Skriešana uz BezTabu utt.

 
Reitings 80
Reģ: 27.07.2016
Sveikas!
Tikko izlasīju kārtējo rakstu, kad kāds paša neuzmanības dēļ skrien meklēt taisnību uz BezTabu un tāda veida iestādījumiem.
Dažreiz sanāk paskatīties to raidījumu un acīmredzams ir tas, ka cilvēki paši savas neuzmanības dēļ iepinas problēmās un vaino visu pasauli pie tā. Protams, ir reizes, kad taisnība patiesi ir nemiera cēlāja pusē, bet šoreiz vairāk par tiem gadījumiem, kad reāli pie vainas ir pašu stulbums.
Neko konkrētu negribu pateikt, bet vienkārši padiskutēt par to, vai tiešām tikai ar TV raidījumu palīdzību var atrisināt problēmas?
16.08.2016 13:43 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Kaitinoši ir tie "Lai-tauta-zina-savus-varoņus" mīļi.
jo
nu kamooon, nevajag pļūtīt , ka visu vienmēr izdarat pēc noteikumiem, ka nekad nepārbraucat pāri līnijai, ka precīzi pa savu trajektoriju utt. es saprastu, ka ir daži indivīdi, kas liek invalīdu stāvietās, vai regulāri kādā vietā aizņem divas vietas vai vēl kkā.

un
Par to parkošanos un bildēm FB - es pusē gadījumu parkojos kā blondīne. Ne jau tāpēc, ka neprastu parkoties normāli, bet gan tāpēc, ka piem. lielveikalu stāvvietas, kuras reizēm ir nejēdzīgi šauras, pārējie parkojas šķībi, un es nevaru noparkoties taisni, ja man abās pusēs esošie ir noparkojušies šķībi greizi. Tie aizbrauc, manu auto nofotografē un ieliek FB.

nav runa par tiem, kuri parkojas invalīdu stāvvietās.
17.08.2016 20:01 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Kaitinoši ir tie "Lai-tauta-zina-savus-varoņus" mīļi.

Varbūt kāds tagad padomās, ka esmu atpalikusi no dzīves, bet mans jaunākais atklājums aplikāciju pasaulē bija Valsts Policijas aplikācija, kur var lejupielādēt bildi/video un nosūdzēt kādu par nepareizu parkošanos u.c. lietām. Biju uzlikusi, lai apskatītos, kā tas viss notiek, tur top iesūtītājiem ir pat ap 400 iesūtītu ziņojumu. :D :D
17.08.2016 21:49 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Līdzīga aplikācija ir arī tad, ja kādam šķiet, ka nekorekts čeks iedots kafejnīcā vai jebkurā citā tirdzniecības vietā :)
17.08.2016 21:50 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Tas ir smieklīgi - cilvēki, kuriem nav izglītības ekonomikā vai grāmatvedībā, aktīvi meklē kļūdas čekos un "nosūdz", tai pat laikā bez jelkādiem sirdsapziņas pārmetumiem izīrē sev piederošus dzīvokļus nelegāli (par skaidru naudu un nemaksājot nodokļus) vai tādā pat veidā īrē, kā arī 100% neatteiks beznodokļu haltūru, ja viņam piedāvās nopelnīt, piemēram, 50 eiro stundā.
17.08.2016 22:21 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es nezinu, vai kāds ir kaut ko sūdzējis, kur es esmu gājusi, parasti viss ir ok ar čekiem :D
Jā, es skatos, kādu čeku man iedod. Un vai vispār iedod, pavisam nesen sanāca incidents, kad kafejnīcā manā acu priekšā vienkārši naudiņu, ko samaksāju par ēdienu, ielika trauciņā atvilktnē. Tad nu laipni palūdzu čeku izsist, bet nekādi citi starpgadījumi nav bijuši.
17.08.2016 22:22 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Kāpēc Tu uzreiz pieļauj, ka visiem, kas skatās šos čekus, nav nekādu zināšanu ekonomikā vai grāmatvedibā? Vismaz tā sapratu no Tava komentāra.
17.08.2016 22:23 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Tak ne jau visiem! Bet lielai daļai nav (100% visiem Latvijas iedzīvotājiem nav zināšanu grāmatvedībā un ekonomikā). Kaut kāds babulis par skaidru naudu izīrē dzīvokli, bet cepas par "nepareizu" čeki 2 eur vērtībā. Klasika.
17.08.2016 22:30 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Ā, nu jā, bet, kā jau teicu, nezinu, cik aktīvi šī aplikācija tiek izmantota!
Es izmantoju attaisnoto izdevumu aplikāciju - tiešām ļoti ērta :)
17.08.2016 22:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits