uzskatu , ka tas nav rādītājs , uzskatu , ka šādi suņi ir bīstami , lielākoties , kad ir barā , arī šīs situācijas varēja nebūt , ja būtu 1 , neviss 4 suņi. Tā kā man pašai bija staffs , tad varu liekot roku , uz sirds teikt , ka viss ir atkarīgs no audzināšanas... mana meita vēl bija gadu veca gulēja blakus sunim viņa vietā , brauca uz viņa kā zirdziņa un ēda 1 saldējumu uz 2. Mans novērojums un pieredze rāda , ka mazie suņi un kaķi var būt agresīvāki par cīņu suņiem. Principā , jebkura dzīvniekam var atrast savu pieeju tāpat , kā pie jebkura cilvēka , jautājums ir tikai vai gribās to darīt !?
07.11.2016 11:13 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Kas ģimenē parādās mazi berni, ir labi jāpārdomā vai mājdzīvnieki ir piemēroti bērniem, ja tas tā nav tad tādus nevajag ņemt vai ja tadi ir- no tiem ir jātiek vaļā. Vispirms bērna drošība un komforts un tikai pēc tam dzīvnieks. Bordo dogs nav piemērots ģimenei ar maziem berniem, tas nav nekāds dīvāns berniem kā viņu īpašniece rakstīja savu suņu majas lapā. Diez cik bērnu asinīm ir jāizlīst lai vecāki sāktu ar galvu domāt un apzinaties potenciālos draudus bernam suņa sabiedrībā?
07.11.2016 11:14 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Paņemtu suni, kurš ir sakodis bērnu pirms tam ? Un vēl Vatsonu par nenormālu sauc.
07.11.2016 11:14 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Man personīgi ir pazīstama jauna ģimene, kuriem bija paņemts stafordšīras terjers (kaujas suns, plēsējs)

Stafus jau sen aizliegts turēt ar domu, ka tas būs kaujas suns. Suņu cīņas ir aizliegtas. Un neviens suns nepiedzimst ar klišeju,ka tas ir kaujas suns vai plēsējs - to izdara tikai un vienīgi SAIMNIEKS.
Man ģimenē ir bijis gan stafs, gan bulterjers - abi ņemti no patversmēm, jo ir pastulbi cilvēki, kuri nezina kā ar šādiem dzīvniekiem strādāt un neizprot viņu psihi. Lieki piebilst,kad ņēmām pirmo šāda tipa suni, pati biju bērns. Un maniem vecākiem ne prātā neienāca, ka es varētu raustīt suni aiz astes, kaitināt un ko tik vēl nedarīt ar viņu, jo man ieaudzināja,ka suns ir suns un viņu nevar līdz galam prognozēt. Un nekad dzīvē ne stafs, ne bulterjers neaiztika cilvēkus. Abi nodzīvoja labu suņa mūžu.
Es varētu tagad šī komentāra autoram uzkārt birku, ka tas ir tups, jo piedēvēja vienai konkrētai šķirnei šādu birku.
Saku vēlreiz - cilvēks un tikai cilvēks izdara ko greizi audzināšanā - gan dzīvnieku, gan bērnu.
07.11.2016 11:15 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Cik zinu, viņiem tas suns būrī atradās arī tajā laikā, kad mājās bija cilvēki. Ar to suni vispār nenodarbojās, tik cik izgāja pastaigās (cik bieži tas bija darīts gan nepateikšu), un vienā tādā brīdī, kad viņu izlaida ārā, lai ietu pastaigā, viņš uzbruka kaķim..

uzbrukt kaķim ir staffa dabā , te svarīgāk par to ir norādīt kurš ir saimnieks , sunim ir jāklausa uz vārda savs saimnieks. Respektīvi saimniekam ir jākontrolē savs suns , jebkurā situācijā ....
Nu sanāk , ka to suni trennē tā , ka būris ir viņa vieta , viņš nejūtas abižots un sēdēt būrī nav sods , nu līdzīgi , kā griezt nagus dzīvniekam , tā ir jādara un viss .... , bet tas nenozīmē , ka suns var augt savā nodabā , jebkuram saimniekam ir jāmāk savākt savs suns
Paņemtu suni, kurš ir sakodis bērnu pirms tam ?

nu man savrīgi ir apstākļi , mani mazāk interesē sekas , bet vairāk iemesli , takā es šos iemeslus apzinos, tad tiešām neredzu problēmu ....
07.11.2016 11:18 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
lenl
Lai gan man žēl par saplēsto ģimenes mīluli kaķi, bet Paldies Dievam, ka saplēsa tikai kaķi un nenotika lielāka traģēdija!!!:-(
07.11.2016 11:19 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
vēl jau var būt mazliet savādāk , piemēram , mans stafs uzauga kopā ar kaķi un šarpeju ... reiz , viņš gandrīz nokoda kaķi , kaķim stellēja kopā žokli , bet es redzēju suņa sejā vainu un neizpratni par to , kā tā varēja notikt, pieļauju , ka vienārši nesarēķināja savus spēkus ... nē es nevienu neizolēju un viņi kopīgi nodzīvoja vēl daudzus gadus , suns pēc negadījuma bija īpaši uzmanīgs pret kaķi
07.11.2016 11:21 |
 
Reitings 582
Reģ: 24.01.2016
Mans viedoklis daudziem varētu nepatikt, tādēļ labāk paklusēšu.

Man tas pats
07.11.2016 11:23 |
 
Reitings 582
Reģ: 24.01.2016
Lasu ka daudzas saka ka bērns ar suņiem tika atstāts viens pats , nē - tur bija arī vecvecmamma kas centās bērnu glābt . Vismaz rakstā kuru es lasīju tā bija
07.11.2016 11:25 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
tur bija arī vecvecmamma kas centās bērnu glābt

sunim ir viens saimnieks un es nedomāju , ka tā ir vecvecmamma , es vispār nespēju iedomāties ko tik vecs cilvēks varēja darīt lietas labā .....
07.11.2016 11:27 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Problēma jau ir tajā, ka dzīvniekus ņem tie cilvēki, kuriem nav ne sajēgas, ne vēlmes, ne laika ar viņiem nodarboties. Bet audzētāji jau vēlas nopelnīt, un bieži vien pārdod dzīvniekus cilvēkiem bez zināšanām, galvenais jau, lai tik maksā.
07.11.2016 11:31 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Mums šo vasaru sētā ieskrēja kaut kāds svešs neredzēts kaimiņu suns un mūsu veco kaķi gribēja patramdīt.
Kaķis uzskrēja kokā augšā.
Tas bija minūtes jautājums, pat nespēju noreaģēt.
Tik varēju ar slotu zeltaino retrīveru aiztriekt projām.
Pilnīgi satrakojies bija!!!
07.11.2016 11:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits