Blāvā svītriņa

 
Reitings 23
Reģ: 06.08.2015
Sveikas!
Nu tad tā, ar draugu ilgi domājām par bērniņu un tad nu laikam mums tas ir izdevies. Mēs mīlējamies regulāri bez jebkādiem izsargāšanās līdzekļiem un vadoties pēc auglīgajām / neauglīgajām dienām un viss līdz šim bija kā tam ir jābūt. Neilgi pirms mēnešreižu sākšanās, vīrietis manī ejakulēja. Pēc divām dienām man sākās mēnešreizes, bet man, kā spēcīgu un stipru mēnešreižu īpašniecei, šīs mēnešreizes likās pavisam švakas un savādas, lai gan smērējās kādas 5 dienas. Divas dienas pēc mēnešreizēm notika tas pats, ka draugs manī ejakulēja. Un tad es aizdomājos, kāpēc man tādas galīgi neierastas un švakas mēnešreizes, kā rezultātā, mēs iegādājāmies grūtniecīabs testus. Testā parādijās pirmā saucamā čeklīnija un tad pēc 2/3min parādijās vidēja / blāva otrā līnija, kas apliecina grūtniecību. Un tā es uztaisiju extra 3 testus un visi rāda vienlīdz.. Dzīvojam Norvēģijā, par cik šeit man vel nav savs ginekalogs, esmu mazliet nesaprašanā. Es noteikti taisīšu testu arī pēc ovulācijas dienām un tad jau ar nākamo mēnešreižu datumu.
Kā tad ir? Vai blāvās svītriņas ir pierādijušas to, ka grūtniecība ir iestājusies? :-)
Es viennozīmīgi būšu priecīga par bērniņu, tikai šobrīd gribu izprast savu ķermeni jau ieprieš, vai tad mazais jau taisās uz punčuku, vai tomēr vel nē. (l)(t)
12.10.2016 19:28 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Nesaprotu - jūs "izsargājāties" ar kalendāro metodi? Ja šīs MR bija citādas, tad iespējams, ka Tev rit jau 5.-6. grūtniecības nedēļa (jo ir jau pagājis kāds laiks kopš vājajām MR). Apsveicu!
12.10.2016 21:53 |
 
Reitings 23
Reģ: 06.08.2015
Nerea
virdzinija

Nu tad drošvien tā būs noticis.. lai vai kā, pēc 2/3 dienām taisīšu kontroltestu un tad jau redzēs kā būs. Paldies jums par saviem viedokļiem :-)
12.10.2016 21:58 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es tāpēc arī sākumā nesapratu, jo it kā plāno bērnu, bet speciāli izvairās no auglīgajām dienām...
12.10.2016 21:59 |
 
Reitings 23
Reģ: 06.08.2015
Nerea
Hehe, nē. Ne ar nodomu tika plānots bērniņš, bet mēs tik un tā viņu ļoti gaidītu. Mēs vienkārši zinājām, ja nu sanāks tuvākajā nākotnē tā, ka man iestāsies grūtniecība bez plānošanas, tad būsim tikai un vienīgi laimīgi par bērniņu. Dzīvojām pēc kalendārās metodes un nu redz kā mūs apmānija (l)
12.10.2016 22:07 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Nopērc to testu,kur ir nevis strīpiņas,bet parādās uzraksts "Gravid" eller "Ikke Gravid." Plus Norvēģijā pārsvarā grūtniecības norisi uzrauga ģimenes ārsts. (Ja vien pati māmiņa neizvēlas vecmati). Ja Tu esi reģistrējusies Norvēģijā,tad Tev ir piešķir savs ģimenes ārsts. Vari iet pie viņa pēc nosūtījuma uz asins analīzēm :)
12.10.2016 22:35 |
 
Reitings 23
Reģ: 06.08.2015
Valerija
Jā, nu tā ari tiks darīts. No sākuma jātiek skaidrībā tad vai nu ir vai nav! heh, paldies Valērij :-)
12.10.2016 22:44 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Es to ļoti labi saprotu, bet interesanti, kāds iemesls tad šajā gadijumā ir tai blāvajai strīpiņai? uz četriem testiem (!!!) Nevar būt, ka man cikls ir sagrozijies, vienmēr viss ir bijis tekoši un nekad nav bijusi situācija kā šī. Hmm..

Iemesli ir dažādi, bet galvenais iemesls ir HCG hormons. Man arī bija ļoti blāvas svītriņas, lai gan nododot analīzes bija pāri 500 vienībām. Ar pirmo bērniņu, jau otrajā nedēļā bija ļoti košas līnijas un HCG bija ļoti augsts. Iespējams, tev HCG nav augsts, bet normas robežās, lai tests uzrādītu pozitīvu. Atkārto testu pēc nedēļas, līnijai jābūt košākai. Māsīcai vispār testi neuzrādīja grūtniecību līdz 9 nedēļai.
12.10.2016 22:52 |
 
Reitings 23
Reģ: 06.08.2015
MačuPikču
Tāds arī ir mans plāns. Redzēs kā tad būs pēc nākamā testa mēģinājuma un noteikti ziņošu. Iekšā tāds nu ļooooti patīkamas satraukums (l)
Paldies tev :-)
12.10.2016 23:04 |
 
Reitings 1
Reģ: 02.02.2023
Sveikas!
Tātad, man mēnešreizes parasti nekavējās, bet tagad notika tā, ka man mēnešreizes kavējās 2.nedēļas un tieši šodien sākās, laikam, bet veicu grūtniecības testu jau ceturto dienu, pirmo dienu bija divas svītriņas, bet pirmā ļoti slikti saredzama, bet otrajā dienā ļoti labi saredzamas divas svītriņas, 3 dienā nu ir divas svītras , un tad šodien taisu grūtniecības testu, un ir divas svītras , nu pirmā svītra ir blāviņa bet otra tumša, tātad es nesaprotu, ko tas nozīmē, es varētu būt stāvoklī vai nē?
02.02.2023 10:20 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Asssaaā @ 02.02.2023 10:20
Sveikas!
Tātad, man mēnešreizes parasti nekavējās, bet tagad notika tā, ka man mēnešreizes kavējās 2.nedēļas un tieši šodien sākās, laikam, bet veicu grūtniecības testu jau ceturto dienu, pirmo dienu bija divas svītriņas, bet pirmā ļoti slikti saredzama, bet otrajā dienā ļoti labi saredzamas divas svītriņas, 3 dienā nu ir divas svītras , un tad šodien taisu grūtniecības testu, un ir divas svītras , nu pirmā svītra ir blāviņa bet otra tumša, tātad es nesaprotu, ko tas nozīmē, es varētu būt stāvoklī vai nē?

Nodod asins analīzes (hcg) un (pg).
02.02.2023 10:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!