Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vecmāte

 
Reitings 55
Reģ: 09.03.2016
Sveikas,
Meitenes, kuras studē/strādā par vecmāti,lūdzu padalieties ar info par studiju laiku,noslogotību,praksi,darba iespējām,šīs profesijas ikdienu vienvārdsakot- visu visu.
Būtu jums łoti pateicīga! Paldies!
24.10.2016 14:25 |
 
Reitings 27
Reģ: 20.09.2016
Es mācījos pirms daudziem, daudziem gadiem. Iespējams, ka tagad viss ir savādāk.
Toreiz - no rīta 8 sākās mācības, pēcpusdienā prakse, mājās biju tikai vakarā.
Noslodze bija liela, tik daudz kā medskolā es neesmu mācījusies ne bakalauros, ne maģistros ( tas gan citā jomā, ne medicīnā).
Dežūras - kā kuro reizi, citreiz visa maiņa pagājat pļāpājot ar kolēģēm; citreiz gāja kā pa konveijeru, nebija laika pat paēst. Bet tas bija padomjlaikos, tad bērni dzima daudz vairāk.
Pirms kāda laika uznāca iedoma "atjaunoties" profesijā, bet izrādījās, ka tagad vecmātēm ar darbu tā ir, kā ir. Dzimstība daudz zemāka, kadru mainība neliela, jaunajām vecmātēm to darbu nemaz tā nemet pakaļ. Jaunās meitenes te izmācās par valsts naudu un tad laiž prom, pasaulē.
Bet par darbu kā tādu, man ļoti patika. Ja ne materiālie apstākļi, būtu turpinājusi strādāt.
24.10.2016 15:10 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Draudzene pabeidza pagājušo gad R1MK vecmātes. Teica, ka praksē neļāva pieņemt dzemdības, tikai tik, cik grūtniecēm uzlikt toņus, uzlikt venozās sistēmas. Joprojām viņa darbu nav atradusi. :-/ varbūt arī nepaveicās, nezinu.
24.10.2016 15:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits