Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vai tas ir ok, ja viņš IG laiko citu meiču bildes?

 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
Labvakar,
Piedodiet par tik banālu tematu, bet es šodien netieku tam pāri.
Šorīt brokastojot,ieejot Instagram, un paskatoties ko citi draugi ir laikojuši, ieraugu savu pusi(26) laikojam vienas meitenes bildes. (kopā esam gandriz pusotru gadu,dzīvojam kopā)
Un tad tāda nepatīkama sajūta palika, iečekoju meičas prof. un skatos, ka laikojis viņas bildes ik pa laikam,saprastu bildes kur ir viskkas apkārt,citi cilvēki,dzivnieki,daba u.t.t. bet tikai selfijus,kur viņa viena pati.
Nācās šodien aizbraukt pie puiša(darishanas),un es pateicu ka nejūtos labi, jo paskatoties manis laikotās bildes,nav tur citu puišu bildes,pārsvarā daba,dzivnieki,draudzenes u.t.t, jo manuprāt man tas nav vajadzīgs-nav aktuāli, bij pāris laikotas manis pazīstama homoseksuāla puiša bildes.
Kad viņam prasu par to meiču,atbilde ir:"Bet tu tak ar laiko dzeku bildes, uz ko es saku homoseks. nevis manis interesējošu džeku. "
Pavaicāju,kādēļ laikoja(bez strīda, mierīgi ar normālu intonāciju). saņēmu atbildi:"Jo man patika bilde"
Zinu,ļoti labi zinu ka pārspīlēju,bet kā jau jebkuram cilvēkam man arī ir savi trūkumi un lietas kam netieku pāri.
Bet galvenais,kas man interesē ir Jūsu viedoklis.
Vai jums liktos ka tas ir ok,ka jūsu otra puse laiko citu meiteņu bildes?(tieši selfiji,kuri ir vnk pret spoguli u.t.t)
Man neaiziet tā doma,kam viņam to vajag? kāda jēga?
Neesmu es galīgi "kukū" jo saprotu par visadam citam bildem nekad neko neesmu teikusi, lai laiko ko grib, kompanijas bildes,ar dzivniekiem,ar miljotajiem cilvekiem. bet tās pašbildes. es vnk nesaprotu.
Ar viņu ir ļoti grūti runāt, jo ja dialogs sanāk,tad kkā reti viņš kko pasaka,vnk klusē,kad vaicāju vai tev nav ko teikt,vienmer skan atbilde:"A ko man teikt"
Ir bijuši atgadijumi ar viņu,kapēc uzticība ir ļoti zema. pacelt nesanāk,jo viņam vienmer liekas ka nekad nav ne pie kā vainīgs.
05.11.2016 18:43 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
manējais nelaiko manas bildes IG, laikam jāparaud.
05.11.2016 18:46 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Tevi ļoti labi saprotu. Man arī māc mazvērtības kompleksi, ja ieraugu, ka mans intereses objekts laiko citas bildes. Acīmredzot, Tev arī pašvērtējuma problēmas.
Vienīgais ko varu teikt, seko līdzi, vai viņš laiko vispārīgi "dāsni", t.i vrb viņš tiešām vnk visādām meitenēm/puišiem laiko? Bet, ja tikai to vienu meiteni, kur viņa pati pozicionējas, tad gan vajag cieši turēt viņa darbības savā redzeslokā!
05.11.2016 18:48 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
slimīga attieksme un pārspīlēta greizsirdība . Nespēju iedomāties , ka varētu uzrīkot skandālu tāda sīkuma dēļ :D
05.11.2016 18:50 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Gan jaunmekleecpisu...
05.11.2016 18:52 |
 
Reitings 135
Reģ: 25.09.2016
Tu stāvi virs šādiem niekiem, ieteiktu tam nepievērst uzmanību. Te problēmu Tev jārisina sevī, pārlieku liela greizsirdība vai pašvērtējuma problēmas vienmēr iedzen attiecības dažādās muļķībās. Protams, vienmēr ir opcija džekam palūgt tādas lietas nedarīt, ja ciena un mīl Tevi, sapratīs un paklausīs, bet problēmu pašā saknē tas neatrisinās tāpat.
05.11.2016 18:52 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
Šokoprieks man nav interese par savam bildem, bet par citu meiču bildēm, bija mirklis kad pateicu, man pietiek,klausities no vinja puses apvainojumus , kas man laiko bildes. teicu esmu ar mieru savējo izdzest no IG lai nav jataisa kašķi no viņa puses par šo visu. kad izdzesu tad nacas klausities kapec es to izdariju. u.t.t. Pats dīvainākais ir tas ka pirms mūsu attiecibam viņš bija sociāli neaktīvs, bet lai čekotu ko es daru vot kačāja tik iekšā. ehh.
05.11.2016 18:53 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Ir bijuši atgadijumi ar viņu,kapēc uzticība ir ļoti zema.

Manuprāt, tas viss drīzāk dēļ tā, ka bijis kas iepriekš - tādēļ arī nespēj viņam uzticēties. Ja iepriekš ir laidis pa kreisi vai darījis ko citu, un nespēj līdz galam piedot, iekšā tas paliek, un tad tas lauzīsies uz āru vienalga kādā veidā - vai nu greizsirdība par bilžu laikošanu, sarakste ar vnk draudzeni, vai kā savādāk.
05.11.2016 18:58 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
elzaelza-nerīkoju skandālus,vnk iekšēji domāju kam tas ir vajadzīgs. viņam ar mierīgi pateicu, bez šiem(es aizeju u.t.t) pateicu ka man neliekas ok. vienai meičai saprastu visas bildes pec kartas. bet tik tās pašb.
Citronpalma, jā atdzīstu ir kompleksi, gruti tikt pāri ja jau berniba tev tāda informācija bāzta galvā, tagad izaugusi,izskatoties lieliski,un stradajot ar sevi, tik un tā liekas, lai vai cik tieva un skista es nebutu, skatoties spogulī liekas ka nav 100% ok. zinu, saprotu , censhos tam neļaut pārņemt virsroku pār manu dzīvi. neesmu ne stulba,ne nesmuka. bet iedzītās lietas no bērnu dienām nespēju izdzīt pilnvērtīgi no galvas.kā juau teicu katram savi mīnusi.
05.11.2016 19:01 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Vai viņš ir reāli dzīvē rīkojies tā (neskaitot laikošanu u.tml.), lai ieviestu tevī neuzticību?
Viena lieta ir laikot internetā un skatīties bildes, pavisam cita - realizēt tādas idejas dzīvē.
Atbildot uz jautājumu nosaukumā - Jā, tas ir ok. Neredzu pamatu uztraukumam.
05.11.2016 19:01 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Tieši tapēc nevajag ne IG ne FB, liekas problēmas.
05.11.2016 19:08 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
-Rūū- Piekrītu, tā jau ir gan, ka kopējā problēma nepzudīs. negribu likt kko darīt/nedarīt,jo negribu kādu ierobežot. gribētu vnk saprast domu kapēc. kam to viņam vajag u.t.t.
Sisley Piekrītu, darītās lietas,kuras izmainīt nespēšu, tas nepalīdz nojaukt sienu. Tas tik tiešām visu tikai padara sliktāku. kā gribētos vnk dzirdēt no viņa atbildes uz maniem jautājumiem. vot tiešas un patiesas , bez meliem. tad visu būtu vienkāršāk atrisināt. bet nevar ar cilvēku atrast veidu kā likt pateikt. baidās vai es pat nezinu ks par lietu.Tā jau ir , ne visi ir vienādi.
05.11.2016 19:09 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
RainyDay Ir bijušas lietas ko darījis aiz muguras un arī dzērumā. man nepieņemamas lietas.
Mele jup, tā ir taisnība, sociālie tīkli ne vienmēr ir + attiecībās. esmu par to ne vienu vien reizi domājusi.
05.11.2016 19:18 |
 
Reitings 50
Reģ: 14.10.2015
Man ir bijis līdzīgi - pat laikoja bildes meitenei, kura viņam kādreiz patika. Tad gan gruzījos. Bet vismaz iemesls nebija viņā - viņs to darīja bez emocijām un iemesla - vnk smuka bilde. Es vienkārši pati sev nepatiku tajā laikā, nejutos viņam skaistākā meitene utt. Tiec tam pāri un par tādiem sīkumiem nesatrauksies ;-)
Turklāt, jo vairāk šādi ierobežosi un zagsi puisim brīvību (pat skatoties IG), jo trakāk būs..:-/
05.11.2016 19:21 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Man jau šķiet, ka katram citādi motīvi un galvā neielīdīsi - mana draudzene, piem., spiež laikus visiem, kam seko, pat tad ja foto ir katastrofa :D zinu tādus, kas spiež, jo vienkārši patīk un protams arī ar slēptajiem nodomiem, bet tie, kas grib iepazīties parasti arī raksta komentāros kko jeb Direct message, nevis vnk like - jo tos laikus neviens nepamana, ja profilā ir daudz sekotāju.
Es agrāk biju pret soc.tīkliem, pret savu bilžu likšanu, bet mūsdienās tas ir vajadzīgs, tā ir sava veida sevis reklamēšana, gan profesionālā jomā, gan lai iepazītos jeb vienkārši celtu pašapziņu, ka tevi ievēro ka tu un tas kas tev apkārt kādam patīk.
Domāju, ka dusmojies nevietā, vai viņš vispār viņu zin vai tikai no tāluma mielo acis - vīriešiem patīk skaistas sievietes un tikpat labi uz ielas nopēta kādu, kas viņam liekas hot.
Un tas ne vienmēr nozīmē, ka tu viņam vairs neinteresē, vari protams apdomāt, varbūt sevī kkas jāmaina, bet ja jūties labi un skaisti, tad visdrīzāk viņš kā jebkurš cilvēks nopēta citus, un uzspiež to like, jo vnk skaisti.
05.11.2016 19:28 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Vispār nesaprotu, kam tāds instagrams vajadzīgs.
05.11.2016 19:31 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
blackqueenpiekrītu, Nav viņš no tiem kas katram liek, IG ir vieta kur var apskatīt paša laikotās bildes.bij vel meičas, bet šī bij tā kurai nu tā visu laiku, tik viņas pašbildes, tās kur vinja vel kkur citur, ārā ceļojumā, neviena laika, tikai pie spoguļa u.t.t.
Meitene ir no viņa dzimtās pilsētas, un šobrīd arī dzīvo Rīgā. tā kā vispār ir sasniedzama,ja vajag.
Bet nu tā jau ir ja cilvēkam vajag un grib viņš dara pa savam, bet man personīgi nevajag un neinteresē, es attiecigi to nedaru. dažbrīd tik ļoti nesaprotami,ka cilvēkiem ir savādākas vajadzības,vēlmes u.t.t. bet nav vienādu cilvēku.
05.11.2016 19:44 |
 
Reitings 201
Reģ: 26.05.2009
Arī es biju diezgan sašutusi, kad pēc ~ gadu ilgas draudzēšanās ar puisi viņš aizvien laikoja gan bijušās meitenes bildes, gan arī citu (lielākoties brīvu) meiteņu seksīgos attēlus. Man šķiet, ka tā ir nevajadzīga uzmanības izrādīšana. Protams, skaties, man nav žēl, bet parādīt konkrētajām meitenēm un citiem, kas no malas redz, to, ka tu laikojot savā veidā tīksminies ne par savu sievieti, man kaut kā nešķita ok. Es neko nesaku, ja laiko mūsu draudzeņu vai paziņu bildes, bet nu tur jau runa bija par tādām, kas pilsētā ir pazīstamas vien ar savām pusplikajām bildēm. :D Tagad viņš vairs tā nedara un man sirds mierīga - ko es neredzu, tas mani nesāpina, tā teikt. :D
05.11.2016 19:53 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Lai tak laiko. Kapec sievietes tam pieverst tadu uzmanibu? :-/
05.11.2016 20:04 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Uz beidziet visas sis huinjas attaisnot ar to, ka agrak kads krapis, tadel neizticas. Tad nevakav veidot jaunas attiecibas kamer nav tikts pari vecajirm pari darijumiem. Jus saprotat ka jus cakarejat itram pratu? Nosauties dazbrid varetu.
05.11.2016 20:07 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Meitene ir no viņa dzimtās pilsētas, un šobrīd arī dzīvo Rīgā. tā kā vispār ir sasniedzama,ja vajag.

Nopietni? Ceru, ka tu dzekam ar so smadzenes neskalo. Lidz kam tadam jaizdomaties...
05.11.2016 20:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)