Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mēnešreižu iztrūkums

 
Reitings 25
Reģ: 20.10.2015
Sveikas!
Lieta tāda, ka man mr pauze ilgst jau 2 mēnešus (cikla garums) Iepriekš ārstēšanās nolūkos man tika izrakstītas kontracepcijas tabletes, kuras lietoju pusgadu (mr bija kā pulkstenis) Pēc lietošanas izbeigšanas, mr cikls ilga 40 dienas. 3 mēnešus pēc kārtas, taču pēc pēdējām mr, mans cikls ilgst jau vairāk kā 2 mēnešus (66 dienas). Aptuveni 21 dienu atpakaļ taisīju grūtniecības testu - negatīvs. Taču pēdējās (aptuveni) 7 dienas man ik palaikam velk vēdera lejasdaļu. Kā pirms mr, taču man viņas arī uzreiz nākošajā dienā parādās, taču nav. Kā arī, krūtis un galva ir palikušas jutīgas. Mr kā nav, tā nav... Pie ginekologa esmu pierakstījusies.
Kāda nav saskārusies ar līdzīgu problēmu? :-/:-/
18.10.2016 20:48 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Man problemas ar menesreizem bija vienmer, dzerot zales bija kaa pulkstens, beidzot dzert, pirmo.menesi kavejas, tad jau atkal aizgaja pa pieskari,nekas neatlika kaa atkal sakt lietot zales. Cikls sakartojas pec berna dzimsanas,tas kaa arsts paredzeja daudzus gadus atpakal.
18.10.2016 21:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits