bijusī

 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
uzreiz teikšu- lūdzu, atmetīsim nosodīšanu, ka okšķerējos..
bet- ko jūs domātu/ kā rīkotos, ja datora vēsturē atklātu, ka puisis regulāri stalko savas bijušās bildes FB/ instagram?
(un ir jauks, regulāri saka, ka mīl un grib ar jums ģimeni)
man sirds sāp.
04.10.2016 23:09 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Teiksim tā, īsti ok nav, ja skatās daudz un bieži, bet es tāpēc vien šumu neceltu. Ja tikai skatās, lai skatās... Mazums kas - rudens nostaļģija piemetusies. Tīri cilvēcīgi - to var saprast un piedot, jo nekas īpaši kaitējošs attiecībām tas nav. Nu ir cilvēkam daži skeleti skapī paslēpti, bet tas īsti neko nemaina...
04.10.2016 23:49 |
 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
paldies jums par viedokļiem un ar prieku uzklausīšu vēl
04.10.2016 23:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Iesaku risināt tās citas problēmas.. kas ir novedušas Tevi tiktāl, ka fb apskate kļūst par pēdējo pilienu.
Reizēm labākais risinājums ir veidot attiecības ar citu vīrieti, kurš liek Tev justies lieliski, ceļ pašapziņu utt.
04.10.2016 23:53 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
problēma nav bijušajā un tajā, ka viņi komunicē, kā pati teici nekas tur tāds nebija...
problēma ir tevī, tavā pašpārliecinātības trūkumā, nespējā atrast stabilu pamatu, nedrošība, tāpēc uzvedies kā pēdēja muļķe.
nepiekritīšu cormeum, ka vainīgs vīrietis, vīrietis tikai var ieteikmēt tavu labsajūtu, bet visu kontrolē tu pati, gan to kā jūties, gan kā izskaties utt.
savācies! ja nespēj savākt domas, ieslēdz mūziku un ej skrien vai izboksē labi riktīgi boksa maisu un sāc visu no jauna.
laimīga sieviete ir apmierināta ar savu dzīvi un sajūtas tajā nosaka pati!8-)
05.10.2016 00:10 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
ko jūs domātu/ kā rīkotos - stalkotu līdzi! Nopietni! Vienubrīdi arī tā darījām, jo viņa bijusī stalkoja mūs, turklāt bija pilnīgi neparedzama, ar stalkošanu varēja +/- paredzēt, nāks pie viena vai pie otra uz darbu vai nenāks, sūtīs 50 SMS pa nakti vai nesūtīs. Lai cik šausmīgi neizklausītos, uz īsu brīdi tieši tas mūs saliedēja. :-D
05.10.2016 00:11 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja viņš pēc tam kad uzzināja ka tu esi redzējusi viņa vēsturi nav mēģinājis to noslēpt, tad pa lielam viņam varbūt arī nav ko slēpt. Itkā jau nav pareizi sekot līdzi tam info, bet varbūt klusītēm pasekot līdzi arī vajag, lai pārliecinātos kad tur tiešām nekas nav vai tieši pretēji. No otras puses, varbūt priekš tevis pašas labāk būtu vienkārši noslēgties no tā un vairs neskatīties viņa telefonā/datorā vispār.
Ja kopš attiecību sākuma viņa attieksme nav mainījusies pret tevi, ir mīļš un gādīgs, tad nedomāju ka tur pašlaik ir pamats pārāk uztraukties.
Koncentrējies uz savas pašapziņas celšanu saviem spēkiem, nevis dragā to vel vairāk uztraucoties par visu kas saistīts ar partneri. Galu galā, sliktākais kas var notikt ir šķiršanās, bet tas pat nebūtu pasaules gals. Vienas durvis aizvērtos, bet citas atvērtos.
05.10.2016 00:30 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.09.2016
hmm..
tas nav labi :D
Vispār, Tu esi muļķes lomā, un diez vai kas mainīsies. Reāli, es ģimeni ar tādu neveidotu! Viens ir to izdarīt, otrs, apzināties, ka viņš Tevi nemīl tā, kā citu.
tāpēc, vismaz attiecībās, ir jāvirzās uz augšu! Un nav jātic vēlamajam, no tā, kas notiek reāli.
Ja es ko veidošu, tad tikai ar tādu, ar kuru jūtos daudz labāk kā ar bijušajām.. Un nekur sevi nemānot.
Lai nepienāk brīdis, kad pie apvāršņa kāda parādās, un esošā draudzene vairs nav vajadzīga ne fiziski, ne kā savādāk.
Stāstīt par ģimeni utt. Tas ir jāņem vērā, bet tas neko nedos, ja viņam būs iespēja dabūt labāku par Tevi ! iEMĀCĪT MĪLĒT- GRŪTI ! To var ar dāmu izdarīt.. bet čalim iemācīt mīlēt- neiespējami. dari ko gribi gandrīz.. vienīgi ja attiecībās ir bijusi LOVE, un tā pazudusi, tad var to atjaunot :D bet ne jau tāda.. dažu mēnešu :D
05.10.2016 01:18 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.09.2016
Tev vnk viņš ir jāpamet !
05.10.2016 01:21 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.09.2016
Ja nē, pametīs Tevi.. :D vai arī, dirnēsi totāli stulbā ģimenes dzīvē. ucināsi sīkos, un domāsi. vai tas ir tas, kas dara cilvēkus laimīgus!
es varu pateikt- nē :D ne gluži.
05.10.2016 01:23 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.09.2016
real LOVE ! Tas vieno ! un labai kombinācijai, piepildāmas ambīcijas ! Lai nav tā, ka Tev būs par maz!
:-P
05.10.2016 01:26 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es arī psihotu, ja līstu mana datora vēsturē. Kas meklē, tas atrod.
05.10.2016 07:47 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Es vienmēr paļaujos uz to, ka, ja jau gribēs, tad arī pametīs/nokrāps arī bez visas stalkošanas, bet tā būs katra paša vīrieša izvēle (nesaku, ka Tavs draugs tā dara/darīs). Nav, ko brēku celt, kur tās izskatās pagaidām nav - labāk sakārto sevi, baudi mīlestību un parādi viņam, ka nevienas labākas par Tevi nav. :)
05.10.2016 08:01 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.09.2016
Nu beidz Florie !
Nemudini meitenei palikt nelaimīgās attiecībās ! (t)
visi okšķerē.. kad mana draudzene sēdēja tinderī, es atradu. Es vienkārši pateicu ka viss ir beidzies, un gāju prom :D
Un viņa man neļāva, apturēja gaitenī :D iebāza roku biksēs.. un prasīja- Tu taču mani gribi..
:D
ja VIŅA TO NEBŪTU DARĪJUSI,. es būtu sen prom.. viņu pametis.. bet viņa nopelnīja iespēju pamest mani,..8-)
labāk esi tā kura pamet, nevis to, kuru pamet.. īpaši sievieti.
05.10.2016 08:13 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.09.2016
katrā ziņā, šis varētu būt labs pārmaiņu punkts.. Skanādzīks, un kas zin, varbūt bonusā tiksi pie laba seksa, un sakārtotām attiecībām!
Iesaku rīkoties ! nevis domāt un analizēt! domāšana šādās lietās neder ! jo sievietēm patīk sevi mānīt, un ieborēt, ka viss jau ir labi! Nevajag to darīt.
05.10.2016 08:19 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.09.2016
manna nolādētā klaviatūra! pat ne tā.. interneta pārlūks sabremzē.. un neuzrakstās daži burti!
Vnk parādi ka neesi nekāda stulbene! ej prom! un viss. ja vajadzēs tevi, tad piesies kaut vai pie koka lai neaizej
05.10.2016 08:22 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.01.2015
Es laikam tādā gadījumā tiešām neko dikti neprašņātu viņam,bet pievērstos sev-sāktu pucēties,pasportotu,celtu visādi citādi savu pašapziņu..Šitais man ir nostrādājis vienā dzīves gadījumā..Un tā brīža vīrietis sāka stresot,kāpēc es tā pēkšņi sākusi pucēties..it kā iepriekš pucējos un tā,bet tad tā aktīvāk..Un visa viņa uzmanība tika man... :)
05.10.2016 08:59 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Man tāda situācija bija ar vienu puisi. Nebija aizmirsis savu bijušo, sapņoja, ka vēl būs kopā - to pēc tam arī atklāju redzot vēstules, ko viņš viņai rakstīja, ka "satiekamies", "ja būtu kopā, tad bildinātu tevi" utt.
Nekas nenotiek tāpat vien. Citi puiši, kas savas bijušās bija aizmirsuši un neko no viņām negribēja, viņas neskatījās un nerakstīja.
05.10.2016 09:27 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Un man šķiet, ka nav taktiski salīdzināt sievietes interesi par bijušajiem (kas gan man pašai nepiemīt un nesaprotu to) ar vīrieša. Esmu dzirdējusi, ka sieviete tiešām negrib bijušo atgūt, bet izokšķerēt gaisu, lai paskatītos, vai jaunā ir smukāka, lai palielītos par saviem sasniegumiem utt. Tāpat tā ir tikai daļa no meitenēm, jo otra daļa tomēr grib tos bijušos pakacināt, tipa - esmu labāka par tavu jauno, ja varu tevi no viņas atdabūt utt. Cilvēkiem patīk spodrināt savu ego. Un nu vīrieši nu tiešām nedara neko bez iemesla un netaisās shēmot (vismaz pieauguši vīrieši) kā sievietes, par kurām jau sen klīst runas, ka viņas ir intrigantes. Ja vīrietis kādu skatās vai raksta, tad tas nav bez iemesla.
Mani arī ir skatījies, rakstījis, zvanījis bijušais un pat aicinājis tikties, lai parunātos par dzīvi. Kad nebiju mīļa, kā viņš bija cerējis, atrada citu un tagad nu jau gadu man neraksta. Man liekas, vīriešu prāti ir daudz vienkāršāk uzbūvēti.
05.10.2016 09:32 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
annia, es pateicu. reakcija bija tāda, ka es esmu uzpūtusi no mušas ziloni un sazin ko sadomājusies. diezgan dusmīgs. es nezinu, kā to tulkot...

Dusmas, ka tu zini šo faktu, tieši norāda, ka tur nekā tīra un nevainīga nav.
Manējais arī bija ārprātīgi dusmīgs. Dusmīgs, jo pieķēra aiz astes nabagu.
05.10.2016 09:34 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Pasaciņa.. teiksim tā.. pašapziņa ir tā lieta, kuru ir iespējams celt (un gremdēt). Tas savā ziņā ir arī akmens vīrieša dārziņā, ja, esot kopā, Tu joprojām jūties sabradāta..

++++
Iesaku šķirties, ja vēlreiz pieķersi viņu to darām. pašapziņa tādās attiecībās ļoti strauji krīt uz leju un jūties kā nevienam nevajadzīgs sūds, kaut gan tā nav, bet, ja cilvēks, kuru mīli, izturās pret tevi slikti, ir grūti saglabāt veselīgu pašvērtējumu esot viņam klāt. Tādu ir jāpamet, lai saudzētu sevi..
05.10.2016 09:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!