22.08.16 Beztēma

 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Labs rīts !
Kā gāja šajās saulainajās brīvdienās ? Kādi plāni šaj nedēļai ..... Tikko tikai tā līdz galam sapratu , ka tulīt jau 1 septembris 8-) un kur palika vasara ?:-)
Jāģērbjās un jāved meita uz dārziņu , ko darīšu pēc tam vēl īsti nezinu ....
Lai jauka un iedvesmas bagāta nedēļa .....
22.08.2016 07:32 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Kampanella, tur nekas nesmirdēja - tā smaržo vecās pirtis :D bez apvainojumiem, bet es teiktu, ka jā - esi izlepusi :D bet par gaumi jau nestrīdas un katram ir tiesības uz savu viedokli. Vienīgais, kas man ne sevišķi patika, bija brokastis tur.
Mēs bijām pozitīvi pārsteigti par cenām. Goldingen vispār - dzērieni, uzkodas, pamatēdieni un deserti un rēķins -37eur!
22.08.2016 13:16 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Priec'īgi atskatos uz šīm brīvdienām. Pirmo reizi Liepājā un pirmo reizi Prāta Vētras koncetrā, ar smaidu pa visu seju atceros to visu. (l)
Lai gan Triānas Parks bija neveiksmīgi izvēlēts. Tā ir jau latvijā tomēr labi zināma un liela grupa, nevis uzlecošās zvaigznes. Kādiem vajadzētu iesildīt viņus, nevis viņiem kādus :-D
Un arī auditorija tomēr kas viņus klausās nav gluži tā pati kas Prāta Vētrai, bet visādi citādi par koncertu esmu sajūsmā. :-)
22.08.2016 13:22 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
kampanella, nezinu par izlepšanu, bet es arī līdz galam nesaprotu sajūsmu par Goldingenu. Ja ēdiens vēl bija ok, tad apkalpošana, manuprāt, tur galīgi nav līmenī. Bet, cik zinu, ar personālu Kuldīgā vispār ir problēmas.
Es no savas puses varu ieteikt Cafe Tilts. Atrodas netālu no rumbas, tilta galā.
Mēs pagājušajā gadā nakšņojām Vintage Anna Apartment. Normāli. Nekas ūber, bet pārnakšņošanai derēja labi.
Par cenām - Kuldīgā tomēr ir izteikta tūrisma sezona, tagad cenas ir uzceltas tūristiem.
22.08.2016 13:34 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Oliive nav vienas receptes kā savākt sevi, bet esmu tam gājusi cauri. Dažreiz pat pārlieku lielā emocionalitāte ir bez konkrēta iemesla un velkas ilgi, ir depresīvs noskaņojums. Tajā brīdī brālis bija mans psihologs un ieteica man baigi labo lietu - atrast pļavu, kur tuvumā neviena nav, kārtīgi izkliegties un izraudāties, un tad vēlreiz pārdomāt, kas mani satrauc, kas dara mani nelaimīgu un pieņemt lēmumus. Pats grūtākais, bet dzīvi mainošākais lēmums ir būt laimīgai, kas nav atkarīgs no apstākļiem, bet gan paša izvēles, to ir grūti uzturēt, bet ir tā vērts! (l)

callmetwisted - apsveicu jūs un meitiņu! (l)

kampanella - varbūt palaidu garām, bet kura ir tā izslavētā kafejnīca?

marissa - atceros kā agrāk stāstīji par to draugu un minēji, ka viņa draudzenēm tu diezko nepatīc. :D

Šokoprieks - nekas nav mūžīgs, tāpat arī skumjas ne. Tas jāizdzīvo un jāskatās tālāk nu jau ar stingrāku skatienu uz dzīvi! Būs labi, varu apsolīt! :-)
22.08.2016 13:41 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
AG, man ir divi draugi. Bet, jā, nepatīku gan diezko. :-D
22.08.2016 13:49 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
AG, te spriež par Goldingen Room Kuldīgā.
22.08.2016 13:53 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Mēs bijām Goldingen room pirms gada augustā, pasūtīju jūrasvelšu pastu un man šķita garšīgi, arī nakšņojām 2baložos, un brokastis bija labas.
Bernāti Chill inn ar bijām, apkārtne ļoti skaista, ideja viss super, bet numuriņš sauc pēc kosmētiskās apkopes un kārtīgākas iztīrīšanas. Cena tur zema, tādēļ nevar gaidīt 5* cienīgus apartamentus. Apkārtne tiešām brīnišķīga.
Nākamgad drošvien uz Pāvilostu brauksim, vai rudenī, izdomāsim.
22.08.2016 14:19 |
 
Reitings 350
Reģ: 09.08.2011
Agresīva Grūtniece, salīdzinājumā ar rītu, tagad jau ir daudz labāk, paldies! :) Jāielien man skapī un jāizraudas šodien, citādi tas krāsies un krāsies. Man pašai tas tik ļoti traucē, bet kad uznāk tas raudiens, tad nezinu kā sevi nomierināt. Būs jau labi kaut kad.
No laukiem atvedām daudz dzidros ābolus, ka nezinu, kur likt. Jau uz darbu atnesu visiem cienāties. Ko garšīgu var pagatavot? Domāju cept cepeškrāsnī, bet vai viņi neizjuks un labāk tad kādu strūdeli?
22.08.2016 14:20 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Oliive, es no āboliem spiežu sulu, ļoooti garšo! Protams, top arī visdažādākās ābolkūkas. Arī cepeškrāsnī cepti ir garšīgi - pildu ar medu un riekstiem, pasniedz ar saldējuma bumbiņu :-)
22.08.2016 14:26 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Jā, tieši manas domas, ka Chill Inn vajag remontu :D Pirms dažiem gadiem ļoti patika tur, tagad viss tāds vecs un nolaists. Bet Bernātu pludmale fantastiski skaista, tik forši bija, bijām divatā pa visu skaisto pludmali, tāda sirreāla sajūta pat bija.
Jā, cena lēta, tas tiesa.
Nu nezinu gan, esmu bijusi dažādās pirtīs, nekur tā nevoncīja :D
Tad jau labāks bija dārza nummuriņš , vai klasiskie ar šūpuļtīkliem.
Nu, lai jau būtu , ka izlepusi, kā mēs ar vīru runājām, laikam ir būts pārāk labās vietās, lai šādas vietas vērtētu pozitīvi.
Par to Goldingen, nu var jau būt, ka man vienkārši nepaveicās ar izvēli, bet nu ottreiz nebrauktu kaut vai atmosfēras pēc, tā sutoņa un mušas nepiedien foršai pasēdēšanai, vismaz ne man :)
Ak, jā, vēl bijām Liepājā tajā Bumbierī, apkalpošana zem katras kritikas, ēdiens nu tā.
Un 37eur gan nezinu, kā varēja sanākt, mums rēķins bija 30eur par picu , rissoto un dzērieniem.
Liepājā laba izskatījās Pastnieka māja, bet netikām, rindas garas. Bet nu Promenādes restūzis tā pat the best , tiešām iesaku , pat labāks par daudziem Rīgas restorāniem.
22.08.2016 14:51 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Sveikas, man pēdējā atvaļinājuma diena , negribas uz darbu rīt :D
4 dienas pavadīju Kuldīgā, ļoti patika Riežupes smilšu alas , cena no cilvēka par ekskursiju - 6 eiro :)
Abavas rumbu apskatīju, pastaigājos pa Kuldīgu un pamieloju vēderu ''Staburadze'' kafūzī , lēti un garšīgi :)
Šodien jāizbauda pēdējā brīvdiena, atpūtīšos mājās, sagatavošos rītdienai, sagatavošu vakariņas un viena pati skaļi klausīšos mūziku un skatīšos filmas,jo draugam jau šodien uz darbu atpakaļ un palieku viena ;-)
22.08.2016 15:00 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es neez, es 2x esmu bijusi Goldingenā, tiesa, ne traki apmeklētā laikā, bet vasarā tāpat, un man ļoti, ļoti patika - gan ēdiens bija garšīgs un vizuāli pievilcīgs, gan apkalpošana forša - vienreiz pats saimnieks apkalpoja un vēl papļāpāja ar mums :)
Liepājā gan esmu vīlusies - izgājām visus foršos restorānus, katrā 1,5-2h bija gaidīšanas laiks, jo, redz, visur tikai viens pavārs strādājot un viņi nevarot ātrāk (kmooon, jūs tak zināt, ka PV koncis un masas būs nenormālas!). Pastnieka mājā nosēdējām 40min pie galdiņa, mums pat dzērienu pasūtījumu nepieņēma, nez, nepalika pozitīvs iespaids, drīzak tāds - wtf! Dzērienus tak var pasūtīt, tos atnes ātrak un tad mieriņā gaidīt to ēdienu..
22.08.2016 15:03 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Kampanella, es ne kašķi meklēju vai kaut ko kritizēju, tikai interesē, vairākkārt esi minējusi, ka tur vai tur apkalpošana zem katras kritikas-kas tieši Tev nepatika, kas sabojā to iespaidu?
22.08.2016 15:05 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
marissa nu piemērs. Bumbieris Liepāja. Apsēžamies pie galdiņa, gaidam ēdienkartes, minūtes 15, 20, nekā. Vīrs ieiet paņem iekšā ēdienkarti, saku, lai pasūta dzērienus iekšā. Dzērienus iekšā pasūtīt nevarot, jāgaida, kad pienāks klāt. Blakus galdiņam, kas atnāca kopā ar mums jau ēdiens un dzēriens, mums pat dzērieni vēl nav atnesti. Dzērienus atnes pēc pus stundas.
Ok, par ēdieniem pabrīdina, ka jāgaida stunda, labi, gaidam, esam informēti par to, viss ok. Pēc stundas atnes ēdienu, paēdam, neviens nepienāk klāt pat. Mums bija vēl saldais fondants pasūtīts. Pienāk klāt pēc kādām 15min, kad esam apēduši pamatēdienu, un prasa: Jums jau viss, var sarēķināt? Nu nopietni? Kur saldais? Aaaa, jaa pareizi, Jums vēl saldie, atkal gaidam 20 min :D
Goldigenā piem. arī, ēdienkartes gaidam 15min, ēdienkartes izsniedz angļu valodā :D Nē nu ok, varam lasīt angliski. Tālāk dzērienus gaidam 25 min!!!! Ok, picu atnes samērā ātri. Vīrs jau paēd, es gaidu savu rissoto vēl 20min. Pēc tam, kad bijām paēduši, neviens nepienāca 20min, saku vīram, ka nav ko elpot iekšā, smacīgi un tās mušas, iešu ārā. Tā kā man vīrs ir pārāk pieklājīgs, tad gaidīja vēl 20min rēķinu, es sēdēju ārā uz soliņa :D Ja es būtu iekšā palikusi, tracis no manas puses būtu garantēts. Reāli riebjas, ka nevar atnest ēdienkartes un dzērienus vismaz laikā. Par ēdieniem un to gaidīšanu vēl saprastu, jo kā saka, ja ilgi gaidi ēdienu, tad tas būs labs :) Bet nu dzērienus ieliet taču var ātri.
Salīdzināšanai Promenādes restūzī ieejam, cilvēki pilns, galdiņi rezervēti, palūdz mūs uzgaidīt Lobi bārā, pasēžam, pec 10 min jau pasauc mūs, ēdienkartes UZREIZ atnes, pēc minūtes jau klāt, vai esat izdomājuši, mēs pat lūdzam laiku vēl apdomāties. Uzreiz pajautā, ko dzersim, pirms vēl esam izvēlējušies ēdienu. Kad jau izlemjam par ēdieniem, dzērieni jau galdā. Vēl pēc minūtes atnes bezmaksas maizīti ar eļļiņu un sviestu uzkodām. Kad paēdam, 5 minūšu laikā noteikti pienāk klāt, apjautājas, kā garšoja, paņem šķīvjus. Rēķinu atnes vēl 1 min. laikā. Par vīniem forši pastāstīja. Nu lieliski bija.
22.08.2016 15:26 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Skaidrs, tagad sapratu. Man visvairāk riebjas, ja pie galdiņa esošajiem katram ēdienu atnes ar kādu pusstundas intervālu.
Es klāt nebiju, vīrs bija komandējumā, ar kolēģiem bija gājuši ēst, viņam atnes ēdienu, bet neatnes galda piederumus (dakšiņu, nazi), tas nebija tāds iestādījums, ka pašam kaut kur jāņem. Pēc tam ēdienu atnesa pārējiem, bet joprojām nepamana, ka viņam nav, ar ko ēst. :-D:-D
22.08.2016 15:44 |
 
Reitings 516
Reģ: 25.06.2016
Čaaaaaau!(l)
Nu ko - vēl viens gads un varēšu dzert vīnu vakaros legāli! :-D Tik patīkami, kad par tevi atceras, sūta mīlestības vēlējumus, dāvina ziedus, un viss ir tiiiiiiik ļoti lieliski, ka pieķer brīžiem sevi stāvam ar asarām acīs, jo dzīve ir skaista. (l) Un pat pie lietus savos svētkos esmu jau pieradusi. Vienīgi no rīta darbā, jau ienākot pa durvīm, saņēmu aizrādījumu par putukrējuma sajaukšanu kūkā un mistiski saķepušām biezpiena mājiņām (man taču nebūtu jāpērk tie visi 10kg kūkas, ja tos neizpirktu, vai ne?)
Vakarā šampānietis un vakar kopīgi pagatavotā torte (vēlāk ielikšu, visticamāk, kūku tēmā bildi)!(l)(l)
● svinēt dzīvi un svinēt arī sevi! ●
22.08.2016 15:50 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Kampanella, sakot, ka esi bijusi pārāk labās vietās, lai novērtētu šo, tu apvaino tās, kurām tur patika. Mēs arī esam bijuši labās un ļoti labās vietās, bet par šo vietu bijām lielā sajūsmā. Signe Meirāne arī laikam neko dzīvē nav redzējusi, ja jau šo vietu un tās virtuvi novērtēja kā teju izcilu. Bet, ja ļoti gribas, visur var atrast iespēju piekasīties. Mums negribējās, tāpēc baudījām vakaru, ēdienus, skaisto vietu un lielisko ēdienu.
Un jā, rēķins bija 37eur.
Brušetas 2x2.8eur. (Starpcitu, lasīs ar apelsīnu ir tiešām pārsteidzoša kombinācija.)
Pica 7eur
Grilēta mencas fileja ar piedevām kaut kas ap 8eur
Deserti 2x4eur
Dzērieni -Abavas sidrs un vietējais alus
=37eur.
Gaidīt man arī nepatīk, ja gaidīšana ir nepamatota. Bet mums nebija jāgaida.
22.08.2016 15:57 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Kampanellas situācija tiešām briesmīga apkalpošana,bet man atkal kaitina ja jau pēc minūtes nāk klāt un jautā "Ko psūtisiet?" Es biezi ilgi nevaru izdomāt ko gribu est,tapec patik ja viesmili dod pietiekami laiku lai izdomatu. Nevies nak jau pec 5 min klat :-D
22.08.2016 15:59 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Feline nu es to tā nemaz nedomāju :D Var jau būt, ka mums nepaveicās vienkārši, bija ļoti daudz cilvēki, sutoņa, un nepareiza izvēle ēdienā, bet nu, katram savs. Signi zinu, viņa ir forša. Un nesaku, ka tā bija sliktākā vieta, kur esmu bijusi, bet nu manā topā, teiksim 10niekā nav noteikti un atgriezties tur neplānoju. Tāpat arī ChillInnā neplānoju atgriezties vairs.
Mēs promenādē līdzīgu ciparu samaksājām , nu nedaudz vairāk, laikam kādi 45eur, bet nu līmenis tur ir daudz daudz augstāks, nu neuzskatu, ka šo ieskrietuvīti Kuldīgā var salīdzināt ar labu restorānu. Labā restorānā nav jāgaida 20 min ēdienkartes un 20 min rēķinu, kad esi paēdis, nu nav tas normāli, vismaz ne labam restorānam atbilstoši.
22.08.2016 16:06 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Man nepatīk, ka viesmīlis nāk jautāt vai esam izdomājuši brīdī, kad vēl skatos ēdienkarti, un tas notiek visai bieži, vismaz mūsu miestā. Patīk, ka viesmīlis nāk brīdī, kad ēdienkartes ir aizvērtas un noliktas malā.
22.08.2016 16:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits