Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

B/d finansējuma saglabāšana

 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es nekur nevaru atrast info tapēc domāju varbūt kāda varēs man paskaidrot/palīdzēt !
Kas notiek , ja bērns iet privātajā b/d un pienāk rinda valsts dārziņā ? Ir obligāti jāmaina vai var saglabāt finansēju un palikt privātajā? Un vai es varu , piemēram , atteikties tagad no valsts dārziņa kurā esmu rindā un pieteikties citam , kur ir garāka rinda.... ?
principā es meklēju variantus , kā atstāt meitu privātajā b/d kuru viņa tagad apmeklē un protams par to maksāt pēc iespējas mazāk .... :)
01.09.2016 11:18 |
 
Reitings 97
Reģ: 24.03.2016
Bērnu var pieteikt uz vairākiem bērnudārziem, arī tādiem, kas nav deklarētajā dzīvesvietā. Kad ir pienākusi rinda uz konkrēto b/d, tad Tev ir tiesības atteikties no vietas valsts dārziņā. Bet konkrēti uz tavu jautājumu atbildi nezināšu.
01.09.2016 11:45 |
 
Reitings 97
Reģ: 24.03.2016
Lai atteiktos no piešķirtās vietas, atteikums noteikti jāreģistrē- vai nu personīgi Jelgavas domes Īpašumu konversijas un dzīvesvietas deklarēšanas sektorā, vai elektroniski (elektroniski to varēs izdarīt no 01.09.2014.)
Ja vecāks atsakās no piešķirtās vietas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē, kas pieteikumā ir norādīta kā vēlamā, pieteikums zaudē savu pirmreizējās reģistrēšanas datumu un numuru un tiek pārreģistrēts ar pēdējo kārtas numuru. Vecākam ne vairāk kā vienu reizi ir tiesības atteikties no piešķirtās vietas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē, kas pieteikumā ir norādīta kā vēlamā, un turpināt saņemt pašvaldības līdzfinansējumu, ja bērns apmeklē privāto izglītības iestādi.

Tā tas notiek mūsu pilsētā.
01.09.2016 11:46 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
es zinu , ka katrā pilsētā ir savādāk , mani interesē konkrēti Rīga ... , bet paldies par atbildi :-)
01.09.2016 11:48 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
a piezvanīt nav kur? :D
01.09.2016 11:51 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Ja pienāk rinda valsts dārziņā, tad valsts finansējumu vairs nemaksās.
Jā dārziņus vari mainīt uz tiem, kam garāka rinda. Bet nu rēķinies, ka tik līdz bērnam paliks 5 gadi tā finansējumu nemaksās
01.09.2016 11:52 |
 
Reitings 97
Reģ: 24.03.2016
Viens no nozīmīgākajiem jauninājumiem, kādu ievieš jaunie MK noteikumi, ir vecāku tiesības atteikties no pašvaldības piedāvātas vietas bērnudārzā, ja, piemēram, ir bijusi rinda uz pašvaldības dārziņu un bērns jau ir uzsācis apmeklēt privātu pirmsskolas izglītības iestādi. Šo noteikumu 10.punkts paredz: "Ja bērnam, kurš apmeklē privāto izglītības iestādi, tiek piedāvāta vieta pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē, bērna likumīgajam pārstāvim ir tiesības atteikties no šī piedāvājuma un turpināt saņemt pašvaldības atbalstu."

tiesa, divus gadus vecs raksts :D
01.09.2016 11:55 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Tagad bija, ka paliek finansējums arī ja vecāki nevēlas iet uz pašvaldības dārziņu, kad pienākusi rinda, jo tā nolēma, lai neraustītu bērnus.
Bet sistēmā nomaini uz vēlāku uzsākšanas datumu pašvaldības dārziņā un būs viss labi.
01.09.2016 12:00 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
kaut ko tādu atradu -
Jaunie noteikumi arī paredz, ka vecāki tāpat kā līdz šim elektroniskajā reģistrēšanās sistēmā var mainīt savu kontaktinformāciju (tālruni, elektroniskā pasta adresi), bet klāt nākusi jauna iespēja - papildināt pieteikumu ar īpašu atzīmi, ka pagaidām nevēlas saņemt uzaicinājumu no pašvaldības izglītības iestādes. Piemēram, tādos gadījumos, kad ģimene apzināti izvēlējusies pagaidām bērnu vest uz privāto izglītības iestādi vai arī, ja mazuli mājās pieskata aukle. Piezīmi pieliekot vai noņemot, pieteikuma sākotnējais reģistrācijas datums un laiks tiks saglabāts. Vecākiem jebkurā laikā ir tiesības šo piezīmi atcelt un atzīmēt, ka vēlas saņemt pirmsskolas izglītības pakalpojumu pašvaldības izglītības iestādē. Piezīmi saņemt vai nesaņemt uzaicinājumu no pašvaldības izglītības iestādes ir iespēja mainīt tikai līdz brīdim, kamēr bērna vecākiem piedāvājums no pašvaldības izglītības iestādes vēl nav izteikts.
01.09.2016 12:03 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
a piezvanīt nav kur?

tu piedāvā man piezvanīt uz pašvaldību un paprasīt kā viņus labāk apčakarēt ? :D :D

paranoid
, sanāk , ka es tajā eriga.lv vienkārši atsakos no dārziņa , man ir rinda 2 dārziņos , vienā ir 79 un otrā 300 ... tad , kad pienāk tā pirmā rinda , tad es atsakos un gaidu , kad pienāks otrā un arī atsakos un iestājos citā . Pareizi ?
01.09.2016 12:05 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
ok , tad iešu pētīt to erigu :)
Paldies liels :-)
01.09.2016 12:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)