Andelemandele Grand

 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Rīt, Ķīpsalā no 11:00. Vai kāda domā iet vai ko tirgot?:-)
16.09.2016 14:01 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Reklāma šoreiz tiešām bija slikta, vismaz es tikai saņēmu epastu, uz ko pati parakstījos un ieraudzīju diskusiju šeit. Citādi kurā datumā notiek nezinātu. Iepriekš kaut kā biju ātrāk uzzinājusi, bet varbūt tieši tāpēc, ka interesēja dalība.
Bet Andeles rīkotāju balti apskaužu - forši, ka kaut ko tādu izdomāja, izvērsa un nopelnīja uz to. Ir laba prasme mācēt nopelnīt no visādām lietām.
17.09.2016 12:48 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
*humpalu preces
Es vispār esmu vīlusies visā šajā drēbju pārdošanā. Man tagad stāv daudz maisi ar labām drēbēm, bet nevaru saņemties neko ar tām izdarīt, par velti labdarībai īsti negribas atdot, jo daudzas pat ar birkām un bija dārgas, bet iet uz vietas pārdot andelē - to čakaru jau aprakstīju. Pārdot internetā pa vienai drēbei ar tikšanos arī ir čakars, jo pircēji grib tikties visneiedomājamākās vietās un beigās neierodas vai ierodas un grib kaulēties. Pārdot netiekoties, sūtot preci ir vienīgais normālais variants, ko tagad saredzu un domāju darīt. Vēl ir variants pārdot drēbes vairumā, bet es to nekad neesmu darījusi, nezinu, vai tā būtu pircēji. Vai ja viss noriebsies, tiešām aiznesīšu labdarībai. :D
17.09.2016 12:40 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Es vairs neapmeklēju.
Inga, kā pārdevējs var to neuztvert par biznesu, ja pārdevēju ieeja maksā (vismaz pirms gada) 10eur? Pārdevējs tur ir no 9 līdz 17, gribas kaut ko ēst. Cenas, kā jau visos pasākumos, ēdamzonā uzskrūvētas, kebabi laikam bija vislētākais variants, neatceros, cik varētu maksāt, varbūt 3-4eur,bet, piemēram, nenormāli maziņš trauciņš ar rasolu bija 3 eur, 0.5 kola 2 eur utt. Tas,protams,šādi ir visos pasākumos, tā nav andeles vaina. Tad vēl neaizmirstam pierēķināt autostāvvietas cenu (par brīvu tur nav) vai maksu par taksi turp atpakaļ (jo ar drēbju kaudzēm, štangām un citām lietām ar sabiedrisko neaizbrauksi). Bet - ja pārdevējs par visu dienu izmet vismaz 20 eur (10eur dalība, pieņemsim 2-4eur par transportu un pavisam nedaudz ēdienam, līdz ar to sanāk, ka ja gribi labi pavadīt dienu ar kādu šampanieša glāzi un ēdienu summa sanāk lielāka), iztērē vismaz 2 dienas laika (pirmās dienas vakarā parasti notiek iekārtošanās, jāsaliek cenas utt, otrā dienā tirgošanās), vai tas ir nosodāmi, ka pārdevējs grib nedaudz arī nopelnīt?
Biju divās andelēs, vienā pirms 3-4 gadiem nopelnīju labi, otrā pirms gada paliku mīnusos, iemeslus uzskaitīju augstāk.
Organizēšana arī nav lielā līmenī, ja seko organizētāju norādījumiem, ierodoties iepriekšējā vakarā tu pat sev vietu nevari izvēlēties, tevi kaut kur iegrūž, bet vieta ļoti daudz ko nozīmē. Telpas maz, pārdevēju daudz, visi stāv kā siļķes. Protams, to var saprast, jo vajag organizēt visu un telpas maksā naudu, bet no pārdevēja viedokļa tas nav patīkami. Pārdevēji, protams, arī nav tie labākie visi, ir tiešām tādi, kas pārdod humānu drēbes par lielām cenām. Pircēji - ir tādi, kas nozog preces (man nav gadījies, bet bieži var dzirdēt, ka to paziņo pa skaļruni), kas 4eur vērtu preci cenšas nokaulēt uz vēl zemāku cenu utt. Protams, ir arī labi pārdevēji, labas preces un labi pircēji. Tur tā, puse uz pusi ar to.
17.09.2016 12:34 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Tur ieejas biļeti uz vietas var nopirkt? Vai tikai iepriekšpārdošanā?
17.09.2016 10:57 |
 
Reitings 671
Reģ: 30.08.2014
Toreiz ietirgoju tieši benzīnam un dalības maksai.

Es vēl atceros tos laikus, kad Andele notika Barona centrā, tad ar mammu braucām no citas pilsētas patirgot, bija jauki! Atceros, ka tad, kad vēl lati bija, pārdevu mantas uz 318ls, nopirku telefonu! :-D Tagad jau arvien mazāk un mazāk sanāk nopelnīt, kaut gan preču kvalitāte man nemainās, parasti sev pērku apmērām vienus un tos pašus brendus, kurus pēc tam arī tirgoju tālāk, kad drēbe jau apnīk.. :-/ Katru reizi domāju, ka šī nu būs pēdējā reize, kad piedalīšos, bet nē! (e)
16.09.2016 23:07 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
1x bērnu andelē biju kā pārdevēja. Ui, vairs nē. Tās cilvēku plūsmas, apkārt pilns ar tantēm ar tirgus somām un tik tiešām vecām lietām, karstums, bezgaiss... :-/ Toreiz ietirgoju tieši benzīnam un dalības maksai. :-D
16.09.2016 22:54 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Jap, iešu pačolēt, kas tur notiks. :)
16.09.2016 22:51 |
 
Reitings 671
Reģ: 30.08.2014
Bet tur ir sadējumi, tātad ies peč saldējumiem un pie reizes iečekos arī Tavas pērles, ne?

Pamanīju, ka lielākā daļa pircēju tomēr staigā kaut kur pa vidu. :-/ Es vienmēr biju pa vidu, netālu no pielaikošanas kabīnēm, tur ir visnormālākās vietas. Ļoti ceru, ka tomēr izdosies rīt kaut kā pārcelties, bet nu kāda iespēja?! :-D Un jā, vakarā nedaudz sanāca pačekot, kas citām dāmām par pērlēm, un, godīgi sakot, esmu šokā! Novalkāti, netīri apavi, vecās drēbes. Kaut gan šis tas bija arī normāls, bail pat iedomāties, kas par cenām tad būs! :-D Inga88, Tu rīt iesi kā pircēja?
16.09.2016 22:46 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Nopietni? Es, speciāli neinteresējoties, par pasākumu dzirdŗju dvreiz pa radio un pāri reizes uzskrēju virsū FB. Arī tepat pa labi gozējas raksts ar reklāmu.
16.09.2016 22:39 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Piekrītu par ieejas maksu. Latu laikā točna nebija vairāk par 1Ls pircējiem. Pēc pēdējām reizēm, kad pircēju plūsmas bija tik šķidras. Kā pārdevējai piedalīties vairs nav vērts, par pircēju par dārgu. Pirmās Andeles, ko neapmeklēju..
Par reklāmu, saņēmu tikai to, kas no Andeles lapas epastā.
16.09.2016 22:33 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Bet tur ir sadējumi, tātad ies peč saldējumiem un pie reizes iečekos arī Tavas pērles, ne? :)
16.09.2016 22:20 |
 
Reitings 671
Reģ: 30.08.2014
Aj, man šoreiz tika sūdīga vieta pie sienas, kur Ekselence saldējums, esmu bēdīga.. :'-( Tur taču gandrīz neviens neiet un pat neskatās! Ehh..
16.09.2016 22:10 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Interesanti, vai Jūs domājat ka telpu īre neko nemaksā? Organizācija? Pilnīgi normāls bizness! Sarīkojat kaut ko līdzvērtīgu, vai Jūs to darītu par velti? Un kamēr šis pasākums notiek, tikmēr bizness iet, neskatoties uz mūsu komentāriem! ;)
Es visu laiku domāju vai rīt braukt vai ne, jo pa lielam nav īpašu vēlmju, bet citreiz var izrakt labas pērles, ko grēks nenopirkt un nauda tērējas.... :D
16.09.2016 21:50 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Meitenes, gribētos nedaudz iebilst par ieejas maksu. Manuprāt, ir ok, ka pircējiem ir ieejas maksa. Tas uzreiz atsijā tos cilvēkus, kas nāk vienkārši paskatīties, jo ir "bezmaksas pasākums" (jā, ir tādi, kas par pasākumiem uzskata ne kultūras pasākumus, bet iepirkšanos), plus atsijā daļu kabataszaglēnu, kas zina, ka drūzmā varēs ieslidināt roku svešās somiņās. Tāpēc es atbalstu ieejas maksu, jo tā pašiem pircējiem ir ērtāk - tie ir mazāk un adekvātāki. Tomēr atzīšos, ka man kā pircējam 3 eiro šķiet pārāk liela summa ieejai "humpalās". Jā, ok, Andele varbūt ir kvalitatīvu lietotu drēbju iepirkšanas iespēja, bet tomēr, rupji sakot - humpalas. Un man nešķiet ok, ka man jāmaksā pietiekoši liela summa par to, ka man tiek dota iespēja tērēt savu naudu. Eiro būtu ok, divi eiro - pieļaujami, bet 3 eiro tiešām šķiet pārāk daudz. Un ne pašas summas dēļ, jo principā tos 3 eiro veikalā var iztērēt un nemanīt, bet gan principa dēļ.
Un par reklāmu. Es kā cilvēks, kurš par šo pasākumu speciāli neinteresējas, par to uzināju tikai ŠODIEN. Un arī tikai tāpēc, ka Andeles mājaslapā no vienas meitenes iegādājos lietu un viņa ieminējās, ka gatavojas Mandelei. Tātad tiešām - par pasākumu informācija bija tiem, kas par to interesējas, nevis nejaušiem "garāmgājējiem". Ok, varbūt es esmu tāds izņēmums, kas nezināja, tomēr kā aktīva FB lietotāja, nevienā mirklī nemanīju uzpeldam attiecīgo informāciju.
16.09.2016 21:45 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Viņai taču bez šī pasākuma ir divi biznesi. Un kas slikts tajā, ka cilvēks pelna naudu un viņam ir dārgs telefons?
Par to nodokļu maksāšanu, es nezinu, kāda ir sistēma nodokļu maksāšanā, organizējot pasākumus.
Es nedomāju, ka tas kaut kā atseviški tiek izdalīts, respektīvi - atsevišķi samaksāti nodokļi par pasākumu -andele mandele ķīpsalā.
16.09.2016 20:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
/quote]
Tāir iespēja iztīrīt skapi un lietas, kuras joprojām ir foršas bet pašam vairs nevajadzīgas, apnikušas, par mazu, par lielu utt. nodot tālāk un to vietā, iegādāties ko citu
To var atri un feini izdarot Otra elpa veikala. kas ir loti jauks pasakums. Turklat pardevejiem maksa algas, nodoklus un pirceji nemaksa par iejeuu, vel ja velas var dabut par brivu gramatas:-P
16.09.2016 19:51 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Lursofts rada ka damite rikotaja nemaksa nodoklus nie siem ienakumiem? Bet intervijas zimes ar dargiem telefoniem. Zimulis nekas vairaka ta damite.
16.09.2016 19:48 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Man arī liekas, ka akmentiņš te vairāk ir tirgotāju lauciņā, kas šo visu uztver kā biznesu. Tā nav. Tāir iespēja iztīrīt skapi un lietas, kuras joprojām ir foršas bet pašam vairs nevajadzīgas, apnikušas, par mazu, par lielu utt. nodot tālāk un to vietā, iegādāties ko citu. Es esmu biežs viesis andelēs. Man patīk, man ir interesanti, un bieži vien andelēs sanāk nomedīt ko tādu, ko veikalos neesmu redzējusi vai patiedomājusies ievērot. Tās ir pēļu medības un ja to tā uztvers gan tirgotājas, gan pircējas, tad pasākums būs izdevies abām pusēm.
Ja vienīgā jēga ir pa lēto iepirkt šmotkas, un 3 eur ieejas maksa liekas, kas briesmīgs, tad tiešām pilna Rīga humpīšu bez ieejas maksas. Šis ir pasākums! Un pasākuma organizēšanai ir savas izmaksas. Es nedomāju, ka andele ir baigais peļņas veids to rīkotājiem. Painteresējaties kaut vai par īres cenām ķīpsalā.
Un par to tirgotāju daudzumu... Esmu bijusi arī lielajās andelēs. Es nekad pa prieku netirinos, vienmēr vispirms dodos uz zāles galu, kur "viss labums vēl nav nosmelts".
16.09.2016 19:45 |
 
Reitings 259
Reģ: 06.03.2010
Vienu reizi esmu bijusi kā pircējs. Diemžēl ''darba laiks'' tāds, ka nekad iepriekš neesmu varējusi tikt. 3 eur par ieeju arī nelikās nekāda lielā maksa. Dabūju māsas bērnam zābaciņus un pieplusojot ieejas maksu, tāpat sanāca lēti.
Taču izbrīnīja pāris tirgotāji, kas tirgo izbalējušas, negludinātas... kā no pagātnes, pagultes izvilktas drēbes. Man būtu kauns tādas tirgot. Pa 0,30 centiem varbūt, bet tās bija ap un virs 5 eur.
16.09.2016 18:20 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Nedošos. Es vēl pieļauju, ka apmeklēšu Andele Mandele KIDS oktobrī, bet pieaugušo Andeles esmu noignorējusi kādas pēdējās 4 noteikti. Esmu secinājusi, ka pēc tam sekojošās galvassāpes nav tā vērtas (t) No visām iegūtajām "pērlēm" es agri vai vēlu tāpat esmu tikusi vaļā un ir lietas, kuras pat ne reizi neuzvilktas mētājas skapī.
16.09.2016 17:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!