4 suņi saplosa mazu bērnu

 
Reitings 140
Reģ: 03.09.2016
Kā tas nākas ka par dienas šokējošāko ziņu Latvijā nav neviens topiks?
http://apollo.tvnet.lv/zinas/cetri-suni-babite-lidz-navei-saplosa-piecus-gadus-vecu-meiteniti/777193
05.11.2016 22:30 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Notikums ir ārkārtīgi skumjš visām iesaistītajām pusēm, bet vainot un sodīt suņus man šķiet drusku greizi. Ne jau sunim piemīt spriestspēja un spēja paredzēt savas rīcības sekas. Tā nav arī bērniem, jo tāda rodas no pieredzes un zināšanām, kurai ilggadīgiem suņaudzētājiem būtu jābūt. Šī ir pieaugušo nolaidība. Bet mums pārējiem tā vietā, lai šausmās noskurinātos un ar aizdomām lūkotos uz visiem suņiem, manuprāt, būtu jāuzstāj, ka ir jābūt labākam regulējumam, kas paredz suņu turētāju (īpaši, ja to ir vairāki) izglītošanu un suņa-saimnieka treniņu.
Par suni ģimenē man ļoti patīk Ingas Kalniņas raksts - http://www.lepetitpot.lv/?p=2222
06.11.2016 20:50 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Palasot komentarus man ir tiesam žēl arī suņu. Suns nav vainīgs, vainīgi ir cilvēki.
Anakin Skywalker Tu teici ka cirkā ir normāli nogalināt dzīvnieku, ja tas sakoda cilvēku.Un cik normāli ir cirkā turēt dzīvniekus kratinos?? Tā ir necilvēcība!! Cilveki sit dzīvniekus cirkā mācot visādas debilibas un tad visi applaude. Dzīvnieks iziet briesmīgas ciešanas kamēr atkārto to stulbi triku.
Kad cirkā dzīvnieks nokož cilvēku tad es domāju "paldies Dievam" nežēlīgi cilvēki nav pelnījuši būt uz sis pasaules. Cirks vispār ir nezeliba pret dzīvniekiem!!!
06.11.2016 20:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Saimmnieki izglitosanu? Musejie nevar elementars lietas izdarit, kur nu vel parejo. Liela dala nepote sunus, nevac kakas pec viniem pastaigu laika, un nemaksa turesanas nodoklis, Riga ir tads. Ko tur runat par parejo.,....mums ir loti mazizglitota tauta diemzel.
06.11.2016 20:58 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Kaku nevākšana, nodokļa nemaksāšana un nepotēšana pret trakumsērgu būtu tas mazākais. Velsn ar to visu, bet viņi klaiņo! Nesen iegriezos ar savējiem nelielā šķērsieliņā un tur no pagalma iztenterē dzērājs ar vaļēju milzīgu suni, nu galva viņam kaut kur man pie nabas un es esmu vinostaļ normāla garuma cilvēks. Es apstājos, gaidu, kad suns tiks savākts uz ko viņš man atbild, ka viņš nekodīšot. Un nav pirmā reize ar šitādiem vai vispār bez saimnieka
06.11.2016 21:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
No mazam pamatlietam viss ari sakas. Ja nevar tik elementars lietas izdarit, kur nu vel viss parejais.Musejie neapjedz kas ir dzivnieks.
06.11.2016 21:26 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Neuzskatu, ka suņi būtu jāiemidzina, jo vainīgi ir cilvēki, ne suņi. Man tīri teorētiski nebūtu iebildumu savā ģimenē paņemt kādu no tiem bordo dogiem (bet praktiski pašlaik suni negribu un neņemšu).
Uzskatu, ka vecākiem kā minimums ir jāatņem vecāku tiesības, arī pret suņa īpašnieku jāierosina krimināllieta. Tas nav normāli. Diemžēl te sodīs suņus, cilvēkus vēl pažēlos. Šermuļi metas no tā, kādā valstī es dzīvoju.
06.11.2016 21:46 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Protams, ka suņus vainot nevar! Neesmu kinologs, taču man šķiet, ka suns, kurš reiz ir iekodis - to darīs atkal. Nu, es pavisam noteikti tādu neņemtu, bet, ja ir kāds, kurš viņus vēlas(arī sterilizētus), tad, manuprāt, suņi ir pelnījuši turpināt dzīvot!
06.11.2016 21:48 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Es gan neuzskatu , ka vecāki vēl jāsoda vai vēl trakāk jāatņem tiesības uz bērnu . Tak padomājat ar savām tupām galviņām . iedomājaties sevi 5-6 gadu vecumā , jums patiktu , ja jums pēkšņi atņemtu mammu un tēti pie tam klāt nāk tas , ka visdrīzāk tas bērns redzēja kā nodriskā brāli vai māsu . Tur tāda morāla trauma , bet jūs vēl runājat par vecāku atņemšanu tam dzīvajam bērnam ! Toč loses kaut kādas , ka tik ieriebt vecākiem , bet nedomā par to , ka te cieš tas nabaga bērns :'-((t)
06.11.2016 21:53 |
 
Reitings 140
Reģ: 03.09.2016
Suņi pirmkārt ir vainīgi, viņi ir saplosījuši līdz nāvei pašu ģimenes locekli un līdz ar to viņi ir jāiemidzina vai jānošauj.
Te nevar būt ne runas par citu iznākumu.
06.11.2016 21:53 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
tiem vecākiem jau ir tāds zaudējums sirdī , kad ir stipri spēcīgāks par jebkuru sodu un vēl atņemt palikušo bērniņu ? Par ko ? Tad jau vecvecmammu vai vecmammu jāsoda , ka nepieskatīja bērnus , bet ne jau vecākus , kuri atstāja uz pieskatīšanu mazos . (t)
06.11.2016 21:54 |
 
Reitings 140
Reģ: 03.09.2016
Nešaubos, ka šiem suņiem tika mācīts neaiztikt bērnus un citus, bet viņi nepaklausīja un aizmirsa visu ko viņiem mācīja.
Tātad viņi ir vairāk nekā bīstami sabiedrībai un līdz ar to likvidējami.
Nevar būt ne runas, par šo asinskāro cīņassuņu reabilitēšanu.
06.11.2016 21:58 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
tiem vecākiem jau ir tāds zaudējums sirdī , kad ir stipri spēcīgāks par jebkuru sodu un vēl atņemt palikušo bērniņu ? Par ko ?

Tad arī nedrīkst sodīt tos, kas nobrauc ar mašīnu cilvēkus, jo tas, kas nobrauc, arī jūtas ļoti slikti. Neviens šoferis jau nejūtas tā, ka "Ha ha, nobraucu to svešo idiotu, tik superīgi sajutos".
06.11.2016 22:03 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Daenerys1, nu, pa lielam arī īpaši nesoda tos autobraucējus, kuri nobrauc "neredzamos" gājējus.
Anakin, tie suņi vispār bija vecmāmiņas, nevis vecāku. Reāli tie nebija dienu dienā dzīvojuši kopā ar šiem bērniem. Jau vairākkārt ir teikts, ka, ja 4 suņi dzīvo barā, tad loğiski, ka viņi viens otru aizstāvēs un neklausīs kaut kādu vecu ķošu, kas nav viņu saimniece. Suņu skolā māca to, ka tavam sunim nav jāklausa citi cilvēki. Vislielākā kļūda un stulbība šajā gadījumā bija atstāt suņus kopā ar bērniem, kuri skraida, klaigā, pikojās un vēl ar vecu cilvēku, kas suņiem tukša vieta.
Suņi nav vainīgi pie tā, ka pie tiem ciemos - viņu pagalmā(teritorijā) bija iebraukuši bērni(ietērpti kombinezonos un cepurēs). Gan jau meitene kaut ko nelabu izdarīja kādam no viņiem, suns instinktīvi uzrūca/iekoda un pārējie metās tam palīgā. Neticu, ka suņi viņu vienkārši ieraudzīja un sāka plosīt no zila gaisa.
Suņi pilnīgi ne pie kā nav vainīgi. Vainīga ir cilvēku vieglprātība un niecīgā loğiskā spriestspēja.
Ja es savu bērnu sūtītu pie savas mātes, kurai ir 4 šādi suņi, tad obligāti piekodinātu, lai bērns ar viņiem netiktu tiešā kontaktā. Okey, mazu sunīti vai kucēnu paglaudīt ir viena lieta, bet laist bērnu klāt tādam dzīvniekam - ar tādu žokli ir pilnīgs debīlisms.
06.11.2016 22:43 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Nevaja likvidēt ne suņus, ne cilvēkus. Pietiks, ja likvidēsim Anakin Skywalker. Es domāju, ka līdz ar to pasaulē beidzot iestāsies miers.
06.11.2016 22:48 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
tiem vecākiem jau ir tāds zaudējums sirdī , kad ir stipri spēcīgāks par jebkuru sodu un vēl atņemt palikušo bērniņu ? Par ko ?
Tad arī nedrīkst sodīt tos, kas nobrauc ar mašīnu cilvēkus, jo tas, kas nobrauc, arī jūtas ļoti slikti.

Berna atnemshana NAV SODS VECAKIEM, BET DROSIBAS LIDZEKLIS, lai pasargatu bernu no vecakiem kas apdraud berna fizisko un psihologisko veseliibu, stulbaa aita.
Nesaprotu ar kuru galu tie vecaki un vecmamma domaaja liidz shim. Cetri lieli, asinskaari lopi maajas- tas bija tikai laika jautaajums kad nelaime notiks. Stulbaa vecmamma ar savu debiilo hobiju un aunapieres vecaaki kam beerni dzivoja maajaa ar potenciali agresiiviem lopiem.
07.11.2016 00:15 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Tik burviiga meiteniite bija. :'-(:'-(:'-(
07.11.2016 00:36 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Vatsons tas tu esi tik neiejūtīga zoss , ka nespēj saprast , kāda nasta tagad ir vecākiem un ko pārdzīvo otrs bērniņš . Šķirt ģimenes ir pēdējais debilitātes kalngals . Tā ir nelaime pirmām kārtām , neviens tīši nenobaroja meitenīti zvēriem ! Arī tev tpu tpu tpu tā var gadīties , ka nenosargā bērnu , es paskatīšos cik tu laimīga būsi un cik būtu laimīgs tavs cits bērns , ja pēc tādas nelaimes vēl šķirtu ģimeni .
Stulbā aita
07.11.2016 01:31 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 16.04.2009
Cik zemiska rīcība - likt svešu cilvēku miruša, neapglabāta bērna fotogrāfiju.
Zemiski.
07.11.2016 02:00 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
elzaelza, es neprecizi izteicos un tu mani praprata, es nekada gadijuma nesaku, ka otrs berns ir jaiznem no gimenes, vienkaarshi paskaidroju stulbajam aitaam, ka berna iznemshana no gimenes nav soda meers, bet gan droshiibas meers. Otru bernu nav absoluuti nekadas jeegas iznemt no gimenes un traumeet vel vairaak.
kāda nasta tagad ir vecākiem
Lai ir, tas nebija neparedzams nelaimes gadiijums, vinji dzivoja vienaa maajaa ar tiem lopiem, tas bija tikai laika jautajums kad kaut kas notiks, tas ir totaala idiotisma sekas. Tie zveeri ir potenciaali agresiivi un sver vismaz 50kg, pareizini ar 4 un iedomajies, ka situaacija iziet no kontroles un kaa tu ar to zveeru baru tiksi galaa? Nekaa, absoluuti nekaadi.
delfinija, viss ir publiski pieejams http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:KX8O5vEJdfgJ:www.sandevito.lv/latviski/nepiecie%25C5%25A1am%25C4%2581s-zin%25C4%2581%25C5%25A1anas/vai-bordo-dogs-ir-jums-piem%25C4%2593rota-%25C5%25A1%25C4%25B7irne/+&cd=1&hl=lv&ct=clnk&gl=lv, neesmu neko speerusi no personiskajiem arhiiviem un pirmaa dzirdeeshana, ka mirusha cilveeka bildes ievietoshana ir zemiska riiciiba; internetaa loti biezhi tiek publiceetas mirusu cilveeku bildes un neviens nekad nebreec, ka tas ir neetiski.
Pie reizes tad arii var palasiit ko pati sunju saimniece raksta par bordo dogiem. Lai arii cik liela nebuutu vinjas miilepstiiba pret shiem zveeriem, tur ir loti, loti daudz detalju, kas liek nojaust ka shie sunji ir ar loti problemaatisku temperamentu un raksturu.
Bordo doga lielā izmēra dēļ tas bērnu klātbūtnē vienmēr jāpatur uzmanības lokā– pat neliela “sadursme” uzskrienot virsū var izraisīt nopietnu traumu
Dažiem Bordo dogiem piemīt izteikts mednieka instinkts (instinkts sekot kustošiem objektiem), tāpēc tos nedrīkst atstāt vienus kopā ar bērniem, kuriem skriešana un spēlēšanās ir dabiska nepieciešamība

Arī tev tpu tpu tpu tā var gadīties , ka nenosargā bērnu , es paskatīšos cik tu laimīga būsi un cik būtu laimīgs tavs cits bērns , ja pēc tādas nelaimes vēl šķirtu ģimeni .

Kas attiecas uz maniem beerniem, es domaaju 22 soljus uz priekshu. Ja satrauc citu izteiktaas kritikas pilnaas pieziimes par citu vecaaku totaali bezatbildiigo un dumjo riiciibu, tad ir jaapaardoma sava attieksme pret saviem beerniem- vai pietiekoshi daudz tiek domaats par vinju droshiibu. Ir dziivee loti gruuti paredzamas nelaimes gadijumu situaacijas, par taadaam nekad neesmu nevienu kritizejusi. Cilveekus satrauc tas, kas potenciaali vinjus var skart. Es savus bernus tuvumaa taadiem zveeriem nekad neatstaatu, lai arii ko sunju miilji nedziedaatu, tas suniitis vienkaarshi LIIDZ SHIM nav iekodis, par to ka suns naakotnee nevienam neiekodiis garntiju nav. Taa ka es esmu pilniigi mieriiga, man nav no kaa baidiities.
07.11.2016 02:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
foto nebija jaliek! Liekat tam bernam mieru!!!!!
07.11.2016 07:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits