♥ Cosmo atmiņu klade piektklasnieču stiliņā ♥

 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Vakar bija diskusija par atmiņu kladēm un tajā bija daudz jautājumu.
Žēl, ka anketēšana izgāzās, jo bija pārāk privāti jautājumi, bet vispār, manuprāt, doma ir interesanta un nostaļģiju uzdzenoša, tāpēc pievienošu savu anketas versiju :)
1. Cik tev ir gadu?
2. Kurā valstī pārsvarā uzturies?
3. Kāds ir tavs mīļākais ēdiens un dzēriens?
4. Kā tu raksturotu savu ģērbšanās stilu vienā teikumā?
5. Vai tev ir mājdzīvnieki? Kādi, kā sauc?
6. Kādā nozarē tu strādā vai mācies? (profesiju nevajag, tikai nozari, piemēram, IT)
7. Cik pilsētas tu esi apciemojusi ceļojot? Kura bija tava mīļākā un kāpēc?
8. Ja tu laimētu miljons eiro, kas būtu pirmais, ko tu darītu ar šo naudu?
9. Kāds mūzikas žanrs tev patīk visvairāk?
10. Kāda bija tava mīļākā multfilma bērnībā?
11. Ja tu varētu pārvērsties par dzīvnieku, kurš dzīvnieks tu gribētu būt?
12. Kāds bija tavs mīļākais mācību priekšmets skolā?
13. Kad tu biji maza, cik gados tu domāji, ka apprecēsies?
14. Kura bija tava mīļākā bērnības spēle?
15. Protams - Cosmo simpātija/antipātija. Bet, lai nebūtu kašķis, mēs varētu likt vienā čupā visu, tas nozīmē, ka ierakstītie var būt gan, gan :D Tātad, ja esi ierakstīts, tas ir, 50/50. Vajag taču intrigu un iemeslu rakstīt privātas vēstules. Noslēpumiņi, kā jau kārtīgiem piektklasniekiem (l)
16. No kā tev ir bail? (augstums, tumsa, mācību mašīnas u.tml.)
17. Cik sen tu esi cosmo?

Paldies par piedalīšanos atmiņu klades veidošanā! (l)(l)
18.08.2016 16:48 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Papildinot atmiņu kladīti, no visām pilsētām, kurās gadījies pabūt, mani ir nošarmējsui Neapole. Es tur vienmēr jūtos labi un katru reizi savādāk. Ārkārtīgi dažāda un raiba pilsēta ar brīvības elpu.
18.08.2016 22:58 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
1. 18 gadi.
2. Gandriz vienmēr esmu Latvijā.
3. Mans mīļākais ēdiens ir pica un dzēriens Viskijs.
4. Ģērbšanās stilu varu raksturot tikai ar diviem vārdiem - Gangsta Shit
5.Mājdzīvnieku nav, pēdējoreiz bija bērnībā 2 suņi un kaķi, diemžēl visi jau viņsaulē.
6.Mācos pagaidām vēl tikai vidusskolā, taisos pagaidām iziet klāt vēl manikiira kursus, kur studēšu mācišos pēc vidējās neesmu vēl lidz galam izlēmusi.
7. Jautājumu izlaidīšu, jo neesmu savas dzives laikaa parak daudz ceļojusi (izbaudot tieši pilsētu kaa tādu, muzejus un pareejo)
8. Palidzetu vecakiem izremontet maaju un nopirktu sev mašiinu, ja kaut kas paliktu pāri ieliktu krājkontā.
9. Klausos repu.
10. Nekad neesmu pārāk mīlējusi skatīties multenes.
11.Ja varētu buut dziivnieks, tad izveelētos būt par kaķi (haha, lai cik ļoti gribētu lidot kā krāšņais ara papagailis, negribētu dziivot bez cilvēkiem sev apkārt)
12. Mans mīļākais mācibu priekšmets bija literatūra un vizuālā māksla.
13. Kad biju maza par kāzām nesapņoju.
14. Tām mīļākajām spēlēm nemaz nebija nosaukumu, taas bija pašizdomātas :D bet taa patika paslēpes
15. Simpātija - wee
16. Pat nezinu no kā man ir bail, man nav tādas nežēlīgas bailes no kaut kā konkrēta, nomirt negribētu, neesmu gatava, čūskas pārāk nemīlu, bet neģiibstu ieraugot ah. Laikam jau ne no kaa nebaidos, vienkarši ir lietas, kuras man izraisa nepatiku.
17. Esmu šeit 4 gadus, tikai bija cits profils, kuram aizmirsu paroli, vispar sēdēju te aiz neko dariit kaa nekaa gadi toreiz bija tikai 14 un faktiski neko ari nekomenteeju, tikai lasiiju diskusijas, taapec ari lielaako daļu laika nācu te nereģistrējoties un par profilu tika aizmirsts.
18.08.2016 23:01 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Iepriekšējā šāda satura diskusijā Inga apgalvoja, ka viņas virtuālā sirsniņa pieder NordicBellei un man. Tagad mūs izkonkurējis jokplēsis - minimālists Štanks. After all, krāni triumfē.
Esmu tik rūgti vīlusies, ka sestdien pametīšu šo valsti.
18.08.2016 23:09 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
1. Cik tev ir gadu? Gana daudz
2. Kurā valstī pārsvarā uzturies? Kanādā
3. Kāds ir tavs mīļākais ēdiens un dzēriens? Vājība uz sāļiem miltu izstrādājumiem un Pepsi
4. Kā tu raksturotu savu ģērbšanās stilu vienā teikumā? Ģērbjos tā kā man piestāv
5. Vai tev ir mājdzīvnieki? Kādi, kā sauc? Kaķis Enzo
6. Kādā nozarē tu strādā vai mācies? Atrodos šobrīd izvēles priekšā, tāpēc nav konkrētas atbildes
7. Cik pilsētas tu esi apciemojusi ceļojot? Kura bija tava mīļākā un kāpēc? Daudz kur ir būts... nav vienas mīļākās pilsētas.
8. Ja tu laimētu miljons eiro, kas būtu pirmais, ko tu darītu ar šo naudu? Sadalītu vienādās daļās - savai ģimenei, maniem vecākiem un vīra vecākiem
9. Kāds mūzikas žanrs tev patīk visvairāk? Patīk visi mūzikas žanri, bet vistuvākais - alternatīvais roks
10. Kāda bija tava mīļākā multfilma bērnībā? "Ābolu maiss"
11. Ja tu varētu pārvērsties par dzīvnieku, kurš dzīvnieks tu gribētu būt? Ērglis
12. Kāds bija tavs mīļākais mācību priekšmets skolā? Laviešu valoda
13. Kad tu biji maza, cik gados tu domāji, ka apprecēsies? Nebija konkrēts vecums prātā, bet kaut kur ap 20 gadiem
14. Kura bija tava mīļākā bērnības spēle? "Augstāk par zemi"
15. Protams - Cosmo simpātija/antipātija. Patīk būtībā visi lietotāji! Kāds vairāk, kāds mazāk. Visi ir personības un katrā ir kaut kas unikāls.
16. No kā tev ir bail? Bail no akluma
17. Cik sen tu esi cosmo? Apmēram 3 gadus
18.08.2016 23:10 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
hanna, man mamma visu laiku saka, ka būtu labi, ja man puiši arī kaut nedaudz patiktu. :D
18.08.2016 23:21 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
1. 25
2. Šobrīd - Latvijā
3. Kartupeļu pankūkas laikam un Sex on the Beach
4. Edgy
5. Nav
6. Strādāju kompānijā, kura darbojas pārtikas ražošanas nozarē, studēju lingvistiku.
7. Pilsētas - daudz un dikti. Esmu bijusi 10 valstīs ārpus Latvijas un man ir grūti nosaukt vismīļāko pilsētu. Ar vairākām saistās burvīgas atmiņas.
8. Nopirktu īpašumu un pēc tam ceļotu apkārt pa pasauli. :D
9. Indie rock/pop, alternative
10. Vismīļāko nepateikšu, multenes skatos joprojām
11. Kāds eksotisks putns varētu būt praktiska izvēle. :D
12. Sports
13. 25 - 30. Tās bija tādas reālistiskas prognozes, es daudz nesapņoju par precēšanos bērnībā. :D
14. "Mīnusi"
15. Nestandarta kanādiete :D Aizmirsu niku pēkšņi, sorry. Man liekas, viņas bildē bija Džonijs Deps, bet varu jaukt. Kādu laiku manuprāt, te nav bijusi. Vai arī niku nomainījusi. Pride and Prejudice, 57days, samaara, vēl jau ir uz mana viļņa meitenes, tik tā uzreiz nevaru atcerēties. Antipātijas neredzu jēgu saukt.
16. Dziļš ūdens (bet velk arī ļoti pie jūrām, tā ka tas 50/50), karš.
17. Lasu kopš pašiem pirmsākumiem, tikko kā bija izveidots. Kad piereģistrējos, neatceros.
18.08.2016 23:31 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
so.so, piereģistrējies gandrīz pirms 7 gadiem! :D
18.08.2016 23:32 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Ā, to var redzēt? :D Ok, tad mainu atbildi - gandrīz pirms 7 gadiem.
18.08.2016 23:33 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jā, kad ieej savā profilā, tur rāda, kad reģistrējies :D
18.08.2016 23:34 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Apple, pirms 7 gadiem parādījās šī te jaunā foruma versija. (Tāpēc visām vecajām uzrādās tas, ja nemaldos, 2009.gads) Pirms tam forums vēl gadus 4 pastāvēja. :D
18.08.2016 23:35 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Koaaa. mana dzīve tikko sabruka :D
18.08.2016 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Es toties atceros, ka viena no pirmajām cosmo krējuma meitenēm bija essnee, riktīgs tomboy zaķis, kura ar visiem kasījās, un man viņa ļoti patika. :D Man bija padsmit gadu. :D
18.08.2016 23:37 |
 
Reitings 184
Reģ: 02.07.2016
So.so jā bija tas laiks ar essnee -riktīgi forša beibe,latti, murmur...un vēl burkāniņu. Pieņemu, ka niki mainīti vai pazudušas, bet toreiz te gāja vaļā...līdzīga bija arī krista.
19.08.2016 05:40 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu , lai iet arī no manis
1. Cik tev ir gadu?
28
2. Kurā valstī pārsvarā uzturies?
Latvija
3. Kāds ir tavs mīļākais ēdiens un dzēriens?
gazpacho, viss ar vītinātu spāņu šķiņķi un mīļākais dzēriens, lai iet , sangria
4. Kā tu raksturotu savu ģērbšanās stilu vienā teikumā?
es nekad neizeju bez gredzeniem , viss pārējais ir mainīgs
5. Vai tev ir mājdzīvnieki? Kādi, kā sauc?
Man ir suns, kaķis un tarantuls , reizēm vēl ir madagaskaras tarakāni 2-4 gab , bet tagad jau visi ir apēsti :D
6. Kādā nozarē tu strādā vai mācies? (profesiju nevajag, tikai nozari, piemēram, IT)
strādāju ēdināšanā , izglītība ir pavisam citās nozarēs , bet es domāju laboties un iestāties kaut kur , kas saistīts ar ēdināšanu
7. Cik pilsētas tu esi apciemojusi ceļojot? Kura bija tava mīļākā un kāpēc?
Daudz , bet izteikti mīļākās nav , laikam neesmu vēl tur bijusi .
8. Ja tu laimētu miljons eiro, kas būtu pirmais, ko tu darītu ar šo naudu?
Nopirktu pudeli šampanieša un sāktu svinēt
9. Kāds mūzikas žanrs tev patīk visvairāk?
DnB
10. Kāda bija tava mīļākā multfilma bērnībā?
Bitīte Maija, Tom&Jerry un scooby doo
11. Ja tu varētu pārvērsties par dzīvnieku, kurš dzīvnieks tu gribētu būt?
Karakals (Caracal caracal) , bezgala skaists dzīvnieks , manuprāt
12. Kāds bija tavs mīļākais mācību priekšmets skolā?
šķiet man riebās visi , bet ja nu kāds jāizvēlas tad , laikam kultūrvēsture un vēsture
13. Kad tu biji maza, cik gados tu domāji, ka apprecēsies?
20 ar astīti
14. Kura bija tava mīļākā bērnības spēle?
Tautas bumba
15. Protams - Cosmo simpātija/antipātija. Bet, lai nebūtu kašķis, mēs varētu likt vienā čupā visu, tas nozīmē, ka ierakstītie var būt gan, gan Tātad, ja esi ierakstīts, tas ir, 50/50. Vajag taču intrigu un iemeslu rakstīt privātas vēstules. Noslēpumiņi, kā jau kārtīgiem piektklasniekiem
Man bail kādu aizmirst tapēc šoreiz , lai izpaliek simpātijas .... par antipātijām , laikam tā īsti mani neviena nebesī , bet ir cilvēki ar kuriem es vienkārši, ļoti negribētu sēdēt pie viena galda un uzreiz prātā nāk Kubiete, Ķirsis , pārējie visi cosmo vīrieši- sieviešu nīdēji ....
16. No kā tev ir bail? (augstums, tumsa, mācību mašīnas u.tml.)
hmm... nu tā paīstam , ka kājas stīvas no ūdens , jip es nebraucu ar laivām un nepeldos tur kur nevar aizsniegt zemi , ar retiem izņēmumiem.....
17. Cik sen tu esi cosmo?
sen , ļoti sen .....
19.08.2016 09:06 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
1. Bez piecām minūtēm 25
2. Latvija
3. Lazanja un melnā tēja ar citronu.
4. Brīvi, eleganti.
5. Kaķis
6. Tiesību zinātnes.
7. Tiešām daudz. Gan Latvijā, gan ārpus. Nezinu kādēļ, bet patīk Sabile, Kabile - tādi nelieli miestiņi.
8. Nopirktu dzīvokli un atlikušo zeķē ar %.
9. Indie rock
10. Govs un cālis; Skubijs Dū, Eds,Edis, Edijs.
11. Nav ne mazākās nojausmas.
12. Latviešu valoda/literatūra.
13. Ap 30, laiks vēl ir :D
14. Kaļimbam-bam, no galda spēlēm - cirks.
15. " -" Klasiskā atbilde par simpātijām/antipātijām.
16. No pelēm.
17. no 2015 gada, bet sekoju nereģistrējusies ilgāk.
19.08.2016 09:46 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
2. Kurā valstī pārsvarā uzturies?
LV
3. Kāds ir tavs mīļākais ēdiens un dzēriens?
Skābeņu zupa, cepti kartupeļi, tagliatelle ar kādu krēmīgo mērcīti, bekons :-D, svaigi spiesta apelsīnu sula
4. Kā tu raksturotu savu ģērbšanās stilu vienā teikumā?
Totāls garastāvokļa cilvēks
5. Vai tev ir mājdzīvnieki?
Jā, smuks un mīļš haskijs (l)
6. Kādā nozarē tu strādā vai mācies? (profesiju nevajag, tikai nozari, piemēram, IT)
Te ir daudz, nezinu, kā lai apkopo pa nozarēm
7. Cik pilsētas tu esi apciemojusi ceļojot? Kura bija tava mīļākā un kāpēc?
Kurš tad to skaita. Porto..baigais vieglums tur
8. Ja tu laimētu miljons eiro, kas būtu pirmais, ko tu darītu ar šo naudu?
Padalītos ar mammu
9. Kāds mūzikas žanrs tev patīk visvairāk?
Roks, metāls
10. Kāda bija tava mīļākā multfilma bērnībā?
Flintstoni
11. Ja tu varētu pārvērsties par dzīvnieku, kurš dzīvnieks tu gribētu būt?
Kāds lielais kaķveidīgais, bet tāds, kuram pienes kāds ēdienu nevis pašam jānogalina dzīvnieki. :-D:-D Vai arī Quokka (nezinu, kā latviski sauc).
12. Kāds bija tavs mīļākais mācību priekšmets skolā?
Latviešu valoda un sports
13. Kad tu biji maza, cik gados tu domāji, ka apprecēsies?
Nedomāju par to, arī paaugoties nejutu nekādu vajadzību pēc tā
14. Kura bija tava mīļākā bērnības spēle?
4 kociņi(l), "skolas", "mājas"..un Baksa Banija datorspēle, kuru spēlējām vienlaicīgi ar bff, vienai bija bultiņas, otrai -burti. :-D
15. Protams - Cosmo simpātija/antipātija. Bet, lai nebūtu kašķis, mēs varētu likt vienā čupā visu, tas nozīmē, ka ierakstītie var būt gan, gan Tātad, ja esi ierakstīts, tas ir, 50/50. Vajag taču intrigu un iemeslu rakstīt privātas vēstules. Noslēpumiņi, kā jau kārtīgiem piektklasniekiem
karinjo, Favel, Vespera, luīzeluīze, arieta, Jackie - simpātijas, ko dzīvē neesmu satikusi
16. No kā tev ir bail? (augstums, tumsa, mācību mašīnas u.tml.)
no nepatīkamām vecumdienām
17. Cik sen tu esi cosmo?
Kādus 10 gadus(t)
19.08.2016 10:10 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
1. Cik tev ir gadu?
bez 2 nedēļām 31
2. Kurā valstī pārsvarā uzturies?
pēdējos 5 mēnešus - Latvija
3. Kāds ir tavs mīļākais ēdiens un dzēriens?
vārīti kartupeļi
4. Kā tu raksturotu savu ģērbšanās stilu vienā teikumā?
kā gribu
5. Vai tev ir mājdzīvnieki? Kādi, kā sauc?
nav, nespēju pārdzīvot mājdzīvnieku nāvi..
6. Kādā nozarē tu strādā vai mācies? (profesiju nevajag, tikai nozari, piemēram, IT)
izglītība/darbs - mārketings
7. Cik pilsētas tu esi apciemojusi ceļojot? Kura bija tava mīļākā un kāpēc?
Daudz samērā, patīk Londona un protams Tenerife (valsts)
8. Ja tu laimētu miljons eiro, kas būtu pirmais, ko tu darītu ar šo naudu?
nopirktu dzīvoklu, mašīnu, pārējo sadalītu ģimenei
9. Kāds mūzikas žanrs tev patīk visvairāk?
DnB, metāls
10. Kāda bija tava mīļākā multfilma bērnībā?
neiespringu uz multeņu skatīšanos
11. Ja tu varētu pārvērsties par dzīvnieku, kurš dzīvnieks tu gribētu būt?
negribu tik mazu mūžu, neviens..
12. Kāds bija tavs mīļākais mācību priekšmets skolā?
tas priekšmets, kurš kādu apstākļu dēļ nenotika :D
13. Kad tu biji maza, cik gados tu domāji, ka apprecēsies?
nedomāju par tādām lietām..
14. Kura bija tava mīļākā bērnības spēle?
gumijas (ne jau tās, kuras visas uzreiz padomāja ) :D tās, kuras lēkā :D
15. Protams - Cosmo simpātija/antipātija. Bet, lai nebūtu kašķis, mēs varētu likt vienā čupā visu, tas nozīmē, ka ierakstītie var būt gan, gan Tātad, ja esi ierakstīts, tas ir, 50/50. Vajag taču intrigu un iemeslu rakstīt privātas vēstules. Noslēpumiņi, kā jau kārtīgiem piektklasniekiem
patīk visas, katrā ir kaut kas, kas man noder.. nepatīk cosmo vīrieši (vai tie, par kuriem tādas uztaisās trollenes)
16. No kā tev ir bail? (augstums, tumsa, mācību mašīnas u.tml.)
no tā, ka nomiršu viena
17. Cik sen tu esi cosmo?
8,9 gadus
19.08.2016 10:19 |
 
Reitings 225
Reģ: 16.09.2015
1. 30, bet sirdī joprojām 21:-P
2. Latvija, Vācija.
3. Balta kafija un vīns. Itāļu un austrumu (Taizemes, Japānas) virtuve.
4. Casual klasisks.
5. Nē, bet domāju.
6. Darbs- dizains, mācības - filoloğija, aiz muguras - ekonomika.
7. Simtiem, pat nezinu, ko izcelt, katra ar savu stāstu.. No svaigākā varbūt - Lindau (Bodensee).
8. Uzceltu māju un uzsāktu savu biznesu.
9. Indie, dubstep, visas tās foršās stilu sintēzes, ko prot mūsdienu DJ.
10. Pasaka pasaciņa.
11. Suns- mīlēts un apčubināts.
12. Vizuālā māksla, literatūra, ğeogrāfija, fizika.
13. 21
14. Man ne sevišķi patika spēles, ja tagad tā var atzīties:)
15. Noslēpums;) Ja godīgi -im not so into this.
16. Čūskas, augstums
17. No kāda 2005.gada varētu būt.
19.08.2016 10:38 |
 
10 gadi
Reitings 6205
Reģ: 01.04.2009
1. Cik tev ir gadu? 29
2. Kurā valstī pārsvarā uzturies? Latvija
3. Kāds ir tavs mīļākais ēdiens un dzēriens? Varētu ēst katru dienu šos trīs ēdienus - zivis, sēnes, siers - dažādās variācijās. Garšo arī kartupeļu pankūkas, suši, visi augļi. Vispār tiiiiik daudz kas :)

4. Kā tu raksturotu savu ģērbšanās stilu vienā teikumā? Darbā - lietišķs, brīvajā laikā ērts
5. Vai tev ir mājdzīvnieki? Kādi, kā sauc? Pašai nav, jo negribu mocīt dzīvnieku turot dzīvoklī. Bet ģimenei ir divi kaķi un suns

6. Kādā nozarē tu strādā vai mācies? (profesiju nevajag, tikai nozari, piemēram, IT) Strādāju valsts iestādē. Ar to pietiks.

7. Cik pilsētas tu esi apciemojusi ceļojot? Kura bija tava mīļākā un kāpēc? Grūti tā izdalīt un skaitījusi neesmu. Bet ļoti patīk Latvijas mazpilsētas, jo sakoptas :)

8. Ja tu laimētu miljons eiro, kas būtu pirmais, ko tu darītu ar šo naudu? Pat nezinu, būtu apjukusi :D Domātu, kā lietderīgi izmantot.

9. Kāds mūzikas žanrs tev patīk visvairāk? Pa druskai no katra.
10. Kāda bija tava mīļākā multfilma bērnībā? Flinstoni
11. Ja tu varētu pārvērsties par dzīvnieku, kurš dzīvnieks tu gribētu būt? Kaķis
12. Kāds bija tavs mīļākais mācību priekšmets skolā? Vēsture, ģeogrāfija, vizuālā māksla
13. Kad tu biji maza, cik gados tu domāji, ka apprecēsies? Neatceros, bet gan jau, ka līdz 25, jo tolaik domāju, ka sieviete 25 gados jau ir ļoti, ļoti pieaugusi, ir gan vairāki bērni, gan sen kā jau precēta :D

14. Kura bija tava mīļākā bērnības spēle? Liku puzles. Pārsvarā spēlējos viena, jo dzīvoju vietā, kur kaimiņos bērnu nebija.

15. Protams - Cosmo simpātija/antipātija. Bet, lai nebūtu kašķis, mēs varētu likt vienā čupā visu, tas nozīmē, ka ierakstītie var būt gan, gan Tātad, ja esi ierakstīts, tas ir, 50/50. Vajag taču intrigu un iemeslu rakstīt privātas vēstules. Noslēpumiņi, kā jau kārtīgiem piektklasniekiem Patīk visi, kas pamatoti izsaka viedokli un lieki to neuzspež citiem. Antipātiju nav, bet kaitina sieviešu nīdēji un troļļi.
16. No kā tev ir bail? (augstums, tumsa, mācību mašīnas u.tml.) Mazliet no augstuma, bet vairāk jau no veselības problēmām, nelaimēm, kas var piemeklēt mani vai tuviniekus.

17. Cik sen tu esi cosmo? Sen, kad vēl bija vecā Cosmo versija. Varētu būt jau no 2008.gada. Tad gan nerakstīju daudz, vairāk lasīju un biju arī ar citu niku.
19.08.2016 11:08 |
 
Reitings 334
Reģ: 02.07.2016
O, tieši nesen ar māsīcu pakavējāmies atmiņās par atmiņu kladēm.(l)
1. 26
2. LV
3. Vistu spārniņi čilli mērcē un Coca-cola.
4. Kiš-miš ar rozīnēm.
5. Ir kaķis.
6. Pašreiz BKA.
7. Pabūts lielākajā daļā LV pilsētu. Ārpus LV - vislabprātāk atgrieztos Bulgārijā, Slovākijā un Dānijā.
8. Nopirktu sev mašīnu.(l)
9. Patīk mūzika kā tāda. Ne par ko konkrēti nefanoju.
10. "Eak the cat".
11. Mājas kaķis.
12. Latviešu valoda.
13. Neatceros sevi par ko tādu domājam.:-/
14. Patika "lekt gumijas".
15. Izteiktu simpātiju nav. Antipātiju arī nē.
16. No sliktām lietām, kas varētu notikt ar manu ģimeni.
17. Uzrados tad, kad tikko cosmo dizains pārtapa uz šo. Ir aktīvāki laiki un pasīvāki.
19.08.2016 11:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits