dabīgās matu krāsas ataudzēšana

 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nebiju pārliecinata kurā sadaļā likt :)
Gan jau te apgrozas meitenes kuras ataudzējušas dabīgo matu krāsu vai ir šajā procesā.
Pati lēnām briestu šai idejai, šķiet jau ceturto reizi savā mūžā. Bet man goda vārds ir apnicis katru mēnesi krāsot saknes. Matus krāsoju no 13 gadu vecuma, tagad man 28, man gribas savus dabigos.
Kā sākāt šo procesu? Vienkārši nedarījār neko un ļāvāt augt? Vai tomēr nokrāsojāt matus līdzīgus dabiskajam tonim?
Un cik ilgs laiks jums personīgi pagāja kamēr ataudzējāt jums pieņemamā garumā?
27.10.2016 11:07 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Neesmu krāsojusi kopš jūnija un izrādās,ka jau ir atauguši 5cm :-D speciāli savu neaudzēju,man vienkārši ir slinkums krāsot un ņemties ar to krāsu :-D bet jo vairāk ataug,jo vairāk sāku par to domāt,bet nu man ne īpaši patīk savi dabīgie,jo tādi tipiski latviešu pelēkie,liekas,ka seja pazūd un paliek blāva.
27.10.2016 13:01 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
apgriez matus īsus un velc parūku :D
27.10.2016 13:06 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
es esmu tikko ataudzējusi dabīgos. aptuveni 2 gadu laikā. nu neko, nākošmēness krāsošu, jo man (23 gados) ir daži sirmi mati :-D:-D:-D
27.10.2016 13:11 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Es arī aizvakar pieņēmu lēmumu ataudzēt savus dabīgos matus. Es gan īsti nezinu kādā krāsā tie ir un vai piestāv, bet tad jau manīs :-D
Tagad man ir 27 gadi un jau kopš kādiem13 gadiem krāsoju blondus matus. Kādreiz dabīgi bija blondi, bet tad sāka palikt tumšāki - tādi brūngani un nokrāsoju.
Mans ataudzēšanas plāns - kad ataugs drusku vairāk saknes kā šobrīd, nokrāsošu matus tuvāk dabīgajai krāsai. Lai nesačakarētu visu apsākumu - darīšu to pie frizieres. Mati man par laimi aug labā ātrumā - kādi 2cm mēnesi. Šobrīd gan lēnak, varbūt tāpēc, ka rudens, nezinu :-D
Ik pa laikam ir nākušas domas par matu krāsas maiņu, bet vienmēr tā arī pārdomāju. Jo pati sevi nevaru iztēloties ar citu matu krāsu, liekas, ka par blondajiem nekas nevar būt labāks. Turklāt, ļoti patīk citas sievietas ar blondiem matiem - skaisti. Bet šoreiz esmu pavisam apņēmusies to izdarīt. Mīlotais vīrietis pielika punktu šaubām pasakot, ka ļoti labprāt vēlētos, lai man ir dabīgie mati.
27.10.2016 13:14 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Mīlotais vīrietis pielika punktu šaubām pasakot, ka ļoti labprāt vēlētos, lai man ir dabīgie mati.

Uhh, manējais man vairākus gadus īdēja kāpēc es vispār viņus krāsoju.
27.10.2016 14:57 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Esmu pilnībā izaudzējusi ārā krāsotos matus. Sāku vienkārši nekrāsojot (arī pieriebās un biju ļoti sabojājusi matus ar balināšanu), protams, pārejas periods brīžiem bija vieeenkārši drausmīgs, bet kaut kā izdzīvoju :D Tagad man ir ataudzēti pari lāpstiņām pilnīgi veseli mati un tas man prasīja apmēram 8 gadus (vai vairāk, konkrēti neatceros, bet ne mazāk par 8 ).
Teikšu godīgi, dabīgajiem matiem arī ir daudz mīnusu. Nav tikai rožu dārzs. Piemēram, krāsotus matus es mazgāju 1-2x nedēļā, tagad otrās dienas vakarā jau ir nenormāls speķis uz galvas. Nevar matus dabūt tik kuplus kā krāsotus, pat ar uzkasīšanu pie saknēm. Lokas slikti turas, it sevišķi lielās lokas - jāpūš galons ar matu laku. Un viņi liekas daudz planāki, jo nav sausi, bet slīdīgi un gludi.
27.10.2016 15:03 |
 
Reitings 526
Reģ: 19.08.2010
koshlene - atkarīgs drošvien no matu struktūras. Man dabīgie uzvedas būtībā tāpat kā krāsotie melnie. Ja nu vienīgi speķi matos var ātrāk redzēt, bet gan ar krāsotiem, gan bez mazgāju matus katru dienu dienu, tā ka tas būtībā vienalga un ir taču sausie šampūni.
27.10.2016 15:41 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es dabūju sev gaišus, nedaudz gaišākus, kā savus dabīgos. Bet kaut kā nepatika, tagad nokrāsoju ar šampūnu, ne permanento. Domāju arī tā var audzēt savējos, vienīgi nu ir tas čakars ar krāsošanu joprojām, bet toties tik ļoti nebojā, kā ar permanento krāsu.
27.10.2016 15:51 |
 
Reitings 28
Reģ: 30.01.2011
Varbūt kāda var ieteikt kādu krāsojošo šampūnu?
27.10.2016 15:54 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es kaut kādu garnier man liekas paņēmu tagad. Nav ne vainas it kā :-)
27.10.2016 15:56 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.01.2013
Pirms 2,5 gadiem izlēmu mēģināt ataudzēt dabīgo matu krāsu, jo bija jau apnikusi tā krāsošana, un vēl šādi tādi iemesli bija. Tā kā dabīgie mati man ir ļoti gaiši un līdz tam mati biju 10 gadus krāsoti rudi ar hennu, tad nebija īsti variantu piekrāsot krāsotos matus tuvāk dabīgajiem. Tā arī vienkārši ļāvu, lai aug savējie. Regulāri apgriezu matus paīsā karē, lai nav tik liels gabals ar krāsotajiem. Visādi citādi rūpējos un kopu matus, lai neizskatās nekopti un nevīžīgi. Jā, sākumā likās, ka baigi traki tās saknes izskatās, bet neviens ne darbā, ne citur nekādus nejaukus komentārus neizteica, drīzāk tieši otrādi - atbalstīja, teica, ka forši, ka audzēju savējos matus utt. Jo vairāk auga savējie, jo mazāk traki man likās, ka tās ataugušās saknes izskatās. Kad jau līdz pusei bija savējie atauguši, tad jau sākās tā stadija, ka visi prasīja, vai man speciāli tā nokrāsots :D Izteica komplimentus, ka ļoti interesanti un labi izskatoties. Principā 2 gadu laikā ataudzēju savējos tā, ka kārtējo reizi nogriežot karē līdz pleciem, visi atlikušie gali ar krāsotajiem matiem tika nogriezti.
Tagad es ļoti priecājos, ka esmu ataudzējusi savus dabīgos matus. Lai gan dabīgā krāsa man ir tāda latviešu pelēkā, bet tagad pa vasaru vēl saulē ir nedaudz pabalējuši un man pašai patīk. Pie tam katrā gaismā izskatās kaut kā citādāk tie mati, reizēm izskatās riktīgi blondi, reizēm pelēki. Un tiešām daudzi izsaka komplimentus par manu matu krāsu. Par ko gan brīnos, jo man liekas, ka kopumā diezgan garlaicīga tā krāsa :D
Šie ir mani dabīgie mati. Bilde pirms gada, vēl palikuši arī nedaudz krāsotie rudie mati.
27.10.2016 16:13 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Man bija ļoti ilgi melni mati, tad nolēmu, ka ir apnicis krāsot un visa tā ņemšanās un izņēmu krāsu. Tad bija riži, tad krāsoju vidēji brūnus, līdzīgus dabīgajam tonis, kaut kad vēlāk uztaisīju ombri un tad izdomāju, ka vairs vispār negribu krāsot. Nekrāsoju jau 1,5 gadus. dabīgie atauguši apmēram sprīdis. esmu apmierināta, mati mazāk taukojas, varu mazgāt retāk kā krāsotos, viņi tādi spīdīgi, gludi, vienīgi lokas slikti turas, bet meitenes pareizi teica - pirmie 5 mēneši ir grūtākie. :D gribas nokrāsot, jo parādas neglītas saknes, bet ja to pārvar, ir ok.
27.10.2016 16:31 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Antuanete, nu man tā krāsa izskatās ļoti blonda, ''latviešu pelēkā'' tā nu nekādi nav. Skaista krāsa!
27.10.2016 16:40 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Man arī patīk Antuanetes matu krāsa! Un tiešām nav ierastā latviešu pelēkā, vairāk ārzemju blondā :D Bet forša krāsa!(l)
27.10.2016 16:50 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es veicu krāsas izņemšanu, friziere pēc tam nokrāsoja tonī, kas ir tuvu manai dabīgajai matu krāsai, kāda tā bija manā atmiņā. Patiesībā tā bija tumšāka. Tā nu es kaut kādā aptumsuma brīdī pati nokrāsoju matus tumšākus, bet tas drīz vien izbaloja un krāsa ļoti labi saplūda ar saknēm. Pagājuši gandrīz trīs gadi, un man vairs tikai pašos galos ir mati, no kuriem tika izņemta krāsa. Ir sausāki par pārējie matiem, bet nav traģiski. Ļoti palīdzēja maska, ko friziere ieteica.
27.10.2016 16:53 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Es nezinu kā jums meitenes, bet es redzu sev apkart daudz meitenes ar dabīgo matu krāsu un ja būt godīgai,tad ļoti retai tiešām tā dabīgā krāsa ir smuka. Latvijas pelēkais man vsp nepatīk.
Pati staīgāju ar dabīgajiem 2 gadus, man viņi tumši. Nekā īpaši nekrāsoju, vnk ļāvu augt. Man pašai priekš sevis krāsoti mati jūtas labāk un liekas ar veselīgāki. Krāsoju lidz 4x gadā, tuvi savam dabīgajam tonim vai melnus.
27.10.2016 16:55 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Jā,Antuanei smuki.
27.10.2016 16:56 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es turpreti fanoju par izteikti tumsi peleku blondo dabigo toni. Tadus jau ilgu laiku ari krasoju. Kopa ar ietonetam uzacim, skaisti maigi uzkrasotam acim un kadu kosaku lupeni izskatas fantastiski. Ipais vasaara kad iesaulojas, burvigi.
27.10.2016 17:11 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es esmu sajusma par sadu toni
27.10.2016 17:13 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Es pat īsti nebiju izdomājusi - nejauši nokrāsojās gana līdzīgi dabīgajai (t.i. nopirku jaunu krāsu, kura izrādījās tumšāka kā cerēts), kad atauga saknes bija slinkums atjaunot un veicot aptauju draudzeņu vidū saņēmu atzinumu, ka citi neredz to pāreju, nu tā jau gandrīz 2 gadi, kā nekrāsoju matus. Kā reiz no 13 gadiem biju krāsojusi un līdz 28.
27.10.2016 18:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits