Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

aizdeguna mandeļu izgriešana

 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Sveikas, meitenes!
Man tāds jautājums - vai kādai ir bijusi pieredze ar aizdeguņa mandeļu izgriešanu nevis bērnībā, bet jau.. pieaugušā vecumā? :D ( kā lai citādāk noformulē? :D)
Man radusies situācija, ka LORs apgalvo, ka aizdeguna mandeles rada nopietnas problēmas gan dzirdei gan pārējai sejai un degunam, tādēļ noteikti jāgriež. Pati no tā mazliet raustos. Internetā visur tikai diskusijas un pieredze par to, kā adenoīdus griež bērniem, bet es tā kā pieļauju, ka ne pati procedūra, bet gan vismaz atkopšanās un pārējais varētu atšķirties.
Tāpēc, ja kādai ir šāda pieredze, varbūt lūdzu varat dalīties? Cik ilgi norit operācija, atkopšanās? Kur vispār veic šādas procedūras? Cik tas maksā? Kāda ir dzīve pēc tam, kas mainās - sāp, nesāp, slimības viegli līp klāt, vai kādas zāles jādzer...
Man lielākā baža par krākšanu - noteikti nevēlos krākt, man tik ļoti nepatīk miegā krācoši cilvēki, ka nespēju sadzīvot ar domu, ka varētu būt viena no viņiem.
Katrā ziņā, būšu priecīga par katru pieredzes stāstu un dalīšanos tajā. :)
03.09.2016 10:34 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Hei! Man izgrieza ap 12,13 gadu vecumu, bet ir aizdoma, ka vajadzetu atkartoti iet, jo cik teica adenoidi izveidojas atkartoti ( varbut muldu). Es kracu, bet neuzvelu to uz ta rekina. Vismaz es varu beidzot normali paelpot, bet tagad ir sajuta, ka kaut kas tur vel ir, nak glotas utt.
03.09.2016 11:01 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Atkopšanās process bija viegls, pēc operacijas devos majas, nekas nesapeja un tas ari viss. Neko tur isti nejutu.
03.09.2016 11:01 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Gribeju viena komentara , bet nesanaca. :D
Slimibas - cik pati ticu utt. Man nekas nelip klat, viss forši, vismaz nav manits, slimibas var lipt klat no jebka.
03.09.2016 11:03 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Varu ieteikt Dr. Akeru (BKUS). Teorētiski viņš ir bērnu LORs, bet strādā arī ar pieaugušajiem.
03.09.2016 11:34 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Varbūt vēl kādi pieredzes stāsti? :)
03.09.2016 18:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits