Tests un mēnešreizes

 
Reitings 7
Reģ: 06.01.2014
Sveikas!
Rakstu šajā forumā, jo ceru sagaidīt kādas sievietes, varbūt tieši šādas, situācijas pieredzes stāstu.
Lieta tāda, ka ir pamats domāt, ka var būt iestājusies grūtniecība, taču dažādu apstākļu sakritības dēļ šobrīd esmu apjukusi.
Vakar uztaisīju gr.testu, kura rezultātā parādijās 2 strīpiņas, protams viena rozīgāka, bet izteikta (pievienots attēlā). Tas bija pēcpusdien, pēc darba dienas un liela izdzerta ūdens daudzuma visas dienas garumā, biju vairākas reizes uz tualeti. Urīns priekš testa bija tikpat kā balts. Nodomāju, no rīta uztaisīšu vēl vienu testu ar pirmo rīta urīnu, kurš ir kārtīgs, dzeltens, kurā HCG koncentrācija noteikti ir skaidra. Taču -
pa nakti sākās mēnešreizes. :-O
Mulstu, jo zinu, ka daudzām sievietēm grūtniecības sākumā ir mēnešreizes, normālas, kā parasti. Pati savai mammai biju pārsteigums jau 3 mēnesī, jo līdz brīdim kad uzzināja, ka augu puncī, bija normālas mēnešreizes.
Gribētos uzzināt Jūsu pieredzi. Vai man likties mierā un neskriet nodot HCG, vai tomēr pārliecināties?
Ceru uz tiešām pieredzējušu sieviešu atbildēm, iztiksim bez apvainojumiem, kā es pati kaut ko varu nesaprast, man vienkārši nav īsti kam pajautāt par līdzīgiem gadījumiem, varbūt šeit atradīšu atbildi!
Jauku un saulainu noskaņojumu!
Cerēsim, ka drīz atgriezīsies saulīte (l)
Ar cieņu, F. " rel="nofollow" target="_blank">http://
18.08.2016 10:49 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jā, asiņošana var būt, bet tās nav mēnešreizes, kā arī tas nav normāli, ja ir asiņošana. Nevajag būt ginekoģei, lai to saprastu, kaut vai izlasot mēnešreižu definīciju. :)
18.08.2016 13:42 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Manai mammai, ar mani stāvoklī esot, bija asiņošana mēnešreižu laikā trīs mēnešus, turklāt normāla, nevis vāja vai kā tamlīdzīgi. Tāpēc tikai pēc tam arī uzzināja, ka ir stāvoklī.
18.08.2016 13:52 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Apple_pie, tā var būt, un tas var būt normāli. Ja ir asiņošana, tad kad ir MR, bet to pasaka dakteris.
18.08.2016 13:57 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Asiņošana no vagīnas grūtniecības laikā NAV MĒNEŠREIZES. Tas, ka kāds to tā sauc, nepadara to par patiesību. Ja pat ārsti var tā to nosaukt :-O , tad nebrīnos par Latvijas statistiku... :-/
18.08.2016 14:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits