Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Andelemandele Grand

 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Rīt, Ķīpsalā no 11:00. Vai kāda domā iet vai ko tirgot?:-)
16.09.2016 14:01 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Oi, nē... atteicu dalību. Padomāju, atcerējos pēdējās 2-3 reizes, noviebos un spiedu "atteikties".
16.09.2016 14:09 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Kas tur tāds bija, ka nebija jēgas piedalīties? Tur droši vien ir cilvēku burzma, vai ne? (t)
16.09.2016 14:57 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man liekas šitas pirms katras andeles tiek malts un izmalts jebkurā forumā, FB utt :-D
īsumā:
pārāk liela burzma
pārdevēju vairāk kā pircēju
minimāls mārketings par pasākumu
liekas aplami, ka apmeklētājiem ir jāmaksā 3 eur par ieeju, dēļ kā lielākā daļa ierodas tikai pēc 15:00, kad ir par brīvu ieeja (pietam...ja jau pārdevēji maksā par dalību, tad liekas aplami arī tas, ka arī apmeklētājiem jāmaksā)
jāmaksā par stāvvietu un nav vietas parasti
Pārāk šauri, besī, ka viņi visu laiku staigā apkārt un aizrāda par to vai šito, pat ja reāli nevienam netraucē tas, ka kronšteins nolikts nevis taisni, bet sāniski (piem tie, kam vietas stūros vai pie sienas, tas netraucē)
Nu un vēlreiz - minimāls mārketings...es nebiju LV, kad viss šis aizsākās, bet draudzenes teica, ka agrāk daudz aktīvak to reklamēja. Tagad cik nu FB mazliet tajās grupās, kurās neviens vairs nesēž, jo nav aktīvas, nu un mājaslapā. Man tā šķiet...
Nu kaut kā tā :-D
16.09.2016 15:24 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Man gan tā nešķiet. Manuprāt, pasākums ir līmenī. Un uzturēt šadu pasākumu līmenī bez līdzekļiem un kārtības uzturēšanas nevar. Tāpēc, manuprāt, dalības maksa gan apmeklētājām, gan andelētājām ir adekvāta, tāpat arī aizrādījumi ir vietā.
16.09.2016 15:36 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
pievienojos dr567309 sajūtām par šo pasākumu. agrāk bija forši, tagad tā nekā.
16.09.2016 15:37 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Un tas pats attiecas arī uz mārketingu. Vai šie cilvēku pūļi gadījumā nenozīmē, to, ka mārketings ir nostrādāts? :) Pat mana krustmāte laukos zina, ka rīt ir andele.
16.09.2016 15:37 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Pirmo reizi dzirdu, ka mārketinga nav. Pat mana vīrene to pasākumu zina, un viņa jau pensijā:-D Un ja pārdevējas ir 500, tad apmeklētāji ir tūkstošiem, nu kādi 7000 noteikti. Tas ir slikts mārketings?:-D
16.09.2016 15:45 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Man arī šķiet, ka ir sācies Andeles noriets.
Neatceros, kura bija pēdējā, kurā tirgojos, bet jau tad likās, ka nav vērts. Laikam tā bija pirmā no Andelēm, kurā bija tā paaugstinātā maksa apmeklētājiem. Pārdevēju ir nežēlīgi daudz, tāpēc apmeklētāji apjūk un ātri nogurst, nespējot visu izskatīties.
Daudzas pārdevējas absurdi liek lupatām augstas cenas. Panēsātas lēto "brendu" (New Yorker, H&M, Reserved, Lindex, Zara un citi populārie veikalu tīkli) drēbes tiek tirgotas gandrīz par cenām, kas veikalos, kas pavisam noteikti neattaisno Pērļu medības.
Pasākuma ideja gan ir izcila. Bet bieži vien izcilas idejas aiziet pa burbuli no organizatoru vēlmes uzvārīties arvien vairāk un vairāk uz tā rēķina, ka ir atsaucība. Neticu, ka izmaksas ir paaugstinājušās. Tie cilvēki, kas gadiem strādāja, strādā arī tagad. Kādreiz bija zemākas telpu nomas izmaksas? Nē. Kādreiz pasākums bija pelnošs tikai ar dalībnieču un pārtikas tirgotāju dalības maksām, tagad šīs dalības maksas ir paaugstinājušās + vēl apmeklētājiem jāmaksā.
Par pēdējām vismaz 4 Andelēm vispār neesmu zinājusi vai esmu uzzinājusi pasākuma dienā, tāpēc piekrītu, ka arī mārketings vairs nav tas.
16.09.2016 16:00 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Jāpiekrīt tam,ka tiešām izcilas idejas var nelaimīgi beigties cilvēku mantkārības dēļ pelnīt vēl un vēl. Diemžēl tā tas vairumā gadījumu notiek, kad redzi , ka esi populārs izdomā , ka tavam pakalpojumam cena arī ir jāpaaugstina.
16.09.2016 16:08 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Mans viedoklis pa lielam ir tāds pats, kā dr567309 un exDellicious.
Par mārketingu varu vien piebilst - ja nebūtu šeit tēma tagad ielikta, tiešām nemaz nezinātu, kad šoreiz notiek.
Kad pēdējo reizi apmeklēju, kas nepatika - daudzas, kas tirgojās, vairāk jau ar savām paziņām čaloja. Likās citreiz, ka tā tāda savējo padarīšana - tu no manis, es no tevis, visi vienā bariņā, tralala. Nepazīstu nevienu, kurš šo pasācienu tiešām arī nopietni uztvertu. Nē, protams, pazīstu tādus, kas tur atrod kādas pērles. Bet noteikti ne tāds masu pasākums, ka pat redziet tantiņas laukos zin.
16.09.2016 16:14 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Pasākuma ideja gan ir izcila. Bet bieži vien izcilas idejas aiziet pa burbuli no organizatoru vēlmes uzvārīties arvien vairāk un vairāk uz tā rēķina, ka ir atsaucība.

Ok, dalības maksa pārdevējiem ir saprotama...bet apmeklētājiem? Manuprāt, ar to ieejas maksu tiek "aizbiedēti" daudzi apmeklētāji tīri principiālu iemeslu dēļ. Man nav žēl tos 3 eur samaksāt, bet tīri principiāli nemaksāšu un visdrīzāk arī nebraukšu vispār, jo pēc 15 tur nebūs ko darīt īsti. Tad jau tikpat labi arī kilomax un humana varētu tagad iekasēt eiro par ieeju, jo redz viņiem jāorganizē telpas, par tām jāmaksā īre, jāalgo darbinieki utt. :-D
Par mārketingu - pēdējo reizi, kad piedalījos, man sanāca, ka mana "vieta" bija pašā aizmugurē pie sienas. Es nepārspīlēšu, ja pateikšu, ka lielākā daļa "pircēju" tajā galā bija pārdevēji no citiem stendiem un rosības tajā pusē nebija vispār. Pārskatot visu zāli, nebija burzmas teju nevienā brīdī, kā arī brīnumainā kārtā visām ejām mierīgi varēja iziet cauri ar atvērtu kafijas krūzi, lēnā garā pastaigājoties un papētot kādas lupatas tirgo citi. Nu un kopsummā, es esmu manījusi tikai emailus (jo esmu reģistrēta andele lapā) un facebook event updates. Nekur citur - ne TV, ne radio, ne kādus info plakātus, žurnālos, nekur neko neesmu redzējusi.
Beigās vairāk iztērēju, nekā nopelnīju! 15 eur dalības maksa, kas arī bija dīvaini. Maksa paaugstinās ar 1. sept, vidēji 2 nedēļas pirms pasākuma, man rindā priekšā bija 200+ cilvēki un šeku reku, kā 1. sept bija klāt, tā uzreiz man tika iedalīts kārtas numurs ar nu jau paaugstināto dalības maksu, bet nu labi, tas tā starp citu. 2x braukšana uz Ķīpsalu no otra pilsētas gala (viena reize iepriekšējā vakarā, otra no rīta) - degviela. Stāvvieta. Pāest, padzerties. Nu un šo to arī nopirku. Beigās nospļāvos un laimīga tinos no turienes prom :-D
16.09.2016 17:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sis pasakums jau laubu laicinu starp domajosiem cilvekien nekotejas. Un driz vispar bus cau rasmaBrauca daudzi no maazpilsetam, bet cik dzirdu ari atsakas. izmanto pasta staciju un etc. ta iztirgo laabs lietotas mantas. Izdevigak..
16.09.2016 17:19 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Nedošos. Es vēl pieļauju, ka apmeklēšu Andele Mandele KIDS oktobrī, bet pieaugušo Andeles esmu noignorējusi kādas pēdējās 4 noteikti. Esmu secinājusi, ka pēc tam sekojošās galvassāpes nav tā vērtas (t) No visām iegūtajām "pērlēm" es agri vai vēlu tāpat esmu tikusi vaļā un ir lietas, kuras pat ne reizi neuzvilktas mētājas skapī.
16.09.2016 17:51 |
 
Reitings 259
Reģ: 06.03.2010
Vienu reizi esmu bijusi kā pircējs. Diemžēl ''darba laiks'' tāds, ka nekad iepriekš neesmu varējusi tikt. 3 eur par ieeju arī nelikās nekāda lielā maksa. Dabūju māsas bērnam zābaciņus un pieplusojot ieejas maksu, tāpat sanāca lēti.
Taču izbrīnīja pāris tirgotāji, kas tirgo izbalējušas, negludinātas... kā no pagātnes, pagultes izvilktas drēbes. Man būtu kauns tādas tirgot. Pa 0,30 centiem varbūt, bet tās bija ap un virs 5 eur.
16.09.2016 18:20 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Man arī liekas, ka akmentiņš te vairāk ir tirgotāju lauciņā, kas šo visu uztver kā biznesu. Tā nav. Tāir iespēja iztīrīt skapi un lietas, kuras joprojām ir foršas bet pašam vairs nevajadzīgas, apnikušas, par mazu, par lielu utt. nodot tālāk un to vietā, iegādāties ko citu. Es esmu biežs viesis andelēs. Man patīk, man ir interesanti, un bieži vien andelēs sanāk nomedīt ko tādu, ko veikalos neesmu redzējusi vai patiedomājusies ievērot. Tās ir pēļu medības un ja to tā uztvers gan tirgotājas, gan pircējas, tad pasākums būs izdevies abām pusēm.
Ja vienīgā jēga ir pa lēto iepirkt šmotkas, un 3 eur ieejas maksa liekas, kas briesmīgs, tad tiešām pilna Rīga humpīšu bez ieejas maksas. Šis ir pasākums! Un pasākuma organizēšanai ir savas izmaksas. Es nedomāju, ka andele ir baigais peļņas veids to rīkotājiem. Painteresējaties kaut vai par īres cenām ķīpsalā.
Un par to tirgotāju daudzumu... Esmu bijusi arī lielajās andelēs. Es nekad pa prieku netirinos, vienmēr vispirms dodos uz zāles galu, kur "viss labums vēl nav nosmelts".
16.09.2016 19:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Lursofts rada ka damite rikotaja nemaksa nodoklus nie siem ienakumiem? Bet intervijas zimes ar dargiem telefoniem. Zimulis nekas vairaka ta damite.
16.09.2016 19:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
/quote]
Tāir iespēja iztīrīt skapi un lietas, kuras joprojām ir foršas bet pašam vairs nevajadzīgas, apnikušas, par mazu, par lielu utt. nodot tālāk un to vietā, iegādāties ko citu
To var atri un feini izdarot Otra elpa veikala. kas ir loti jauks pasakums. Turklat pardevejiem maksa algas, nodoklus un pirceji nemaksa par iejeuu, vel ja velas var dabut par brivu gramatas:-P
16.09.2016 19:51 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Viņai taču bez šī pasākuma ir divi biznesi. Un kas slikts tajā, ka cilvēks pelna naudu un viņam ir dārgs telefons?
Par to nodokļu maksāšanu, es nezinu, kāda ir sistēma nodokļu maksāšanā, organizējot pasākumus.
Es nedomāju, ka tas kaut kā atseviški tiek izdalīts, respektīvi - atsevišķi samaksāti nodokļi par pasākumu -andele mandele ķīpsalā.
16.09.2016 20:54 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Meitenes, gribētos nedaudz iebilst par ieejas maksu. Manuprāt, ir ok, ka pircējiem ir ieejas maksa. Tas uzreiz atsijā tos cilvēkus, kas nāk vienkārši paskatīties, jo ir "bezmaksas pasākums" (jā, ir tādi, kas par pasākumiem uzskata ne kultūras pasākumus, bet iepirkšanos), plus atsijā daļu kabataszaglēnu, kas zina, ka drūzmā varēs ieslidināt roku svešās somiņās. Tāpēc es atbalstu ieejas maksu, jo tā pašiem pircējiem ir ērtāk - tie ir mazāk un adekvātāki. Tomēr atzīšos, ka man kā pircējam 3 eiro šķiet pārāk liela summa ieejai "humpalās". Jā, ok, Andele varbūt ir kvalitatīvu lietotu drēbju iepirkšanas iespēja, bet tomēr, rupji sakot - humpalas. Un man nešķiet ok, ka man jāmaksā pietiekoši liela summa par to, ka man tiek dota iespēja tērēt savu naudu. Eiro būtu ok, divi eiro - pieļaujami, bet 3 eiro tiešām šķiet pārāk daudz. Un ne pašas summas dēļ, jo principā tos 3 eiro veikalā var iztērēt un nemanīt, bet gan principa dēļ.
Un par reklāmu. Es kā cilvēks, kurš par šo pasākumu speciāli neinteresējas, par to uzināju tikai ŠODIEN. Un arī tikai tāpēc, ka Andeles mājaslapā no vienas meitenes iegādājos lietu un viņa ieminējās, ka gatavojas Mandelei. Tātad tiešām - par pasākumu informācija bija tiem, kas par to interesējas, nevis nejaušiem "garāmgājējiem". Ok, varbūt es esmu tāds izņēmums, kas nezināja, tomēr kā aktīva FB lietotāja, nevienā mirklī nemanīju uzpeldam attiecīgo informāciju.
16.09.2016 21:45 |
 
10 gadi
Reitings 1514
Reģ: 29.01.2009
Interesanti, vai Jūs domājat ka telpu īre neko nemaksā? Organizācija? Pilnīgi normāls bizness! Sarīkojat kaut ko līdzvērtīgu, vai Jūs to darītu par velti? Un kamēr šis pasākums notiek, tikmēr bizness iet, neskatoties uz mūsu komentāriem! ;)
Es visu laiku domāju vai rīt braukt vai ne, jo pa lielam nav īpašu vēlmju, bet citreiz var izrakt labas pērles, ko grēks nenopirkt un nauda tērējas.... :D
16.09.2016 21:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits