YouTube karjera

 
Reitings 45
Reģ: 16.05.2013
Čau! Pirms 2 mēnešiem uzsāku savu Youtube karjeru. Protams, mana mērķauditorija ir meitenes sākot no 8 līdz apmēram 18 gadiem, jo man pašai ir 17 gadi, un video attiecīgi ir vairāk domāti meitenēm. Kanālā dažādi video - vlogi, challenge, šobrīd top makeup video. Jautājums - kur pareklamēt savu kanālu? Šobrīd reklamēju spoki.lv , ieliku draugiem.lv, un pateicu saviem draugiem. Kur vēl pareklamēt tā, lai tā tiešām nostrādā kā reklāma? Šobrīd ir 35 subscriberi. Bija ideja ielikt tīņu forumā, BET viss ko atradu internetā ir beela4teens forums, kurā knapi notiek darbība, žurnāla sīrups forumā arī nenotiek liela darbība..
02.10.2016 14:29 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Bilete es arī viņai youtube sekoju. ņemu vērā viņas ieteikumus, un dažreizp ieturos pie viņiem.
02.10.2016 18:22 |
 
Patīk
Reitings 151
Reģ: 07.02.2013
Njā... nezinu vai es steigtos to saukt par karjeru. Viena laba lieta ar LV ir tāda ka tirgus ir mazs un piedāvājums ir ierobežots tāpēc vēl ir iespējams izveidot kanālus, kas koncentrējas uz dažādām nišām, kas angliski runājošajā vidē ir jau aizpildītas. Makeup/Beauty/Generic Vlog kategorijas es loģiski neskatos un neesmu iedziļinājies, kas populāros kanālus no nepopulārajiem atšķir (ja neskaita meitenes izskatu un vispārējo production value), tāpēc īpaši specifiskas rekomendācijas nebūs. Ja godīgi, varu iedomāties tādu meiteņu kā tevis youtube platformā ir pa pilnam un tev pagaidām nav nekā tāda, kas tevi nošķirtu.
1) Kā jau iepriekš minēts, vispirms jāpiedomā pie satura. Paskaties gan pašmāju, gan ārzemju kanālus, kas tev pašai patīk un tos pēc kuriem vēlies tiekties, analizē kas viņus atšķir no pārējiem, kas strādā un pievelk ilgtermiņa uzmanību. Nesaku, ka uzreiz jāuzsāk plaģiātisms, bet šajā stadijā vari droši nokopēt elementus no šiem veiksmīgākajiem kanāliem un uzlikt savu personīgo twistu uz to.
2) Video rediģēšana. Kameras kvalitāte izskatās adekvāta, tomēr šim formātam iesaku vairāk laika ieguldit priekš post production, protams bez pārspīlēšanas un negaumīgiem efektiem, ikonām, utt. Īpaši rekomendēju uzlabot skaņas kvalitāti, domāju palīdzēs.
3) Neuztver to kā kaut ko ļoti nopietnu. Pirms nesasniedz +10k subscriberus, vari to uzskatīt vienkārši par hobiju, brīvā laika pavadīšanu. Tikai pēc tam kad pārsniegsi šo robežu ar lielu iespēju vēl augt, tad var arī sākt veikt lielākus personīgos ieguldījumus. Nerunājot angļu valodā, protams, nāksies vienā brīdī atsisties pret sienu.
02.10.2016 18:44 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Ja taisi plaģiātu, tad pieodmā tur kko savu klāt, tad tas vairs nebūs plagiāts, viena tā skaidroja. Ja uztaisīsi savādāk un labāk to pasu, tad arī tev sekos. meklē ējošākās idejas.
02.10.2016 18:56 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Tur viens kanāls youtube taisa mājas ģimenes šovu ar bērniem, ko ikdienā dara, bij interesanti drusku paskatiītes, bet ne līdz galam. Bet ir daudz sekotāju.
02.10.2016 19:01 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Es pedejos gadus pieversu uzmanibu youtuberiem, tapec man bus daudz ko teikt.
Video angliski taisit nav verts, ja ta nav dzimta valoda vai to neparvaldi loti labi! Youtubi var izmantot ka atsperienu, lai tevi pamana, bet tatad tev ir jadara daudz arpus Youtubes. Arzemes, protams, ir daudzi veiksmes stasti (no tiem, ko skatos - Sonya Esman), bet ari Latvija tadi ir, piemeram, Makeuparevelinu. Vinai ir loti daudz abonentu, vinu aicina uz dazadiem pasakumiem, raidijumiem, reklamet brendus, vina ir uztaisijusi kaut kadu biznesu ar Kasheru, bet to vina, manuprat, sasniegusi esot aktivai arpus Youtubes, cik zinu, tad ar Kasheru vina bija kopa kaut kada radoshaja nometne utt., vina dara vairak par to, ka uzfilme video. Tas, ko vina sasniedza, domaju, ka nemaz nav slikti 17 gados, jo ipasi, ka kaut ko ari pelna par visam tam reklamam un biznesu. Skaidrs, ka ar tikai Youtubi Latvija nenopelnisi un karjeru neizveidosi (vismaz es ta biju dzirdejusi, kaut kadiem latvieshu youtuberiem, kur divi puishi, bija par to video, ka veidojas pelna no video).
Es neskatijos tavus video, tikai uzklikoju virsu tavam kanalam, tas, ko tur redzeju, man nepatik, tie stickeri.. Bet ja tas tavai merkauditorijai patik, tad, protams, ta vajag. Jasaprot savu merkauditoriju un sava ievirze, ja tie ir berni, tad, protams, var but visi tie challengi un citi sviesti, bet ja gribi merket uz 18+, tad vajadzetu but saturam. Passaprotami - labai kvalitatei, apgaismojumam, fonam, izskatam. Kur reklameties? Ja taisies sevi saistit ar bernu merkauditoriju, tad sac iefiltreties visa taja Evelinas "klubina", kur ir ari daudz citu siko meitenu youtuberu, domaju, ka dala no vinu skatitajiem pavilksies ari uz tevi. Bet vai tu atskirsies no vinama? Diez vai, busi tikai viena no. Kaut vai paskatoties uz to, cik daudz ir tadu mazo meitenu youtuberu Latvija, bet kaut ko vairak sasniegusi ir tikai Evelina. Ja tasies veidot pieaugusakus video, tad FB, Twitter, Instagram un skatitaji pasi atnaks un padalisies.
Iedosu paris youtuberes, kas man patik, varbut iedvesmosies, bet visas, protams, par pieaugusam temam runa:
https://www.youtube.com/channel/UCTeTkUjjdRO4TA14GTRAUhg
https://www.youtube.com/channel/UCCq0-HiEG6YIe9eNZ-qkqEQ
ieprieks manis piemineta Sonya https://www.youtube.com/channel/UCaWBMeigMe6DgtpjsQT2lcw (tas ir arprats, ja paskatas pasus pirmos video, ka vina runaja un izskatijas.. parmainas ir loti lielas)
No latviesiem es daudzus nepazistu, bet vizuali patikami izskatas sis meitenes video:
https://www.youtube.com/channel/UCwFiBVNSnacfXubCZHJxeHQ
Sis video man neparak patik vizuali un izturesanas zina, bet reizem ir interesanti paskatities paris video: https://www.youtube.com/channel/UCdKVRDRGBWEV-gwQm1_hNbg
02.10.2016 19:35 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Es ar domaaju angliski veidojot video bus lielaaka auditorija, bet nu maz ticu taadamiespeejam tur ko sapelnit. Parak liela konkurence.
02.10.2016 19:40 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Uzjautā citām meitenem kas taisa līdzīgus video , lai atbalsta tevi, citas rosina pievienoties konkrētām meitenēm kad taisa video. viņi tur kopā sadarbojas. viens otru atbalsta. Populārie mazāk populāros.
02.10.2016 19:44 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Starp citu, smuka meitene esi. :)
02.10.2016 19:44 |
 
Reitings 187
Reģ: 14.09.2015
Manuprāt, tas vilciens jau ir aizgājis :( Visi, kas jau ir ap 1milj un vairāk subscriberu, tie ķer mirkli, bet tagad kaut ko sākt... Nu ko jūs labāk izvēlētos - skaistuma guru meiteni, kam ir apgaismojums, hd video un skaisti samontēts vai kādu, kam nav ne gaismu, ne montāžas spēju vēl? Tur ir jābūt kaut kam ūber unikālam, lai piesaistītu uzmanību. Ja nu vienīgi kāds no lielajiem Youtuberiem sadarbotos ar tevi kādā video un palūgtu visiem subscribe tev.
02.10.2016 19:47 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
No tiem diviem puišiem man vēmiens nāk tāpat kā no Sindijalo, bet redz, cilvēkiem patīk for some reason. Paskatījos to video par pelnīšanu ar youtube. :-D
No latvietēm vēl zinu DanaSky, taisa video angļu valodā:
https://m.youtube.com/user/MsDanaSky
02.10.2016 19:47 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Nepiekrītu tiem, kas saka, ka ka bez angļu valodas nekā. Pati sekoju, piem., Parādi Modi https://www.youtube.com/user/theaneteozolina - , viņai ir draudzne JarOfSweets un tieši angļu valodas dēl tai otrai tomēr nesekoju. Jo angļu valodā tad tomēr gribu klausīties "native speaker" līmeni, kuru sasniegt oi, oi... NU Parādi modi ir vairāk kā 9000 sekotāju - tiešām tūdīgi? Nu ja to ņem tikai hobijam. Tai "slavenajai" Evelīnai vispār pāri 42 000.... Ta ka var arī latvisiksi savākt sekotājus, ja vien paveicas un tev ir tas X faktos, kuru citi grib redzēt.

Man ari nepatik Jarofsweets anglu valoda, bet vinai tagad paris video ir latviski. Es vinai nesekoju, bet vinu es noteikti pieliktu pie pozitivajiem latviesu piemeriem, ka smuki izveidot video. Smuks fons, pati sakopta, temas ari kaut kadas ir, labs apgaismojums utt. Paradi modes video biezi ir zemaka limeni (atceros, ka viena limeni vina radija nagu uzlimes, kaut ko lamajas un beidzas video ne ar ko.. un ta talak, nu kopuma izturesanas nepardomataka).
02.10.2016 19:55 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Jā, autore tiešām smuka meitene. KitijaK vispār skaista! :-) :-P
02.10.2016 19:57 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
No tiem diviem puišiem man vēmiens nāk tāpat kā no Sindijalo, bet redz, cilvēkiem patīk for some reason.

Man no daudziem mazajiem youtuberiem slikti paliek, tie puisi, Sindija, jaa. Ari Makeuparevelinu video nepatik, bet pienemu, ka tas tapec, ka neesam so cilveku ista merkauditorija.
Kaut kad ne tik sen bija nopludis Makeuparevelinu video, kur vina sudzejas, cik gruti but vinai un tamlidzigi (vina ielika, tad izdzesa, to nopubliceja citi cilveki velreiz), vina taja video teica, ka vina dzive un vina video ir divi dazadi cilveki. Ko var ari redzet, manuprat, vinas video ir loti uzspeleti.
Bet tas jau ir ari ar daudziem IG kontiem, blogiem utt., cilveki rada par sevi kaut kadu tadu prieksstatu, kas vini patiesiba nav, lai iegutu sekotajus. Un daudziem tiesi si taktika nostrada!
02.10.2016 19:59 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Es būšu tik pieklājīgs un nepaudīšu skaļi savu viedokli par tiem jauniešiem, kuri vēlas gūt zināmu popularitāti ar YouTube starpniecību; man patiešām ir izkristalizējies visnotaļ kolorīts viedoklis par šo tēmu.
Runājot par konkrētās diskusijas autori, es domāju, ka viņai būtu lietderīgi vairākus video veltīt bebriem, jo šī tēma lieliski sasauktos ar viņas priekšzobu formu.
02.10.2016 20:03 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
KitijaK vispār skaista!
(s) Paldies!
02.10.2016 20:05 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Runājot par konkrētās diskusijas autori, es domāju, ka viņai būtu lietderīgi vairākus video veltīt bebriem, jo šī tēma lieliski sasauktos ar viņas priekšzobu formu.

Cik loti man patik, kad 30 gadigs virietis kritize 17 gadigas meitenes izskatu. Inteligenti, Robert!
02.10.2016 20:06 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Cik loti man patik, kad 30 gadigs virietis kritize 17 gadigas meitenes izskatu. Inteligenti, Robert!

Manuprāt, kritika lielā mērā atkarīga no tā, kā tās saņēmējs ir sevi pozicionējis. Piemēram, es diez vai kritizētu cilvēka ārieni, ja tas censtos gūt panākumus, piemēram, starptautiskā mācību olimpiādē, taču, ja konkrētā meitene ir izvēlējusies šobviznesu kā savu karjeru, tad viņai jābūt gatavai tam, ka tik vērtēta arī viņas āriene.
Mans savos 17, 20 vai 30 gados prātā nav pat doma ienākusi, ka es varētu producēt kaut kādus, teiksim pieklājīgi, mazkvalitatīvus video un tos izvietot Internetā.
P. S. Sevi nekad neesmu pozicionējis kā inteliģentu cilvēku.
02.10.2016 20:12 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Vispār jau meitene teica, ka tas ir hobija līmenī, nevis ka
meitene ir izvēlējusies šobviznesu kā savu karjeru
02.10.2016 20:17 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Vispār jau meitene teica, ka tas ir hobija līmenī, nevis ka

Kāds ir šīs diskusijas nosaukums?
02.10.2016 20:19 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Runājot par konkrētās diskusijas autori, es domāju, ka viņai būtu lietderīgi vairākus video veltīt bebriem, jo šī tēma lieliski sasauktos ar viņas priekšzobu formu.
Kādi nu katram zobi ir,ar tādiem jādzīvo. Galvenais, lai tie tiek kopti. Skatoties autores video itin nemaz nekas tāds prātā nenāca un meitene ir skaista. :-)
02.10.2016 20:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits