cik jūs iztērējat?

 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Pārtikai, skaistumam,ceļam nauda mēnesī? Miniet kopējo summu aptuveni.
25.08.2016 14:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Raivi tu sac pirmais visas aiztikt, norej darbu, pat bernus un virus! Mes piemeram tavu mammau vispar neminam. Iznemot ka tevi uztur, ta vieta lai tu vinu palutinatu. Es butiba labu un ko skaistu atradisu jebkura cilveka ...KAMER MANI NEAIZTIEK. TAD VARU ARI NOGALINAT!
26.08.2016 19:51 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Raivi, tevi neviens neapceļ tā iemesla dēļ, ka tev ir citādāks viedoklis. Tava lielākā problēma, ka nespēj pieņemt svešus uzskatus un cienīt tos. Beigu beigās jebkurā diskusijā tu sāksi bērt virsū aizvainojumus. Tev visas sievietes ir problēmu sakne, zeltraces un izlutinātas princeses.
26.08.2016 19:54 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
callmetwisted
Es zinu,ka a te Rvis ir daudzas aizskāris,ka daudzas te ir viņam par to teikušas un ir brīži,ka jau iet pāri visām robežām lamāšanās un viena otra aizkaršana, to es nenoliedzu,bet mīłās meitenes un Rvis aizmirstiet visus aizvainojumus! Tā iemslu dēļ ,piekrītu,ka bija meitenem tiesības sevi aizstāvēt.Bet ja atceros,tad vins te ir atvainojies par savam rupībām. ;-)
26.08.2016 20:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Visam nav atvainojies! Un sodien abuja tikai tapec ka mani aizskara pilnigi netema.
26.08.2016 20:01 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Tas bija agrak, palasi manus pedejos komentarus, visulaiku lidz saij diskusijai esmu loti normali un jauki komentejis. Viss, vairak ta nedaru, sapratu ka nav smuki, ATVAINOJOS, VISS. Tu cila vislaik augsa to ko pusgadu atpakal un vairak esmu teicis. Prieks kam?? Lai meginatu sakudinat visas cosmietes pret mani?? Man tas kaut ko doma mainitu?? Man ir PILNIGI vienalga kura te zin vai nezin mani, man ir reala dzive, reali draugi utt, man NEINTERESE UN NEVAJAG seit kadam patikt. Man ir PASCIENA! To kads es esmu, zinu es pats, citiem nav tiesibu neko par mani teikt, kuri nepazist personigi, par izskatu nemaz nerunajot.
Un savu mammu es lutinu ka maku un daru VISUS majasdarbus, un drizuma man ari darbs bus, to tikai te dazas izdomaja ka ja es nestradaju, tad nedaru vispar neko. Nevajag muldet, ja nezin!
Beidzam so temu un viss. Gan no manis nesmuki, gan ari loti nesmuki no visam kas kaut ko negativu mana virziena rakstija. Viss. Nav sis forums japiesarno ar tadam preteklibam jo es vairs sen tadas nerakstu.
26.08.2016 20:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un dabus vienmer, riktigi karu ja nokaitinas mani. Es pirma vinu neaiztiktu. Lai mani neaiztiek.
26.08.2016 20:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Raivi tu man rej virsu lama, kapec doma ka es ko tadu pacietisu? Tu pirmais mani sodien aiztikti. Nekas no si nebutu bijis ja uzvestos un komunicetu normali. Es butiba esmu lopti izpalidzigs un labsirdigs cilveks, ja atkartosos mani neaiztiek.
26.08.2016 20:04 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Rīdziniece- Labi, soreiz piekritu, tu man pirma neko sliktu nerakstiji, jaa. Es vienkarsi centos aizstavet vienu lietotaju, kuru pazistu dzive, bet ja vareju te neiesaistities, pieagusi sieviete, pati tiktu gala :D un vareju iztikt bez apvainojumiem, piekritu!
Atvainojos ari tev! Miers?
26.08.2016 20:07 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tas nav konkrēti par Rvis šoreiz, bet tikai fakta konstatēšana:
atvainošanās nepadara notikušo par nebijušu (vienīgi liek cerēt, ka cilvēks ir sapratis kļūdu un tas vairs neatkārtosies).
26.08.2016 20:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Rīdziniece- Labi, soreiz piekritu, tu man pirma neko sliktu nerakstiji, jaa. Es vienkarsi centos aizstavet vienu lietotaju, kuru pazistu dzive, bet ja vareju te neiesaistities, pieagusi sieviete, pati tiktu gala un vareju iztikt bez apvainojumiem, piekritu!
Atvainojos ari tev! Miers?
Ok. pienemts un sarunats. Un ceru ka vairak nelamassie ne uz mani ne uz vienu citu. varam tak te ari strideties bet nu labak kominucet jedzigi. Un stridos ar lielas nejaucibas nerunasim .;-)
26.08.2016 20:12 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Ridziniece- Sarunājuši! ;-) nebūs vairs nekādu strīdu,vismaz no manas puses! Lai tev jauks vakars!
26.08.2016 20:19 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Rīdziniece- Labi, soreiz piekritu, tu man pirma neko sliktu nerakstiji, jaa. Es vienkarsi centos aizstavet vienu lietotaju, kuru pazistu dzive, bet ja vareju te neiesaistities, pieagusi sieviete, pati tiktu gala un vareju iztikt bez apvainojumiem, piekritu!
Atvainojos ari tev! Miers?
Ok. pienemts un sarunats. Un ceru ka vairak nelamassie ne uz mani ne uz vienu citu. varam tak te ari strideties bet nu labak kominucet jedzigi. Un stridos ar lielas nejaucibas nerunasim
Ridziniece- Sarunājuši! nebūs vairs nekādu strīdu,vismaz no manas puses! Lai tev jauks vakars!

Ak cik jauki lasīt(l)Prieks par Jums!:-)Malači!;-)
26.08.2016 20:26 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Oj es gribēju citēt katru atsevišķi,bet viss vienā putrā:-D
26.08.2016 20:27 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Man vienalga par Raivja epopeju,bet Rīdziniece neizskatās uz 35 kā viņai to visi saka.
26.08.2016 21:41 |
 
Reitings 184
Reģ: 02.07.2016
Par Raivi pārsteigums, pilnīgi savādāku biju iedomājusies, jāatzīst, pēc izteikumiem krietni "saldāku un glancētāku" vīrieša tipu. Dzīvē izskatās daudz labāk, kā parāda sevi šajā forumā, jo pēc izteikumiem palikusi riebīga pēcgarša, bet pēc profila tā nešķita.
Rīdziniece 46 izskatās labi, arī pēc stila izskatās jaunāka. Man personīgi nesaista viņas vizuālais tēls, bet saprotu kāpēc vīriešiem viņa šķiet pievilcīga.
Tāpat, uzskatu, ka cilvēkiem argumentējot par idejām, viedokļiem un teikto nav jāpin otra vizuālās pazīmes diskusijā. Tas ir bērnišķīgi un muļķīgi!
26.08.2016 21:52 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Raivis atvainojās tikai un vienīgi tāpēc, ka es viņam liku. Trakākais jau nav tas, ka viņš nestrādā, bet gan tas, ka mammai pašai finansiāli neiet viegli, bet viņš sēž cosmo un lamā sievietes.
27.08.2016 00:57 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Varbut vienreiz pietiks cilat so temu un runat sudu, nezinot neko ka ir patiesiba? Apnicis goda vards. (t) kada starpiba, kapec atvainojos, galvenais ka atvainojos,un sapratu savu vainu, nekam citam nav nozimes.
Un es ne centa mammas naudu netereju, NE CENTA, man ir SAVA nauda un pietiek list svesos makos un izfantazet visu, nezinot neko ka ir patiesiba, tas ir tik pretigi, nu cik var. Izbeidzam so temu uz visiem laikiem tikko, bet ne japaradas vel kadai, kas doma ka zin labak, neka es pats lol. Par grutibam es domaju pavisam citas, ne finansialas, bet ok, viss, AIZVERAM SO TEMU UZ MUZIGIEM LAIKIEM!
27.08.2016 01:12 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Man pameklēt vecās vēstules? Lai nu kurš runātu par līšanu svešos makos. :-D Raivi, es nemēdzu ilgi turēt ļaunu prātu, bet tu esi VIENĪGAIS foruma lietotājs, par kuru manas domas diez vai mainīsies, jo ir skaidri redzams, ka neapzinies savas kļūdas, tikai vāries, raksti palagus, bet pasaki tieši neko.
27.08.2016 01:19 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Tad neturi launu pratu, bet ludzu, neraksti to ko tu 100% nezini, tapat ka es to vairs sen nedaru . Es nezinu ka ar tevi vel runat,nu nezinu,pat ar ridzinieci salabam. Un savas kludas es tiesam apzinos, kops atvainojos story, tacu nekadas tadas aizkarsanas vairs nebija vai ne? Ar ridzinieci, sodien sanaca asaka vardu apmainja, bet tur ari sapratu ka vainigs un atvainojos,un apsoliju kasku no manas puses vairs nebus un tas bija citadak,viss aizmirstam, dzivojam talak. Es tapat te ilgi vairs nenaksu, jo nebus fiziski laika.
Arlabunkati un jaukas brivdienas!
27.08.2016 01:34 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Nē nē, tu jau neko - tikai atvainojies un nākamajā vēstulē nosauci mani par pretekli. Man ir tāda grāmata Dejas uz grābekļiem, tev iedot palasīt?

Šis man aizņēma precīzi minūti:
Psc, palasot dažas,liekas dod dievs pec iespejas talak no tādām fūrijām Sievietei pieaugušā vecumā būtu jāspēj kontrolēt dusmas un jauztver viss mierīgi. Satrakojusies bāba ir daudz bīstamāka par maniaku un tas ir bez sarkasma.


nee nu ok, tagad palasot vismaz saprotu ka man slikto ipasibu vispar praktiski nav ja salidzina ar to, ko te dazas raksta, arprats...

Tak p*sies vienriez prom smerdeli nelaimigais viss forums jau ntos menesu gaida kad tu pazudisi no sejuenes uz visiem laikiem. Tu vienigiais te smirdini forumu,neviens cits
Šo pēdējās dienās teica cits Rvis? :-D
27.08.2016 05:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits