4 suņi saplosa mazu bērnu

 
Reitings 140
Reģ: 03.09.2016
Kā tas nākas ka par dienas šokējošāko ziņu Latvijā nav neviens topiks?
http://apollo.tvnet.lv/zinas/cetri-suni-babite-lidz-navei-saplosa-piecus-gadus-vecu-meiteniti/777193
05.11.2016 22:30 |
 
Reitings 140
Reģ: 03.09.2016
Just business to ooo 06.11.2016 12:10
Neuztraucies, vecenes pēc kāda laika izņems no patversmes, atjaunos mājaslapu vai uztaisīs jaunu un pārdos suņus naudīgajam muļķim, ja ne Latvijā, tad ārzemēs. Viņas dzīvos talāk it kā nekas nebūtu noticis. Un tici man, maksimālais sods, ko viņas iespējams saņēms būs smieklīgais sods 7EuR par dzīvnieku labturības noteikumu neievērošanu. Un pēc "izmeklēšanas" gudra policija pateiks, ka tas bija nelaimes gadījums.Viņas mierīgi dzīvos talāk, un taisīs savu asiņaino biznesu. Ļoti žēl mazās un viņas brālīša.
06.11.2016 14:02 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Beibe.Marta, viņiem taču audzētava. Viss legāli. Bet arī nelegālu audzēšanu neviens nekontrolē. Turklāt, te nejau kucēni, legāli vai nelegāli iegūtie, kaut ko noplēsa, bet šo kucēnu mātes un tēvi, un neviens neliedz mājās turēt 4 suņus.
06.11.2016 14:02 |
 
Reitings 140
Reģ: 03.09.2016
ha 06.11.2016 12:44
Skaisti, ka vecaa vecene bez nevienas skrambas, tupa zvaniija meitai, kad sunji pleesa beernu. Ja buutu ciiniijusies par beerna dziiviibu, tad, vai nu buutu pati sakosta vai varbuut izraavusi beenru shiem no riikleem. Kaa vinja meegjinaaja glaabt to beernu, ja pashai nevienas skrambinjas nav? Aatros izsauca meita, kad ieradaas. Normaali? Cik ilgs laiks pagaaja, kameer taa meita ieradaas? Varbuut beerns veel bija pie dziiviibas? Visu to laiku, kameer vecene zvaniija un kameer meita ieradaas no darba, sunji pleesa beernu? Tur pat mireejs var paspeet ievilkties peec virtuves nazha un paargriezt sunjiem riikles, ja shie uz sniega laapstu nereagjee. Ja palasa aarzemju presi, nav pirmais gadiijums, kad shiis sugas sunji nokozh beernu. UK bij bijis gadiijums, kad nokoda ziidaini dziivoklii, maamuliite bij meegjinaajusi suni sist ar kulakiem (cik inteligjenti un efektiivi), tad izskreejusi kaiminjus saukt paliigaa. Taa vietaa, lai panjemtu virtuves nazi un, atvainojos, sunim paargrieztu riikli. Varbuut, pirms atljaut iegaadaaties taadus sunjus, cilveeki buutu jaapmaaca, kas jaadara situaacijaa, kad suns uzbruuk. Tupa staaveet, vaimanaat un zvaniit kaadai privaatpersonai var, ja kaamiitis kozh vai papagailis knaabj. Ja maajaas tur liela izmeera sunjus, tad buutu jaabuut nojeegai, ko dariit, "ja nu kas". Luudzu, gribeetos policijas un aatraas paliidziibas dienesta darbinieku komentaarus.
06.11.2016 14:04 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Anakin Skywalker, tev šķiet, ka tas tā notiek? Tā patversme visticamāk visus tos suņus kastrēs tūlīt, jo saimnieks no viņiem ir atteicies, tātad suņi ir juridiski brīvi un pirmais, ko dara visas patversms šādos gadījumos ir kastrācija. Un neviena patversme preiodiski neizmitina kaut kādu audzētāju suņus, lai pēc tam tos atdotu atpakaļ.
06.11.2016 14:05 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Man vispār ļoti grūti noticēt šim gadījumam. Vecvecmāmiņa neizklausās pēc galīgi nevarīgas, ja jau tīrīja sniegu, tad kā viņa nevarēja sagrābt bērnu prom no tiem suņiem?
Bet nu kāda tam nozīme, nelaime ir notikusi un tur vairs neko nevar darīt :-(
06.11.2016 14:11 |
 
Reitings 140
Reģ: 03.09.2016
Šo suņu saimnieci sauca Ineta Ilenāne. Draugos laikam varēja vēl bildes apskatīt ar bērniem, suņiem, bet pats neesmu skatījies.
06.11.2016 14:13 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Es neizlasiju visus komentārus, bet man, personīgi, žēl suņu. Neviens jau nezin, ko tas bērns suņiem darija.
Manam bērnam arī kož mūsu suns, bet viņa reāli pati vainīga, jo dara pāri. Nevienu citu suns neaiztiek. Nu ko tur var izdarīt, ja bērns nesaprot? Lai kož kamēr sapratīs, ka sunim pāri nevar darīt
06.11.2016 14:16 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
cherr - Nu bet kā gan vecvecmāmiņa var mesties pa vidu četriem (!!!) šitik masīviem, trakojošiem suņiem?

Nu tur vairs nevarēja neko izdarīt. (t) Nav suņi un bērņi kopā atstājami vieni. Es patiešām nesaprotu, kā var nepielekt? Apbrīnoju saimniekus, kuriem tāda lielā beznosacījumu mīlestība aizmiglo acis pilnībā.
Piemēram, ir radiniekiem pitbulterjers. Un ziniet, nekāds baigi dresētais. Masīvs, liels suns. Un saimniekiem tāda mode - kad visi atbraukuši ciemos, ielaist istabā suni, kurš tad nu visiem lec virsū un "sasveicinās", laizot sejas. Nu bļāviens, no manis slapja vieta tak paliek, kad viņš tāds muskuļots uzlec virsū. (Nemaz nerunājot par to, ka dažkārt ierodies kleitās un zeķubiksēs, kas, protams, ir "pa kāju")
Es mīlu suņus, nu patiešām. Bet ir saimnieki, kuriem vajadzētu atcerēties, ka tu nekad sunim galvā nevari ielīst un saprast, ko suns domā. Pēc frāzes "mans suns nekož" čista saimniekam uzšaut gribās, atvainojos.
06.11.2016 14:18 |
 
Reitings 140
Reģ: 03.09.2016
Vēl vienā tupā zoofīle-daune, he he. Tāpēc jau turpinās būt nogalināti bērni, cilvēki pieaugušie, sakropļoti.
Man suns taču nekož, pats vainīgs, ka gāji pa ielu utt.
06.11.2016 14:18 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
krabis-ooo
Bērnam vajag parādīt doktoru Bērziņu!!!
06.11.2016 14:18 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Bet, protams, ļoti žēl, ka cilvēki aizdomājas tikai pēc tam, kad kas tāds ir noticis. (t) Vēlu ģimenei izturību, tiekot pāri nelaimei.
06.11.2016 14:20 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Tiešām nav skaidrs kādam, ka bērna zaudējums ir vislielākais sods? Varu derēt, ka tiem cilvēkiem šobrīd ir tik sūdīgi, ka viņiem pie vienas vietas vai viņi mocās aiz restēm vai vienkārši mocās.. Es domāju, ka es tādā situācijā būtu gatava kaut uz nāves sodu, jo diez vai spētu turpmāk dzīvot ar tādu sirdsapziņu.
Es gan piekrītu par to, ka mirējs pat pēc naža ieskrietu un suņiem rīkles pārgrieztu. Vienkārši vecs cilvēks neloğiski un stulbi rīkojās. Neticu, ka viņa negribēja suņiem pāri nodarīt. Drīzāk neko nevarēja izdarīt. Varbūt tā bija 1,50cm maza, smalka večiņa, kura vienā augumā ar tiem suņiem.
Puse no šiem muldētājiem ir redzējuši suņus kaujamies? Es esmu, iedomājoties vēl 4 kopā, manuprāt, pat spēcīgam vīrietim būtu grūti tikt galā bez palīginstrumentiem.
06.11.2016 14:21 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Es jau esmu viņu pērusi par to. Nu nesaprot. Piebildisu, ka mūsu suns kaķa izmēros un no kodumiem pārbīlis ir lielāks nekā pats kodiens
06.11.2016 14:21 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Apmācības, kā rīkoties kādā dzīvībai bīstamā dzīves situācijā ir skaisti, bet diemžēl, kad situācija notiek realitātē, cilvēks šoka stāvoklī nereti aizmirst visu, kas mācīts un rīkojas instinktīvi. Kāds paliek parelizēts no bailēm, kāds aizsargājas, kāds skrien pēc naža.
Un - ko viena vecmāmiņa var izdarīt 4 tādiem suņiem, ja pat viens var pieaugušu cilvēku no kājām nogāzt?
pēc kāda laika paņemtu atpakaļ un turpinātu biznesu.

Tieši kur tas ir teikts? Pietam, tas nav arī īsti iespējams..
06.11.2016 14:23 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Nu bet kā gan vecvecmāmiņa var mesties pa vidu četriem (!!!) šitik masīviem, trakojošiem suņiem?

Es saprotu, ka izklausās nereāli, bet tāpat uzskatu, ka varēja gan mesties. Varbūt izklausās pagalam naivi, bet es jebkurā situācijā nedomājot lektu iekšā, lai mani sakož, bet ne jau bērnu. Īpaši jau 80 gados, kad vispār zaudēt nav ko.
Vēl ņemot vērā, ka tie ir viņas ģimenes suņi, nu tiem suņiem arī būtu jābūt kaut minimālam respektam pret kādu vecvecmāmiņas doto komandu. (t)
Vārdu sakot, uzskatu, ka te baigi nostrādāja šoka stāvoklis un nenostrādāja reakcija no vecvecmāmiņas puses, kura varēja novērst šādu nelaimi :-(
06.11.2016 14:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
dzivnieki protams butiba nav vainigi. Tacu es tadu suni kas jau saplosijis bernu un sajutis asinu garsu nenemtu. Un brinisos ja kads bus gatavs nemejs.
06.11.2016 14:32 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Vai, tu pat nestādies priekšā cik daudz cilvēki alkst pēc nikna, agresīva suņa ar kuru piesegt savus kompleksus.
06.11.2016 14:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Laikam tev taisniba cilveki ir slimi. Man dzivnieki un suns vienmer bijusi tikai draugi, ja gribetu apsargu algotu miesassargu!
06.11.2016 14:46 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Traģiski... Es ceru, ka šis skumjais notikums daudziem liks padomāt un saprast to, ka suns ir suns, tas nav cilvēks ar prātu, tas ir dzīvnieks ar instinktiem. Turklāt šis nav tas gadījums, kad svešs agresīvs suns nogalina bērnu. Šis ir gadījums, kad savi suņi to izdara, turklāt sākumā bērns tika salaists ar suņiem kopā, gan jau nebija pirmā reize, tātad pieskatītāji uzskatīja, ka tas ir droši un suns neko nenodarīs. Principā neviens nevar būt 100% drošs par savu mājas mīluli. Neviens.
Un, lai arī visi mani uzskatīs par necilvēku, bet uzskatu, ka šie konkrētie 4 suņi ir jālikvidē!
06.11.2016 20:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://nra.lv/latvija/80702-eksperts-suns-kurs-nokoda-bernu-aizsargaja-savu-blodu.htm?view=comments
ta ka nebus maciba cilvekiem, nu nebus. Un vel vairaki lidzigi gadijumi tiesa ar smagam, tacu ne letalam sekam. Un ne neko cilveki nemacas!
06.11.2016 20:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits