Virtuves - kur pirkāt?

 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Hei!
Esmu virtuves iekārtas meklējumos, tagad šiverēju pa mājaslapām, liekas, ka visur viens un tas pats un par tādām pašām cenām. Ss.lv pagaidām neko jēdzīgu neatrodu, bet viena feina virtuve, ko atradu FB bija, protams, paķerta jau, jo cena par tādu bija super.
Kuras nesen pirkušas/meklējušas mebēles virtuvei - varbūt varat padalīties kur ko labu atradāt? Meklēju relatīvi budžeta variantu, jo liksim īrētā mājoklī un ņemot vērā, ka jau tā ir jātaisa kapitālais virtuvē, negribam neko dārgu.
Priecāšos par ieteikumiem :)
13.10.2016 12:54 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Mums ir balta Ikea Bodbyn ar masīvkoka virsmām. Virtuvi plānoja un iekārtoja mājas iepriekšējā īpašniece, tapēc par cenu nezinu. Ir lietas (sīkumi), kuras īsti nepatīk un ja darītu pati, tad darītu savādāk, bet principā es esmu par 90% apmierināta.
Es ieteiktu cītīgi izpētīt Ikea online katalogu, Pinterest un googles bildītes un, ja jūties iedvesmota skata un ceņas ziņā, tad tomēr aizšaut līdz tai Viļņai. ;-)
13.10.2016 20:28 |
 
Reitings 278
Reģ: 16.11.2009
nebūs gluži budžeta variants, bet ja vēlāk savai mājvietai gribēsies ko pamatīgāku, tad varu ieteikt - skabārdi. Virtuves un iebūvējamie skapji man ļoti pie viņiem patīk. :)
13.10.2016 20:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
IKEA utml ir modernas, ērtas, bet ne ilgdzīvojošas mēbeles un tas jau nav nekas slikts!
Nezinu.. man IKEA mēbeles gadiem dzīvo.. tiesa tomātus es neesmu uz tām mēģinājusi pūdēt :D
14.10.2016 00:53 |
 
Reitings 205
Reģ: 16.01.2014
Nu virtuves iekārta nav tā lieta,kas tiek mainīta 3-5 gados,līdz ar to nav tādu moderu un budžeta(200eur uz virtuvi) variantu.
Optimus,Gintaro u.c ir tie budžetu varianti. Normāla virtuve(ar ko es domāju,virsmas,kas ļauj uz sevis pūdēt tomātu kaut mēnesi) un skapīši,kuriem durvis neļogās pēc aktīvas, gadu ilgas virināšanas, nav nopērkama pa pārsimts euro.
Cik tad ilgu tu jūst tur plānojat tajā īres mājelē dzīvot?!
Kamēr sēdi pa māju un čeko ss,labāk sāc pati meistarot un vakaros ,lai čalis pieslēdzas;-) ir tik daudz foršu DoItYourSelf ideju virtuvēm!!! Būs gan moderni,gan individuāli,gan galvenais budžetīgi,attiecīgi īres variantam!
14.10.2016 02:30 |
 
Reitings 6
Reģ: 05.05.2019
Varu ieteikt https://up-mebeles.lv/ Izgatavo virtuves iekārtas un iebūvējamos skapjus, kā arī citas mēbeles. Esmu ļoti apmierināta.
04.06.2019 19:13 |
 
Reitings 6
Reģ: 05.05.2019
Varu ieteikt https://up-mebeles.lv/ Izgatavo virtuves iekārtas un iebūvējamos skapjus, kā arī citas mēbeles. Esmu ļoti apmierināta.
04.06.2019 19:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits