Andelemandele Grand

 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Rīt, Ķīpsalā no 11:00. Vai kāda domā iet vai ko tirgot?:-)
16.09.2016 14:01 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Ā, jā, tur skaļrunī kaut ko ik pa laikam runāja, kaut kas par pudelēm, tā arī beigās nesapratu :D vēl viena meitene ar zaļām brillēm tirgoja tējkannu par 5 eiro - staigāja apkārt un skaļi stāstīja, lai tikai kāds paņem :D redzēju, ka dažas meitenes nolikušas mašīnas pie RTU ēkām, tur bezmaksas, bet netālu
17.09.2016 19:27 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Nu interesanti tas tā... Runāt par sevi, bet ne par sevi.
Es kaut kā baigi ilgi tur sabiju. Neplānoti ilgi. Neko daudz nenopirku, meklēju foršu ādeni, to es neatradu. Bet nopirku super smuku klačiņsomu, smuku mēteļveidīgu jaku pāris maiciņas, pāris kosmētikas štruntiņus un ļooti smuku rotu. Kopā iztērēju kādus 60 eur un dārgākais pirkums bija rota. Principā esmu baigi apmierunāta.
Bet mani šoreiz drusku pārsteidza pārspīlētās cenas. Lai gan mans mērķis nebija apavi, papētīju apavu cenas. 80 eur par lietotiem Timberland zābakiem un līdzīgi brīnumi. Nu nez, nez...
17.09.2016 19:31 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Gadījās gan redzēt tādus prikolus kā meitene mēra kleitiņu ar nolaistām biksēm turpat, kur visi garām iet

Tas ir normāli, cilvēki mēra bieži drēbes turpat pie pārdevējiem, kur ir spoguļi - ja vajag, tad izģērbjas līdz apakšveļai, jo pielaikošanas kabīnes ir parasti divās vietās, daudzi pārdevēji atrodas tālu no tām, kamēr aizej līdz tām, izstāvi rindu, piemēri drēbi, aizej atpakaļ, paiet laiks. Jāatceras vēl, kur pārdevējs atradās, ja ņem vairākas drēbes, tas nav nemaz tik vienkārši, ja ņem vienu drēbi, tas ir laikietilpīgi, jo rindas pie kabīnēm vienmēr ir.
Tā kā cilvēku ir daudz, var aizlīst aiz stenda, man šķiet, pilnīgi nekas traks.
17.09.2016 20:11 |
 
Reitings 258
Reģ: 29.01.2009
Tām kuras bija, kā gāja?
18.09.2016 16:43 |
 
Reitings 671
Reģ: 30.08.2014
Tām kuras bija, kā gāja?

Patiesībā labāk nekā biju domājusi! :-D
Pārgāju uz citu vietu un beigās sanāca pat nedaudz virs 150 euro nopelnīt. Domāju, ka ja paliktu tur pie sienas, tad neietu tik labi! Sev, protams, arī šo to nopirku! 8-) Pircēju bija riktīgi maz. Kopumā man patika, nākamreiz arī noteikti piedalīšos.
18.09.2016 17:08 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Kāds man var izskaidrot, ar ko atšķiras šis pasākums no parasta lietotu apģērbu (lasi - "humpalu") veikala? Nesaprotu, kādēļ neviens nepievērš uzmanību "Humana" vai "R.D.A", jo manā skatījumā tas ir tas pats.
18.09.2016 17:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Andele meitenes iztirgo SAVAS apnikusas drebes un ieperk vieta citas no citas meitenes skapja. Kadreiz bija tam domati komisijas veikali. Humana un etc,. humpalas tirgo drebes ko UK un citu eiropas valstu pilsoni ziedo par brivu, musjie savs un biznesss uz urra.;-)
18.09.2016 17:21 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man teorētiski pat ļoti patīk Andeles ideja (mēs ar māsu reizi gadā atdodam viena otrai drēbes, kas apnikušas), šodien paskatījos pasākuma bildes, kaut kā... neuzrunāja. Laikam tas Grand (milzīgs angārs ar jūru drēbju) aspekts nav īsti manā gaumē.
18.09.2016 17:26 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Roberts.I, man personīgi visi interneta portāli un Andeles patīk daudz labāk kā Humanas un tamlīdzīgie, jo pēdējo reizi, kad ļāvos draudzenēm pierunāties dienu pastaigāt pa humpalām, īsti neko nenopirku, bet pakāsu visu dienu, un kādus 15-20€ ceļam un ēšanai.
Nenopirku, jo viss bija dārgs un pārspīlētās cenās. 5-10€ par izbalējušām biksēm, kad beidzot atradu plānu iekštelpu jaciņu pa 2€, kas likās valkājama, pie kases pamanīju, ka apakšējā vīle atirusi nelabojami. Pārdevēja pretī atbrauca "ko es par 2€ esot gribējusi?!"
Andelēs par 5€ iegādājos superīgu lielo somu, kas regulāri kalpo par overnight bag, kurā salien iekšā VISS un joprojām izskatās sievišķīga, izturīga. Kleitiņas par 2-5€, jaciņu adītu mežģīņrakstā 2€, pārsteidzošā kārtā savu mīļāko krūšturi (neuztraucies, bija jauns, ar birkām) par 1€, jauna izskata rudens mētelīti 15€. Neesmu nopirkusi neko dārgāku par 15€, bet viss kvalitatīvs un mazlietots vai jauns. Pāris mantas, gan bija palietotas, bet ar to rēķinies, ka vienu seriālu skatoties, fonā atbumbuļosi/pārsūši pogas un nēsāsi vēl vismaz gadu. Humpalās cenas ir daudz lielākas par pēdējiem mēsliem, jo viņi to dara peļņai, bet Andelē bieži tikai tāpēc, lai no mantām atbrīvotos.
Kā pārdevēja vairāk devos ar domu, lai ņem kam der un interesē, jo par labdarību dzirdētas daudz trakas lietas.. Es labāk atdodu kādam, kam tiešām interesē manta nevis lai sapūst kādā noliktavā, ja kādam laukos nav aktuāli.
Bet vispār, sauciet mani par lētu un galvā sistu, bet nepatīk izmest naudu drēbēs.. Es tai naudai varu atrast daudz labāku pielietojumu. Ja man jāizvēlās jaunas bikses/svārki vai gandrīz pilna bāka degvielas, ar kuru paceļot pa Latviju, es izvēlēšos degvielu, for sure, un atradīšu andelē/atverskapi jaunas vai mazlietotas par lētu cenu.
Tik pat labi var jautāt, kāpēc cilvēki nepērk jaunas mašīnas, bet lietotas?! Jo neredz jēgu vairākkārtīgi pārmaksāt par neko.
18.09.2016 17:48 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Dārgākais, ko es humpalās esmu atradusi un vēlāk tas ir nopirkts, ir mētelis. Rudens/pavasara mētelis superskaistā krāsā, kaut gan vienas pogas nav, bet labā stāvoklī vispārēji. 25 eiro, bet nevar pateikt, ka no humpalām (Kilomax, uz svara drēbes). Ņēmu nevis, jo tas bija labākais, ar ko var samierināties, bet pat ja veikalā vai tirgū tādu redzētu, tāpat paņemtu.
18.09.2016 21:02 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Ja salīdzina humpalās, man šķiet, ka labākā līmenī ir Kilomax, tad Humānā un R.D.A un tad Degas (kādreiz bija labāk, tagad tur izskatās tā, ka pusi Degas drēbju pieņemtu tikai bomži). Neesmu humpalu eksperte, pērļu medniece, bet jā, pat Andelē vakar dabūju tādas lietas, kuras citur vienkārši neatrastu, jo savdabīgas. Bet liekas, ka Andelē mandele nav humpalās, vienkārši labas drēbes (pārsvarā), no kurām grib tikt vaļā iegūstot naudu.
18.09.2016 21:07 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Eh autocorrect :D
18.09.2016 21:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits