Andelemandele Grand

 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Rīt, Ķīpsalā no 11:00. Vai kāda domā iet vai ko tirgot?:-)
16.09.2016 14:01 |
 
Reitings 671
Reģ: 30.08.2014
Aj, man šoreiz tika sūdīga vieta pie sienas, kur Ekselence saldējums, esmu bēdīga.. :'-( Tur taču gandrīz neviens neiet un pat neskatās! Ehh..
16.09.2016 22:10 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Bet tur ir sadējumi, tātad ies peč saldējumiem un pie reizes iečekos arī Tavas pērles, ne? :)
16.09.2016 22:20 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Piekrītu par ieejas maksu. Latu laikā točna nebija vairāk par 1Ls pircējiem. Pēc pēdējām reizēm, kad pircēju plūsmas bija tik šķidras. Kā pārdevējai piedalīties vairs nav vērts, par pircēju par dārgu. Pirmās Andeles, ko neapmeklēju..
Par reklāmu, saņēmu tikai to, kas no Andeles lapas epastā.
16.09.2016 22:33 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Nopietni? Es, speciāli neinteresējoties, par pasākumu dzirdŗju dvreiz pa radio un pāri reizes uzskrēju virsū FB. Arī tepat pa labi gozējas raksts ar reklāmu.
16.09.2016 22:39 |
 
Reitings 671
Reģ: 30.08.2014
Bet tur ir sadējumi, tātad ies peč saldējumiem un pie reizes iečekos arī Tavas pērles, ne?

Pamanīju, ka lielākā daļa pircēju tomēr staigā kaut kur pa vidu. :-/ Es vienmēr biju pa vidu, netālu no pielaikošanas kabīnēm, tur ir visnormālākās vietas. Ļoti ceru, ka tomēr izdosies rīt kaut kā pārcelties, bet nu kāda iespēja?! :-D Un jā, vakarā nedaudz sanāca pačekot, kas citām dāmām par pērlēm, un, godīgi sakot, esmu šokā! Novalkāti, netīri apavi, vecās drēbes. Kaut gan šis tas bija arī normāls, bail pat iedomāties, kas par cenām tad būs! :-D Inga88, Tu rīt iesi kā pircēja?
16.09.2016 22:46 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Jap, iešu pačolēt, kas tur notiks. :)
16.09.2016 22:51 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
1x bērnu andelē biju kā pārdevēja. Ui, vairs nē. Tās cilvēku plūsmas, apkārt pilns ar tantēm ar tirgus somām un tik tiešām vecām lietām, karstums, bezgaiss... :-/ Toreiz ietirgoju tieši benzīnam un dalības maksai. :-D
16.09.2016 22:54 |
 
Reitings 671
Reģ: 30.08.2014
Toreiz ietirgoju tieši benzīnam un dalības maksai.

Es vēl atceros tos laikus, kad Andele notika Barona centrā, tad ar mammu braucām no citas pilsētas patirgot, bija jauki! Atceros, ka tad, kad vēl lati bija, pārdevu mantas uz 318ls, nopirku telefonu! :-D Tagad jau arvien mazāk un mazāk sanāk nopelnīt, kaut gan preču kvalitāte man nemainās, parasti sev pērku apmērām vienus un tos pašus brendus, kurus pēc tam arī tirgoju tālāk, kad drēbe jau apnīk.. :-/ Katru reizi domāju, ka šī nu būs pēdējā reize, kad piedalīšos, bet nē! (e)
16.09.2016 23:07 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Tur ieejas biļeti uz vietas var nopirkt? Vai tikai iepriekšpārdošanā?
17.09.2016 10:57 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Es vairs neapmeklēju.
Inga, kā pārdevējs var to neuztvert par biznesu, ja pārdevēju ieeja maksā (vismaz pirms gada) 10eur? Pārdevējs tur ir no 9 līdz 17, gribas kaut ko ēst. Cenas, kā jau visos pasākumos, ēdamzonā uzskrūvētas, kebabi laikam bija vislētākais variants, neatceros, cik varētu maksāt, varbūt 3-4eur,bet, piemēram, nenormāli maziņš trauciņš ar rasolu bija 3 eur, 0.5 kola 2 eur utt. Tas,protams,šādi ir visos pasākumos, tā nav andeles vaina. Tad vēl neaizmirstam pierēķināt autostāvvietas cenu (par brīvu tur nav) vai maksu par taksi turp atpakaļ (jo ar drēbju kaudzēm, štangām un citām lietām ar sabiedrisko neaizbrauksi). Bet - ja pārdevējs par visu dienu izmet vismaz 20 eur (10eur dalība, pieņemsim 2-4eur par transportu un pavisam nedaudz ēdienam, līdz ar to sanāk, ka ja gribi labi pavadīt dienu ar kādu šampanieša glāzi un ēdienu summa sanāk lielāka), iztērē vismaz 2 dienas laika (pirmās dienas vakarā parasti notiek iekārtošanās, jāsaliek cenas utt, otrā dienā tirgošanās), vai tas ir nosodāmi, ka pārdevējs grib nedaudz arī nopelnīt?
Biju divās andelēs, vienā pirms 3-4 gadiem nopelnīju labi, otrā pirms gada paliku mīnusos, iemeslus uzskaitīju augstāk.
Organizēšana arī nav lielā līmenī, ja seko organizētāju norādījumiem, ierodoties iepriekšējā vakarā tu pat sev vietu nevari izvēlēties, tevi kaut kur iegrūž, bet vieta ļoti daudz ko nozīmē. Telpas maz, pārdevēju daudz, visi stāv kā siļķes. Protams, to var saprast, jo vajag organizēt visu un telpas maksā naudu, bet no pārdevēja viedokļa tas nav patīkami. Pārdevēji, protams, arī nav tie labākie visi, ir tiešām tādi, kas pārdod humānu drēbes par lielām cenām. Pircēji - ir tādi, kas nozog preces (man nav gadījies, bet bieži var dzirdēt, ka to paziņo pa skaļruni), kas 4eur vērtu preci cenšas nokaulēt uz vēl zemāku cenu utt. Protams, ir arī labi pārdevēji, labas preces un labi pircēji. Tur tā, puse uz pusi ar to.
17.09.2016 12:34 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
*humpalu preces
Es vispār esmu vīlusies visā šajā drēbju pārdošanā. Man tagad stāv daudz maisi ar labām drēbēm, bet nevaru saņemties neko ar tām izdarīt, par velti labdarībai īsti negribas atdot, jo daudzas pat ar birkām un bija dārgas, bet iet uz vietas pārdot andelē - to čakaru jau aprakstīju. Pārdot internetā pa vienai drēbei ar tikšanos arī ir čakars, jo pircēji grib tikties visneiedomājamākās vietās un beigās neierodas vai ierodas un grib kaulēties. Pārdot netiekoties, sūtot preci ir vienīgais normālais variants, ko tagad saredzu un domāju darīt. Vēl ir variants pārdot drēbes vairumā, bet es to nekad neesmu darījusi, nezinu, vai tā būtu pircēji. Vai ja viss noriebsies, tiešām aiznesīšu labdarībai. :D
17.09.2016 12:40 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Reklāma šoreiz tiešām bija slikta, vismaz es tikai saņēmu epastu, uz ko pati parakstījos un ieraudzīju diskusiju šeit. Citādi kurā datumā notiek nezinātu. Iepriekš kaut kā biju ātrāk uzzinājusi, bet varbūt tieši tāpēc, ka interesēja dalība.
Bet Andeles rīkotāju balti apskaužu - forši, ka kaut ko tādu izdomāja, izvērsa un nopelnīja uz to. Ir laba prasme mācēt nopelnīt no visādām lietām.
17.09.2016 12:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Fb ir dazadas grupas, meitenes safoce drebes viena vai divas foto kopa un saka ka maiss ar tada un tada uzmera maksa tik. Viss punkts. Aiziet atri vien;-)
17.09.2016 13:17 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Nekad neesmu bijusi un nedomāju, ka kādreiz arī speciāli braukšu, jo tajā pašā Kilomax sapērku tik foršas un daudz drēbes, ka nav vajadzības vēl kur speciāli stumties un maksāt ieeju :)
KitijaK, pamēģini notirgot drēbes www.andelemandele.lv > man tur sokas tīri labi, īpaši ar jaunām drēbēm/apaviem, kuriem ar izmēru esmu nošāvusi greizi. Vairāk gan bērna drēbes pārdodu tālāk, bet tur noteikti ir labāk, nekā FB grupās, kur dienā saliek simtiem sludinājumu un piedāvājums "nogrimst" 10 minūtēs un, lielākoties, tur visu grib, lai atdod gandrīz par velti :D Labāk samaksāt par sludinājumu AM un kam būs interese, atradīs sludinājumu un pieteiksies. Un par tikšanos - es nekad nekur netiekos, ja var piebraukt pie manas dzīvesvietas - laipni lūdzu, ja nevar - sūtu caur Omnivu. Līdz šim strādā labi - ja pircējs tiešām ieinteresēts, atbrauks pakaļ pats :)
p.s. To, ko man slinkums fotografēt, negribas maksāt par sludinājumu, salieku maisā un prom uz Otrā elpa veikaliņu.. pie reizes bērnam kādu foršu grāmatu/mantu varu nopirkt :)
17.09.2016 13:29 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Ai, beidziet čīkstēt, labāk pastāstiet, ko labu nopirkāt, tās, kuraa bija andelē šodien.
17.09.2016 18:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Logiski ka nebijam:-D
17.09.2016 18:59 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Un arī te par sevi daudzskaitlī. :D
17.09.2016 19:19 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
UN logiski ka viena nedziviju medzu brivdienas ari pa dienu nebut viena...:-P Ko tu nopirki?
17.09.2016 19:22 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Es biju uz pēdējo stundu, bezmaksas. Daudzas gāja prom un pakojās, saprotama lieta. Ļoti daudz krekliņveidīgo drēbju bija, mazāk bija apavu. Vismaz man tā izlikās. Mans mērķis bija vējjaka/mētelis, augstpapēžu garie zābaki vai soma. Lai neatklātu savu identitāti, teikšu, ka beigās nopirku inčīgu somu romantiskām pastaigām un auskariņus (kuri gan neturas ausī normāli, tas gan žēl, bet krāsa likās forša).
Prātā palika saulesbriļļu kaste - apaļas, sirdsveida formas.. Tie galdi, kuri bija ļoti pa malām, kaut kā tiešām netika apskatīti, bet nevis, jo tālu, bet tāpēc, ka likās, ka tur ir tas pats, kas jebkur citur (parasti krekliņi, parastas žaketes). Biju ar draugu un iztērēju 6 eiro par abām lietām - tieši tik daudz cik aizietu, ja ietu biļešu laikā (l)
17.09.2016 19:23 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Gadījās gan redzēt tādus prikolus kā meitene mēra kleitiņu ar nolaistām biksēm turpat, kur visi garām iet :D
17.09.2016 19:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits