Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Opā poza

 
Reitings 55
Reģ: 09.03.2016
Mīłās cosmo māmińas,
Manai meitińai ir 2 mēneši un īpaši mīła poza mums ir vertikālâ poza,it īpaši,kad nāk virsū punča sāpes! Šādā pozā(nedaudz iesēžoties cełos šūpojot,staigājot pa māju,piekłaujot vaidziñu pie vaidziña vai padziedot dziesminu austiñā) viña nomierinās, taču vakar,kad bijām pie meitas daktere viña izteicās, ka es pa stipru viñu kratot( mazo tobrīd centos nomierināt)! Taču man tā pavisam nelikās,es vienkārši iesēdos cełos,paspēru soli uz priekšu,atpakał! Man tas łoti iesēdās prātā un meklējot info internetā,saskāros ar rakstiem/viedokłiem, ka šādi-vertikāli zīdainīti nedrīkst turēt! Łoti sanervozējos un satraucos, vai tiešām daru nepareizi??! :'-(:'-(:'-(
02.09.2016 20:03 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Es arī tā vienmēr turu, tā mums top poza. Pirmā dzirdēšana, ka tā nedrīkst turēt. Ok, es saprotu, ka mazu bērniņu nedrīkst ilgstoši sēdināt, bet ka šādi turēt nedrīkst..? Turklāt, neizklausās, ka bērns tika kratīts tajā situācijā. Es arī parasti tā šūpojos un staigājos, un ko tik vēl ne. Drīzāk ārste dīvaina, nevis poza (t)
02.09.2016 20:06 |
 
Reitings 54
Reģ: 18.09.2015
Ir nepareizi no tās puses, ka mazam bērnam visi orgāni un smadzenītes ir vārgas un var sakratīt pa daudz. Tas ir tāpat kā ratus nedrīkst stipri šūpināt uz priekšu un atpakaļ vai arī pašus ratus kratīt.
02.09.2016 20:47 |
 
Reitings 55
Reģ: 09.03.2016
Dienvida-> cik vecs ir Tavs bērnińš? Vienkārši mums pañemot mazulīti vertikāli ir ātrākais veids kā viñu nomierināt! Es arī līdz šim nezināju,ka šādi nedrīkst turēt!
Liinchuuuks-> bet vai tiešām šādi ietupieni un līgošanās ir bērnam nelabvēlīga? Tad jau sanāk, ka ar ratiem pa vecrīgas brugi arī nedrīkst braukt! Kad daktere izteicās par kratīšanu, mâsińa sarunā iejaucoties minēja,ka katra māmińa jūt,cik stipri krata bērnu!
03.09.2016 08:17 |
 
10 gadi
Reitings 4001
Reģ: 02.01.2011
Tu dzirdēji, ko tev daktere teica? nedrīkst bērnu kratīt, vertikāli tu vari viņu turēt!
Ieteiktu palasīt, kas notiek ar bērna smadzenēm/smadzeņu stumbru, kad viņš tiek kratīts.
03.09.2016 08:26 |
 
Reitings 55
Reģ: 09.03.2016
Bet protams,ka nedrīkst!!!! Bērna galvińa vienmēr tiek balstīta un pieturēta, diskusiju veidoju, jo līdz šim nebiju saskārusies ar info, ka mazuli nedrīkst turēt vertikāli(turot dupsi/mugurinu un pieturot galvińu)! Par kratīšanu-nākamajā vizītē pie ārsta noteikti par šo runāšu,jo tiešām,es nebūt neaizdomājos,ka šāda kustība ir pielīdzināma kratīšanai!:-O
P.S- māmińas,kuras ir vedušas savus bērnińus pie neirologa-kādā vecumā? Kā norisinājās vizītes gaita?
04.09.2016 11:36 |
 
10 gadi
Reitings 4001
Reģ: 02.01.2011
ká tad tu bérnam atraugu sagaidi, ja ne vertikāli?
šķiet, ka jums ar dakteri ir komunikācijas problēma, viena otru nesaprotat. tad ko īsti viņa tev teica- nekrati vai neturi vertikāli?
04.09.2016 11:50 |
 
Reitings 169
Reģ: 29.10.2015
Iesaku apgūt handlingu!!!
04.09.2016 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Es jau dzn sapratu,ka mana mazaa nemiil atrasties man rokaas guljus pozaa,tikai un vieniigi vertikaali.Vieniigais,kad vinja bija piedabuujama guljus,tad kad vajadzeeja eest un viss.Protams,man uzreiz maasinjas saaka maaciit,ka taa ir nepareizi.Bet pashas redzeeja cik ljoti mazaa raud un spirinaas guljus,bet vertikaali ir mieriigs beerns.Tad visas piekrita,ka vnk mazuliitei taa ir eertaak un ka nevajag vinju mociit un turet guljus.Taa,ka ja tava mazuliite taa juutas labaak,tad nesaskatu tajaa probleemu,ja neesaa vinju vertikaali.
04.09.2016 12:20 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Manam 3,5 mēn šobrīd. Visu laiku esam turējuši vertikāli, jau no pirmajām nedēļām. Visādi materiāli lasīti, bet nekas nav dzirdēts, ka šī poza būtu kaitīga. Par kratīšanu - tas jau pašsaprotami, ka nedrīkst. Varbūt ārstei šķita, ka par ātru kusties, bet tas nenozīmē, ka tā bija :-)
04.09.2016 12:44 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ta vietā, lai kratītu, kas vairāk varētu radīt šoka efektu, nekā nomierināt, vari pamēģināt lēnām, līganām kustībām, iesēsties pamīšus vienā, tad otrā gurnā. Tas bērniņam atgādinās kustības, kādas izjuta vēl esot puncī un bērniņš iespējams nomierināsies.
04.09.2016 12:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits