Vīrietis arī atbalsta

 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Sveiki. Man radies ir jautājums, esmu grūtniece, esmu nedaudz uzaudzējusi vaidziņus.. Puncis arī ir manāms un skaists.. viss notiek, tā kā grūtniecībā pieņemts.. bet ir mazs bet, vīrs topošais ir sācis atbalstīt un viņam arī ir parādījies puncītis, kaut gan darbs nav īpaši sēdoš, ēst viņš neēd daudz, viss kā vienmēr ir bijis, tikai nu jau puncītis parādījies.. mamma mana saka, ka tā tas esot daudziem vīriešiem, kuru sievietes ir gaidībās.. tad nu gribu zināt , jūsu vīrieši arī atbalstīja Jūs un viņiem uzradās neliela 'puziņa'? Vai ticat, ka pastāv tāda 'atbalstīšana'?
19.09.2016 17:35 |
 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Dārgās dāmas, mans vīrietis nav mainījis savus paradumus, sporto cik atļauj viņa brīvais laiks, un viņš nav uzbarojies, jo ēšanas paradumi nav arī mainijušies.. visu dara kā visus šos gadus un visu laiku. Vienkārši ir parādījies neliels puncītis, nejau tur tāds, ka bail metas, bet tāds omulīgs ziemas punčuks. pirmais bērniņš mums abiem..
Tas atbalsts nav domāts tiešā vārda nozīmē, bet ar humora devu..
tas jau nav nekas slikts, bet gan kaut kas, manuprāt, neizprotams un jauns mums abiem. :) redz ka dāmas rakstīja, ka pastāv tāda varbūtība, ka arī vīrieši sajūt to sievietes grūtniecību. Pēc dzemdībām viss normalizēsies.
19.09.2016 20:35 |
 
10 gadi
Reitings 4670
Reģ: 29.01.2009
Nu manējais ir sācis celties pa naktīm uz wc :D Sākumā aizeju es, ielienu atpakaļgultā un viņš uzreiz skrien :D Mani tas uzjautrina :D
19.09.2016 20:40 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
manējais pieņēmas svarā vairāk par mani :D pēc dzemdībām meita mājās gulēja viņa uz vēdera neviss man , jo man viņa vienkārši nebija :D
20.09.2016 10:22 |
 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Brazil- tomēr vīriešiem arī liek sievietes grūtniecība par kaut ko liecināt. :D
Wee- šis ir tik labs. :DDD
20.09.2016 10:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits