Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Air B&B

 
Patīk
Reitings 2967
Reģ: 09.08.2016
Pastāstiet savus piedzīvojumus paliekot pie hostiem? Vai nenožēlojāt? Kādus plusus tam saskatāt atšķirībā no viesnīcas, ja neskaita cenas atšķirību?
Interesē jebkur pasaulē.
Vienkārši tēma par šo. ;)
03.09.2016 09:17 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Esmu izmantojusi 4x - Francijā un Anglijā. 2 pieredzes vienkārši fantastiskas, 1 normāla, 1 nu tāāā, bet tur laikam jau manis pašas kļūda, jo gribēju ko savādāku, to arī dabūju, bet beigās sapratu, ka neesmu tam gatava :D
Vislabākā pieredze bija Anglijā - noīrēju istabiņu Anglijas laukos tādā kā muižā, braucu viena pati atrast sevi :) Saimniece bija fantastiska, mēs daudz runājāmies, kad gāju pārgājienos, viņa man aizdeva atbilstošas drēbes, aizveda arī parādīt tuvāko pilsētu (tur nekāds transports nebija vispār), aizveda/atveda no autobusa, kad ierados (7km vienā virzienā), gatavoja fantastiskas brokastis. Māja bija kā no skaistākajām angļu filmām, ārkārtīgi skaista un nomierinoša vide. Un viņai bija tik skaista vannas istaba! :D Kad pateicu, ka tur, kur es dzīvoju, nevienam nav vannas, viņa tik teica, lai droši eju un baudu, tā nu katru vakaru gāju vannā (l) Ļoti ceru, ka atgriezīšos tur vienu dienu.
Par to nu tā pieredzi - ielidošana Londonā kavējās par dažām h, līdz ar to biju tur pusnaktī. Man nebija iedots pareizs tel nr un precīza adrese. Tad nu es Londonas guļamrajonā nakts vidū viena pati ar čemodānu paniski meklēju to naktsmītni. Nevarēju ne sazvanīt, te internetā paskatīties. Sāku jautāt garāmgājējiem un paveicās satikt vienu jauku pāri, kas ieslēdza gps un pavadīja mani līdz manai naktsmītnei. Host bija ļoti neapmierināta, ka tik vēlu ierados. Naktsmītne bija stipri bohēmiska, bet mana istaba ļoti prasta. Man tur bija plānots palikt 2 naktis, bet otru nakti atteicu.
03.09.2016 09:52 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Vienmēr kad kaut kur braucam (kas nav Rīga) izskatu arī AirB&B, bet palikuši ne-viesnīcā esam tikai vienreiz, Parīzē. Tā kā turienes viesnīcas, tāpat kā Londonā ir slavenas ar savu zemo standartu, tad noīrējām mazu dzīvoklīti ar vienu guļamistabu netālu no Monmartras. Īpašnieci satikām tikai prombraukšanas dienā, bet šķita ļoti jauka meitene. Par dzīvokli ir tikai labākās atmiņas un iespaidi. Vīrs no rītiem joza lejā uz tuvējo maiznīcu un kaifoja par iespēju pirkt svaigu maizi, sieru, augļus, utt mūsu brokastīm. Vakaros, pārguruši no visas dienas intensīvās Parizes baudīšanas, gulējām dīvānā, dzērām dzirkstošo vīnu un vērojām naktsdzīvi ārā pa logu. Jau pēc trešās dienas vietējā veikaliņa īpašnieks sāka mūs sveicināt, iztaujāt par mūsu labsajūtu un atlikt mums amukākos persikus... Ak, tas bija tik brīnišķīgi! (l)
03.09.2016 14:10 |
 
Patīk
Reitings 2967
Reģ: 09.08.2016
Gribu dzirdēt vēl. :-)
04.09.2016 10:06 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Mēs lidojām uz Maltu un izmantojām AirB&B pakalpojumus. Bijām vairāki cilvēki un izīrējām 3 istabu māju. Mājai 2 stāvi,mēs 2.stāvā dzīvojām, un uz jumta terase liela, mums pašiem. Ēdām tur gan brokastis, gan vakariņas. Dzīvojām jūras krastā. Skaista viet, daba, silts. Visvisvis labākās atmiņas (l)(l)
04.09.2016 10:16 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Klaviatūra
Es gribu uz to muižu (l)
Mēs esam 1x īrējuši caur BnB, bija labi. Viss kā aprakstīts.
04.09.2016 10:31 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
Palikām Holandē. Bija tik ļoti forši!!! Saimnieks super, māja liela, pagalms liels, suns pagalmā. Tik tāda forša māju sajūta. Jā, ļoti patīk airbnb.
Vēl vienu reizi Romā, kur bija vienkārši skaistākā istabiņa pie spāņu kāpnēm. Perfekti! (l)
04.09.2016 11:00 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Man ir tikai viena pieredze,jo parasti sanāk viesnīcās palikt.Paliku reiz Londonā,Soho,.Paliku uz ilgāku laiku un viesnīca sanāktu baigi sālīti (gribēju lai ir centrā naktsmītne).Tad nu hosts man atbrauca pakaļ uz lidostu,kas bija ļoti jauki un kad braucu prom aizveda arī atpakaļ.Puisis bija kaut kur ap 25,ļoti sirsnīgs un pieklājīgs.Dzīvoklī ienākot bija šampītis un augļi (sīkums,bet patīkami).Noteikti plusi ir tādi,ka ja paveicas ar hostu,tu sapazīsties ar vietējiem,tas tomēr ir mazliet savādāk.Jauna draudzība,sakari,bet tas noteikti,ja paveicās.Dažas dienas viņš arī man izrādīja pilsētu (kad pašam bija brīvs) un pastāstīja kur labāk doties,ko apskatīt.Dažreiz ar šo puisi vēl FB pačatojam.Tā kā pirmā pieredze man bija pozitīva.
04.09.2016 11:42 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
To, vai uz vietas dzīvo arī saimnieks/īpašnieks, var izlasīt rezervējot? Un kā ar iekļūšanu - ar saimnieku jānorunā randiņš, lai dabūtu atslēgas?
Man gribētos šito pamēģināt, bet tai pat laikā man gribas, lai man nav jāgatavo brokastis pašai, tāpēc līdz šim izmantoju viesnīcas.
04.09.2016 14:28 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Kas īsti ir Airbnb un ar ko tas atšķiras no Couchsurfinga (ja pareizi uzrakstīju)?
04.09.2016 14:35 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Tu vari izvēlēties vai gribi tādu mājokli, kur tev viss vienai vai kur tikai viena istaba un arī saimnieki ir mājās. Tad filtrs tev atlasa piedāvājumus. Atslēgu parasti nodod personiski vai atstāj pie durvju sarga/piemājas veikalā/krogā.
Mani vienmēr ir fascinējuši tie "neparastie piedāvājumi" - mājoklis uz baržas, vecā baznīcā, mājiņa kokā, istaba pilī, utt. To es noteikti gribu pamēģināt! :-)
04.09.2016 14:35 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Esmu Airbnb izmantojusi trīsreiz, divreiz Strasbūrā un vienreiz Parīzē. Pēdējoreiz bija vesels dzīvoklis, iepriekšējās reizes istaba. Man Airbnb sanāca daudz, daudz lētāk nekā viesnīca, turklāt vēl ļoti izdevīgās vietās. Visi hosti bija ļoti laipni un patīkami. Ja īrēju istabu, tad labprāt parunājās, rūpējās, lai viss būtu labi. Mana pieredze ir ļoti pozitīva, bet iesaku papētīt sludinājumus kārtīgi, īpaši, ja īrējat vienatnē. Ir lasīti arī ne tik labi stāsti, bet, kā saprotu, tad 24 stundas diennaktī var zvanīt Airbnb klientu servisam un viņi ir ļoti pretimnākoši.
04.09.2016 16:12 |
 
Patīk
Reitings 2967
Reģ: 09.08.2016
Elizabete, kādi stāsti lasīti?
05.09.2016 20:50 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Beļģijā izmantojām šo pakalpojumu, tikām pie veselas mājas, jo meitenes tur pārsvarā nebija :D protams, mēs tikai tur pārgulējām, bet tā forši, kad atbraucām, sagaidīja auksts aliņš ledusskapī un daudz foršas zīmītes ar guidelines :D
05.09.2016 20:51 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Mc.Queen, diemžēl es vairs neatceros, kur lasīju, bet bija stāsts par creepy hostu... Varbūt Reddit. Man nebūtu īsti omulīgi vienai svešā valstī īrēt istabiņu pie nepazīstama vīrieša, piemēram.
Iegūglējot attiecīgus atslēgas vārdus, var atrast informāciju par līdzīgiem gadījumiem.
05.09.2016 21:02 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Esmu izmantojusi neskaitāmi daudz reizes, parasti meklēju gan booking, gan airbnb, lai atrastu sev tīkamāko variantu. Dažreiz dzīvoklis ir daudz praktiskāk (piemēram, ja paliek ilgāku laiku), jo tur parasti ir pieejamas visādas sadzīviskas lietas, kaut vai tas pats gludeklis. Vislabākā pieredze bija Spānijā, kur īrēju māju, tādu kā mini villu, likās, ka esmu nonākusi filmā. Arī Parīzē ļoti patika, dzīvoju Montmartrē, īstos parīzieša apartamentos, kur katru vakaru varēju noiet lejā un kafejnīcu, lai vienkārši baudītu apkārtni. (l) Ir bijis, ka atslēgas noslēpj kaut kur pie dzīvokļa, ir bijis, ka host sagaida un ir bijis tā, ka speciāli jāiet pakaļ (vienu reizi Viļņā vajadzēja iziet cauri visai pilsētai, sākumā bija vēl cita adrese, sanāca apmaldīties, jo izskatījās tuvu, bet beigās tāpat vajadzēja ņemt taksi). Nekad neesmu baigi sadraudzējusies ar īpašnieku - tiesa gan, es nekad neesmu dalījusi apartamentus (tāpēc tam nav nekā kopīga ar couchsurfing), man nešķiet īsti ērti ar kādu svešinieku dzīvot blakus istabās. Dažreiz pat ir dīvaini, ja dzīvoklī atrodas pārāk daudz personiskās mantas. :D
05.09.2016 21:07 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Fiore, bet es biju caur aibnb, tur dzīvoja tās meitenes, arī personiskās mantas bija ļoti daudz :D
05.09.2016 21:09 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
tiesi savas pedejas holidays pirmo reizi izmantoju Airbnb. Pati host nemaz nebja majas visas 5as dienas, tad viss dzivoklis mums pasiem! Loti laba pieredze. Varejam drebes izmazgat, gludinaju savus topus kad izskatijas suasmigi kad iznemu no somas :D ta ka majas!
Nu jau ir citas holidays nobookotas, jau saku meklet piemerotu airbnb. Viesnicas, hoteli mani nesaista. Neredzu jegu brokastot viesnica, ja var pats sameklet vietejo kafuzi un redzet ko vietejie ed. Ari visi Check-in laiki viesnicas ir striktaki, airbnb parsvara var sarunat.
kad saka, ka ir creepy stories, nu neviens jau neliek izveleties host kas ir virietis, ja baidies. paskaties ari ka un cik reizu persona ir verified, un kadas ir atsuaksmes. ;-)
KitijaK Airbnb tu maksa par istabu/dzivokli/kads nu ir tas piedavajums, couchsurfing tu mekle cilvekus kas laus tev parnaksnot uz vinu divana butiba. tas ir pa velti.
05.09.2016 21:56 |
 
Patīk
Reitings 2967
Reģ: 09.08.2016
Piedāvājumu jau daudz, bet es pati skatījos kur daudz atsauksmes, izlasīju visas atsauksmes un nu rezervēju, samaksāju.
Mazliet bailīgi jau ir, jo mums nepieciešams uz ilgu laiku un iztērēts gandrīz 1000€. Atcelšanas politika tur strikta. Kāda nezina, kā ir situācijā, ja pats hosts izdomā atcelt kādu iemeslu dēļ? Naudu atgriezīs?
06.09.2016 12:14 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Mes essai diezgan biezi izmantojusi so pakalpojumu. Parsvara pozitiva pieredze, parsvara, manuprat pa Franciju un vienuerizi ilgtermina, kas bija 3 menesi, parvaksanas del, vieniga negativa pieredze bija LV, dzivoklis gaumigi iekartots, jo saimniece interjera dizainere, bet netters, loti, vispar liekas, ka saimniece nekad nebija ne svammim ne puteklu sucejam pieskarusies:( pat trauki bija netiri plauktinos. Bet nu labi, ko nu par to. SOnedel atkal izmantosim Parize, saimniece izklausas loti jauka.
06.09.2016 12:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!