Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas liek vīrietim sievieti apdāvināt?

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Man ir paziņa, kurai ir bijis padaudz vīriešu, bet ne par to ir stāsts. Interesantākais ir tas, ka viņi visi vienmēr ir snieguši viņai lielu finansiālu atbalstu. Draudzība ilgusi pāris gadus vai tikai pāris nedēļas, bet visi kā viens viņai ir uzsaukuši tālus ceļojumus, dāvinājuši dārglietas, apmaksājuši viņai pašai savu dzīvokli utt. Tagad arī viņa tikai nupat, nupat sāka satikties, un vīrietis jau viņu ved ceļojumā uz Maldivām. Priekš manis tas ir tāds "kā tas iespējams?"
Tai pat laikā ir zināmas meitenes, kurām nekas tāds nav. Pat ja ir kopā ar turīgiem vīriešiem, bet ceļojumos nav vestas, par dārglietām nemaz nerunāsim.
Man pašai vien dažas attiecības bijušas, nav nekā daudz ko salīdzināt. Bet arī neviens nekad tā īpaši nav izpaudies ar naudu. Pat ja vieņiem tā nauda bijusi. Bijušasi bija turīgs, bet tā biju es, kas viņam uz dzimšanas dienu uzdāvināja lidmašīnas biļetes, nevis viņš, kurš ierosinātu kopīgu ceļojumu. Nu tas tā, kā piemērs.
Kā jums liekas, kas ir tas, kāpēc uz dažām sievietēm vīrieši tērējās kā traki, bet uz citām nē?
P.S. Materiālā puse attiecībās nav svarīgākā, manurpāt. Bet šoreiz gribu parunāt tieši par šo aspektu.
20.10.2016 11:55 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Palasi grāmatu Piecas mīlestības valodas. Izskatās, ka tavai draudzenei ir gadījušies vīrieši, kas mīlestību izrāda ar dāvanām. Un izskatās, ka tev pašai arī gribas saņemt mīlestību dāvanu veidā. Tas nav nekas slikts uzreiz tas nenozīmē mankārību, tā vienkārši ir.
Varbūt tavi vīrieši mīlestību izrādīja caur rūpēm, komplimentiem utt.
20.10.2016 12:08 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Es zinu, ka ir sievietes, kas nekautrējās paprasīt, tā jau ir vīrieši izvēle.
Neviens manus personiskos izdevumus neapmaksā, bet apdāvināta esmu bieži, nekad neesmu neko lūgusi un ļoti labi varu atļauties pati. Man šķiet, ka normālās attiecībās ir vēlme vienam otru iepriecināt un tas nāk no abiem dzimumiem, vienīgais, dažiem cilvēkiem tas neizpaužas materiāli - varbūt nav līdzekļu, varbūt skopums un taupība neļauj. Katrā ziņā man arī patīk draugam šo to uzdāvināt, jo vienkārši zinu, ka tas viņu iepriecinās, ļoti iespējams, ka vīriešiem ir tāpat.
20.10.2016 12:09 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Netaupīt naudu uz sevi un tad arī vīrietim nebūs vēlme taupīt uz tevi :)
20.10.2016 12:13 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Jā, protams, vīrieši, kas man bijuši, ir izrādījuši rūpes un esmu bijusi laimīga. Arī ar tagadējo esmu laimīga un nesūdzos. Bet, nenoliegšu, tas dāvanu jautājums man vienmēr bijis aktuāls. Pilnīgi neviens no maniem vīriešiem nav man neko vērtīgu dāvinājis. Un es nesaprotu kāpēc...
Tā paziņa neprasot, vīrieši paši viņai piedāvājas visu apmaksāt un apdāvina.
Tāpēc man liekas, ka tā nav vienkārši sakritība, ka viņai visi gadās tādi, bet man visi šitādi. Liekas, ka tas atkarīgs no pašas sievietes... Tad nu gribu atklāt, kas tas par knifu :)
20.10.2016 12:20 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Pilnīgi neviens no maniem vīriešiem nav man neko vērtīgu dāvinājis.

Hm, pēc manas saprašanas vērtīga dāvana ir no sirds. Kaut kas, kas ar rūpību tiek sagādāts. Piemēram kāda paštaisīta lieta, vai kāds romantisks pasākums.
..........
Manā uztverē tevis nosauktās lietas nav tādas. Iespējams tavi vīrieši domā līdzīgi kā es.
20.10.2016 12:45 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Arī man ir tāda draudzene, kas no visiem vīriešiem regulāri saņēmusi dārgas dāvanas- telefoni, ceļojumi, rotaslietas standartā bija no katra:-D Nenoliegšu, saņemt dāvanas un tās dāvināt ir patīkami. Varbūt tas ir veids, kā izrādīt savu mīlestību un tie vīrieši savādāk to neprot, kas, protams, nav slikti, ja abas puses tas apmierina. Un tomēr, esmu novērojusi, ka bieži tas notiek, lai vienkārši "atpirktos". Ir man tāds draugs, kurš katru reizi, kad viņa draudzene sadusmojās uz viņu-pirka viņai kurpes:-D Tas ir absurdi.
Pieņemu, ka cilvēki ir dažādi, taču es daudz vairāk par dāvanu saņemšanu novērtēju patiesu cieņu, rūpes, jūtu izrādīšanu savādākā veidā. Bez tam, bieža dāvanu saņemšana jau kļūst par rutīnu un ,līdz ar to, sākam to uzskatīt par kaut ko pašsaprotamu un neko īpašu. Bet vispār, mazāk vajadzētu iedziļināties citu attiecībās, jo tā var ātri sabeigt savus nervus.
20.10.2016 12:45 |
 
Reitings 129
Reģ: 02.08.2016
Likteņa vēstnesis ja nav naudas, tad ko citu pateiksi :D
mūsdienās reti kurš ir spējīgs pašrocīgi uztaisīt labu un noderīgu dāvanu.
20.10.2016 13:03 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Domāju, viņa tādus vīriešus atlasa jau pašā sākumā, kad uzrodas pielūdzējs, nevis pēc tam panāk apdāvināšanu no jebkura, jo jebkurš nemaz to nevar atļauties.
20.10.2016 13:05 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Nu acīmredzot pelnījusi. Tāpat dzīvē nekas nenotiek.
Ir cilvēki kam patīk dot, viņi no tā saņem gandarījumu. Ja man būtu tāda iespēja,zini, es arī labprāt gribētu dot cilvēkiem,kapēc ne?
20.10.2016 13:10 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Man personīgi arī patīk dāvināt :) Vīriešiem esmu dāvinājusi gan ceļojumu, gan visādas spa nedēļas nogales, gan pulksteni. Bet pretī es nekad neko materiāli vērtīgu neesmu saņēmusi.
20.10.2016 13:14 |
 
Reitings 129
Reģ: 02.08.2016
Anete128 tāpēc, ka ar tādām dāvanām tu parādi, ka tev neko nevajag un tu visu vari pati.
Tā tava draudzene arī vīriešiem dāvina visu to? Domāju, ka viņa tikai saņem!
20.10.2016 13:17 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Questionize, bet es to nedaru uzreiz, pēc kāda gada attiecībās vai vēlāk. Līdz tam jau ar dārgām dāvanām neuzstājos. Tā kā nu diez vai tas būtu iemesls... Viņai jau tās Maldivas uzsauc pec divu nedēļu pazīšanās
20.10.2016 13:20 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Domāju, viņa tādus vīriešus atlasa jau pašā sākumā, kad uzrodas pielūdzējs, nevis pēc tam panāk apdāvināšanu no jebkura, jo jebkurš nemaz to nevar atļauties.

Piekrītu šim viedoklim!
20.10.2016 13:25 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Gan jau viņa tādus mērķtiecīgi meklē. Nu nekrīt viņi no zila gaisa :-D
Man tādi varianti vairāk izklausās pēc mīļākās statusa, nu kka tā. Viņi gan jau saņem labu seksu, kko emocionāli iespējams..ir ar ko kopā atpūsties...nu uztur kā tādu piegulētāju, laika kavēkli.
20.10.2016 13:38 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Ir arī jāmāk saņemt :)
Lielai daļai ieslēdzas neadekvāta reakcija par dāvanu.
Piemēram, tiek uzdāvināta puķe. Ir daļa, kas paņem tā, itkā šī puķe jau automātiski pienāktos un bez emocijām to saņem. Taču saņemšanā ir svarīgas emocijas. Dāvināšana taču notiek ar mērķi iepriecināt. Ja nav reakcijas, zūd arī vēlme dāvināt. Ja ir emocijas, tad tomēr ir vēlme šīs emocijas saņemt atkal un atkal. Tas attiecas uz abiem dzimumiem.
Bija man tādas attiecības, kurās kādu brīdi bija grūtāki laiki, taču puisis dāvināja zelta rotu, par kuru pat biju dusmīga, jo zināju, ka tad pietrūks kam citam. Pareizāk būtu, ka papriecātos, bet vīrietis, lai tad pats plāno, ko un kā darīt.
20.10.2016 13:54 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Questionize te nav runa par materiālo stāvokli, bet gan par to, ka ir divu veida cilvēki: jūtu un materiālistu.
Pirmajiem nav nepieciešams sniegt/saņemt dārgas mantas/ceļojumus, otriem pietiks ar kādu nieku vai romantisku pikniku, bet būs redzams, ka nāk no sirds.
............
Mantas ir laba lieta, bet vai to materiālajā vērtībā slēpjas lielā mīlestības izrādīšana? Šaubos...
20.10.2016 13:59 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
P.S. Otrādi + ''nav'' vietā ''ir''.
20.10.2016 14:01 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Kāds kategoriskums. :-|
Ja dāvina dāvanas, tad nav ne mīļuma, ne rūpes un vice versa. Un tās, kuras saka, ka tā ir atpirkšanās - jums tiešām neviens nekad neko nav uzdāvinājis vienkārši tāpat, no sirds?
Laikam jāpiekrīt Dolls, jāmāk ir saņemt un jāmāk ir arī dāvināt.
20.10.2016 14:03 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Bet tātad padoms nekāds nevienai nav, kā likt vīrietim dāvināt dāvanas?
20.10.2016 14:14 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es nedomāju, ka tu viņam vari kaut ko "likt", nē! :-D
20.10.2016 14:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits