Nepatīk puiša ballīšu dzīve

 
Reitings 7
Reģ: 07.08.2016
Esmu attiecībās pavisam neilgu laiku. Pirms tam biju brīva apmēram divus gadus, esmu noilgojusies pēc harmoniskām attiecībām. Puisis ir mīļš, foršs, taču kārs pēc brīvības, ballīšu un sabiedrības dvēsele. Viņš vienmēr ies uz tusiņiem, kur viņu sauc draugi, neatkarīgi, vai es tieku vai nē. Lai gan mums ir daudz kopīgu draugu, man ir diezgan aizņemts grafiks, tāpēc uz lielāko daļu tusiņu es netieku. Lai gan problēma nav tajā, ka es šaubītos par puiša uzticību, vienalga esmu sapratusi, ka man šāds viņa dzīvesveids nepatīk. Ja mēs tajos tusiņos būtu kopā, būtu cita lieta, taču, ņemot vērā, ka tie bieži notiek bez manis, esmu neapmierināta. Zinu arī to, ka tur ir meitenes, kurām mans puisis patīk.
Puisim esmu par to ieminējusies, viņs atbildēja, ka viņam ir svarīga brīvība, iet pa kreisi viņš netaisās, taču tusiņus turpinās apmeklēt. Iemesla viņam to pārmest man nav. Es arī negribu but draudzene, kas nepamatoti ierobežo viņa brīvību un izsaka liekus pārmetumus. Tāpec nezinu, ko man tagad darīt, vai nu cīnīties ar sevi, mēģināt sev iestāstīt, ka viss būs kārtībā un attiecībās jādod brīvība, vai arī pamest puisi, kamēr šīs attiecības nav kļuvušas pārāk nopietnas un meklēt citu, kuram nebūs tik izteikta vēlme ballēties un tādu, kurš vairāk brīvā laika vēlēsies pavadīt kopā.
17.08.2016 22:34 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jā, protams, gribētu zināt. Es negribētu turpināt attiecības, zinot, ka viņš liekas gultā ar citu.
18.08.2016 14:06 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Pirmkārt, sociālie tīkli nav rādītājs harmoniskām attiecībām. Otrkārt, ko tu iesaki darīt? Ieslēgt vīrieti mājās, jo viņš noteikti kā visi citi centīsies krāpt? Es nesaku, ka neviens vīrietis nekrāpj, protams, tāda prakse ir bieži sastopama, bet tur nav nekādas cieņas attiecībās un tā ir tikai viena no 100 citām problēmām, kas ir attiecībās.
18.08.2016 14:07 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
Krāpt var arī darbā un aizliegsi viņam strādāt?
Otrs ir tas, ja gribēs karjeru, vajadzēs daudz vazāties apkārt - visādi firmu pasākumi, semināri, korp tusiņi utt. Varbūt gribi maz pelnošu vīru? Brīnumi nenotiek un tie, kas kursē māja - darbs, lielu mamutu mājā nenesīs. Atkal slikti?
18.08.2016 14:09 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Es pati gribētu zināt, bet citu attiecībās gan nejauktos, jo gluži vienkārši dažas sievietes nav pie pilna prāta un tādu krāpšanu noveļ ar apvainojumiem sievietes virzienā, kamēr draugs ir mīļš un pūkains.
P.s. Ja mans draugs mani kādreiz nokrāptu un uzreiz pēc tam saprastu, ka tas ir viss, es gribētu, lai viņš mani pamet un izlaiž krāpšanas faktu. Ja satiktos ar tādu, kas to piekopj kā hobiju, labprāt dzirdētu no citas sievietes un pat no tās, kas tajā iesaistīta.
18.08.2016 14:11 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Pirmkārt, sociālie tīkli nav rādītājs harmoniskām attiecībām. Otrkārt, ko tu iesaki darīt? Ieslēgt vīrieti mājās, jo viņš noteikti kā visi citi centīsies krāpt? Es nesaku, ka neviens vīrietis nekrāpj, protams, tāda prakse ir bieži sastopama, bet tur nav nekādas cieņas attiecībās un tā ir tikai viena no 100 citām problēmām, kas ir attiecībās.

Sociālie tīkli nav rādītājs harmoniskām attiecībām, es nevērtēju svešas attiecības, harmoniskas, neharmoniskas, krāpt nevienās nevajadzētu, sākumā izšķiries, tad meklē citu.
Nezinu, ko iesaku pret krāpšanu, ja zinātu, tad laikam pelnītu miljonus ar kādu grāmatu vai filmu par šo tēmu. :D
Ko es ar šiem komentāriem gribēju pateikt? Sākumā jau tikai to, ka neveidotu attiecības ar konkrēto puisi, jo viņš izklausās nenopietns un ka ir ļoti iespēja, ka viņš kaut kad varētu nokrāpt meiteni, jo tā tas bieži notiek 22 gadīgo kompānijās Vecrīgā.
Par citiem vīriešiem utt. jau aizgāja beztēma, turklāt es jau pateicu, ka tiešām izklausos pārāk kategoriska, negribu par visiem 100% uz visiem vīriešiem to attiecināt!
Jā, protams, gribētu zināt. Es negribētu turpināt attiecības, zinot, ka viņš liekas gultā ar citu.

Līdz šim kaut kā neesmu uzdrošinājusies līst citu attiecībās, jo tikai viens no tiem vīriešiem, ko iepazinu Cosmo, man ir pilnīgi nepazīstams, ar citiem vairāk vai mazāk esmu kontaktā, tāpēc.. :-/ Bet aizdomājusies par to esmu, ka pati šo sieviešu vietā gribētu zināt.
18.08.2016 14:13 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Tev nepatīk ,ka draugs tusē pārāk bieži, vai tādēļ,ka lielāko daļu bez tevis? Saprotams,ka katrai kurai ir savs draugs, būs arī citas meitenes, kurai arī patiks kādas citas meitenes draugs. Bet uzskatu,ka tikai drauga ziņā ir tas vai viņš ies pa kreisi vai nē, ja saka,ka nedarīs to, tad vienīgi ko tev atliek ir, ticēt viņam. Aizliegt iet uz ballītēm ,būtu vēl muļķīgāk,jo tad viņš varētu to darīt paslepus ,rezultātā būs meli un asaras. Jūs abi vēl esat jauni, un labāk,lai tagad iztrakojos nekā ,kad būs jau pāri 30, un staigās pa ballītēm. :-)
18.08.2016 14:13 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
Nu klubā jau nav tik labi apstākļi seksim kā ofisā, ja tajā ir kabineti ar ērtiem dīvāniem;).
:-P
18.08.2016 14:17 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es arī nezinu, ja man tās sievietes būtu draudzenes, es noteikti teiktu, jo viņām ir tiesības zināt, ja nepazīstamas -nezinu, kā rīkotos. :/
18.08.2016 14:18 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Njaa, diemžēl, jāpiekrīt KitijaiK par to, ka daudzi ir gatavi nokrāpt, ja neskaita tos gadījumus, ko es dzirdu no vnk pazīstamajiem, tad pašai ir vecrīgā vēl nesen gadījusies situācija, ka precēts vīrietis nāk klāt, kko runājas, stāsta kā savu sievu ir dažas reizes nokrāpis un ka viņam vnk tas ir interesanti, nav ne ar vienu citu labāk, bet vnk citādāk utt, un, protams, arī centrās piesist kanti. Bet kāpēc viņš bija Vecrīgā? Viņa draugam kkādam tipa vecpuišu ballīte bija, un nav brīnums, ka sieva mierīgu sirdi palaida, kamēr šis katru izdevību cenšas izmantot. Tāpat arī ilgu laiku domāju par to, lai vienai meitenei pateiktu, kā viņas draugs cenšas atrast iespēju, un gan jau arī krāpj ar citām ik pa reizei, bet es tomēr izlēmu neteikt, jo meiteni personīgi nepazīstu, tikai pilns fb tam čalim ar bildēm ar to meiteni, kamēr viņš man rakstīja to, ka grib mani satikt, grib pārgulēt utt, atšuvu daudz reizes un viņš tik pat daudzas atkal rakstīja un mēģināja sarunāt tikšanos, mēģināja viskko noskaidrot, zvanījās utt, nu riktīgi uzmācīgs bija.. Vēl joprojām iedomājos, ka moš vajadzēja viņai tās sarakstes nosūtīt, bet nu atkal bija tā pārliecība, ka tāpat meitenei tas neko nemainīs un attaisnos viņu... Lai gan pati gribētu viņas vietā zināt..
18.08.2016 14:20 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
Tak klubos iepazīstas, ne jau lieli cilvēki tajos kopojas tur uz vietas. Gribēs, uz ielas iepazīsies, nav obligāti jāiet uz klubu.
18.08.2016 14:23 |
 
10 gadi
Reitings 4022
Reģ: 02.01.2011
Autorei miera tápat nebuus. Var jau teikt- Samierinies, nedriikst gribeet otru izmainiit, dod puisim briiviibu utt... Bet ilgstoshi tas buus gruuti un saapiigi.
18.08.2016 14:57 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.10.2015
Lasiju un lasiju, nesapratu ta ari, kur isti problema? ko var izdomat, divus menesus kopa, kas ir nekas un jau uzstada? tev ir ko darit, bet puisim jasez malinja, katik tev miers butu, neparliecinata meitene laikam esi ;) jo kko tadu, savas kaprizes, nu tas nav normali..
18.08.2016 18:09 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Es gaidīju, ka izlasīšu kādu problēmu, bet atradu tikai šaubas par attiecībām no tavas puses. Es zinu tādus gadījumus, tie cilvēki arī atzinuši, ka nepatīk, ka viņi nav tie, kas savām otrajām pusēm sniedz to prieku/laimi un viņiem ir kādi interesanti notikumi notikuši, kurus var tikai atklausīties.
Tas ir muļķīgi liegt iet izklaidēties, jo pati to nevari izdarīt. Šaubos vai tu būsi laimīga, kad viņš ar īgnu sejas izteiksmi tevi sagaidīs, jo ir noguris no četrām sienām. Ir mājās sēdētāji un ir pretējie. Tev viņam noteikti jaizstāsta šis, citādi beigās viņu zāģēsi un viņš nesapratīs par ko tu atkal dusmojies vai esi apvainojusies.
Un ja tev, no zila gaisa, šķiet, ka viņš tevi var krāpt, tad tiec vaļā no saviem tarakāniem vai tiec vaļā no drauga, easy as that.
19.08.2016 10:47 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Viņš nav Tavs īpašums,lai Tu viņu kaut kur nelaistu.Un kā pati teici,Tu viņam uzticies.Vai tad Jūs kopā uz pasākumiem neejat?
Es uzticos savam vīrietim un laižu viņu pie drauga, daži iet uz baznīcu,viņš pie drauga darīt veču lietas.Un kad draudzenes man jautā:Kur tad viņš?Kāpēc tevi neatveda uz ...Atbildu,ka neesam siāmas dvīņi.Un nu jau,pēc vairāk nekā gada kopā esmu sapratusi ka tā vajag.Un tāpēc mūsu attiecības nezaudē, bet iegūst.
Nenosmacē mīlestību ar kur esi,kad būsi,kāpēc mani neņem līdzi.Ja nevari, tad Tev vajag citu puisi.
28.08.2016 13:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits