Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rīgas 3 arodskola

 
Reitings 55
Reģ: 10.07.2016
Sveikas!
Man pabeigta ir tikai vidējā, dzīve lika strādāt un pelnīt naudu tūlīt pēc vidusskolas pabeigšanas. Tagad esmu nolēmusi iet mācīties uz tehnikumu par metinātāju. Runāju ar savu mammu, viņa saka tas neesot darbs priekš meitenes. Es arī nezinu, kā tas ir metināt un kāda redze man būs pēc tam un arī attieksme darba tirgū ja es būšu meitene ar metinātāja sertifikātu.
Arī skolā man teica tas esot ļoti necils darbs un netīrs priekš melnstrādniekiem. Nezinu, lai tiktu šajā skolā man nācās iet prom no darba un draugam kādu laiku jāstrādā vienam. Varbūt jums pazīstamie ir metinātāji un ir stāstījuši par šo darbu?
01.10.2016 12:45 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Kāpēc tieši par metinātāju? Es saprastu ja tev tas patiktu un būtu skaidrs, ka to vēlies, bet ja nav nojausmas, kas tieši tas ir..
01.10.2016 13:05 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Par metinātājam strādā daudz sievietes! Un pat ja nestrādātu, ja patīk tad tik uz priekšu.
Vienīgi rēķinies ka tamlīdzīgās profesijās obligāti jāzina krievu valoda, jo tajā sfērā pamatā krievi strādā...ja nezini neņems darbā. To saku, jo viens bijušais kolēģis bija izmācījies par to sfēru ( ne pa metinātāju) un viņš nekur darbu nevarēja dabūt, jo pilnībā nezināja krievu valodu + prakšu laikā arī stāstīja, ka visi darbinieki uzņēmumos krievi, kas neko nerubijuši latviešu valodā.
Metinātāja darbs manuprāt ir labākais no tā saucamajiem ''vīriešu''. Vienīgi kaitīgs gan. Bet ja gribi, tad uz priekšu;-)
01.10.2016 14:10 |
 
Reitings 55
Reģ: 10.07.2016
K.C., reāli man patīk viss, jaukties pa tehniku, visādas garāžas lietiņas, bet metināšana ir kaut kas man jauns.
Nezinu, es nespētu iet uz kaut kādu frizieru skolu vai manikīru skolu, liekas pārāk neinteresants darbs. :-D
01.10.2016 21:34 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Metinātāji var ok nopelnīt:)
Vēl jau vari par automehāniķi mācīties,ja vien saista tā joma.
04.10.2016 09:27 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Galvenais ir mācīties ,ko pašai gribas. Ja nesaista tās sievišķīgās nodarbes- friziere ,tad nevajag nemaz iet,jo izmācīsies un tāpatās ar to nenodarbosies.
04.10.2016 09:32 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Ja nesaista tās sievišķīgās nodarbes- friziere

Te mazliet oponēšu...bijušajā padomju savienības bloka valstīs tā skaitās ''sieviešu profesija'', visur citur pasaulē frizieri netiek tā dalīti + daudzās valstīs tā mūsdienās ir izteikta ''vīriešu profesija'':-D galu galā vēsturiski šo darbu darīji senatnē tieši vīrieši.
Tāda maza piebilde.
............................
Bet tā doma tev pareiza;-)
04.10.2016 11:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits